Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0536 955 90 07 ararsan haberleşelim gün içerisinde...
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler garantinin bi ise yaradigini gormedim. İscilik parasi yine aliniyor bakimlarda .parca garantisi de faso fiso. Servis garantiden alip size parayla satiyor bu parca garantiye girmez diye. O yuzden garanti olayina pek takilmayin .örnegin benim ön far ampul garanti bitmemesine ragmen kullanici hatasi diye , sanki ben yaktim ampulu, 15 tl aldi ampul icin.
    ya daha büyük mekanik bir arıza çıkarsa ? ayrıca satacak olursanız garantili olması işinize gelebilir.. tamamdır aldım numarayı bugün turlamayı isterdim ama gece 11 de çıkıyorum işten yarın havada güzel olursa bi paslaşalım
    Pasali1921 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Pazar günü 147.5 km'Lik Kemerburgaz ardından Karaburun'a doğru 5 arkadaş sürdük.3 kere Karaburun yolunda topspeed denemesi yaptım onun harici 90-100 arası normal kullanım 5,62lt yakıt tüketimi cıktı. 147,5 Km 36,73'e tekrar fullendi oda 0,24 krs'a tekabül etti...
    ozkanil bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Arkadaşlar ön çamurluk uzatmasına ve gezi camına ihtiyacım var biraz daha yüksek (15-20cm kadar) ve füme olandan. Elimde orjinal siyah yamaha camı var değiştirmek veya satmak isteyen olursa lütfen iletişime geçsin. Sıfırı biraz pahalı geldi alamadım.
    Ayrıca arrow ekzoz var ve dp killer bende yok yaptırabileceğim veya alabileceğim yer var mıdır?
    Yalçın Aksoy Tel : 0535 677 47 45

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    cumartesi veya pazarda olabilir buraya gidicem ALLAH izin verirse hiç gitmedim .
    http://www.guzelbirtatil.com/sinekli-golu/

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Arkadaşlar herkese selamlar,

Barodi arkadaşımızın paylaştığı gibi motosikletlerle gezilebilecek tavsiye ettiğiniz yerleri paylaşırsanız gitmemiş görmemiş arkadaşlara bir fikir vermiş oluruz. paylaşımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz.
    kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    xj 600 diversion s
    önceki paylaşımların hepsini okuyamadım ama yan sticker lazım nerden bulabilirim? e-bayda yok, burak21 den sipariş verdim 6 aydır gelmedi, varmıdır bir hal çaresi?

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    fiyatını bilmiyorum fakat sanırım motoliz.com da var.

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Arkadaşlar ön çamurluk uzatmasına ve gezi camına ihtiyacım var biraz daha yüksek (15-20cm kadar) ve füme olandan. Elimde orjinal siyah yamaha camı var değiştirmek veya satmak isteyen olursa lütfen iletişime geçsin. Sıfırı biraz pahalı geldi alamadım.
    Ayrıca arrow ekzoz var ve dp killer bende yok yaptırabileceğim veya alabileceğim yer var mıdır?
    Yalçın Aksoy Tel : 0535 677 47 45

ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    arkadaşlar merhaba şirinevler aydın motor yamaha servisinde egsoz yaptıran varmı (ixil) ?? çok yaptık xj6 diyor kesin vardır burda birileri eğer öyle ise ??
    Pasali1921 ve negager bunu beğendiler.

Motosikleti
    xj 600 diversion s
    Alıntı ylcnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatını bilmiyorum fakat sanırım motoliz.com da var.
    teşekkür ederim üstad, verdim sipariş ve aleti satılığı çıkardım, 1,70 boyla versys e gaz kesiyom ama bakalım, ilan no burda ilgilenen olursa.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-kullanilmis-bakimli-aksesuarli-xj600-diversion-s-207386608/detay/

Motosikleti
    ilk defa gittim silivrinin sinekli gölüne. bildiğiniz köy . koyunlar inekler köpekler horoz tavuk kurbağa vs.
    4 tane kısa video var. diğer yol videosu uzun olduğu için youtubede yarın akşama ancak yüklenir.
    bu videoda ben ve motorumda çıkmışız sinekli gölünün çimlerinde uzanırken

bu ikinci videodaki çoookkkk sevimli kangal yavru köpeğini çekmeden olmazdı.

3ncü videoda ilk kez gittiğim silivri sahilinden yine bende varım videoda
    biraz fazla kırpmışım gözümü ağzım yamulmuş

4ncü videoda koyunları sevmeye çalışırken

bunlarda resimler

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Pasali1921 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Maşallah güzel bir gezi olmuş darısı başımıza zasız belasız inşallahh.....
    barodi bunu beğendi.

negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    bnmde lastiklerin değişim zamanı geldi michelin road 4 de karar kıldım ıslak performansı en iyi lastikmiş kullananlarda memnum ,
    hatta bu aralar alacak varsa beraber alalım toplu alırız indirim yaptırırız.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ben dün michelin pilot road 4 taktırdım ve garaja koydum motoru.henüz deneme fırsatım olmadı.ama okuduğum tüm yorumlar olumlu.

Bnde almayı düşünüyorum ama pirellelimi,michelinmi kararsızım

Motosikleti
    Yamaha xj600 diversion f
    Yeni lastik alan ve alacak arkadaşların dikkatine!!!!!!!!!!!!!!!!!

Unutmamamız gereken birşey var. Yeni lastik taktırdıktan sonra sert kalkış sert duruş ve motoru aşırı yatırmaktan kaçının. lastik üzerindeki mum tabakası ve kılcal iplikler bitmeden sert kullanmak istenmeyen sonuçları doğurabilir. 300-500 km lastiğin alışması ve yüzeyinin optimum çalışabilir hale gelmesi için zaman tanıyın.
    Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    negager, ichiroo ve ddazlak bunu beğendiler.

negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    bende alıcam bu motolastik.com dan alan arkadaşlar istanbula ne kadr sürede geliyor kargo ne kadar tutuyor taktırmak için ne kadar alıyorlar
    bilgilendirebilrlermi acep

Alıntı negager adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende alıcam bu motolastik.com dan alan arkadaşlar istanbula ne kadr sürede geliyor kargo ne kadar tutuyor taktırmak için ne kadar alıyorlar
    bilgilendirebilrlermi acep
    Ben de motolastikten aldım diablo rosso2 cbr 250ye.2 gunde ızmırden geldı adanaya kargo 20tl lastiğin üretim tarihi de 2015 in 2.haftası.cok memnun kaldım ben alışverişten kesinlikle tavsiye ederim

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Dün (11Nisan 2015) Mecidiyeköy den topkapı istikametinde seyrederken cağlayan civarında Kamuflajlı xj6 Barodi arkadaşımızı gördüm sanırım.
    2 kişiydiler artçılı bizde siyah xj6 ve honda shadow turuncu motorlaydık selam veremedim uzadılar.
    Doğru tahminse selamlar...
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün (11Nisan 2015) Mecidiyeköy den topkapı istikametinde seyrederken cağlayan civarında Kamuflajlı xj6 Barodi arkadaşımızı gördüm sanırım.
    2 kişiydiler artçılı bizde siyah xj6 ve honda shadow turuncu motorlaydık selam veremedim uzadılar.
    Doğru tahminse selamlar...
    aleykümselam
    artçı yoktu bende ama doğru tahmin sabah 11.30da cevahirde buluşma yerine gidiyordum.15 motor rivaya ordanda şile saklıgöle gittik dün.10 tane r25 , 1 fazer 800 , 2 xj6 diversion f , 2 fazer600 çok güzel oldu gezi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler