Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM GTS 250 ile 670km lik marmara turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    Selamlar cuma günü saat 21.00'da kasımpaşadan yola koyuldum,eskihisar topçular üzerinden körfezi geçip yalovaya doğru ilerliyordum.Yol çalışmaları sebebiyle topçulardan hemen hemen yalovaya kadar 12km lik çok uzun bir araç kuyruğu vardı,bikaç kişiye sordum 2 saattir bekliyorlarmış,aradan geçerek sıyrıldım bu uzuuun konvoydan,gece vakti kamyon ve tır yoğunluğu oldukça fazlaydı,gemliğe vardığımda saat 00.45 di ve geceyi gemlikte geçirdim.sabah erkenden yola devam edip nişanlımla buluşmak için karacabeye vardım 9 da buluşup Bursa'ya gittik.motorumu karacabeyde bıraktık nişanlımın arabasıyla Bursa da dolaştık çeyiz - öte beri baktık akşam onu evine teslim ettikten sonra saat 1930 da tekrar çanakkaleye doğru yola koyuldum,2saat 15 dak sonra lapsekiye Evime vardım o gece ve pazar günü aşırı yağmur yağdı,istanbula dönecektim ancak yağmurdan heryer çamur olmuştu evden asfalta kadarki 600m lik çamur deryasından geçemedim
    tam otobüs bileti aldım ve motoru bırakacakken garaja güneş açtı,bileti iptal edip hazırlandım hemen ve yola koyuldum,16.40 da geliboluya ulaştım ve durmaksızın istanbula yola koyuldum,otobandan istanbul gişelerine sanırım mahmutbey'e 50km kala benzinlikte mola verdim 30dak.dinlendim ardından tekrar kasımpaşaya kaldığım otele döndüm.toplamda 670 km yol yapmışım
    aldığım benzin 75ytl ve 100km lik kısım şehir içi.
    nezaketin okulu yoktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Peki ii yapmıssın ama hiç foto cekmedn mi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)