Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Honda Africa Twin XRV 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Africa twin

Uploaded with ImageShack.us

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRİCA TWİN
    uzun zamandır burdan africa kullanıcılarını takip ediyorum...ve nasip oldu 4 ay önce 92 model kılasik sarı cantlı afrikamı aldım...artık bende aranıza katılmak istiyorum..herkese selamlar..bu arada hondanın güveni sürüş eğitiminede katıldım orda bilmediğim çok şeyleri öğrendim herkese tavsiye ederim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:29 ----------

arkadaşlar vucut koruma almak istiyorum orta halli ve XXL olması lazım bulamıyorum yardımcı olacak olan varmı acaba?2. el bile olabilir..

Motosikleti
    AFRİCA TWİN OLMASINI İSTİYORUM
    Kardeş,african hayırlı olsun,92 model baya eski model.Motor ne durumda ,masraf açtımı bunlarla ilgili birşeyler yazarsan sevinirim.
    Bir önceki sayfada verilen videoları daha önce izlemiştim ve çok hoşuma gitmişlerdi.Özellikle Necatik'inde dediği gibi son videoda,sürücü o dağda taşta 750 lik motoru nasılda 250 lik gibi kullanıyor,demekki africa her yola bu kadar uyumlu bir motosiklet,etkilenmemek mümkün değil.
    Son videoda bişey daha dikkatimi çekti;son bölümde iki motor,dar,ağaçlıklı yolda baya süratli gidiyorlar.Arkadan gelen sanırım africa da,önden giden de africa mı acaba ?Motor sesinden pek benzetemedim ama çok etkileyici bir torku var.Az bir gaza dokunuyor adam,motor anında uzuyor,hayran oldum.Gazı kesmese motor o daracık yolda uçacak,müthiş.Gerçi arkadaki motorda(Africa olduğunu düşünüyorum)öndekinin peşini bırakmıyor ama öndekinin motor sesi çok etkileyici.Hayran oldum doğrusu.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

Motosikleti
    AFRİCA TWİN
    Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş,african hayırlı olsun,92 model baya eski model.Motor ne durumda ,masraf açtımı bunlarla ilgili birşeyler yazarsan sevinirim.
    Bir önceki sayfada verilen videoları daha önce izlemiştim ve çok hoşuma gitmişlerdi.Özellikle Necatik'inde dediği gibi son videoda,sürücü o dağda taşta 750 lik motoru nasılda 250 lik gibi kullanıyor,demekki africa her yola bu kadar uyumlu bir motosiklet,etkilenmemek mümkün değil.
    Son videoda bişey daha dikkatimi çekti;son bölümde iki motor,dar,ağaçlıklı yolda baya süratli gidiyorlar.Arkadan gelen sanırım africa da,önden giden de africa mı acaba ?Motor sesinden pek benzetemedim ama çok etkileyici bir torku var.Az bir gaza dokunuyor adam,motor anında uzuyor,hayran oldum.Gazı kesmese motor o daracık yolda uçacak,müthiş.Gerçi arkadaki motorda(Africa olduğunu düşünüyorum)öndekinin peşini bırakmıyor ama öndekinin motor sesi çok etkileyici.Hayran oldum doğrusu.
    africaların motor arızası verdiğini duymadım..ben bilerek eski model aldım africada değişik renkler var benim favorım ilk renkleri olduğundan tercihimi o yönde kullandım..aldım ve masraf olarak aküsünü değiştim keyfe keder elcikleri değiştim bana güzel gözükmeyen aksesuar olarak değişmesi gereken yerlerini değğiştirdim ...motor alırken araba gibi düşüneceksin araba alırken 50.000 oldumu ooo çok azmış km si denir..motorsiklet alırken 50.000 olursa oooooo bu ne ya çok yol yapmış denir halbuki ikiside motor değişen neki)sizin seytrettiğiniz videoyu görmedim bakarım şimdi..Africaların torku dehşet arazide performans kaybetmesin diye güçlü bir motor ve torklu motor koymuşlar ben çok memnunum...başka motora binmem..

Bende de 1991 model africa var daha önce sayısız motor kullandım ama bana ilk motoru sevdiren abimin dediği bir cümleyi sizlerle paylaşmak isterim " Ufak motorla başlarsın motor kullanmaya ne olursa olsun her zaman daha büyüğünde dir gözün 125,250,500 diye gider bu belki 1000 lik yada 1200 e kadar çıkarsın çunku tecrübe arttıkça beklentilerde artar taki bir Africa Twine binene kadar o makineyı aldın mı bir daha ne başkasına bakarsın nede binersin " demişti ruhu şadolsun ustamın şimdi anliyorumki gerçekten haklıymış

tobikte bazı sorular gördüm özellikle de kaç km de motor istiyor gibisinden benim motorun tamirlerini kendim yapıyorum meraktan ve ufak tefek ayarlardan dolayı bi kaç kez açtım makine mı 120.000 mil de ama halen çiçek gibi orjinal eksantrik zincirleri bile üzerinde ha derseniz ne kadar daha gider inanın bilmiyorum bir gün motor isterse mutlaka paylaşacağım sizlerle hadi kalın sağlıcakla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana AT nin arka süspansiyonunun yükseklik ayarı olup olmadığını söyleyebilir misin peki?

teşekkürler.

arka suspansiyonun altında bir somun var onu ya motorcuda yada bır tornavıda cekıc yardımıyla alçaltıp yukselte blirsin anladıgım kadarı ıle senınde boyun benim gibi kısa kullana bilirmiyim derdin var ilk zamanlar bende cok dsundum ama şimdi sorunsuzca kullanıyorum ama boyun 160cm den kısaysa dusunme derım cok zorluk çekersın benım boyum 165cm hiçbir sorunum yok abi kardeş geçinip gidiyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:48 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    Şu an kullandığım makina bu başlık altına pek uymuyor.
    Ancak daha önce TA kullandım.
    Daha sonra VFR 800 kullandım.
    Farklı bir amaç için şu an hayabusa kullanıyorum.
    Yıl başından sonra bir endru makine almam lazım. Varedero olarak kafamda kurgu yapıyordum ki
    bu başlığa girdim. Hep kafamı kurcalayan Afrika hakkında yazılanlar beni çok heveslendirdi.
    Fazla bir yatırım yapmadan (Varederoya göre) mükemmel bir makineye sahip olabileceğimi anladım. Paylaşım ve bilgi aktarımında bulunanlara teşekkürler.
    Varadoroda güzel ve saglam makına ama yakıt africaya oranla çok fazla bence almadan önce yakıt kıyaslaması yapın

Motosikleti
    Honda Africa twin

By marda77 at 2011-02-02

Motosikleti
    Kardeş buralar nereler ,İstanbul dolaylarımı.Madem geziyorsun,yazınıda yayınlasanya.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Eğer alırsam ben bu motorun hakkını veririm

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42025712/detay
    selam arkadaşlar bu motor hakkında bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    Honda Africa twin
    Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş buralar nereler ,İstanbul dolaylarımı.Madem geziyorsun,yazınıda yayınlasanya.
    istanbulun cevresi kardesim...

By marda77 at 2011-02-06

By marda77 at 2011-02-02

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    biraz tecrübe edindikten sonra aklımda olan motorlardan. namı gerçekten çok büyük motor
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Motosikleti
    Alıntı Crixus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulun cevresi kardesim...

By marda77 at 2011-02-06

By marda77 at 2011-02-02
    kARDEŞ FOTOĞRAFLARIN GÖZÜKMÜYOR.rİCA ETSEK TEKRARDAN YÜKLERMİSİN.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    3 aşık olduğum motordan biri.
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Honda Africa twin
    ben goruyorum ama....allah allah

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    CBR 250 ve 650 F ten sonra Honda dan bir süpriz daha gelir mi
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti

Africalar çamurda

[QUOTE=Crixus;2275187]ben goruyorum ama....allah allah[/Q
    Tamam bugün bende görüyorum.Motorları batırmışsınız helal olsun.O beyaz africalı arkadaşta,burda sitede kayıtlı birimi.Orda batmış gibisiniz.Motorlar çıkabildimi bari o çamurdanFotolarla beraber gezi yazısınıda yayınlamanı bekliyoruz.O zaman tam olacak

Motosikleti
    Honda Africa twin
    [QUOTE=ESAD;2278780]
    Alıntı Crixus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben goruyorum ama....allah allah[/Q
    Tamam bugün bende görüyorum.Motorları batırmışsınız helal olsun.O beyaz africalı arkadaşta,burda sitede kayıtlı birimi.Orda batmış gibisiniz.Motorlar çıkabildimi bari o çamurdanFotolarla beraber gezi yazısınıda yayınlamanı bekliyoruz.O zaman tam olacak
    Yok kardesim o burda kayıtlı değil başka siteden....o gün aslında balığa diye çıktık ama çamuru görünce dayanamadık ;)

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    bu motora hastayım ya,ismi artık bir efsane haline gelmiş geçen bir arkdaştan aldım bir günlüğüne,ertesi gün geri veresim gelmedi

arkadaşlar saygılar sevgiler ve içten bir merhabayla sözlerime başlamak isterim

tahminen 2 yıldır at karşı obsesif bir takıntım var kullanmadim sadece 1 kere dokunabilme şansım oldu anlatamam benimkisi aşk sanırsam
    birşekilde 3 aşağı 5 yukarı para denkelştirip artık bir at sahibi olmayı düşünüyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ika-twin/detay
    almak istediğim at bu bana fikir ve görüşlerinizi bildirirseniz çok ama çok sevinirim
    saygılarla

neolursunuz biriniz cevap versin
    cok fena durumdayim aklim çok karışık

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler