Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Honda Africa Twin XRV 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Crixus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla neyini beğenmedin merak ettim dogrusu aldığımdan beri 7 bin km yaptım henüz bir sorunu yok ve en az 5 kisi satarmisin diye sordu.gerçi vaz geçtim fikrin sende kalsın alınmış motora bok atmaktansa hayırlı olsun demeyi tercih edenlerdenim.aldığım kişiyle hala görüşüyorum bence küfür edilecek biride değil Begenmessen almazsın o kadar.ha 10 yasında motordan ne beklediğine De bağlı tabi
    Gereksiz polemikler bunlar.
    91 Model USA Version transalpım vardı.
    99 Model Afrika'ya bindiğimde selesi çok tuhaf gelmişti.
    Afrika'nın sağlamlığı tartışılmaz.
    Fakat işin içine biraz konfor eklerseniz Afrika biraz geri plana düşüyor.
    O yüzden Afrika'yı bende pek beğenmiyorum.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnuniyetle bakarım arkadaşım.Bu gün zaten oraya gitme ihtimalim var.Bakınca sana haber veririm.Adanalı tüm arkadaşlara selam.
    Selamın baş üstüne,
    Çarşamba akşamı rutin toplantımız var. Tüm arkadaşlara iletirim.
    Sizde Mehmet hocamıza selam ve saygılarımızı iletiniz lütfen.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    Honda Africa twin
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım,sen dalga geçercesine"Abi resimdenmi çözüyorsun olayı "diyerek olayı sulandırdığından dolayı yazıldı o yazı.Önce herkez haddini bilecek ve ona göre yazacak.Yani sen giderken biz dönüyorduk o yollardan.
    ben senin izmir de oldugunu sonradan fark ettim..sen gene dönmeye devam et boşver....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereksiz polemikler bunlar.
    91 Model USA Version transalpım vardı.
    99 Model Afrika'ya bindiğimde selesi çok tuhaf gelmişti.
    Afrika'nın sağlamlığı tartışılmaz.
    Fakat işin içine biraz konfor eklerseniz Afrika biraz geri plana düşüyor.
    O yüzden Afrika'yı bende pek beğenmiyorum.

tabiki africa yı begenmeyebilirsin çok normal ama yok ben senin motora baktım begenmedim bide satana küfür ettim döndüm..??????? bu nedir.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    ben senin izmir de oldugunu sonradan fark ettim..sen gene dönmeye devam et boşver....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

tabiki africa yı begenmeyebilirsin çok normal ama yok ben senin motora baktım begenmedim bide satana küfür ettim döndüm..??????? bu nedir.
    Aslinda burada tepki vermek yerine dinlemek gerek bence.
    Yani bi insan neden ''Baktım beğenmedim, üstüne birde küfrettim'' derki?
    Mutlaka bi sebebi vardır bence.
    Telefonda motoru sizde çok farklı anlatırlar, yanına gidersiniz önünüze başka birşey çıkar. Burada dogal olarak sizede küfür hakkı doğar.
    Tepki vermek yerine bunun sebebini sorsaydınız keşke.
    Neyse olan olmuş artık. Kalp kırmaya gerek yok.
    Bu arada motorunuz hayırlı olsun.
    Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın baş üstüne,
    Çarşamba akşamı rutin toplantımız var. Tüm arkadaşlara iletirim.
    Sizde Mehmet hocamıza selam ve saygılarımızı iletiniz lütfen.
    Az önce yanıma bir arkadaşım geldi.Karşıyaka da senin ilgilendiğin afrikanın sahibi ile arkadaşmış.Telefonla dosta gelirmi diye sorduk.Motorun sağ tarafa doğru yattığını ve sağ tarafın boyalı olduğunu,makinasının 10 numara olduğunu söyledi.Hayabusa ile takasa giremeyeceğini söyledi.En son 10.000 TL:ye bırakabileceğini söyledi.
    Anlıyacağın motor bir tanıdıkta.İlgilenirsen tekrar gidip görebilirim.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Bir süredir gözüm bu motora kayıyordu...Geçenlerde de forumda Nepale giden A.Musluoğlu isimli arkadaşın AT kullandığını görünce "Sağlam makineymiş harbiden" dedim...Zaten fanatikleri olduğunu duyuyordum,bu başlıkta yazılanlarıda okuyunca görüyorum ki bu alet gerçekten çok sonra bile efsanesi konuşulan bir canavar olarak kalacak...Olur ya sanayi ve mekanik tarihinde efsane ürünler,tam da onlardan sanırım...Denk gelirsem mutlaka detaylı inceleyeceğim bir makine...

Motosikleti
    AFRİCA TWİN OLMASINI İSTİYORUM
    Yazılanlara baktığımda,tek sorununun,koltuğu olduğu anlaşılıyor.Bu koltuğun böyle olmasındanda,Africa'nın zorlu yol koşullarına göre üretilmiş olduğu ortaya çıkıyor.Bu durumda yapılacak şey,motorun üretilmiş olduğu şartlara uygun olarak değilde daha ziyade uzun yolda,daha ziyade düzgün toprak yollarda kullanmak isteyenler,koltuğu yumuşak bir koltukla değiştirecekler olacak bitecek.İşte size mükemmel ve sorunsuz bir motooor.
    Birde sanırım şu kanım doğrudur;Africa,Bmw gibi 24 saat kontak kapatmadan bile rahatlıkla gidebilecek kalitede bir makineye sahip.Ok?
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

Motosikleti
    Sevgili Africa kullanıcısı arkadaşlar.Bir türlü anlayamıyorum.O kadar Africa sahibi var ama şu başlığın sönüklüğüne bakın.Nerde bu adamlar yahu?Sizler Africalarınızı ne için aldınız,uzun yollar yapmak için,macera gezileri yapmak için değilmi?Hani nerde gezileriniz,nerde yaşadığınız unutulmaz anlar.Yoksa bu siteden bu başlıktan haberiniz yokmu?Yada internetle aranızmı yok?Şuraya bakın,haftada bir veya iki kişinin yazısı,gerisi boş.Alın elinize klavyeyi,şöyle roman tadında macera dolu uzun uzun yolculuklarınızı döktürün şuraya ,bizlerde mest olarak okuyalım.Çokmu zor geliyor.Sizler gezilerinizi yazarken bir kere daha yaşayın o anları.Hadi bakalım siz Africa severlerin yazılarını sabırsızlıla bekliyoruz.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

Motosikleti
    Tanıdığım çoğu afrika cının internetle arası yoktur.Aynı şey BMW cilerdede var.
    Muhabbet olsun diye Çin motoru bile aldım
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

Motosikleti
    Honda Africa twin
    Alıntı ESAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Africa kullanıcısı arkadaşlar.Bir türlü anlayamıyorum.O kadar Africa sahibi var ama şu başlığın sönüklüğüne bakın.Nerde bu adamlar yahu?Sizler Africalarınızı ne için aldınız,uzun yollar yapmak için,macera gezileri yapmak için değilmi?Hani nerde gezileriniz,nerde yaşadığınız unutulmaz anlar.Yoksa bu siteden bu başlıktan haberiniz yokmu?Yada internetle aranızmı yok?Şuraya bakın,haftada bir veya iki kişinin yazısı,gerisi boş.Alın elinize klavyeyi,şöyle roman tadında macera dolu uzun uzun yolculuklarınızı döktürün şuraya ,bizlerde mest olarak okuyalım.Çokmu zor geliyor.Sizler gezilerinizi yazarken bir kere daha yaşayın o anları.Hadi bakalım siz Africa severlerin yazılarını sabırsızlıla bekliyoruz.
    esad kardesim cumartesi sabah eger bi aksilik olmazsa izmire cikiyorum ordan ayvalik falan biraz km yapicam resimde ceker koyarim

naproksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp
    esad kardesim cumartesi sabah eger bi aksilik olmazsa izmire cikiyorum ordan ayvalik falan biraz km yapicam resimde ceker koyarim
    nerde resimler...
    Africa Twin
    lntoftheotherworld.blogspot.com

Motosikleti
    Honda Africa twin
    Alıntı naproksen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde resimler...
    Malesef arabayla çıkmak zorunda kaldım birbuçuk yasında bir oğlum var da

Motosikleti
    Malesef arabayla çıkmak zorunda kaldım birbuçuk yasında bir oğlum var da
    Tamam,senin mazeretin anlaşılır ama Crixus'tan başka kimse yokmu be kardeşim.

Motosikleti
    Honda AT
    africa ya binenlerin çoğu motorun üzerinden pek inmez...zaman yok gezi fotolarını koymaya
    KAFADAN KASK VE AKIL EKSİK OLMASIN!!!

naproksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp
    Ben yaptığım gezileri blog umda yayınlıyorum. Her foruma ayrı yazmaya üşeniyorum biraz
    Bu sene pek bir yer gezemedim gerçi ama bakmak isterseniz linki (imzamda da var gerçi ) :

http://lntoftheotherworld.blogspot.com/
    Africa Twin
    lntoftheotherworld.blogspot.com

Motosikleti
    BMW F 650 ydi Şu An AFRİCA TWİN

Tripmetremde bir sorun var...

Arkadaşlar bu akşam eve dönerken motorumun farlarından birinin yanmadığını farkettim.Sağa çekip durdum..Motorum çalışır vaziyette yanmayan farın soketini biraz kurcaladım yandi lamba..Herşey bu zamana kadar çok güzeldi.. Motorumu farlar açık vaziyette stop ettim.. Farlarım açıkken kontağı bi kaç defa açtım kapattım açtım kapattım far gayet güzel yanıyordu motoruma bindim çalıştırdım ama o da ne Trip metre kontak ilk açıldığı andaki gibi kalıyor ve hiç bi bilgiyi göstermiyordu..Ben tekrar açıp kapattım kontağı ama faydasız ne yapmam gerekiyor acilen yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler.. Bu arada bi tanede 1150 GS m var Africa Twinin satılık...
    [B]VeNi ViDi ViCi Yedi İçti...[/B]

Motosikleti
    Honda Africa twin
    Alıntı baarmen_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu akşam eve dönerken motorumun farlarından birinin yanmadığını farkettim.Sağa çekip durdum..Motorum çalışır vaziyette yanmayan farın soketini biraz kurcaladım yandi lamba..Herşey bu zamana kadar çok güzeldi.. Motorumu farlar açık vaziyette stop ettim.. Farlarım açıkken kontağı bi kaç defa açtım kapattım açtım kapattım far gayet güzel yanıyordu motoruma bindim çalıştırdım ama o da ne Trip metre kontak ilk açıldığı andaki gibi kalıyor ve hiç bi bilgiyi göstermiyordu..Ben tekrar açıp kapattım kontağı ama faydasız ne yapmam gerekiyor acilen yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler.. Bu arada bi tanede 1150 GS m var Africa Twinin satılık...
    motorun bilgilerini yazarsan vede mumkunse resmini koyarsan ii olur isteyen bir arkadasim var

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı baarmen_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AT'mi satılık BMW mi, anlamadım şimdi?
    Eğer AT satılık ise görüşmek isterim..Motorun bilgilerini paylaşırmısın?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arada kolluyorum ama in cin top oynuyor buralarda da..Satılık AT'si olan, duyan, bilen varsa yakınlardayım ben
    Neyse bari bir iki video paylaşayım

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada kolluyorum ama in cin top oynuyor buralarda da..Satılık AT'si olan, duyan, bilen varsa yakınlardayım ben
    Neyse bari bir iki video paylaşayım

Her motorcu sonunda doğru yolu bulup,endrocu olacaktır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:35 ----------

Son videodakilerde gerçek birer çılgınmış.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler