Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

[MT] Ledow CXM 250A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha virago
    vardırda kimsenin formları okuduğu yok ki be kardeşim.kimse mt yi takmıyo artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    LEDOW cxm250
    o zaman yapacak bir şey yok.artık fuar merkezine gidince bi şekilde girecez.ücreti neyse verecez.tabi girebilirsek

Motosikleti
    yamaha virago
    hava güzel olursa motorlarla gideriz güzel bi gün geçirmiş oluruz

Motosikleti
    LEDOW cxm250
    inşallah hava güzel olur.haberleşiriz

Motosikleti
    yamaha virago

.

Alıntı erdç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah hava güzel olur.haberleşiriz
    birkaç gün öncesinden haberleşip kararlaştırırız.

Motosikleti
    LEDOW cxm250
    arkadaşım cumartesi silivriden bi abiyle konuştum.hüsnü abinin orda,çanakkale turu varmış ne zaman.söyledi bana ama ben unuttum

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Arkadaşlar ön fren balatalarını nerden bulucaz ? hangi markanın hangi modeli uyuyor bizim motorların ön balatalarına ?

Motosikleti
    yamaha virago

.

Alıntı DreaM_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ön fren balatalarını nerden bulucaz ? hangi markanın hangi modeli uyuyor bizim motorların ön balatalarına ?
    silivri maxi alışveriş merkezine gelmeden sinekli,alipaşa yoluna dönersen yaklaşık 2kilometre ilerde fetih erkoç sanayi sitesi var.orada tumopar diye bir firma var.bu motorun türkiye distirübitorüdür.her türlü paçayı oradan bulabilirsin.depo olduğu için piyasa fiyatının altındadır.internet sitesinden bilgide edinebilirsin.www.tumopar.com

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:01 ----------

Alıntı erdç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım cumartesi silivriden bi abiyle konuştum.hüsnü abinin orda,çanakkale turu varmış ne zaman.söyledi bana ama ben unuttum
    ben öyle birşeyi hiç duymadım kardeşim.bu mevsimde öyle birsey olacagını da sanmıyorum.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    ya monero ledow falan hepsi viragonun çakması balatada bu bağlamda viragodan uydurulabilir.
    bir satsamda benim moneroyu enduroya geçsem artık.
    gına geldi

cmx 250 a dan.
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    LEDOW cxm250
    zannedersem nisan ayı gibi birşey söyledi.neyse ben öğrenirim bi şekilde

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    arkadaşlar merhaba.

karbüratör vidalarımdan biri düşmüş, motor saçmalıyor çalışma esnasında, heleki yağmurlu havada çıldırtacak derecede..

bu vidaları nereden bulabilrim ? varmı bilgisi olan..
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Arkadaşlar bende ledow kullanıcısıyım.. Şuan motorum istanbulda bense ankaradayım. en son bırakırken hava filtrem parçalanmıştı. burdan alıpta gitmek istiyorum ama hava filtresinin boru çapını bilmiyorumm

Bi zahmet hava filtresinin boru çapını bana verebilicek arkadaş var mıı :((:(:(:(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

Alıntı papaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silivri maxi alışveriş merkezine gelmeden sinekli,alipaşa yoluna dönersen yaklaşık 2kilometre ilerde fetih erkoç sanayi sitesi var.orada tumopar diye bir firma var.bu motorun türkiye distirübitorüdür.her türlü paçayı oradan bulabilirsin.depo olduğu için piyasa fiyatının altındadır.internet sitesinden bilgide edinebilirsin.www.tumopar.com

Zaten herlü yedek parçamı ordan teemin ediyorum ama tumopar'da ön fren yok..
    Geçen gün Tümopar satış müdürü NUR hanımı aradım.. ellerinde varmış ama internette yokmuş Telefonla sipariş ettm..
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

Motosikleti
    ooo viraGOO
    ön çamurluk far km saati lazım elinde olan varmı
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

lobomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ankara da bu modeli satan yer tavsiyesi bulunur musunuz? Sıfır veya sıfıra yakın olabilir.

Bisan Roadstar da olabilir, ne de olsa birbirine benziyorlar. Fakat Ledowun deposunda görünen logo arması çok şık görünüyor

saygılar, kazasız iyi sürüşler herkese.

Motosikleti
    yamaha virago

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    arkadaşlar bu motorda titreşim olayı nasıl?
    Eğleniyor muyuz?

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Dün itibariyle 2006 siyah bir cmx 250A aldım. Başlığı okudum, değerli bilgiler var. Anadolu yakasındaki parça bulabileceğim yerler nerededir? Ön çamurluğum çatlak o lazım.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    LEDOW cxm250
    hayırlısı olsun arkadaşım güle güle kullan.tekerine taş değmesin yolunda farında açık olsun

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Dostlar, cx 250A ne kadar yağ alıyor? 1500 koydum ama emin olamadım. Yağ filtresini de değiştirdim. En alttaki tıpa şaseye denk geldiğinden yandaki boşaltma deliğini kullandım.

Genel olarak ; ön-arka fren, debriyaj ve gaz telleri değişimi , zincir - dişli söküp temizleme, yağ değişimi, nikelajı kalkmış fren ve debriyaj manetlerinin değişimi, Sinyal takımı yenilenmesi, arka tekerlek takozlarının yenilenmesi gibi bakımlarını tamamladım.

Bu arada hava filtresi sağ yandaki nikelajlı bölmenin içindeki süngerden ibaret değil mi? Satıcı ısrarla kocaman bir filtre verip bu da var senin motorda diye tutturdu. Şayet var da bulamadıysam bi daha bakım yapıcam diye niyetlenmeyeceğim çünkü o koca şeyi bulamazsam hiç bir şey bulamam demektir.

şöyle birşey;

Gökhan YAŞDAL

merhaba arkadaşlar ismim Erdem bende ledow cxm 250 kullanıcısıyım.bir sıkıntım var yardım ederseniz çok sevinirim.motorumu metalik renge boyadım komple dağıttım arka milini değiştirdim debriyaj balatalarını değiştirdim karburatörü temizledim elektrek tesisatını yeniledim çiçek gibi oldu.toplama aşamasına geldim heryerini topladım ama depodan karburatör ve vakuma bağlanan hortumların yerlerini karıştırdım.depo ile vana arasındaki borularda sorun yok. manifoltdan ayrılan 2 hortum, vakum girişleri ve karburatör girişlerini bağlayamadım.bağlantı şeması verebilecek veya telefon ile bana yardım edebilirseniz çok sevinirim herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)