Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

[MT] Ledow CXM 250A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    LEDOW cxm250
    arkadaşlar bende yaz kış geziyorum motoru alalı 1 yıl oldu şu an motorum 16.000 km de hiç bir sorun yaşamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    LEDOW cxm250
    arkadaşlar cxm250a motorsikletime çelik cant arıyorum bilen yada elinde olan varsa yardımcı olursanız sevinirim

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Bu modeli kullananlar var mı? Bende almayı düşünüyorum piyasas değeri nedir?
    Biri Beni Durdursun !!!!!

Motosikleti
    ooo viraGOO
    özelden ulaşırsan bu motosiklet hakkında bilgi verebilirim bolca
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM250a
    Selamlar

Hala motor kardeşim var mı yoksa yalnız mı kaldım

musty043 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr600f
    Merhaba Arkadaşlar Ben Foruma Yeni Katıldım Motorumla Yaşadıklarımı Size Anlatmak İstedim

2007 yılında babam motor alacak bende köydeyim o zmn babam köye geliyodu heralde arabayla gelir fln diye düşündüm bi baktım böyle bi asalet yok

orda ben bu motora aşık oldum taki ufak tefek sorunlar çıkarana kadar ehliyetimi 2 sene önce fln aldım bol bol geziyorum yılda 2 kez kütahyaya gidip geliyorum

bi aralar beyin yakma problemi oldu motorda yalova,bursa,istanbul da çeşitli yerlere götürdüm kimse yapamadı durumu babama anlattım ver bakim anahtarını dedi verdim

herneyse gitti 3 saat sonra geldi eve dedi al olm anahtarını motorun yapıldı istanbuldan kütahyaya giderken olmuştu bu olay adamlar cbf konjectörü takmışkar oda fazla şarjdan beyin yakıyo sürekli :D

bide km saati problemim var 5 kere km teli degiştirdim hep kopuyor en son 160 km kadranı olan km saati aldım onuda öyle çözdüm geçen iftar yemeğine dayımlara gittim darıcaya giderken kalabalıktı bi problem yok gelirken biraz zorladım motoru arka buji patladı :D Allah'tan yedek var birde dişli takozu problemi var benim motorda sürekli takozlar gidiyor o sorunu hala çözemedim şuan binemiyorum motora vitesin oldugu yerdeki ayak basma yeri kırıldı babam hiç biyere götürme dedi gene bozarlar dedi ben gelince yapacam dedi bayramdan sonra gelecek sabrsızlıkla bekliyorm
    motorun en çok sevdigim yanı çok seri ve az yakıyor lastigi orjinal lastigi 6 yıllık ama hala çok iyi ama onuda degiştircem lastik aldım geçen virajda fazla yattım arkası attı o yüzden korktm
    şu egzoz borusu meselesi vardı bide 2 çıkışta alttaki egzoza gidiyordu bunu babama sordum dedi orjınali o üste bi taksak dedim tamam dedi alttan gelen boruyu üstte taktırdı egzozcuya şuan on numara sesi var bi ara vidyosunu yükleyecegim saglam bi kamera bulursam en sevmedigim yönü ise sürekli arka buji patlıyor yanımda buji gezdiriyom bide şu vidalar çok gevşiyor haftada bi sıkıyorum ilk aldıgım zamanlar hiç bakmıyordum ön lastigi sökerken bide ne görüm :D milin vidası sonlara gelmiş

NOT:önemli olan hızlı motor kullanmak degil bilinçli motor kullanmak kimseyi tehlikeye atmamak
    polo34 bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır çok iyi olmasa da takip ediyorum...
    ben de 3 ay önce ilk motorumu monero alarak aranıza katıldım motor performansı tasarımı gerçekten çok iyi yalnız herkeste olan sorun bende de başladı.
    hatta canımı çok sıkıyor hala kesin bi çozum bulamayısım.arka silindir de ateşleme olmuyor başta problem yoktu sonra ne olduysa rölantide stop etme ve çekişden düşme oldu bazen düzeliyordu. oda tehlikeli bi şekilde gazzı verdiğim halde motorda tepki olmuyordu sonra birden hızlanıyordu o sıralar ateşleme düzeliyordu sanırım. neyse lafı uzatmıyım usta beyindir dedi aldım. mükemmel olmustu takı son birkaç haftaya kadar yine arka silindirde ateşleme yok usta yine beyindedndir dedi ama pek emin değilim ya da bi şekilde bişey beyni yakıyor.sorun tam anlamıyla çözen nedeni bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Motosikleti
    yamaha xt 125 r
    Merhabalar,

Bu motora çelik jant uygulaması yapan arkadaşlar var mıdır acaba?

CrsdRedevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Borelli Ledow 250cc V motor chopper
    hortlatıcam ama kusura bakmayın yeni geldim merhaba diyeyim dedim

suan alinabilir bir motor mudur makul fiyati nedir bilgisi olan varsa

ustura_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar boy 175 kilo 98 bu makinayi almak isdiyorum altimda cok kucuk dururmu siritirmi birde articiyla uzun yol dusunuyorum nedersiniz motoru yakindan gormedim bu yuzden tahmin yurutemiyorum cevap lutfen.....

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bizim ustada şehir içinde sürülen v motorların arka silindirlerinin çabuk bittiğini söylerdi, hararete o silindir dayanmazmış...

QUOTE=E77;3206956]Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır çok iyi olmasa da takip ediyorum...
    ben de 3 ay önce ilk motorumu monero alarak aranıza katıldım motor performansı tasarımı gerçekten çok iyi yalnız herkeste olan sorun bende de başladı.
    hatta canımı çok sıkıyor hala kesin bi çozum bulamayısım.arka silindir de ateşleme olmuyor başta problem yoktu sonra ne olduysa rölantide stop etme ve çekişden düşme oldu bazen düzeliyordu. oda tehlikeli bi şekilde gazzı verdiğim halde motorda tepki olmuyordu sonra birden hızlanıyordu o sıralar ateşleme düzeliyordu sanırım. neyse lafı uzatmıyım usta beyindir dedi aldım. mükemmel olmustu takı son birkaç haftaya kadar yine arka silindirde ateşleme yok usta yine beyindedndir dedi ama pek emin değilim ya da bi şekilde bişey beyni yakıyor.sorun tam anlamıyla çözen nedeni bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...[/QUOTE]
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    borelli 250
    merhaba arkadaşlar. ben yakup manisadan. motoru 1 ay önce aldım 7700 km de ledow.. çorlu/tekirdağdan binerek geldim. yolsa hiç sıkıntı çıkmadı sadece debriyaj teli saldı. ama manisa yakınlarında 5. viteste 100 ü geçince motor boşa çıkıyor sanki gazı bırak verince düzeliyor bir kaç defa yaptı bunu.. şimdi yine yapıyor ve hızlanamıyorum zaman zaman. nedenini bilen var mı??

Merhaba Arkadaşlar

Ledow için Debriyaj Plak'ı ( Debriyaj Balatası da diyorlar ) lazım ve ayrıca ön arka frenlerim tutmadığı için balata gerekmekte en uygun ve kaliteli bir parça teminini nereden yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum .

ATAdamZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ledow 250 / 2013 gv 250 efi
    selam arkadaşlar forumu araştırdım ama gözümden kaçmış olabilir affınıza sığınarak bilgili arkadaşlardan bizim ön ve arda lastik ebatlarını öğrenebilirmiyim? saygılar

130/90/15 Arka lastik ebatı ama ben 140/90/15 Taktım herhangi bir problem çıkarmadı. 90/90/18 de ön lastik ebatı.. Yaklaşık olarak 1,5 yıldır borelli ledow kullanıcısıyım gerekli bilgileri parça sorunlarınızı erdgn.mehmet@gmail.com adresinden veya facebook mhmt.erdgn veya veya instagram hesabından mhmt_erdgn ulaşabilirsiniz..

Selamünaleykum.
    Arkadaşlar motorun beyni yanık Yetmiyormuş gibi beyin bağlantı kabloları karışmış.
    Bana bu motorun beyin bağlantı şeması lazım.
    Yardımcı olurmusunuz?

Motosikleti
    xv250
    ve Aleykum selam bulamadıysan özelden haber et yollayayım

Motosikleti
    Ledow 2v49fmm
    Dostlar, iyi akşamlar biliyorum içimizde belki kullananlar vardır diye buraya tecrübelerimi yazacağım. 24 binde aldığım motosikletimle 40 bine yaklaştık. Bu motoru aldığım 2. senemde beyin de yaktım, konjektör de patlattım, komple tesisatımı da yaktım(Hem de defalarca) fotoğraflarla anlatacağım.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)