Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Daelim S2 250 Free Wing İlk 600km Testi....

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    kore malı ve diğer uzakdoğululara göre daha yüksek bir maliyeti olan daelim s2 250 nedir ne değildir?

aracı bayide gördüğünüzde söyleyecek fazla olumsuz bir şey yok. görüntüsü heybetli, üzerine oturunce güven veriyor. oturuşu yüksek.
    teknik bilgileri iyi (250 cc, bayi 24 hp dedi ama ben yabancı bir sitede 19 hp okudum, 140 km/h son hız). fakat benim gibi detaycıysanız plastik aksamın kalitesi, aynaların motorun diğer parçaları ile alakasız duran metal malzemesi ve sürücü selesinin resimlerdekincden daha küçük olması dikkatinizi çekecektir.
    yine de bayiden çıktığımda özellikle 24 ay 0 faiz taksit kampanyası nedeniyle alma kararındaydım.
    motoru görmek için kızıltopraktaki bayiye gittiğimden bayğden çıkınca hazır gelmişken diğer mağazalara başka modellere de bakayım diye etrafı dolaşmaya başladım. bu arada şans işte servise s2'sini getirmiş bir arkadaşla karşılaştım. fırsat bu fırsat ben sordum o anlattı uzun uzun muhabbet ettik.
    1,5 ay önce almış 2200 km yapmış ve genel olarak arkadaş motordan memnundu. sesi güzel, hızından (140 km/h) gidişinden duruşundan bir sıkıntısı yokmuş. hatta sonraki gün güneye yola çıkacaktı motoruyla beraber.
    fakat anlattığı herşey harika da değildi.
    1. öncelikle motordan hızlanınca bir tıkırtı sesi varmış. ama sanırım bu sefer gelişinde çözdüler serviste onu.
    2. koltuk dikişi yerinden yıtıktı. sebebi koltuk derisini gergin dikmişler süngerin üzerinde havada duruyor. üzerine oturduğunuzda da bir süre sonra dikişler atmış haliyle.
    3. yeni koltuk istemişler yaklaşık 1 aydır bekliyordu.
    4. henüz 1,5 aylık olmasına rağmen civatalarda ve bazı metal aksamda paslanmalar vardı.

sonuçta 1 senedir sadece benzin koyarak honda beat'e sorunsuz binen benim bunları görünce hevesim kaçtı. ben s2 defterini kapattım.

s2 düşünen arkadaşların bilgisine.....

buarada s2 yi kapattım onun yerine 2.el piaggio x8 200 defterini açtım. motor çok güzel görünüyor. teknik bilgileri de çok tatminkar ama henüz incelemedim. inceleyince onu da yazacağım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    buarada hondanın yeni modeli çıkmış foresight
    ttp://www.honda.com.tr/motosiklet/model/?model=75

ona da bi bakmak lazım

dakota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Daelim S2 250 Free Wing İlk 600km Testi....

Bu motoru almayı düşünen arkadaşlar için bilgi vermek istedim şu an motorum 630 km de Tr ye motomax getiriyor Motor 4 zamanlı 250cc ve Su soğutmalı ön arka disk fren arka çift amortisör işçilik kalitesi boya mukemmel koltuklar rahat bagaj 2 adet kask sığabilecek kadar geniş ve içinde çakmak girişi ve aydınlatması mevcut. Yakıt sarfiyatı olarak 25ytl doluyor 260km civarı yol yapabiliyorsunuz. Zannedersem motor açıldıktan sarfiyat dahada düşecektir. Şu ana kadar gösterdiğim herkezden ustalar dahil tam not aldı Daelim dünya çapında tanınan bir firmadır ve Kore malıdır. Motor aksamında izlenimlerim elektrik sistemi konjektör beyin KYMCO marka ve uzerindeki tum parçalarda Daelim lisansı bulunmakta. Haftasonu İstanbul Luleburgaz arası eşimle beraber yol yaptık motor benden performansı ile tam not aldı. Fiyatına gelince 6350 anahtar teslimi. 24 ay taksitlede alabilirsiniz.

www.motomax.com.tr

PEUGEOT SPEEDFİGHT 2001
    GELLY JL 150 2001
    SUZUKİ İNTRUDER 6001998
    SUZUKİ TL1000S 1998
    DAELİM S2 250 2005

yani güzelmi

bunun mu mp3 player'ı vardı ?
    bi de kaç beygir bu?

Alıntı Colakoglu adlı üyeden alıntı
    bunun mu mp3 player'ı vardı ?
    bi de kaç beygir bu?
    21 HP mp3 player yok ama uydurmayı düşünüyorum

Motosikleti
    motosiklet,bilgisayar
    dakota, 21 değil arkadaşım 19 hp olması lazım
    MaXwELL

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    güzelmiş be yani fotolar çok jenerik...kazasız belasız kullanın...
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    21 hp ve 4 sübaplı,ben bu motoru çok araştırdım fakat maddi engellerden ötürü alamadım.motomax ın sitesinde 2 sübaplı olduğu yazılı ama öyle değil.daha sonra google dan arattırdım ve şu sayfada bu motorla ilgili bir çok detay buldum

www.dmc.co.kr/eng.

burdan own products a tıklayınca çıkıyor.Umarım ileride de sorun çıkarmaz.
    Herkes hakettiğini yaşar.

Motosikleti
    Tabii modeli S2 250 diye geçiyor,resimdeki ismiyle değil.

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    04/09/2005 tarihinde bu motor için yine böyle bir forum açmıştın ve reklam yaptığın açık olduğu için makaslanmıştı.aşağıda

http://www.motosiklet.net/modules.ph...ghlight=#79360

..........
    .........
    ........
    ........
    .........

daha biçok şey yazmıştım ama aşağıdaki mailden sonra üstüme vazife olmayıp silmemin daha iyi olacağını düşündüm...

iyi günler.

cengizhankavak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    senin gibi arkadaşlar sağolsun soğutuyor motordan Kobayashi.dakotayı tanımasam senin dediklerine hak verip mod olsam silerdim.ancak sami dostumuzu çoğu motorcu tanır kendisi ile motorturkte bir çok geziye katılmıştır.bu motoruda 98 model tl 1000s motoru ile takasla aldı.yargılamadan işin gerçeğini öğrenmeden infaz yapmayalım.sami (dakota) sayesinde bu modelinde hakkında iyi yada kötü bilgi ediniyoruz bu şekilde yazarak bunu engelleme sadece sami değil dikkat ettim kim detaylı özenli bişeyler yazsa bir motorla ilgili biri çıkıp sen hangi bayiisisin diye soruyor.saygılar..
    her yolculuk bir macera

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    kimseyi birşeyden soğutmadım.senin, arkadaşın olduğunu söylediğin kişinin ve benim mesajım ortada neden rahatsız oldun.okuyan kendi fikrini yaratır.ben dahamı ikna edici yazmışımda tanımasam senin dediklerine hak verirdim diyorsun?

ben daha ik mesajında bu markanın reklamını yapan.bu mesaj silinmesine rağmen tekrar benzer bir mesaj atan üye hakkında bunları düşünürüm açıkçası.

ama kimsenin işini bozmak istemem.buyur sildim üste yazdıklarımı.kimse soğumasın dakotanın daeliminden herkes alsın)

Motosikleti
    Ben yanlış birşey yazdıysam herkesten özür dilerim arkadaşlar.Mümkün olduğunca tarafsız değerlendirmek istemiştim motorları.

cengizhankavak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda varadero xl1000v
    herkes bilgiyi alsın.ben buradaki anlatımlar ve açıklamalarla 3 tane motor aldım.almayı düşünen yada makineyi merak edenler bu mesajı 4 gözle inceliyorlardır.senin ikna kabiliyetin değil hepimizde bulunan önyargı yüzünden hak verirdim sana.ama vermemek gerekiyormuş işin aslını biliyorum çünkü.sana lafım yok bende başka bir yazıya aynen senin gibi yaklaşırım muhtemelen.
    her yolculuk bir macera

kobayashi dostum burada ben almış olduğum motorun ilk izlenimlerini yansıttım motor yeni olduğu için kullanan almak isteyen dostlara ön bilgi vereyim dedim benim herhangi bir bayiyle veya motomaxla hiç bir alakam yok ilk açtığım topiğide beni mesajla uyarmadan silmişsiniz buda sizin sorumsuzluğunuz böyle yaparsanız kim nerden yeni motorlarla ilgili bilgi alabilecek tuhaf doğrusu
    PEUGEOT SPEEDFİGHT 2001
    GELLY JL 150 2001
    SUZUKİ İNTRUDER 6001998
    SUZUKİ TL1000S 1998
    DAELİM S2 250 2005

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    dakota nerden aldın motoru ? ve hangi şartlarla aldın ? , ne renk aldın ?, memnun musun? , kaç basıyor alet?, serimi? yol tutuşu nasıl ?, bayıltmıyım seni
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Alıntı federal adlı üyeden alıntı
    dakota nerden aldın motoru ? ve hangi şartlarla aldın ? , ne renk aldın ?, memnun musun? , kaç basıyor alet?, serimi? yol tutuşu nasıl ?, bayıltmıyım seni
    DOSTUM ALDIĞIM YERİ SÖYLEMİYEYİM REKLAM OLUR OYLEYMİŞ ....

Peşin aldım 6350 anahtar teslimi.... Şu 630km çok herhangi bir eksi yanını görmedim...... 160kadran var 140 gördüm rodajda henüz.....titreşim yok denecek kadar az......tavsiye ederim
    PEUGEOT SPEEDFİGHT 2001
    GELLY JL 150 2001
    SUZUKİ İNTRUDER 6001998
    SUZUKİ TL1000S 1998
    DAELİM S2 250 2005

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    peşin de alsan , 24 ay da alsan aynı fiyat mı ?

penzin tasarrufu iyimi sence ?
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Şu an için 1 depoyla 260km yapıyor rodajdan sonra değişecektir...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler