Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

piaggio x7

Motovento
    REKLAM ALANI

xmax 250 ye benzediği kesin; ama xmax italyan değil. nexus u bilmezmiyim; bundan sonraki motorum nexus 500 olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Alıntı yagmurs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax 250 ye benzediği kesin; ama xmax italyan değil. nexus u bilmezmiyim; bundan sonraki motorum nexus 500 olacak.
    İtalyan motoruna binersen tamam artık başka bir motora binemessinAlışkanlık yapar biz alıştık mesela, kerata Aprilia bende bağımlılık yaptıdaScooter kesinlikle İTALYAN işidir.Al İtalyanı 1275 sene bin yaww

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel söylüyosunuzda arkadaşlar şu servis ve parça fiyatları ne olacak? O kadar parayı verdikten sonra bide parça beklemek zor olmazmı?Yada bu dediğim tüm servis veya yetkili satıcılarda değil bir şirkete ait yorumlarmıdır?Çünkü geçen bir olay dinledim ve soğudum İtalyan işinden.Tabiki çok iyi makinalar ama Türkiye'ye getirenlerin iş ciddiyetinden şüpheliyim şahsen.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel söylüyosunuzda arkadaşlar şu servis ve parça fiyatları ne olacak? O kadar parayı verdikten sonra bide parça beklemek zor olmazmı?Yada bu dediğim tüm servis veya yetkili satıcılarda değil bir şirkete ait yorumlarmıdır?Çünkü geçen bir olay dinledim ve soğudum İtalyan işinden.Tabiki çok iyi makinalar ama Türkiye'ye getirenlerin iş ciddiyetinden şüpheliyim şahsen.
    Ne dinledin anlat bakalım arkadaşım bizde bilelim,sonuçta burası bilgi alış veriş platformu.

Motosikleti
    pıaggıo x7 250 cc 22bg
    Merhaba Tüm Motor Sever Arkadaşlar
    Sitenize Yeni üye Oldun Bir Aydır Falan Incelemekteydim.şimdi Nasip Oldu. Iki Gün önce Pıaggıo X7 Me Kavuştum.harika Bir Makinaya Benziyor,henüz Tam Açılamadım 45 Km Deyim Daha . şu Gerçek Ama çok Keyifli Bir Makina .yukarda Arkadaşımızın Açıkladığı Bagaj Içinde Yalnız çakmak Ve ışık Yok Benimkinde Onu Belirteyim. Umarım Kısa Zamanda Foto Larını Koymaya çalışacağım.

Motorun hayırlı olsun dostum. Pişman olmayacağın bir seçim yapmışsın. Ben bir aydan fazladır kullanıyorum. Bu süre içindeki deneyimlerim hep tercihimin doğruluğunu gösterdi. Özellikle marka ve ithalatçı açısından pişman olmayacağımı farkettim. Saygılar.

Motosikleti
    pıaggıo x7 250 cc 22bg
    Merhaba Yagmurs Kardeş Yakıt Olarak Deneyimin Nedir .1 Depo Ilk Fazla Yaktı Gibi Geldi Bana 40 Ytl 285 Km Falan.normal Değil Gibi .

Ilk Başlangıcım Pek Iyi Başlamadı Sayılır Ilk 20 Km Memde Akü Bitti,beni Bayağı Etkiledi Ama 2.gün Serviste Moralimi Bozmamamı Akü Den Her Zaman Sorunm Lar Olabileceğini Her Araç Vs Için .bi Hafta X7 Mi Kullanmamıştım Plaka çıkana Kadar ,bilmiyorum Bumu Etkili Oldu .servis Kısa Farlaerınm Sürekli Yanmasını Etkılı Olduğunu Söyledi Ona Da şiömdi çözüm Bulduk Açıp Kapama Düğmesi Taktık .motor çalıştıktyan Sonra Kendim Açıyorum Farımı .şu An Yakıt Harici Herşey Mükemmel Gibi Gidiyor.

Alıntı BLACK-INSECT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Yagmurs Kardeş Yakıt Olarak Deneyimin Nedir .1 Depo Ilk Fazla Yaktı Gibi Geldi Bana 40 Ytl 285 Km Falan.normal Değil Gibi .

Ilk Başlangıcım Pek Iyi Başlamadı Sayılır Ilk 20 Km Memde Akü Bitti,beni Bayağı Etkiledi Ama 2.gün Serviste Moralimi Bozmamamı Akü Den Her Zaman Sorunm Lar Olabileceğini Her Araç Vs Için .bi Hafta X7 Mi Kullanmamıştım Plaka çıkana Kadar ,bilmiyorum Bumu Etkili Oldu .servis Kısa Farlaerınm Sürekli Yanmasını Etkılı Olduğunu Söyledi Ona Da şiömdi çözüm Bulduk Açıp Kapama Düğmesi Taktık .motor çalıştıktyan Sonra Kendim Açıyorum Farımı .şu An Yakıt Harici Herşey Mükemmel Gibi Gidiyor.
    Aküden yana hiç sıkıntım olmadı, seninkine şanssızlık diyelim , önemseme. yakıt walla ilk bi hesapladıydım; 110 krş gibiydi km de. 1000 bakımından sonrası döğru fikir verecek; şimdilik yakıtıda umursama. makina olarak bi şikayetim yok, memnunum şimdilik; km şu an 850.
    saygılar

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Merhaba arkadaslar scoterimize öndisk lazim gayet saglam gözukuyoama fren sikinca salliyo citti bir biçimde . tornayla bakmak lazim sanirim bozuk oldugunu anlamak için servis bozuk oldugunu söylemiş değistirmek kolay işi bilene ..x7 icin ön disk nerden temin ederiz arkadaşlar ..site ve benzeri motorsiklet bayisi şimdiden tesekkürler ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)