Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 RE 7800KM

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhabalar
    ben aranıza yeni katıldım
    sizlere bi sorum olacak.bugün bi mondialin 150 RE modelini denedim
    7800km de.sahibi temiz kullanmış,motorda bi sorun yok.ufak tefek hava filtresi sorunu dışında.onun haricinde vida gevşemesi dahi yok yani içime sindi diyebilirim.sahibi askere gideceği için satıyor.
    sormamdaki nedene gelince motor 7800 km'de yani kısa zaman sonra motor bana sorun çıkarırmı diye düşünüyorum..yeni olduğum için teknik bilgiye de açığım.vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey 125 cc scooter
    arkadaşım öncelikle şunu söyleyim motorun kullanma tarzı önemli sırf kmye bakarak yorum yapmak saçma olur motorun sesini dinle önce,ondan sonra bakımlarının hepsi tam yapılmışmı onu araştır eğer temiz kullanıldıysa 15000 dede olsa sorun çıkarmaz.

Ama tabiki 8000 deki bir motorun ufak tefek arızaları olacaktır,eğer alayım dersen bunlara hazırlıklı olacaksın.
    Ramzey 125 cc scooter

bursada motor alım satım ve servislik hizmeti veren bi yer var kendisi akrabam olur neyse. bu kişiye götürüp motora baktırtıcam nedir ne değildir.ederi nedir diye.ama size de bi sorayım dedim.bugün denedim motoru 2kişi bindik 110km ye çıkıyo.anormal bi ses duymadım.kullanan kişi bakımını 2000 de bir yaptırdım diyor ama bilmiyorum...kafam karışık.bide malum çin faktörü var işin içinde

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru al, guvendigin yada guvendigin birinin tavsiye ettigi bir servise git (Akraban da varmis hazirda) motoru goster.. Hic kimse bahsettigin motoru gormeden, kullanmadan saglikli yorum yapamaz..
    Cin'li olmasi yonune gelince;
    50.000 Km'de olan cinliler var piyasada dolasan.. Hersey motorun sahibinde bitiyor kisaca..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)