Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-03 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alanya ve çevresinde zor bulursun. İzmir de bile birkaç tane var.Muhtemelen İstanbul 'da bulacaksın. Sahibinden.com 'dan beğenip telefonda anlaşacaksın adama da noter satışı için temiz kağıdını hazır etmesini söyleyeceksin. Sakın kapora falan verme, istanbulda bu işten para kazanan dolandırıcılar var. Atlayacaksın otobüse veya uçağa ,yetkili serviste buluşacaksın, beğendiysen ve usta da okey verirse hemen en yakın noterde satışını alacaksın, hemen sigortasını da yaptırıp atlayacaksın yeni motoruna Alanya'nın yollarını tutacaksın. Ben istanbulda oturuyorum motorumu izmirden bu şekilde aldım. Sabah 7 uçağı ile gittim, saat 10 da serviste buluştuk, 11 de noterde parasını verdim satışı aldım, 12 de istanbul yolundaydım. E alacaksan da al artık, site ahalisinin canı çıktı senin MT-03 merakını gidermekten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dadyw 250
    antalya da 11-12 civarında birkaçtane var..fiyatlar normalmidir..

Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı bandana07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya da 11-12 civarında birkaçtane var..fiyatlar normalmidir..
    Yüksek... O fiyatlar satıcının hayallerini süsleyen rakamlar. Sıkıştırırsan 9 veya 9,5 gibi bulursun. Mt-03 e 10 bin lira verilmez.

DarksideR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 03
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek... O fiyatlar satıcının hayallerini süsleyen rakamlar. Sıkıştırırsan 9 veya 9,5 gibi bulursun. Mt-03 e 10 bin lira verilmez.
    Sen de böyle söylüyorsan daha ne diyeyim ben. Ne demek abi 10bin lira verilmez

Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben motorumu çok seviyorum , kötü motordur demiyorum, ama ederi de bellidir. Ben geçen sene 8500 e aldım, 9500 isteseydi başka motora bakacaktım, bu kadar basit.

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kurubuz katiliyorum gectigimiz sayfalarda bunu kastetmistim bende
    hatta 10000 lira fazer a bile verilmez eger yeni kasa degilse

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    kurubuza katılıyorum.
    mt-3 çok güzel bi makine ciddi olarak inceledim zamanında almayı da düşündüm ama kampanya zamanı 13. bine motorunu alıp 2 sene kullananlar şimdi 11 bine satmaya çalışıyorlar. biraz fazla uyanıklık gibi geliyo bana, piyasayı biraz bilen kimse o rakamlara mt-3 almaz.
    gerçi sadece mt-3 de değil bu uyanıklığı yapanlar, 2006 model cbf500 e 13 bin isteyen var, neymiş orjinalmiş
    ben 2006 model orjinal hiçbir sorunu olmayan 600f imi 11.500e verdim ki piyasası da odur.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Yamaha MT 03
    kimse kusura bakmasın ama liste fiyatı yaklaşık 17000 lira olan (kalmadı şu anda yamaha yeni organizasyonunda gerçi ama) bi motosiklete daha 1 yaşındayken 10000 lira etmez demek, liste fiyatının neredeyse yarısına değer biçmek bana hiç doğru gelmiyor.
    MT03ün piyasasının bu kadar abuk olmasının tek sebebi ülkemizdeki kullanıcıların bir çoğuna hitap etmemesidir sadece, tanıyan tanır bilen bilir MT03'ü ki senin de çok iyi bildiğini-tanıdığını biliyorum kurubuz, ama açıkçası söylediğine kesinlikle katılmıyoum.
    Piyasanın bu kadar düşük olmasının sebebi de belli oldu
    selamlar...

Motosikleti
    CBF1000FA
    vayyy, hain ilan edildik iyi mi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    zaten sıkıntı o 17 bin rakamı.
    mt-3 asla 0 kilometrede 17 bin etmez zaten o rakamlara da kimse almadı ve almaz da.
    mt-3 ün en mantıklı olduğu ve de satış yaptığı fiyat 13 bin seviyesiydi, kısa bi sürede de güzel bi satış trendi yakaladı. ama ne zamanki fiyat 16 bin üzerine çıktı bıçak gibi kesildi. e durum böyle olunca mantıklı ve akıllı bi 2. el alıcısı sahibinden.com da istenilen rakamları vermez.

aynı şey hondanın yeni getirdiği 250cc naked için de geçerli. 12 bin civarına kim satın aldı ve kullanıyor merak ediyorum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    dadyw 250
    fiyat konusunda size katılıyorum..
    temiz mt3 arıyorum 8-9 arası...
    ben alanyadayım....antalya civarı olursa daha iyi olur.

xarfax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Crossrunner X
    satılık Yamaha MT-03 2008 Model 6000 Km`de Kapalı Garaj Motoru

http://www.sahibinden.com/yamaha_mt-...XQQdisplayitem
    https://twitter.com/ahmetuyanik
    http://www.facebook.com/xarfax

Merhaba arkadaşlar, ben 9.000 TL civarına MT-03 arıyorum. Maalesef bütçem maksimum bu kadar.

Motosikleti
    dadyw 250
    yokmu antalya da 8000-9000 arası bi mt3 arkadaşlar

Motosikleti
    Yamaha MT 03
    Herkese merhaba,

Bugünlerde ben de bütçeme uygun, temiz ikinci el bir MT 03 almanın hayalleri içindeyim. Forum da MT 03 ile ilgili tüm yazıları baştan sona okudum ve çok faydalı şeyler öğrendim. Hiç bir fikir sahibi olmadan önce hayranı olduğum MT 03 imgesi üzerine kurduğum hayallerin paylaşımlarınız sayesinde ne kadar gerçekçi olduğunu anladım.

Sorum şu ki: Mt 03 ün bakımları periyodik olarak yapıldığında ve ortalama koşullarda kullanıldığında ömrü ne kadarlık bir motordur. Hani derler ya, bu arabayı al, 200.000 km anahtar vurmaya gerek yok. Yamaha Mt 03 için böyle bir görüşü olan var mıdır? Çok kabaca da olsa.

Saygılarımla.

Motosikleti
    Yamaha MT 03
    Alıntı hancudede adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Bugünlerde ben de bütçeme uygun, temiz ikinci el bir MT 03 almanın hayalleri içindeyim. Forum da MT 03 ile ilgili tüm yazıları baştan sona okudum ve çok faydalı şeyler öğrendim. Hiç bir fikir sahibi olmadan önce hayranı olduğum MT 03 imgesi üzerine kurduğum hayallerin paylaşımlarınız sayesinde ne kadar gerçekçi olduğunu anladım.

Sorum şu ki: Mt 03 ün bakımları periyodik olarak yapıldığında ve ortalama koşullarda kullanıldığında ömrü ne kadarlık bir motordur. Hani derler ya, bu arabayı al, 200.000 km anahtar vurmaya gerek yok. Yamaha Mt 03 için böyle bir görüşü olan var mıdır? Çok kabaca da olsa.

Saygılarımla.

çok zor bi soru bu, ama tek silindirli yüksek torklu ve tarzı gereği çok zorlanacak bir makina olmaması sebebi ile motorlar arası marka-model fark etmeden sıralama yapılırsa en üstlerde olur diye tahmin ediyorum.

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Alıntı hancudede adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Saygılarımla.
    MT03'de kullanılan 660cc motorun XT serisinde ve başka marka ve modeldeki motosikletlerdede kullanıldığını söyliyim başta. XT için fransız forumlarında 300.000km anahtar değmeden kullanılmış araçların olduğunu XT660R kullanan ve sürekli dağlarda dolaşan bir arkadaşımın ağzından duydum.
    ikinci el olarak satışda bulunan bir XT660R motorun 120.000km'de olduğnu sahibinin açıkca yazdığınıda gözlerimle gördüm.
    Sanırım bunlar biraz fikir verir bu güç ünitesinin ne denli sağlam ve uzun ömürlü olduğuna dair.
    Saygılar.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    motor kaslı ama kafa hosuma gitmiyor benim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:00 ----------

yinede binmek sürmek isterdim bu motoru

Motosikleti
    dadyw 250
    slm
    arkadaşlar,sahibinden.com da bazı mt3 lerin abs li olduğu belirtilmiş.
    sonradan abs oluyormu yoksa bu standart mıdır.yada hangi modellinde vardır(yıl olarak).

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:08 ----------

birde....aynı model aynı km de ve aynı fiyata gsr600 mü yoksa mt3 mü
    tercihiniz olur...
    teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha MT 03
    bildiğim kadarı ile mt03ün hiç bir yıl modelinde abs yok, sonradan olur mu konusu ise hiç sanmıyorum.
    gsr600 mü mt03 mü sorusu ise aynı paraya 1 kilo karpuz mu alayım erik mi gibi bir şey, hangisini yemekten daha çok hoşlanırsan onu alırsın.
    Hangi tarz daha çok hoşuna gidiyorsa onu alırsın.
    Elden çıkarma kolaylığı açısından gsr600 daha kolay olur ama.

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)