Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    gündüz videosu nerde hani neyse artık baska bir arkadaşda gündüz videosu ekler eline sağlık bu arada
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07

aman diyeyim

Alıntı Gaddarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    qrar, gecenin o saatinde soğukta kalkıp bu çekimi gerçekleştirdiğin için teşekkür ederiz sana.
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gündüz videosu nerde hani neyse artık baska bir arkadaşda gündüz videosu ekler eline sağlık bu arada
    rica ederim arkadaşlar.

bir kaç şey kafama takıldı....
    ------verilen eldivene, kaska, yağmurluğa kanmayın arkadaşlar.
    kask özellikle. eminim 20 ytl lik bişeydir. yapmayın gözünüzü seveyim. ben motoru 2500 ytl ye aldım. kaska ise 270 ytl verdim. 10 da 1 inden fazla. başınızı ne kadar sevdiğinizi gösterin kendinize.....

------kendiniz montajı denemeyin. sorun etrafa bir servis bulun. ne servisi olursa olsun ama servis olsun. canınızı taşıyacak olan motoru tecrübeli ellerde monte ettirin. yine başında durun, ustaya yardım edin (ki ben öyle yapıyorum her bakımda) ama sakın siz monte etmeyin. bilgi ve tecrübe gerektiren çok mesele var çünkü. zaten motora yapacağınız modifikasyonlarda, bakımlarınızda, ufak tamiratlarda filan yeterince söküp takıp öğreneceksiniz motoru.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    saolasin qrar wallahi kask konusunda da montaj konusunda da haklisin ama su an nerdeyse son parama kadar werdim motor icin baslangicta da olsa kullanirim herald cok kotu diilse kask sonra tabiki degistirmek gerekicektir herald werdigin bilgi ve goruntuler icin saol

Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verilen eldivene, kaska, yağmurluğa kanmayın arkadaşlar.
    Tamamıyla katılıyorum. Yalnızca bilmek istedim... Veriyorlarsa geldiğinde bir bakıp ne olduğunu görmek. Ancak ben de farkındayım ki %99 olasılıkla işe yaramaz bir kask ve işe yaramaz bir çift eldiven olacak. Ve şimdiden alacağım kaskı ve eldiveni seçmiş durumdayım. Yalnızca kalan %1 olasılığı gözardı etmek istemedim, söylediğim gibi.

Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendiniz montajı denemeyin. sorun etrafa bir servis bulun. ne servisi olursa olsun ama servis olsun. canınızı taşıyacak olan motoru tecrübeli ellerde monte ettirin. yine başında durun, ustaya yardım edin (ki ben öyle yapıyorum her bakımda) ama sakın siz monte etmeyin. bilgi ve tecrübe gerektiren çok mesele var çünkü. zaten motora yapacağınız modifikasyonlarda, bakımlarınızda, ufak tamiratlarda filan yeterince söküp takıp öğreneceksiniz motoru.
    Buna da sonuna kadar katılıyorum. Ancak ben biraz sabır ve araştırmayla, yeri geldiğinde ustasından alacağım bilgilerle kendim halletmeye kararlıyım... Hallettikten sonra da bir ustaya götürüp iyice denetletmeye.
    Ancak ben küçüklüğümden beri çalarsaatten bilgisayara, jeneratörden osiloskopa kadar hemen her şeyi söküp takmaya, onarmaya alışık olduğum için bu güven... Ki bu durumda bile, belirttiğim gibi, öncesinde ve sonrasında bir ustaya danışacağım. Bir sorun olursa parasını verip montajı baştan yaptırmaktan da çekinmeyeceğim.
    Kimseye de önermem buna kalkışmasını... Hatta kesinlikle kalkışmamasını öneririm..
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Es gibt einen Platz in der Hölle für mich und meine Freunde..[/COLOR][/SIZE]

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı renegade74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur BULUT arkadaşım olur konu ile ilgili olarak kendisine hakkında yazılanları ilettim, bana aynen aşağıda yazdıklarımı söylemiştir. Kafanızdan bişiler yazmayın önce araştırın sorun yargısız infaz yapmak kolay olanı. Saygılar.

"kanuni motosiklet firmasında servisler müdürü olarak görev yapıyordum, yani servis yapılanması, düzenlenmesi, eğitimler vs görevlerim vardı. Kanuni motosiklet Garanti birimi müdürü sn. Mesut BARLIK olup, 12 senedir KURALKAN A.Ş.'de çalışmaktadır. Kendisi ile defalarca red ettiği formlarda karşı karşıya geldim. Dolayısı ile Red edilen formları ben red ediyormuşum gibi göstermek çok yanlış, ki bu işlemler benim konum değildi-r.
    Türkiye genelindeki tüm kanuni servislerine misyonum, davranışlarım, ve çözüm odaklı yaklaşımlarım konularında sorular sorabilirsiniz. Bir kişi çıkıp hakkımda kötü konuşamaz. kendimden bu kadar eminim,
    Bu vesile ile tüm motosiklet.net yöneticilerinin ve üyelerinin Mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim. Saygılarımla."
    Selam Arkadaşım. Öncelikle sunu bilmeni isterim. Benim eski motorum Kanuni Hussar 125cc idi ve bana söylenilen yetkili isim, hep Uğur BULUT Olmuştu. Sonuç olarak motor garantili olduğu halde ve bakımı 800km. önce yapıldığı yazan kaşe ıvır zıvır, olduğu halde sorunun benden kaynaklandığını söyleyen kendisi olmuştu. 600 ytl para ödedim 2 yıl önce kendi ayıplı malları yüzünden hatta motor yapıldıktan 3 gün sonra yine aynı sorun oldu yine parasını benden alacaklardı ama kendi hataları olduğunu söyleyip bu sefer ücretsiz yaptılar motorumu. ancak motorumu üzretsiz yapan servisin kendisiydi. yani kuralkan değil o yine garanti dışı dedi. başka bişi demiyorlar zaten.

Ben burda Mağduriyetimi anlatıyorum. ozaman muhattap olduğum(hatta olamadığım) insanların şimdide başka bir markanın ismi altında çalışmaya başladığını duyunca tepkimi ve korkularımı paylaşıyorum.

Ben burda haklı iken haksız konuma geçmek istemem. Ancak Arkadaşın kendini savunmak yerine Mağdur olana kişiye iyi dileklerini söyleme veya geçmişte yaşanılan olaylar için özür niteliğinde yazı yazmasını isterdim.

Ben başıma gelenleri Ve Kuralkan'a(kanuni) olan Kin'imi hiçbir zaman bırakmayacağım ve hep hatırlatacağım.

Sayın Uğur BULUT bey;

Sizinle ilgili kişisel herhangi bir sorunum veya suçlamam yoktur. sadece geçmişte yaşanmış kötü bir anıda karşı karşıya geldik ve ben korkularımı paylaştım.
    İyi günler dilerim.

Motosikleti
    keeway 250 cc supershadow

selam

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım..supershadow kullanıcısı olarak merhaba demek istedim kazasız sürüşler...
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]OnLy GoD CaN JuDgE Me....![/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    hayirli olsun motorun simdiden nerden ne kadara aldin acaba bide surmeye firsatin olduysa seninde deneyimlerini okuyalim istersen

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    kazasız belasız sürüşler..........

Motosikleti
    teşekkürler.. motoru alalı 4 ay kadar oldu çok fazla sürme fırsatı bulamadım.. ama şu ana kadar herhangi bir problem cıkarmadı..gayet seri..umarım hep böyle devam eder...

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    hoşgeldin GİA

Motosikleti
    hoşbulduk qrar..

Bahtsız Dünyam

Kışın ortasında birçok yer 3500 YTL'ye 12 ay vade yaparken cebimde para olmaması ne büyük bahtsızlık...

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    arkadaslar dun ıtıbarıyle motorumu aldım deponun yanındakı yerlerde osmanlı motor yazıyordu motorda ve yan taraflarında heroway yazısı mevcut moneroya onceden bakmıstım bugun de 3 aydır gormek nasıp olmayan keeway supershadowu gordum muradıyeden besıktasa gıden yolda otobusten ınıp ınceledım onda da hıc bı fark goremedım usutundekı keeway yazıları harıcınde heroway adında bı baslık acmama gerek warmı ben burda dewam etmek ıstıyorum aslında yazmaya moderator arkadaslar ne yapmam gerektıgı konusunda yardımcı olursa sewınırım

Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway yazıları harıcınde heroway adında bı baslık acmama gerek warmı
    Hiç gerek yok...
    Aynı fabrikadan çıkan motorun üstündeki etiketler farklı yalnızca..
    Bu motorun ana dağıtıcısı ve en çok satan markası da Keeway olduğu için, bu başlık altında yazmakta rahat ol.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    KID333
    bence gerek yok ama bu senin tercihin. istersen açabilirsin. burada paylaşılan bilgilerden yoksun olabilir seninle aynı marka motosikleti kullanan arkadaşlar.çünkü paylaşım bölünecek. buradaki tecrübeler o sayfaya yansımayacak.

bu arada hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    saol qrar
    ben sıyaha boyatmayı dusunuyorum burdakı mondıal servısındekı bı arkadas yardımcı olabılecegını soyledı ustundekı yapıstırmaları cıkarttım zaten vırago yazısı yapıstırmayı dusunuyodum ama pek tavsıye etmedıler cunku ordakı servıste 535 lı bı vırago wardı ve cıdden deposundan tutunda pek cok yerıde farklılık war, motordan az da olsa anlıyan bırının ayırt edebılcegnı soyledı bıraz hevesımı kırdı aslında ama vırago olmasada guzel bı stıcker yada aırbrushla kartal yaptırmayı dusunuyorm

ALPERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam hayırlı olsun motorun virago 535 le arasında oldukça fark var motorunun ama virago 250 nin ikiz ikardeşi bu motorlar onun için bence havesin hiç kırılmasın heryerine yapıştır yamaha yazısını en kısa zamanda motor hakkındaki görüşlerini bekliyoruz ......

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    air brush yaptırabilirsen yaptır. bence virago filan hiç dalma. "doğan görünümlü şahin" dalgasını bilirsin. bence hoş olmaz. air brush yaptıramazsanda güzel bir stiker bul. boyadan sonra ama verniklemeden önce yapıştır. stikerlar vernik altında kalınca hem kalıcı hemde farklı bir orjinallikte duruyor.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    walla ılk baslarda ne yalan soylım içime sinmemişti motor ama artık bı parçam gibi :D airbrush makinası yarın gelicekmiş büyük ihtimalle ama görenlerde orjinal rengi de güzel diyolar. kesin karar vermiştim boyamak için ne yapsam bilemiyorum sanırım beklicem bi süre daha, motorun seside yazılanlardan düşündüğüm gibi iyi saolsun servisteki arkadaş çok ilgilendi hatta egzosunu açalım dedi sesi daha iyi çıksın diye ama diğer usta çok benzin yakar diyince bende açmayalım dedim :d malum öğrenciyiz deneyimlerim olursa ki şu an en fazla istop ettirebiliyorum aktarıcam :D

Ben siyahı seviyor olmama karşın kabul etmemek elde değil ki bu motora bordo yada kırmızı daha çok yakışıyor.
    Özellikle kırmızı...

Ayrıca daha önce de bir iki kez ayrı ayrı insanlarla benzer diyaloglarda belirttiğim gibi; benim gözleyebildiğim kadarıyla elbette, Superhadow'un işçiliğinin zayıf kaldığı doğru. Superlight'la karşılaştırınca özellikle anlıyor insan bunu.
    Yalnız bu estetik açıdan yalnızca. Motorun sağlamlığı, güvenilirliği açısından herhangi bir işçilik sorunu yok. Bu motor oldukça sağlam ve güvenilir.

Biraz daha kullan, eminim daha da alışacaksın ona.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler