Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tatlıekşi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    merhaba, haziran 2009 da, 3900 TL'ye 4500 km'de ve 2007 model tertemiz bir supershadow aldım. yani demek istediğim, gerçekten de sürücünün ne kadar yoğun kullanıp kullanmadığı ile ilgili motorun kilometresi. yani 2006 model bir ss'in yalnızca 3000 km. yapmış olmasına şaşırmayın rodaja gelince, 3000 km yapmış bir motor açılmıştır, sorun olmaz. güle güle kullanın, hayırlı olsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 AM ----------

Geçmiş olsun... Size vereceğim link'e tıklayarak, Istanbul'daki servislere ulaşabilirsiniz.Bu gibi bilgileri internette bulmanızın kolay olduğunu hatırlatayım: http://www.keeway.com.tr/web/bayi.htm

Yedek parça bulma konusunda da özellikle; TARAS Tic. A.S.'i tavsiye ediyorum. Aradığım parçalara hiç beklemeden ulaşmıştım.

Tel: 0 212 527 65 56, Adres: Emirler Hani sokak No: 14 34420 Sirkeci

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 AM ----------

Geçmiş olsun... Size vereceğim link'e tıklayarak, Istanbul'daki servislere ulaşabilirsiniz.Bu gibi bilgileri internette bulmanızın kolay olduğunu hatırlatayım: http://www.keeway.com.tr/web/bayi.htm

Yedek parça bulma konusunda da özellikle; TARAS Tic. A.S.'i tavsiye ediyorum. Aradığım parçalara hiç beklemeden ulaşmıştım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm arkadaşlar.motorumda şimdilik önemli bi sorun kalmadı.ufak tefek problemlerin dışında.aldığımdan beri zincirden takırtı geliyor.daha çok rampa aşağı giderken oluyor
    arka dişlideki canta bağlanan takozlardandır diye onları değiştirdim hala ses gitmedi
    .zincir mi eski anlamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı volkanboz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.motorumda şimdilik önemli bi sorun kalmadı.ufak tefek problemlerin dışında.aldığımdan beri zincirden takırtı geliyor.daha çok rampa aşağı giderken oluyor
    arka dişlideki canta bağlanan takozlardandır diye onları değiştirdim hala ses gitmedi
    .zincir mi eski anlamadım.
    arka teker sağa yada sola dönük ise zincir arka dişliye takılma yapabilir

Alıntı zeykannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir ay önce motorumun beynini değiştirmiştim. sıfır beyin takmıştım motoruma, forumu takip edenler bilir 500 km yapmadım yine arıza yaptı beyin. 220 milyon bir beyin. bu motoru aldığım güne lanet ediyorum. 3 yazdır bende motor ama kaç km yaptın derseniz motorum şuan 5900 km de. neden bukadar az yaptım ; bir ay biniyorum hop bi arıza motor yatıyor. zaten güvenip de şehir dışına çıkmıyorum şehir içinde kaç km yapacaksın. en yakın zamanda satacağım tuttura bildiğim paraya. bidahamı çin kesinlikle yanından bile geçmem.
    slm.en son ne yaptın tekrar beyni değiştin mi bilmiyorum?.Benim motorunda ben almadan önce 3 defa beyni yandı.Zaten beyni bozuk halde almıştım.Beyni değiştiğim sırada kabloları değişirken direksiyonun sağ tarafına giden STOP etmeye yarayan kabloları kesmiştim.Sonra bi ara yaparım demiştim.Şimdi motoru hep anahtarla açıp-kapatıyorum.Üç aydır kullanıyorum beynine bişey olmadı.Acaba sağ direksiyon kolunda bulunan STOP düğmesinden mi beyin yanıyor? Çünkü benden önceki arkadaş kontağı hep açık bırakıyordu ve sağ eldeki STOP düğmesi ile motoru açıp kapatıyordu.Sende bir süre bu düğmeyi kullanmamayı dene.Sadece anahtarla açıp kapat.Bakalım ne olacak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:04 PM ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka teker sağa yada sola dönük ise zincir arka dişliye takılma yapabilir
    Abi onu denedim.zincir dişlinin soluna sıkışıyor gibiydi bende tekeri sağa döndürdüm.Biraz daha uğraşacağım.Zincire ince motor yağı döktüm ondan olur mu bilmiyorum.Teşekkürler

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Arkadaşlar motorumu sattım. Dragstar düşünüyorum ve arayışdayım. Eski kullanıcı ve bilgi paylaşan sevgili arkadaşımız Viceroy gibi arasıra formunuza girip bildiklerimi paylaşırım. Hoşçakalın.

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Merhabalar, bugün itibari ile SS250 aldım 2006 model 5.200km.de. Beraberinde de tüm koruma ekipmanlarımı aldım. Bu benim ilk motorum ve yaklaşık 15 yıllık bir hayalin sonucu umarım pişman olmam. Bu forumda motosikleti tanıtarak sürekli çok faydalı bilgi ve emklerini esirgemeyen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler, kazasız ve keyifli sürüşler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:53 ----------

Buda becerebildiysem resmi
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Hayırlı olsun Fanatik. Aldığın motor nasıl bilmiyorum ama. Kullandığım sürece memnun kaldım. Kazasız sürüşler.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    whitehair,hayırlısı olsun yeni tercihlerinle mutluluğunun ve sürüş keyfinin devamını dilerim. Honda shadow araştırmanı öneririm.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Dragstar'a bakıyordum fakat tavsiyeni değerlendireceğim dostum.

Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Merhaba, forum uzun süredir aktif değil ancak ben yinede şansımı denemek istiyorum.Forumun teknik destek bölümünde başlık açmama rağmen malesef cevap alamadım. Bu forumu okuyan keeway supershadow kullanıcıları varsa halen, ve İstanbulda bu motora motor koruma demiri taktırabileceğim bir yer biliyorlar ise ve bunu paylaşırlarsa çok sevinirim.
    One More Mile Riders...
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Tatlıekşi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW

Supershadow' korum demiri

Aşağıdaki adreslere giderseniz yardımcı olurlar.

YEDEK PARÇA & SERVİS

TARAS Tic. A.S.

..........

FEVZI YÜCEL - YÜCEL MOTOR - ATATÜRK OTO SANAYI SITESI 4040 ADA NO:1100

Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Alıntı Tatlıekşi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki adreslere giderseniz yardımcı olurlar.

YEDEK PARÇA & SERVİS

TARAS Tic. A.S.

..........

FEVZI YÜCEL - YÜCEL MOTOR - ATATÜRK OTO SANAYI SITESI 4040 ADA NO:1100
    Çok teşekkürler Tatlıekşi
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler Tatlıekşi
    Malesef Teras A.Ş.de de yok
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Motosikleti
    Artık Yok...
    sahibinden.com a bak manı tavsiye ederim orda vardı.. olmasada sipariş üstüne yapanlar var..

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Merhaba Supershadow kullanıcısı dostlar.

Biliyorsunuz motorumu satmıştım. 13.11.2009 tarihi itibariyle 2005 model 39 binde Honda Nx-4 Falcon almış bulunmaktayım. Darısı başınıza diyorum. Forumumuza arasıra girip kontrol ederim. Hepinize kazasız ve eğlenceli sürüşler diliyorum arkadaşlar. Hoşçakalın.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Uzun süredir ses seda yok shadowcular. Ne yaptınız binmeye devam ediyor musunuz hala? Yağmurda biraz nazlı olur bu choperlar dikkatli olmak lazım. 1 dönem kullandım hatırlayan arkadaşlarım vardır muhakkak; yağmur da çamurda bindim ama bazen tek silindire düşüp hoplayıp zıplaması sinir bozucu oluyordu ama genelde güzel makinadır. Şuan fazerım var ama shadowun keyfi de başkaydı neyse ,keyifli forumlar.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Supershadow kullanıcısı dostlar.

Biliyorsunuz motorumu satmıştım. 13.11.2009 tarihi itibariyle 2005 model 39 binde Honda Nx-4 Falcon almış bulunmaktayım. Darısı başınıza diyorum. Forumumuza arasıra girip kontrol ederim. Hepinize kazasız ve eğlenceli sürüşler diliyorum arkadaşlar. Hoşçakalın.
    Motorun hayırlı uğurlu olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 ----------

Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir ses seda yok shadowcular. Ne yaptınız binmeye devam ediyor musunuz hala? Yağmurda biraz nazlı olur bu choperlar dikkatli olmak lazım. 1 dönem kullandım hatırlayan arkadaşlarım vardır muhakkak; yağmur da çamurda bindim ama bazen tek silindire düşüp hoplayıp zıplaması sinir bozucu oluyordu ama genelde güzel makinadır. Şuan fazerım var ama shadowun keyfi de başkaydı neyse ,keyifli forumlar.
    Yağmurda tek silindire düşmesinin sebebi buji başlıklarının ıslanmasıdır.
    Benim kullandığım XT 125r da bujinin ıslanmaması için küçük bir plastik halka var
    buji başlığının önünde.Bunun yerine bir cm lik çok yumuşak bir hortum da gecirilebilir bujinin üzerine veya endurolar için kullanılan buji başlıklarından alınabilir.

Motosikleti
    Triumph Tiger 1050

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

http://img514.imageshack.us/img514/2630/2009122701.jpg
    http://img514.imageshack.us/img514/9674/2009122706.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    bende eski bir ss ci ve bu topiğin eski bir müdavimi olarak bir selam vereyim istedim arkadaşlar sizlere.
    shadow slx ve whitehair sizlere de yeni motorlarınız hayırlı olsun diyorum.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı adasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende eski bir ss ci ve bu topiğin eski bir müdavimi olarak bir selam vereyim istedim arkadaşlar sizlere.
    shadow slx ve whitehair sizlere de yeni motorlarınız hayırlı olsun diyorum.
    Benden de selamlar,tüm dostlara.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler