Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA ARKADASLAR BENDE de bisan roadstar var ama akü zayıfladı sanırım fiyatları ne civarda bılgısı olan varmı
    her iki sayfada bir akü konusu işlenecek herhalde..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MCT 250
    ZEYKANNET,kardeşim ne yaptın?haber bekliyoruz merakla..

zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bişey yapmadım. Motor tamircide duruyor beyin sipariş edilecek ama bi kaç gün sonra sipariş edeceğim para durumu yok şimdilerde 210 tl dedi usta. Bi aksilik çıkmassa bir hafta sonra ayağa kaldıracam Gara Mekeyi. Beyini takınca yazarım sonuçları.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    o kadar ucuz bir malzeme değil ve yazin arkadaşım karbiratör mikini falan değil bu arada bilgin olsun beyin nedir bilmiyorum alanya da temizletirken baktım özelllikle mikuni değil farklı bir şey yazıyor üstünde.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Alıntı zeykannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bişey yapmadım. Motor tamircide duruyor beyin sipariş edilecek ama bi kaç gün sonra sipariş edeceğim para durumu yok şimdilerde 210 tl dedi usta. Bi aksilik çıkmassa bir hafta sonra ayağa kaldıracam Gara Mekeyi. Beyini takınca yazarım sonuçları.

v motorcicle de vardır keşke oraya sorsaydın benim de beyin ölmüştü bi ara direkt oraya gittim adam çıkardı taktı yenisini yüksel usta var orda arayıp sorun telefonunu netten de bulabilirsiniz sanırsam

beynin içinde zift gibi bir madde var yani yanan bir parçayı onarmak imkansız gibi birşey o yüzden değiştirilmeli başka çözüm yoktur

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arbetus dostum selam
    Zeykannet,eksozdan duyduğun ses motor benzini yakmak için tam alamyınca olabilir. Bujileri NGK 7 numara platin veya iridyum ile değiştir,standart olan modellerde piyasada sahte kaynıyor. Arkadaşlardan birisinde bu sorun farklı boyuttaydı beyni değiştirdi bir dahada sorun yaşamadı.
    Genel bilgi olsun :
    ** Karburatör orijinal Mikuni (Yamaha - Suzuki vb. gibi pahalı 250 cc'lik motorların birebir aynısı ) ve performans karbüratorü olarak anılıyormuş ...
    ** Beyin kesinlikle ve kesinlikle Suzuki ve Yamaha'nın 1100'lük motorlarına bile taktığı orijinal Japon ve en kalitelisi ...Gözümle Suzuki 1000'lik Racing üzerinde gördüm aynı beyini serviste ve hatta benim beyin sıfır Suzuki'den sökülüp takıldı ...Garantiden yeni beyin gelince o Suzukiye takılacak...
    **CDI ünitesi Suzuki - Yamaha ve Kymco Venox ile aynı marka ve seri ...
    ** Tek kötü tarafı şanzıman maalesef buz gibi 100% Çin ...
    Arkadaşlar bizim motora uyan kaliteli (honda,yamaha,suzuki..) parçaları bu sayfada toparlayalım derim. En azından Motomax artık getirmediğine göre bize kaliteli parça alternatifleri doğar bu vesile ile.
    Bujileri kesinlikle 7 numara NGK iridyum veya platin ile değiştirin arkadaşta farkı farketti. Artık çekiş düştü,yakıt arttı veya arada stop ediyor derdiniz biter.
    yalancısıyım

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    bu akşam bujilerimi değiştirdim 2 adet ngk c7hsa aldım 30 ytl tuttu. üzerindeki bujilerim bosch tu 4550 km kullandım artık çalıştırmakta güçlük çekiyordum bakalım farkını fark edebilecek miyim?
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Alıntı yazin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her iki sayfada bir akü konusu işlenecek herhalde..
    cevap vermek zorun da degilsin ok ?

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalitelileri yaklaşık 45-50 civrı bişey...
    teşekkurler dostum

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    bende dün akü aldım inci den 50 kaat walla cillop gbi

bu arada benim motor 22,000 de kimse motor kullanmıyo mu diyesim geldi

Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı qwertyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dün akü aldım inci den 50 kaat walla cillop gbi

bu arada benim motor 22,000 de kimse motor kullanmıyo mu diyesim geldi
    bende dün akü baktım 60lira 3 e bölerim dedi ama aküler benm aküden ebat olarak bayağı büyüktü yani yerine sığmadı almadım uygun ebatta bi akü bulursam bende alıcam. benim motorda 7600 km oldu hafta içi hergün işe gitgel şeklinde haftasonu pek kullanmıyorum araba olduğu için ve hesapladım 1 yılda yaptığım km 4500 km. demekki bir on sene motorumu değiştirmem

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam bujilerimi değiştirdim 2 adet ngk c7hsa aldım 30 ytl tuttu. üzerindeki bujilerim bosch tu 4550 km kullandım artık çalıştırmakta güçlük çekiyordum bakalım farkını fark edebilecek miyim?
    ben tanesini 5 liradan alıyorum kardeş,epey bi fark var neden acaba..?serviste mi değiştin?

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    ngk c7hsa adet fiyatı 4 ytl mersindeki tüm satıcılarda,paylaşımlarımızdaki kazanımları mutlaka gözden geçirin derim.Saygılar. Yazın,söylediklerim servis onaylı,denenmiş.Güvenle bilgileri paylaşabilirsin,mahçup olma ihtimaliniz yok.
    Sayfaları inceleyerek, bu motosiklet hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere yardımcı olabilmek adına...
    *100 km de 3.2 litre yakıyor.
    *son hızı (pek yapmasam da düz yolda) 130 km/h
    *v- motoru sayesinde 100 km/h hıza kadar titreşim yok denecek kadar azdır.
    *ön farın aydınlatma kapasitesi zayıf.(Rolesiz olduğundan ampuller patlıyor!)
    *sürücü koltuğu rahat,artçı koltuğu pek değil.
    *Macar patentli olup,çinde üretilenlerin CE belgeli modelidir.
    *Ön lastik 3.00-18 olup, bozuk satıhlarda tepkisi yüksek değildir.
    *Yol tutuş anlamında fiziksel hesaplarını viragoda da ispatlamış olup dengelidir.
    * Karburatör orijinal Mikuni (Yamaha - Suzuki vb. gibi pahalı 250 cc'lik motorların birebir aynısı ) performans karbüratorü olarak anılıyor ...
    * Beyin kesinlikle Suzuki ve Yamaha'nın 1100'lük motorlarına taktığı orijinal Japon ve en kalitelisi (Çelik motorun beyni de uyum sağlıyor)
    *CDI ünitesi Suzuki - Yamaha ve Kymco Venox ile aynı marka ve seri ...
    *Şanzıman 100% Çin ...
    *Bujileri kesinlikle 7 numara NGK iridyum veya platin ile değiştirilmeli.(CR7HIX 7544 NGK IRIDIUM IX)
    *Lastikler suda yere sağlam basmadığından, dubless metzeller doğru tercih olacaktır.
    *Yağ filtresi olarak suzuki Burman ile uyumludur.(virago 250cc de uyuyor)
    *Arka dişli takozları zamanla özelliğini kaybederse,mct 250 takozları ucuz ve uyuyor.
    Fren sistemine yapılabilecek az masraflı hiç bir çözüm ben bulamamıştım. Yapılması gereken motosikleti iyi tanıyıp,sınırları dahilinde risk almadan kullanmak oluyor
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    MCT 250
    viceroy,teyid ettiğin teşekür ederim..

Motosikleti
    2006 R6
    viceroy@
    paylaşımlarımızdaki kazanımları mutlaka gözden geçirin derim

Hocam kusuruma bakma bunu anlayamadım ? istanbul da bir kaç yere sorarak aldım hepsi aynı fiyatı söyleyince bende gittim aldım kendim taktım hiçbiride sölediğiniz gibi 4 yada 5 tl demedi. 1.sorduğum yerler maslakta atatürk oto sanayi içerisindeki 2 tane ayrı yedek parça satan dükkan orda pahalı geldi diye almadım sonra sirkeci ye gittim orda da bir iki dükkana sordum aynı fiyat demekki fark etmiyor diyerek özen motor var sirkeci de ordan aldım ne yapim ucuzunu bulamadık olmuşken ngk olsun dedik o da 15+15 tuttu

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Shadow kardeşim NGK C7hsa ları 9 tl ye bulkuyorum ve pahalı diye almıyorum makbulü 7 tl dir. Bu işte bir iş var bence..

Motosikleti
    2006 R6
    ucuz olanların sahte ngk olabileceği ihtimalinden başka birşey gelmiyor aklıma ama herkes aldığı üründen memnunsa sorun yok üstelik bikaç yerden fiyat almış durumdayım yani hepsi aynı. daha ucuz aldıklarınızla benim aldıklarımı bir yanyana getirip kıyaslayabilsek keşke

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA ARKADASLAR BENDE de bisan roadstar var ama akü zayıfladı sanırım fiyatları ne civarda bılgısı olan varmı
    Bosch marka 12 v 12 amp aküyü burada 70 tl ye sarıyor Murat almayı düşünürsen görüşelim Kadir.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    bende dün akü baktım 60lira 3 e bölerim dedi ama aküler benm aküden ebat olarak bayağı büyüktü yani yerine sığmadı almadım uygun ebatta bi akü bulursam bende alıcam. benim motorda 7600 km oldu hafta içi hergün işe gitgel şeklinde haftasonu pek kullanmıyorum araba olduğu için ve hesapladım 1 yılda yaptığım km 4500 km. demekki bir on sene motorumu değiştirmem

aehuhaue bende mayıstan beri 10,000 yaptım işte acemi merakıyla işemeye bilem motorla gittim hergün herkes sürüyo da maks 1 2 defa daha süpershadow gördüm yollarda bu ne yaman çelişki

Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shadow kardeşim NGK C7hsa ları 9 tl ye bulkuyorum ve pahalı diye almıyorum makbulü 7 tl dir. Bu işte bir iş var bence..
    doğrudur iridyum platin dediktensonra fiyat şişiriolar sirkecide.
    nerden alabiliriz yardımcı olurmusunuz.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    viceroy@
    paylaşımlarımızdaki kazanımları mutlaka gözden geçirin derim

Hocam kusuruma bakma bunu anlayamadım ? istanbul da bir kaç yere sorarak aldım hepsi aynı fiyatı söyleyince bende gittim aldım kendim taktım hiçbiride sölediğiniz gibi 4 yada 5 tl demedi. 1.sorduğum yerler maslakta atatürk oto sanayi içerisindeki 2 tane ayrı yedek parça satan dükkan orda pahalı geldi diye almadım sonra sirkeci ye gittim orda da bir iki dükkana sordum aynı fiyat demekki fark etmiyor diyerek özen motor var sirkeci de ordan aldım ne yapim ucuzunu bulamadık olmuşken ngk olsun dedik o da 15+15 tuttu
    bir ay once fılan ozen motorun yanındakı yıldız tıcaretten 5 tlye aldım bende

Motosikleti
    Artık Yok...
    senin aldığın ngk iridyum bujilerdir onlar o kadar çünkü normal ngk lar 7 tl civarında..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler