Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    arkadaşlar takoz problemini unutmak istiyorsanız samsun kauçuğu diye bir malzeme var yay kauçuğu da diyorlar ondan alıp tornacıda yaptırıyorsunuz ondan sonra takoz problemini unutuyorsunuz.benim motor 6500km de hala bir problem yok birazda kullanım ile ilgili olsa gerek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Şu takoz konusunu bende çok merak etmiştim ama 14500 km deyim hala bir sorunum yok takoz makoz ile.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    demekki bazı motorlarda takoz problemi varken bazılarında yok.sebebi ne olabilir?

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Tamamen kullanım şekli sebebi.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen kullanım şekli sebebi.
    maalesef bu söze katılamicam, takozları yemesin diye 2. 3. viteste bile gazı bırakırken debriyaj sıkıyorum artık ve 5000 kmde 3. takozlarını yediyse her zaman kullanıcı kaynaklı demek pek doğru olmaz sanırım

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    selam arkadaşlar,
    akşam motoron debriyaj teli koptu yolda kaldım gerçi mesafe yakın olunca sorun olmadı ama daha 6200 km de debriyaj teli koptu bi bakıma da iyi oldu yoksa yağmur çamur demeden kullanmaya devam edicektim. ben onu bırakmadan o beni bırakmış oldu neyse ki önemli bir hadise değil ama paylaşmak istedim.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    benimde debriyaj teli koptu. park esnasında elimde kaldı şansıma. yenisi 5 ytl. kendim taktım. sonradan bir ayar gerekti. kopan teli yedek parça satan bir mağzaya götürdüm. 250 lik mi dedi satıcı. sonra iki üç santim büyü varmış onu verdi. montajda uzun olması sorun yaratmadı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar,
    akşam motoron debriyaj teli koptu yolda kaldım gerçi mesafe yakın olunca sorun olmadı ama daha 6200 km de debriyaj teli koptu bi bakıma da iyi oldu yoksa yağmur çamur demeden kullanmaya devam edicektim. ben onu bırakmadan o beni bırakmış oldu neyse ki önemli bir hadise değil ama paylaşmak istedim.
    her zaman yedekte debriyaj ve fren tellerini bulundurmakta fayda var.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Bugün 18 30 itibariyle yağan yağışında kayganlaştırdığı yolda ön tekerleğimin kayması sonucu düştüm. Bende ve artçımda herhangi bir sorun yok , motorun fren levyesi düşmenin şiddetiyle kırıldı maalesef birde arka fren ayaklığı yamuldu . Ön fren levyesinin yenisini ki saatin 19 00 a yaklaşması nedeniyle dükkanların çoğu kapalı olduğu için orjinali olmayan bir fren koluyla değiştirdim. Ve eve gidene kadar fena bir şekilde ıslandım.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    geçmiş olsun son olur inşallah

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Geçmiş olsun. Orjinal lastiklere suda kesinlikle güvenmeyin.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Orjinal lastiklere suda kesinlikle güvenmeyin.
    Geçmiş olsun

Sadece orjınal lastıge degıl suda hangı lastık olursa olsun kesinlikle guvenmeyın motorlar sonucta 2 tekerleklı sve lastıklerde suyu gordunmu sapıtıyor hele bırazda tecrubesızsenız kaza yapmanız kacınılmazdır.

xhaydrac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tanısma.

arkadaslar bıraz gec oldu ama herkeze merhaba.yaz basında sızın yuzunuzden bır shadow 250 sahıbı oldum ( cokta memnunum sagolun) ama sızınle tanısma fırsatını daha yenı yakaladım,motorumda ufak ufak oynamalar yapıyorum tabıkı gerı donusumlu bır bıcımde,yanı ıstedıgım zaman eskı halıne cevırecegım. beğenmeyıp degıstırdıgım yerler,aydınlatma+4 ad sıs lambası,dortlu sınyel,sele veya koltuk cok yusektı,bırde motorun arkasının yukseklıgı benı cok rahatsız edıyordu,bırde dıreksıyonu 8 cm kadar yukselttım,bıraz hızlımı gırıs yaptım ne? bu arada yas 40.herkeze saygılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı xhaydrac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bıraz gec oldu ama herkeze merhaba.yaz basında sızın yuzunuzden bır shadow 250 sahıbı oldum ( cokta memnunum sagolun) ama sızınle tanısma fırsatını daha yenı yakaladım,motorumda ufak ufak oynamalar yapıyorum tabıkı gerı donusumlu bır bıcımde,yanı ıstedıgım zaman eskı halıne cevırecegım. beğenmeyıp degıstırdıgım yerler,aydınlatma+4 ad sıs lambası,dortlu sınyel,sele veya koltuk cok yusektı,bırde motorun arkasının yukseklıgı benı cok rahatsız edıyordu,bırde dıreksıyonu 8 cm kadar yukselttım,bıraz hızlımı gırıs yaptım ne? bu arada yas 40.herkeze saygılar.
    huuuop usta öyle 40 yaşında bu kadar hızlı giriş olmaz.
    15 yaşında olsan neyse.
    Yavaş yavaş olacak bu işler.
    önce bi kaç foto göndereceksin .Göreceğiz ondan sonra
    Hani fotolar?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 18 30 itibariyle yağan yağışında kayganlaştırdığı yolda ön tekerleğimin kayması sonucu düştüm. Bende ve artçımda herhangi bir sorun yok , motorun fren levyesi düşmenin şiddetiyle kırıldı maalesef birde arka fren ayaklığı yamuldu . Ön fren levyesinin yenisini ki saatin 19 00 a yaklaşması nedeniyle dükkanların çoğu kapalı olduğu için orjinali olmayan bir fren koluyla değiştirdim. Ve eve gidene kadar fena bir şekilde ıslandım.
    geçmiş olsun arkadaşım
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    teşekkürler geçmiş olsun dilekleriniz için.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    selamlar,

geçmiş olsun bendende benimde başıma geldi aynı olay motoru ilk aldığımda ön frene fazla sert bastımdı bi daha öğreniyosun

bu takozlar beni delirtecek en sonunda yeni taktırdığımda gitti iyicene dandikleşti yani anlamadım gitti. kullanımdan olduğunu sanmıyorum çunkü bu defa gerçekten dikkat ettim bakalım ne olacak acaba benim yüzümden mi diye ama değil.

şu kauçuktan bahseden arkadaş yardımcı olabilirmisin nerden alacağız kauçuuu ve hangi tornacıya gidelim en azından önceden böle bişi yapmış biri olsun daha çabuk ve kolay halledebilir

tşk.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı qwertyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,

geçmiş olsun bendende benimde başıma geldi aynı olay motoru ilk aldığımda ön frene fazla sert bastımdı bi daha öğreniyosun

bu takozlar beni delirtecek en sonunda yeni taktırdığımda gitti iyicene dandikleşti yani anlamadım gitti. kullanımdan olduğunu sanmıyorum çunkü bu defa gerçekten dikkat ettim bakalım ne olacak acaba benim yüzümden mi diye ama değil.

şu kauçuktan bahseden arkadaş yardımcı olabilirmisin nerden alacağız kauçuuu ve hangi tornacıya gidelim en azından önceden böle bişi yapmış biri olsun daha çabuk ve kolay halledebilir

tşk.
    biraz dalgınlık, biraz sinir, bi parça yağmur ve birazda tekerleğin iyi olmaması düşmek için yeterli sebepler.Samsun kauçuğu hakkında daha fazla bilgi verebilecek ve bu işlerle uğraşabilcek bir tornacıyı bilen varsa çok yardımcı olacaktır bize.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz dalgınlık, biraz sinir, bi parça yağmur ve birazda tekerleğin iyi olmaması düşmek için yeterli sebepler.Samsun kauçuğu hakkında daha fazla bilgi verebilecek ve bu işlerle uğraşabilcek bir tornacıyı bilen varsa çok yardımcı olacaktır bize.
    İstanbullu arkadaşlar daha iyi bilir ama Perşembe pazarında Arapcami yanında kauçukçular vardır,oralara sorsanız bulunur sanırım.Ticari adı Samsun kauçugu değil bildiğim kadarı ile.
    Yalnız takozlardan numune götürün ki uygun malzeme versinler.Bisan'da böyle bir sorunla ben karşılaşmadım,ben de takozları söküp bakmıştım,gayet kaliteliydi.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Ben şahsen Bilmiyorum Oraları
    Neyse Bakacağız Gerçek Adını önce öğrenmek Lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler