Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

supershadow 250 motor aldım çok memnunum ancak ankarada yedek parça bulabileceğim yer ve bakım yaptırabileceğimiz yerleri bilen arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. ayrıca motoru kullanırken her iki ayak bileğimde sıcaktan rahatsız oluyor normalmidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shadow slx kardeş sen istop etme sorununu çözdün mü? aynı sorun bende de var. çözdüysen nasıl çözdüğünü söylermisin?

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Alıntı zeykannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shadow slx kardeş sen istop etme sorununu çözdün mü? aynı sorun bende de var. çözdüysen nasıl çözdüğünü söylermisin?
    selam
    bugün benimde başıma geldi
    motoru çalıştırıyorum az çalışıyor sonra kendiliğinden stop ediyor sonra da çalıştıramıyorum. işyerinde bırakmak zorunda kaldım. yardım rica ederim nedir başınıza geldi mi daha önce

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Alıntı qwertyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam
    motoru çalıştırıyorum az çalışıyor sonra kendiliğinden stop ediyor sonra da çalıştıramıyorum. işyerinde bırakmak zorunda kaldım. yardım rica ederim nedir başınıza geldi mi daha önce
    Motorda kendi üstünde gelen bujileri mi kullanıyorsunuz?
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı zeykannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam
    selam arkadaşlar
    benim motorda ilk aldığım sıralarda bu arızayı yapıyordu kafayı yedirtti bana ve değiştirmediğim yeri kalmadı bujileri, bobini, benzin otomatiği falan vs. ama yine işe yaramadı sonunda beynin arızalı olduğu ortaya çıktı onu da tamir ettirdim ve böylece problemi kökünden çözmüş oldum. saygılar...
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

arkadaşlar bende keeway almayı düşünüyorum ancak yedek parça ne durumda onu bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim

merhaba arkadaşlar bende keeway almayı düşünyorum ama yedek parça sıkıntısı çekersin dediler.ullanan arkadaşlardan bu konuda bilgi alabilirmiyim

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Arkadaşlar motorumu satıyorum. Sağlam motordur. Fiyatı da düşürdüm.

İlgilenenler http://www.sahibinden.com/cok_sevdig...XQQdisplayitem
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shadow slx kardeşim benimde aynı olacak sanırım. usta büyük ihtimal beyin diyor. iki bujide ateşlemeyi kesiyor. yeni beyin fiyatı sordum 260 ytl. inş tamirat olur.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Alıntı fevri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda kendi üstünde gelen bujileri mi kullanıyorsunuz?

hayır ngk lardan aldım fakat sorun buji değilmiş beyin dedi usta açtı lehimledi sorun düzeldi ama bugün gene aynı şekilde çalıştıramadım yarın bakalım hayırlısı ne olacak
    çok can sıkıcı ama napalım

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    yeni arka dişli takozlarını takalı 1 ay bile olmamasına rağmen takozlar işlevini yine yitirdiler, takozları değiştirmek yerine nasıl bir onlem alabilirim, sinir bozucu bir hal almaya başladı çünkü bu durum herhang bir fikri olan var mı*

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Keeway ve Ledow daki bu takoz problemi bana ilginç geldi.
    Bisan'da bu sorun yok.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    aslında debriyajım biraz sert kalkışlar biraz sert olabiliyor bazen ama 1 ayda takozların işlevini yok edicek hale getiriyo olmaması lazım sanırım

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Takoz 10.000 km de ancak ölüyor.
    Piyasadaki standart NGK bujide sahte çok dikkatli satın alın.
    Fevri dostum motosikleti satıyor olmana üzüldüm.Aramızdaki eski emektar kullanıcılardan birisisin.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Takozların ölüp ölmediğini nasıl anlarız? Arka dişli sallanıyorsa bitmiş demektir diye duymuştum sanırım doğrumu? benim motorum 14000 km oldu ve dişli sallanmıyor uzun yolda kullandığım içindir herhalde.

Motosikleti
    Arka dişliyi elle tutup sallarsınız boşluk varsa beklemeden değiştirirsiniz.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bitmiş takozları yerlerinden çıkarabilmek tam bir işkence göbeği değiştirmeyi düşünücem ama maliyeti fazla olcak sanırım, başka çözüm yolu var mı blmiyorum?

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bitmiş takozları yerlerinden çıkarabilmek tam bir işkence göbeği değiştirmeyi düşünücem ama maliyeti fazla olcak sanırım, başka çözüm yolu var mı blmiyorum?

Göbeği değiştiricem demişken aklıma geldi. Motorumuzun göbek bilyalarının ömrü kullanıma bağlıdır ama nekadardır aşağı yukarı bir fikri olan varmı?. Yada arada sırada sprey ve ağzındaki ince hortumuyla mevcut yağlar ile yağlamak iyi gelirmi?

Motosikleti
    wd40 ideal.Yağlama sürtünmeden kaynaklanan aşınımı engellediği gibi paslanmayı da kestiğinden ömrü uzatacaktır.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    evet nihayetinde sorun çözüldü
    beyin değişti

bende de bu takoz muhabbeti olmaya başladı üstelik daha yeni değiştirmiştim 1 ayda yıprandı yeniden değiştirdim 1 haftada arka dişli oynamaya başladı :s anlamadım bugün motor serviste akşama nedenini öğreneceğim.

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    evet nihayetinde sorun çözüldü
    beyin değişti

bende de bu takoz muhabbeti olmaya başladı üstelik daha yeni değiştirmiştim 1 ayda yıprandı yeniden değiştirdim 1 haftada arka dişli oynamaya başladı :s anlamadım bugün motor serviste akşama nedenini öğreneceğim.
    yan sanayi kullanılmış ondanmış dedi usta ama kendisi de yan sanayi ile değiştirdi. orijinali için sipariş verilmesi gerekiyormuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler