Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    slm arkadaşlar.
    dun alacam dedim ve bugün supershadow u aldım. bilgi ve fikir fırtınasına katılmaya bende varım. bu arada 2 adet motorum oldu yawww

herkese keyifli ve kazasız sürüşler ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkadaslar yeryuzundeki en baygın topic bizimki oldu hadi ya uyanın biraz. sesimiz cıksın accık. dedim ki bu gosterge gece aydınlanıyo mu nası goruyoz. 15 aralıa kadar makineme kawuscam aranızdayım ama boole olmaz honda cbr 125 topii gunde 2 sayfa ilerliyo makinemizin hakkını werelim onun sesi yeter dierlerineeee
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    qrar arkadaşım hayırlı olsun motorun

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kardeşim daha almadım ama topicde 140 ila 150 deniyor duz yolda..hafif rampada 110 ile gidebiliyomus zaten fark rampada belli olur bende 0 bg arac wardı duz yolda dierleriyle kapısıyodu ama rampada selektor şöleni

60 bg araç yannış cıkmış

baba tahmini 0-100 km kac sn dir sende olctun mu

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    guclu olsa dusunmeden sl alırdım ama 2 kişi uzun yol yapcam. buyuk sanssızlık 2 motorun da eksilerinin olması. sana sorayim gostergeler aydınlatmalı oluyo mu chopperlarda seninki nasıl

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.
    dun alacam dedim ve bugün supershadow u aldım. bilgi ve fikir fırtınasına katılmaya bende varım. bu arada 2 adet motorum oldu yawww

herkese keyifli ve kazasız sürüşler ....
    Arkadaşım Yeni motorun hayırlı olsun. Kazasız günlerde ve sorunsuz kullanırsın umarım.

jr. arkadaş. göstergedeki ışık yeterli oluyormu demiş.
    benim göstergedeki ışık üst tarafı aydınlatıyor. yani kaç km. hız yaptığını görüyorsun ama. kaç kmç yol yaptığını göremiyorsun.
    Yeterli olmuştur sanırım.

Arkadaşlar. hızını sormayın bu makinanın ya. size son hızı ile iki yer terifi yapayim.

fener bahçe stadından otobana bağlantı var bildinizmi orayı. o yol direk 1. körüye çıkıyor. orda bir rampa var. ve ben orda hız kesmeden 130 km ile çıkıyorum.

veya 2.köprüden levent bağlantısı var. ordanda aynı hızla çıkıyorum. hatta biraz yavaşlayıp tekrar aynı hıza ulaşabiliyorum.

Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    saol okan acaip aydınlandım alıyorum cihazı 15 aralık'a kadar aranızdayım. en son 6000 km yazmıstın simdi kactasın..genelde hız gostergesi we direksiyon kilidi arızalarından bahsedilmiş seni canından bezdiren bi arıza ya da yedek parca durumu hala yok sanırım.
    bi de kask eldiven we mont dısında ne aliim ne tawsiye edersiniz arkadaslar bu ilk olcak da bilemiyorum.
    darısı benim basıma qrar gule gule kullan.
    arkadaslar landcruiser ile ilgili bi haberi olan war mı tarih falan?

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    land cruiser in fuara geleceğini söylüyor benim motoru aldığım bayi ama zincirlimi olacak kayışlımı bilen yok kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    selam herkese.
    jr. hakıl ya... ben coşturmaya hazırım bu başlığı.
    5 günlük tecrübem şöyle:(2.el 1100 km de aldım motoru) motor gerçekten çok güçlü. arabada koltuğa yapışma tabiri kullanılır. bu motorda aynısını hissedebilirsiniz. artçımla beraber 160 kg dan fazla geliyorken kısa bir otoban macerası yaşadım. 110 km/sa e ulaştım. hemde çok kısa bir sürede. motorun şahlandığını hissediyorsunuz. yokuşlarda asla bayılmıyor. dik yokuşta 4 viteste 80 km hızla giderken dahi gazı biraz daha açtığınızda güçlü ivmelenmeyi çok rahat hissedebiliyorsunuz.
    belli devir aralığında biraz titreşimi mevcut. ama devri yukseltince titreşim kayboluyor.
    ışıklandırmada sorunlar mevcut. karanlıkta km saatinin sadece üst kısmı görünüyor. kısa ve uzun farlar sönük ve bununla birlikte far yeterince yukarı kaldırılamıyor o nedenle uzunları yaktığınızda bile ancak 10-15 metre ötesini aydınlatıyor. sis farları eklerseniz gerçekten rahat edersiniz. yalnız akünüzü kaliteli ve amperi daha fazla olan bir akü ile değiştirmeniz şart. elektrik tesisatı kaliteli. artan gerilimi rahatlıkla kaldırıyor.
    yerinde yapılan aksesuarlarla gerçekten cruiser güzelliğini doyası yaşabilirsiniz. eğer motorumu temizleyebilirsem vakit bulup fotolarını muhakkak koyarım.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    tesekkur ederim qrar arkadasların da aynı derecede duyarlı olmasını bekliyorum topic cannandırma konusunda..ölü topic istemiyoruz..hızlanma deerleri hosuma gitti..umarım sorunsuz kazasız kullanırsın ilerde uzun yollar yaparız..koruma aparatları konusunda da yardımcı olursanız sewinirim kask falan ne aliim

fuar ne zaman babalar

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    en kısa zamanda otobanda 0-100 km süresini hesaplayıp vereceğim. şu an şehir içi yakıt durumunu hesaplamaktayım.
    kask kesinlikle kapalı yada daha iyisi çeneden açılır kask kullanman. "lazer" marka fiyat ve kalite açısından uygun. ben dün "cox"çeneden açılır kask aldım. adanadan aldım ama netteki satış fiyatı ile benimalış fiyatım arasında çok cüzi fark var.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44102

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hoca saol da marka demek istemedim ya yani neler almalıyım mont kask eldiwen dısında onemli bişiy war mı bi de ceneli kask yakısır mı bunun ustunde oturan adama ben cenesiz dusunuyodum ama doktor arkadas ceneyi henuz toplayamıyoruz dedi..dizi de toplayamıyolarmıs..ceneden acılır dediin ne anlama geliyor? bu kask bomba bu arada

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07

jr.'a sevgilerle

peki dostum üşenmeden fotoladım senin için.

bu hali ile aynı kapalı kask:

ama bundan sonra işler değişiyor:

sanırım kapalı kasktan farkını anlamışsındır.
    bence çeneden açılır almak avantajlı. konuşurken sesinizi duyurmak daha kolay. özellikle şehir içi kullanımda bu çok gerekli oluyor. ayrıca bunaldığında vizörü açarsın ama daha fazlasını istersen çeneden açarsın. çeneden açtığında tekrar aşağı inmesi sözkonusu değil, istediğin hızla seyredebilirsin.
    korunmada bence:
    1.kask
    2.eldiven
    3.dizlik
    4.dirseklik
    5.mont

ama hala paran ve bunları giymek için sabrın tükenmemişse bellik ve soğuktan korunmak içinde balaklava alman hayırlı olur.

geçen küçük bir kaza geçirdim scooter ile. yaralanan kısımlarım elim, dizim ve dirseğimdi. vucudun en sert yerleri darbeyi emmediği için en fazla zarar gören yerlerdir.

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    arkadaslar guzel dusunceler ve fıkırler ama sunda yanılıyosunuz bızım surduyumuz makına bır choper yanı bır keyıf aletı ben de bazen serı kullamıyorum ama hıc sıkıstırmıyorum motoru ben cesme otabanına bır kere deme yaptım 140 gordum ama sahıl yolunda 50 km ıle keyıflı bır surus yapmak bana daha keyıf werıyo.okanogur arkadasım nasılsın sana bısey sorcam motorum farı bozuldu kısalar yanmıyo uzunlarda seyırdeyım deyıstırdım farı yıne aynısı amperden weya akuden olma ıktımalı warmı sence.kask ıcın de arkadaslar herseyde cımrılık yapabılırsınız ama kaskda asla nolanı tercıh edın derım bence en ıyısı we kesınlıkle kapalı kask tabıkı. kaskınızı takmadan asla motora bınmeyın SEVGILER...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    SUPER fikirleriniz icin cok tesekkur ederim arkadaslar. ancak bellboy arkadasım cihazın tedının yawasken cıktıı fikrine katılıyorum ancak ewime giden yolda sehirlerarası hafif we bol kamyonlu bir rampa mewcut kamyon seritleriyle uurasmamak icin elimin altında biraz guc olmalı
    kaskı cok beendim hayırlı olsun yerle temas etmesin insallah
    her gece bi uurayalım arkadaşlar topicimizde canlanma seziyoruz
    sewgiler

qrar arkadasım cok zahmet etmişsin ama simdi senden tam olarak istediimi aldım bu kıyaanı unutmiycam fotolar icin tesekkur ederim

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    bellboy haklısın . yavaş sürmek inanılmaz keyifli fakat hıza da ihtiyacımız var yeri geldiğinde. fren nasıl çok önemli ise gerektiğinde ani hızlanmakta tehlikelerden kurtarabiliyor bizi. çevre yolları yada otobanda güçlü motor ile seyir kesinlikle daha güvenli. hele benim gibi aşırı gezmeyi seven biri iseniz dağda bayırda kullanıyorsanız çok daha fazla ihtiyaç duyuyorsunuz güçlü motora. hafta sonu toprak taşlık ve tepelerden oluşan bir yolculuğum vardı. bir kısmı nerdeyse patika idi. korkusuzca girdim her yola. motorun güçlü ve yerden yüksek olması büyük avantaj.

bellboy ayrıca kısa far yanmamasının sebebi akü yada amper olamaz eğer marş ve uzunların çalışıyorsa. çünkü bunlar daha fazla amper gerektirir. bence far kablon yada far anahtarın sorunlu olabilir.

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    arkadaşlar bu motorun asıl üreticisi lifan firmasıdır
    supershadow un motoru 2V49FMM
    http://elescooterparts.com/scooters/MC/MC-18/MC-18.html

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hmmm ilginc..ne malıymıs cin mi macar mı?..bizim topicde nie ss sahiplerinin isimleri mailleri motorları falan yok biz de yapalım abi di mi alemlerin en tutkulu topici burası sonucta..motor dediin boole gozukup boole ses cıkarmalı..biri el atmalı bu işe derim

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    keeway in tüm motorlu araçları çinde üretiliyor. türkiyeye macaristandan motomax distribitörü aracılıgı ile geliyor ama macaristandan geldigi için motorlar pahalı siz hiç önem veriyormusunuz bu fiyatlara 150cc lik makina sl ss den daha pahalı neden sizce truva(global motor) getiriyor full aksesuar 3.900ytl salcano getiriyor 2.500ytl üstü LİFAN keeway salcano truva bu firmaların motorlarını yapıyor

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    enis ya bi dakka simdi acıklamayı annadım da sl neden daa paalı onu anamadım..onceki sayfalarımızda, sl ellerinde bittii icin gumrukten yenilerini cektikleri, ondan dolayı paalı oldukları yazıyo. neyse boswerin pahalı ama..mal iyi

bi de bu landcruiser'ın gelecei fuar ne zamandır beklemeli miyiz..gerci bunun sekli daa ii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler