Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    hani nerde videolarr
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar;

"bellboy" arakadaşım başına gelen olay için üzüldüm doğrusu ancak burdaki servislere ben pek kötü diyemem yani başıma gelmediği için he birde sadece bakıma gittiğim için henüz bür sorun yaşamadım açıkçası.

arkadaşlar. bu motorun sesini merak ediyorsunuz, benim motorumun eksozu açık olmadığı halde güzel ses veriyor ancak abartı değil benim en çok sevdiğim ve bir çok kişiden duyduğum ve kendiminde çok beğentiğim motorun kendi sesi gerçekten diğer motorlar ile kıyaslama yapılamaz bir sesi var. motordan kükreme sesi geliyor. ve gerçek bir makina gibi ses çokarıyor. buna birde sağlam bir eksoz takarsan beya açtırırsan. cok güzen bir ses cıkacağına inanıyorum.

arkadaşlar bu motor görünüş itibari ile bir clasik olsada aynı zamanda sert veya agresif bir görüntüsüde var. ben açıkçası motoru biraz agresif kullanıyorum

yani 4. viterse 110 km'ye kadar çıkıp öle 5. vitese alabiliyorum. ve cokta rahat gibiyor.

Kazasız sürüşler diliyorum.
    selam arkadaslar.okanogur arkadasımın dedıyı gıbı sızın ordakı serwısler daha ıyı olabılır o konuda sanslısınız ızmırdekı benım serwısımde ıyı gercı ama problem belkıde ıstanbulun dısındakı keeway sahıplerının serwısten we motomax dan yararlanamaması motorumun dıreksıyon kılıdı arızalı kıtlemıyo we motomax deyıstırmıyo serwısıme yaptır dıyo daha motor 1100 km de ama neyse,ben bugun arkadaslar egzosun sesını actırdım ve cok tatlı bır metalık ses gelıyo tawsıye ederım abartıya gerek yok ama rolentıdeyken ozellıkle ınsanın hosuna gıdıyo.kendınıze ıyı bakın we herzaman kaskınızı takın

1100GLS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada havalar soğudu artık motoru çalışma odama almanın zamanıdır dedim.gazyağıyla bir güzel temizledim depodaki benzini boşalttım,aküyü söktüm vee kış uykusuna hazır artık.yanlız aküyü nasıl muhafaza edicem bileniniz varmı?
    Kış bakım için neler yapmanız lazım , öğrenmek istiyorsanız:
    http://www.motohobi.com/fb.asp#

kolay gelsin

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı bellboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar.okanogur arkadasımın dedıyı gıbı sızın ordakı serwısler daha ıyı olabılır o konuda sanslısınız ızmırdekı benım serwısımde ıyı gercı ama problem belkıde ıstanbulun dısındakı keeway sahıplerının serwısten we motomax dan yararlanamaması motorumun dıreksıyon kılıdı arızalı kıtlemıyo we motomax deyıstırmıyo serwısıme yaptır dıyo daha motor 1100 km de ama neyse,ben bugun arkadaslar egzosun sesını actırdım ve cok tatlı bır metalık ses gelıyo tawsıye ederım abartıya gerek yok ama rolentıdeyken ozellıkle ınsanın hosuna gıdıyo.kendınıze ıyı bakın we herzaman kaskınızı takın
    arkadaşım bence sen sen dreksiyon kilidi ile fazla uğraşma ve herşeyi garantiden olacağınıda düşünme benide yanlış anlama.

ben şahsen herşeyin garantiden olmasını beklemiyorum. benim için motorun kendisinde bir sorun olmasın ve şasede bir sorun olmasın yeterli. benim motorunda dreksiyon kilidi arızalanmıştı yani anahtarı kırmıştım sonra söküp kendim hallettim.

ancak olmasaydıda olurdu. senin yapacağın tek şey git kendine bir disk kilidi al ugraşma böle şeylerle.

bu arada merak ettim neymiş kilidin arızası, ve dreksiyon falan nasıl kırıldı anlatırsan yardımcı olabilirim.
    sorunlarının nasıl olduğunu anlat.

Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bence sen sen dreksiyon kilidi ile fazla uğraşma ve herşeyi garantiden olacağınıda düşünme benide yanlış anlama.

ben şahsen herşeyin garantiden olmasını beklemiyorum. benim için motorun kendisinde bir sorun olmasın ve şasede bir sorun olmasın yeterli. benim motorunda dreksiyon kilidi arızalanmıştı yani anahtarı kırmıştım sonra söküp kendim hallettim.

ancak olmasaydıda olurdu. senin yapacağın tek şey git kendine bir disk kilidi al ugraşma böle şeylerle.

bu arada merak ettim neymiş kilidin arızası, ve dreksiyon falan nasıl kırıldı anlatırsan yardımcı olabilirim.
    sorunlarının nasıl olduğunu anlat.

Canım kardesım esasında dogru soyluyosun garantıye bukadar bel baglamak ıyı deıl bırazda kendım ugrasmalıyım.ancak anlarsınkı daha motorumu yenı almısken 1:kadran bozuldu tahmınen 70 le gıderken 120 gosterı yo oldu
    2:karburotor arızsı yaptı cnm motorum 1 hafta parca bekledı we yatdı. 3: sımdıde dedıyım gıbı dıreksıyon kılıdı arızası problem su,dıreksıyonu ters tarafa yatırıp anahtarı ıcıne bastırıyosun we kılıtlenıyo ama benımkısı kılıtlenıyo gıbı yapıp kılıdınden kurtuluyo tahmınen yuwasına tam oturmuyo zaten motomaxda maıl atdı bana kılıdı yaptırın olmuyosa tenısını gonderelım eee olmıcagı bellı bence yrn bakıcam duruma ha bı de sana ayrıyeten sorıyım benım dewrıyaj cok sertlestı sankı ön freni sıkarcasına sıkılıyo motomax bınada kullanıcı hatası dedı ısteyelı parcayı 8 gun oldu daha gelmedı beklıyorum sence bu sertlesme neden olmustur we bundan sonra ne yapabılırım engellemek ıcın.ılgın ıcın sagol.kazasız belasız surusler dılerım.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    hazır konu direksiyon kilidinden açılmışken;benim anahtar kırıldı ve içinde kaldı acaba bu kilidi ben sökebilirmiyim.Okan sen söktüğünü yazmışsın zormu bunu söküp takmak?

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    cey-aaaaar aranızda arkadaslar..herkese selamlar bi haftadır okuyorum bugune kısmetmiş uyelik. =)

onumuzdeki ay ben de ss almayı dusunuyorum arkadaşlar..kullanan arkadaşlar performans acısından sollamalarda ya da yokuslarda herhangi bi problem yasıyolar mı..ankaralı olan war mı dikkat etmedim war ise hangi servisi kullanıyorlar bana yardım edin aldırın bu aleti..=)
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    arkadaşlar direksiyon kilidinde bende anahtar kırmıştım kilidi sökmeye gerek kalmadan çelik bir tel aracılığı ile çıkardım.anahtarcı bir tanıdık varsa kilidi sökmeden üzerinde çıkartır.koruma demiri takan varmı.birde ben sl150 nin ön camını takmayı düşünüyorum fikirleriniz?performans soranlar okanogurdan referans alabilirler.herkese kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Selam Arkadaşlar;

öncelikle direksiyon kilidi anlatayim.
    hepiniz farketmişsinizdir, kilisin önünü kapayan bir kapak var. onu açıp öle anahtar takıyorsnuz.
    onu demir kapağı pense ile yukarı kaldırdığınızda kilit elinize geliyor. onu çıkarın ve içinde kalan anağtarı sakin bir şekilde çıkarın. Yanlız dikkat edin kilidi çıkarırken sistemini bozmayın. Çıkattığınızda sizde çok zor birşey olmadığını anlayacaksınız.

kilidi bozulan arkadaşta muhtemelen birisi dreksiyonu zormışıtır ve kilit arızalanmıştır. yanı onu boş verip disk kilidi alın daha iyi olur derim.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    teşekkürler okan,kilit çok basitmiş kendim hallettim.buji değiştiren arkadaş varmı,diğer topiklerde perfonmans bujilerinden bahsediyorlar bizim motora hangi buji uyar acaba kulanma kılavuzunda tavsiye edilen bujiyimi takmalıyız yoksa

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sesimi duyan yok muuu

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cey-aaaaar aranızda arkadaslar..herkese selamlar bi haftadır okuyorum bugune kısmetmiş uyelik. =)

onumuzdeki ay ben de ss almayı dusunuyorum arkadaşlar..kullanan arkadaşlar performans acısından sollamalarda ya da yokuslarda herhangi bi problem yasıyolar mı..ankaralı olan war mı dikkat etmedim war ise hangi servisi kullanıyorlar bana yardım edin aldırın bu aleti..=)
    Selam cey-aaaaar arkadaşım aramıza hoş geldin.

Sana motorun gücüsü şöyle açıklıyayım sen tahmini 130 km hızla gidiyorsun. ve önüne bayır çıktı hızının kesileceğini sanma öyle çıkarsın bayırı. hızını düşse bile 110 kmden aşağı düşmez.

ve ankarada oturan varmı bende bilmiyorum açıkçası.

Kazasız Sürüşler dilerim.

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    okangür ben bu motoru almaya karar veremedim nedeni benzin göstergesi yok bu özelliklemi yoksa daha iyi diyemi yapılmış
    landcruiserde'de yok zannedersen gösterge
    ben bu cruiser larda kaldim(bu modelde www.keewaymotor.com adresinde depo 14litre ve arka fren disk diye ge.iyor motomax ta ise farklı bilgi var acaba masraftan mı kaçılmış?)
    k.supershadow
    masai grand eagle250c(suzuki servisleri bakıyor)
    truva chopper 250c TR250-4
    bana en az titresim yapan ve en iyi sürüs keyfi veren cruiser hangileri uzun yolda rahat etmek için
    arkadaşlar bu motora ekstradan benzin göstergesi ve devir saati ekyebilirmiyiz

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    saolasın okan arkadaşım..bi de benim bu resim bilgisayarda gıpraşıyo buraya koyunca neden ööle kaldı acaba
    senin resimlere hasta oldum aynı renk makine bi de aynı cantalardan siparişi cekiyorum. bu renge donup bakıyolardır yanlış mıyım
    koruma demiri bulabildin mi parası onemli diil
    benim ilk motorum ehliyet gıcırrrrrr kask ve monttan baska ne onerirsiniz arkadaslar lazım mı fazlası?

bu gosterge aydınnatmalı mı gece nası goruyoz

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    selamlar herkese. eğer aksilik olmazsa yarın bir SS sahibi olacağım.
    enis89 verdiğin sitede senin dediğin gibi değil. keewaymotor.com ile motomax taki bilgiler aynı. sen yanlış motorun özelliklerine bakmış olmalısın.
    ayrıca depoya şamandıra koymak için depoyu kesmek gerek. kesersen gösterge takabilirsin ama tekrar boyama işini nasıl yaparsın orasını bilemem. fakat devir saati sanırım takılabilir. yarın onu kesinleştirmeye çalışırım. öğrendiklerimi buraya yazarım. hoşçakalın.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    herkese merhaba bizim motorların orj bujisi ngk.c7hsa birde bizim forumun 21.sayfasında makinenin verdiği bir karşılaştırma sayfası var.ama bu motorlarda çok spesiyal bujiye gerek yok diye düşünüyorum.kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    .................
    Qrar ben landcruiser için söledim 14 litre depo var diye

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın okan arkadaşım..bi de benim bu resim bilgisayarda gıpraşıyo buraya koyunca neden ööle kaldı acaba
    senin resimlere hasta oldum aynı renk makine bi de aynı cantalardan siparişi cekiyorum. bu renge donup bakıyolardır yanlış mıyım
    koruma demiri bulabildin mi parası onemli diil
    benim ilk motorum ehliyet gıcırrrrrr kask ve monttan baska ne onerirsiniz arkadaslar lazım mı fazlası?

bu gosterge aydınnatmalı mı gece nası goruyoz
    şimdi arkadaşım evet doğru söylüyorsun bizim motorda benzin göstergesi yok.

ancak nekaday yaptığını bildiğin için gerekte kalmıyor açıkçası.

full depo ile 200 km yol yapıyorsun. ve benzinin bittiğinde yedek depoya geçiriyorsun ki buda seni en az 30 km götürür.

valla bence bu motoru kıyaslama yapabileceğim bir motor göremiyorum piyasada kalite olarak sadece regal ki bende regal alacaktım ama bunda karar kıldım.

grand eagle motoru suzukinin getirdiği gibi bir olay yoktur olamazda zaten suzuki ismi altında gelmesi imkansız gibi geliyor bana. neden dersen adamın zaten kendi markası var. niye kötü bir ürün getiripte itibarını sarssın. parası olan zaten alıyor suzukiyi.

getiren firma servisleri ile anlaşmiştır ve olay bundan ibaret.

bizim motorun en büyük özelliği v motor olması ve buda uzun ömürlü olacağı anlamına geliyor.

am yinede zevk meselesi. isteyen istediğine alıp biner.

ben masainin forumunda gördüm adam arka koltuğu iptal etmiş ve çok güzel duruyordu motor.

ama benim motorum V motor ve heryeri pırıl pırıl parlıyor.

Motosikleti
    .................
    okan bu motorun aynısını bisan motor da getiriyor ama fiyatı 4.820 ytl ve deposu 13 litre
    uçuk bir rakam abi sen benzin bittigini nasıl anlıyorsun acaba motor tekliyormu
    okan söyle yapabilirmiyiz 14 litrelik benzin göstergeli hazır bir depoyu motora yerleştirebilirmiyiz?

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    okan baba benim sorularıma gelmemiş ki senin cewaplar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler