Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    integrally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    süpershadow
    arkadaslar gittim motoru inceledım.kaslı bır motor deıl tarzı farklı ince zarıf bır motor goruntusu cok hosuma gıttı.bıde arkadasla tanıstım superlight ını satıp shadow almıs essekten ındım ata bındım dıyıp duruyorbende kullandım superlıghtla hıcbı alakası yok.motor cok daha guclu ve cok daha az vıbrasyonlu(bence sorunların en buyuk nedenı vıbrasyon).superlıghtlı arkadaslar alınmasın benımde super lıghtım vardı emektar
    pazartesı gıdıp alıyorum bu makınayı
    ayrıca motor cıplak koruma canta falan hıc bıse yok bu halde bıle cok sexı
    bu parcalrda takılırsa noolur bılmem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    okanoğur kardeş motorun hayırlı olsun çok güzelmiş. biraz geç oldu ama kusura bakma.inşallah kazasız belasız kullanırsın. bende çok beğeniyorum iyi bir seçim yapmışsın. ama resimlerden gördüğüm kadarıyla motor biraz eksik sanki yani sadce km göstergesi var, ne devir saati ne benzin göstergei nede sinyaller var. daha önce soran oldumu bilmiyorum bunları çünki formun tamamını okuma fırsatım olmadı. eğer beni bilgilendirirsen sevinirim.

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    arkadaşlar motorun görüntü olarak ince olduğuna katılıyorum.bunun sebebi diğer çin malı motorlarda daha kaslı görünmesi için gösteriş amaçlı konulan plastik parçaların olmaması bu parçaların çoğunun hiçbir işe yaramadığı ve motorda rahatsız ediçi sesler çıkardığı için bazılarının kullanıcılar tarafından söküldüğü bir gerçektir.ben daha yaptırmadım ama motora koruma demiri yan çanta v.b aksesuarlar takılırsa görüntünün çok daha iyi olacağına eminim.
    şu anada 1280 km deyim ve 250 lik bir motorun perfonmansı için söyleyeceğim tek kelime mükemmel olduğudur.
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    süpershadow
    arkadaslar keeway viragomuz oldu
    bukadarda tıpkısının aynısı olurmu
    aynı fabrikadan falan cıkma ihtimali varmı bilen varsa solesin
    keeway diye yamahamı satcaklar noluyo annamadım
    devırmı deyişti yaşlanıyomuyum
    valla alınca motoru cakıyom yamaha yazısını

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı GATA adlı üyeden alıntı
    okanoğur kardeş motorun hayırlı olsun çok güzelmiş. biraz geç oldu ama kusura bakma.inşallah kazasız belasız kullanırsın. bende çok beğeniyorum iyi bir seçim yapmışsın. ama resimlerden gördüğüm kadarıyla motor biraz eksik sanki yani sadce km göstergesi var, ne devir saati ne benzin göstergei nede sinyaller var. daha önce soran oldumu bilmiyorum bunları çünki formun tamamını okuma fırsatım olmadı. eğer beni bilgilendirirsen sevinirim.
    Teşekkür ederim gata arkadaşım. motorda o sorduklarının hiç biri yok gerçektende.

ancak söyle bir durum var. bu motor tarz olarak gerçekten farklı bir motor olduğu için devir gösterkesi aramıyorsun zaten. bezin gösterkeside yok. ancak ben şöyle yapıyorum benzini fulluyorum 200 km. sonra yine alıyorum.

Olanlar= asıl km göstergesi. sıfırlanabilen km. göstergesi. sinyal vites boşta. ve uzun lamba göstergesi.

bu arada arkadaşlar. ben motor 20 ytl benzin atıyorum 200km gidiyorum.

bu hafta 2000 bakıma gidiyorum. buji ve yağ değişicek. artı yapılması gereken birşey varmı bilmiyorum. bilen varsa söylesin.

arkadaşlar bu arada ben yanla büyük çanta aldım motorun görüntüsü tamamen değişti. motora cılız yiyenler şimdi görsün isterlerse. rr ile kıyaslamıyorum ancak. onunda çantalarını ve ön korumayı çıkarında öle kıyazlayın ben sadece çantaları taktım tamamen farklı oldu motor.

yakında resim çekip koyarım.

Motosikleti
    süpershadow
    okan ogur kardes bıran once gonder su resımlerı cok merak ettım
    saygılar

Motosikleti
    honda cbf 600
    bu haftasonu motorla şarköye gittim.yolgidişdönüş tam 460 km ve biz iki kişi olmamıza rağmen motor süper bir perfonmans gösterdi.çok fazla yüklenmedim ama yol müsait olduğu sürece 100-120 km den aşağıda gitmedim yolda verdiğim mola sayısı gidişte 5 er dakikadan3 mola dönüşte ise yine 5 er dakikada 5 mola verdim ve motorda en ufak bir zorlanma hissetmedim. yani motor kısaca uzun yol sınavından başarıı ile geçmiştir uzun yola çıkmak isteyen arkadaşlar rahatlıkla motorlarına güvenebilirler.
    unutmadan motor şu anda 1830 km de ve yakında 2000 bakımına gidecek ve hala servislerle ilgili arkadaşlardan olumlu ve olumsuz birşey duymadık.ben 500 bakımında sırfyağ değişimi için 35 ytl ödedim ve bence fazla aldılar bakalım 2000 bakımı kaça patlayacak

Motosikleti
    süpershadow
    arkadaslar s.s in rodajını nasıl yaptınız yazarmısınız.
    herkez farklı bıse soluyo.kullanma klavuzuda vermedılerkı bakalım

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    integrally;
    motomax'da SUPERSHADOW_250[1].pdf dosyası olarak var siteden indirsene

Motosikleti
    süpershadow
    tesekkur gupilya kardesım

GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    okanoğur kardeş bilgiler için teşekkür ederim. ama birkaç sorum daha olacaktı sana. ya benim küçük scooterımda bile benzin göstergesi var ona neden koymamışlar akıl işi değil. neyse asıl sorum şu olacaktı istesek motora devir saati taktırabilirmiyiz acaba? ayrıca resimleri çok merak ettim. bir an önce görmek isterim. şimdiden teşekkürler. kazasız sürüşler...

kapişş_çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    karar aşaması ? :)
    abiler merhaba yeni üye oldum.

daha önce hiç motor sahibi olmadım. ve biraz internetten araştırınca karşıma keeway in super shadow 250 modeli çıktı. başlangıç için düşük hacimli bir motorun bana uygun olacağını öğrendim. ama sizce shadow benim için uygun mudur?
    kullanan abiler var onlar daha iyi bilir. balangıç için iyi olur mu?

aslında başlangıç için dediğim uzun bir süre motor kullanıp, motorlar hakkında bilgilerimi genişletip ondan sonra başka bi motor almayı düşünebilirim. benim düşüncem shadow u uzun vadeli kullanmak. bunun hakkında görüşlerinizi alabilirsem sevinirim.
    şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    honda cbf 600
    dostum yazından daha önce hiç motor tecrüben olmadığını söylüyorsun.onun için bence sen daha küçük hacimli ama kesinlikle vitesli bir motor al acemiliğini attıktan sonra daha büyük motora geçersin
    SS iuzun vadede kullanma düşüncene gelince bende bir SS kullanıcısı olarak şu ana kadar motorumdan memnunum fakat motorun kendini ispatlaması için daha çok km yapmamız gerekecek kanısındayım

Motosikleti
    fikirlerin için çok teşekkür ederim saykem
    tecrübem olmadığından yazdıkların gerçekten benim için önemli. motorsiklet kullanmanın ne kadar ince bir olay olduğunu daha önce siteyi gezerek öğrendim. umarım doğru kararı veririm.

Motosikleti
    honda cbf 600
    karar vermemde faydalı olabildiysem sevinirim.

Motosikleti
    çok faydalı olduğunu söyleyebilirim.
    şu an 125 cc civarı ve vitesli başka bir model araştırıyorum. inşallah bu sorunumu çözerim.

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı kapişş_çocuk adlı üyeden alıntı
    çok faydalı olduğunu söyleyebilirim.
    şu an 125 cc civarı ve vitesli başka bir model araştırıyorum. inşallah bu sorunumu çözerim.

Selam Arkadaşım.

Sana Öncelikle şunu sormak istiyorum.
    1. Ehliyetin varmı (Â2)
    2. kaç yaşındasın.
    3. nekadar bütçen var.

1. soruma cevabın "evet var" ise hiç düşünme git bütçene uygun bir motor al.
    2. sorum sadece meraktan.
    3. Soruma gelince bütçen uygun ise git hyosung al. 250cc istediğin her motoru alabilirsin.

yani kısacası önce ehliyetini al ondan sonra ne istediğine karar ver. git hondanın eğitimine katıl.

herkeze kazasız sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    eh en sonunda süpershadow kervanına katıldım,dün akşam aldım motoru çok hoş beklentilerimi karşıladı.ileriki kilometrelerde görüşmek üzere.

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı murat81 adlı üyeden alıntı
    eh en sonunda süpershadow kervanına katıldım,dün akşam aldım motoru çok hoş beklentilerimi karşıladı.ileriki kilometrelerde görüşmek üzere.
    hayırlı olsun arkadasım. kazasız belasız kullan.

Motosikleti
    honda cbf 600
    hayırlı olsun kazasız zevkli sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler