Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vlad dostum zaten keeway 150 ile oranlayın.normal değeri 3150 yapıyor.Bugün motomax ile telefonla konuştum mail de attılar.3250 yi geçmez dediler.Bu arada fuardan önce bi kaç Showroomda da göreceksiniz motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar görüldüğü üzere bu başlık tarih olarak diğer başlıktan eski diğerini kilitliyorum burdan devam
    başlık açmadan önce lütfen konu hakkıında başlık varmı kontrol edin.....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Arkadaşlar elimde Yamaha Virago 250 nin (pdf formatında) 95 sayfa ingilizce kullanma kılavuzu var. eğer nasıl yükleyeceğimi anlatabilirseniz göndereyim. Madem Supershadow, Virago nun aynısı en azından Bize fikir verebilir, ingilizce bilen arkadaşlar daha motoru almadan bakımı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirler. (gerçi biraz arama ile sanırım internettende bulunabilir)
    Bu arada Criminal arkadaşa bi sorum olacak. Motoru fuardan önce bi kaç Showroomda da göreceksiniz demişsin . Acaba motoru sadece test sürüşü, müşteri reaksiyonunu ölçmek amaçlı belirli noktalara sınırlı sayıdamı gelecek? Yoksa satışa mı sunulacak ? Bu konuda bizi aydınlatırsan sevinirim

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    bana gösterim amaçlı gibi gözüküyor. satacak kadar mal getiremeyecekler herhalde. fuara zor yetiştiriyolar, bi de miktarı artırıp gümrükte taılma riski almak istememişlerdir.
    bir de bana mailleyebilir misin veya msn'leyebilir misin? msn'imi özeline bırakıyorum
    May the Force be with McLaren Mercedes

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Walla MSN den hiç anlamam ama mail adresini verirsen gönderiyim

Motosikleti
    speederbike
    aynı adres zaten
    özel mesajına bak

ScreaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende superlight 150 var acıkcası memnunum motorumdan ama titreşim yok diyenler yalan sölerler titreşim var . ama motor canavar gibi iyi gidiyor namussuz düz yolda 120 gördüm rahat motorda almak isteyenlere tavsiye ederim ama bi 250 liğin yerini alması da düşünülemez unutmayın arkadaslar her zaman güç güçtür.
    ScreaM

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    A tamam buldum Kusura bakma bu işlere daha yabancı sayılırım . mailini gönderdim alamazsan yine mesajla bildir bundan sonra özel mesajlarımı kontrol ederim gösterdiğin için sağol

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar elimde Yamaha Virago 250 nin (pdf formatında) 95 sayfa ingilizce kullanma kılavuzu var. eğer nasıl yükleyeceğimi anlatabilirseniz göndereyim. Madem Supershadow, Virago nun aynısı en azından Bize fikir verebilir, ingilizce bilen arkadaşlar daha motoru almadan bakımı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirler. (gerçi biraz arama ile sanırım internettende bulunabilir)
    Bence Virago 250'nin sürüş izlenimleri fazla bir fikir vermez, aksine yanıltıcı olacaktır.
    Keeway'in sadece görüntüsü Virago 250 gibi olacaktır, motor, mekanik aksam, kullanılan malzemeler, işçilik, kalite, vs vs farklı olacaktır muhakkak.
    Motorun çıkmasını bekleyip Keeway'in test edilmesi daha doğru.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Zaten Bahsettiğim kullanma kılavuzu , sürüş izlenimleri değil , Yağ filitresi nasıl değişir, direksiyon kilidi nasıl çalışır, zincir nereden gerilir, fren-vites boşlukları nasıl ayarlanır, rodaj ve periyodik bakım vs.vs..
    Eğer bahsedildiği gibi Yamahadan lisansı alınarak üretiliyorsa hepsi olmasada geneli benzerlik gösterir.

Motosikleti
    speederbike
    hakikaten bu lisans olayı ciddi mi, yoksa sadece dizayn kopyacılığı mı? tasarım kendini kanıtlamış, gayet hoş, ama eğer lisans da varsa çok iyi olur.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Bildiğim kadarıyla ortada kesin birşey yok ama söylentilere bakılırsa Yamaha Virago serisini yavaş yavaş üretim bandından kaldırıyormuş. üreticiler genelde bir tipi öylece rafa kaldıracaklarına daha küçük üreticilere satarlar (fiat 124 ün İtalya'da üretimden kaldırılıp Türkiye'de murat 124 olarak satılması gibi).Bir de Avrupa tip onay belgesi varmış (sanırım kopya işinin önüne geçmek için) Ayrıca bildiğim kadarıyla bu motorlar Avrupa ve Amerika'da satılmakta
    Umarım bu iş de Regal-Raptor un ABS fren fiyaskosu gibi olmaz da motorlarımıza ağız tadıyla bineriz

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Akira;
    rapidshare.de adresine girip orada Gözatla dosyanın yerini bilgisayarında bulsan, Uploada basarak dosyayı oraya yüklesen sonra da oradan sana verilen linki burada bizimle paylaşsan, bu kaynaktan hep beraber faydalansak çok güzel olur derim ben...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Bu arada Criminal arkadaşa bi sorum olacak. Motoru fuardan önce bi kaç Showroomda da göreceksiniz demişsin . Acaba motoru sadece test sürüşü, müşteri reaksiyonunu ölçmek amaçlı belirli noktalara sınırlı sayıdamı gelecek? Yoksa satışa mı sunulacak ? Bu konuda bizi aydınlatırsan sevinirim

Selamlar dostum aşağıdaki 27 Aralık 2005 Tarihinde Motomaxin bana attığı maildir.

Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye bir kez daha teşekkür ederiz.

2006 yılında Motomax-Keeway ürün yelpazemiz içine katılacak ürünlerimiz çok yakın zamanda internet sitemizde ve bazı showroomlarımızda yerini alacaktır. Mart ayında yapılacak olan Motoshow 2006 fuarında tüm modellerimiz sergilenecektir.

Motomax olarak müşterilerimize daima en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarala sunmayı hedeflediğimizden 2006 yılı modellerimizn fiyatlarını da aynı titizlikle çalışmaktayız. Ancak, bu çalışmalar, büyük olasılıkla ancak 2006 başında belli olacaktır.

Bu süre içinde tüm gelişmeleri www.motomax.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla,
    MOTOMAX MOTORLU ARAÇLAR
    SAN. VE TİC.A.Ş.
    www.motomax.com.tr

Durum budur arkadaşlar.Lisans olayıda şöle ola ki Viragonun banlardan kaldırıldığı doğrudur.Dikkat ederseniz Supershadow Virago 1994 modelinin kopyasıdır.Yeni modelin lisansını değil yani.Vidalarına kadar herşeyi aynı arkadaşlar.Yukarıda resimleri yoksa birazdan resimleri de eklerim.Sanırım o diğer kitlenen topiklerde kalmıştı

İşte rsimler arsındaki Farklar...
    VİRAGO

SUPERSHADOW

Motosikleti
    speederbike
    jant tellerini niye değiştirmişler acaba?
    bir de virago'nun plakalığı neredeymiş ki keeway'de çamurluğun sonuna iliştirmişler.

Viragonun ki farın üzerinde.Bi plastik var orada Water.Oraya vidalanıyor.

Motosikleti
    speederbike
    shadow'da niye farklı yapmışlar? hazır sissybar da var, arkaya niye iliştirmemişler acep?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Gerçi böylesi de çok şık olmuş ama ne kadar sağlam durabilir orada o tartışılır.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

ewet yukarıda daha iyi olurdu.Ama biraz fark istediler herhalde.Ya o yukarı taşınır aslında.Bi kelepçe takıyorlar arka far üzerine halloluyo

Motosikleti
    speederbike
    ya jant telleri?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler