Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    evet orhancim zaten sagolsun dukkanima kadar getirdi biraz once ayak ustu muhabbet ettik cok efendi ve zeki bir arkadas burgman 650 e biniyor. Talimhanede bir otelde bilgi islem departmaninda mudur olarak gorev yapiyormus , bu egsoz un 0 i el yakiyor aldigim da 0 kadar temiz zaten.

Yarin havanin durumuna gore halletmeye calisicam bu isi resimleri eklerim.

Bu arada cihanin 4 ekim pazar gunu dugunu aramisdir sizi ama bi kezde burdan yazmak istedim , nasip olursa gideriz insallah.

optum seni taze damat.
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Askerlik ankaraya çıktı..
    Komutan postası olucakmışız onun için 1 ay daha kütahyada nezaket dersi görücez
    Dersler yarın başlıycak sonrası allah kerim..
    Neyse arkadaşlar kendinize iyi bakın görüşmek üzere..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Cosa 200
    ................................

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:26 PM ----------

.....................................
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Noktaların anlamı nedir Uğur? Mesaj mı silindi noldu acaba?
    Extrema, umarım habercisi olacağın rütbeli iyi biri çıkar. Çok rahat askerlik yaparsın öyle olursa. Allah yardımcın olsun, hayırlı teskereler şimdiden.

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerlik ankaraya çıktı..
    Komutan postası olucakmışız onun için 1 ay daha kütahyada nezaket dersi görücez
    Dersler yarın başlıycak sonrası allah kerim..
    Neyse arkadaşlar kendinize iyi bakın görüşmek üzere..

umarım ankara etimesgut zırhlı birlikler okulu ve eğitim tümen komutanlığına düşmezsin.

Motosikleti
    derbi-gpr-125-r,transalp,
    pars hayırlı olsun motorun. Astral'in motoru almışsın, sağlam motor diye biliyorum. Güle güle kullan.[/QUOTE]

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet orhancim zaten sagolsun dukkanima kadar getirdi biraz once ayak ustu muhabbet ettik cok efendi ve zeki bir arkadas burgman 650 e biniyor. Talimhanede bir otelde bilgi islem departmaninda mudur olarak gorev yapiyormus , bu egsoz un 0 i el yakiyor aldigim da 0 kadar temiz zaten.

Yarin havanin durumuna gore halletmeye calisicam bu isi resimleri eklerim.

Bu arada cihanin 4 ekim pazar gunu dugunu aramisdir sizi ama bi kezde burdan yazmak istedim , nasip olursa gideriz insallah.

optum seni taze damat.

Dugunu olan cihan tavuz mu ??

Motosikleti
    astral ile netten tanışmadık anıl arkadaşımızsa evet astralden aldım... aldığımın 2. günü motor akü bitirdi.. bir anda çalışmamaya başladı gösterge devir saati hepsi gitti.. farları kesti.. panik oldum anılı aradım.. bende bi sorun yoktu dedi.. iyi niyetle yaklaştı sağolsun.. sonra bi ustama götürdüm konjektör jak ları yıpranmış yernden çıkmış..:( yeni akü aldım .. ve yeni jak ile işi çözdum.. bugünde işe giderken gösterge tablosu komple yerinden çıktı.. kenara çektim bi baktım göstergeyi tutan 2 vida var ve iki vidanında bağlantıları kırılmış.. :( şu an öle bıraktım..

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Pars, üzüldüm olanlara. Şanssızlığın bu kadarı. Motor satılmayı beklemiş sanki arıza çıkarmak için. Yine de ufak tefek şeylerin olacağını öngörmek lazım, hemen soğuma motordan. Benim motorumun da aynalarının kolları kırılmıştı durduğu yerde rüzgar brandayı uçurduğu için. Ayna kollarını yapıştırıp çözüm elde etmiştim. Vidaları da lock-tite ile sıkarsan ya da kilitli somun kullanırsan sorun çözülür.

Bu arada google'a gpr 125 yazıp resimlere bakıyordum. Şu sayfaya bir bakın, bize ait kaç tane resim var. Eski buluşmalar süperdi.

http://images.google.com.tr/images?h...rt=126&ndsp=21

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    arkadaşlar birşey sormak istiyorum. aprilia rs 125 ile derbi gpr 125 aynı motorumu kullanıyor yani yamaha motorunu? bende gpr 125 nude lere bakıyorum şu an, eğer anlaşırsak aranıza katılacağım...

Motosikleti
    [QUOTE=Orhanko;1795594]Pars, üzüldüm olanlara. Şanssızlığın bu kadarı. Motor satılmayı beklemiş sanki arıza çıkarmak için. Yine de ufak tefek şeylerin olacağını öngörmek lazım, hemen soğuma motordan. Benim motorumun da aynalarının kolları kırılmıştı durduğu yerde rüzgar brandayı uçurduğu için.
    ORHAN HAKLISIN 2. el motor alıyoruz sonuçta böle şeylerin olması hem şans hemde olabilecek sorunlar.. motorun stabilitesi çok hoşuma gitti. arkayı özellikle kilit fren yapıyorum . sağa sola kayması umduğumdan daha az.. ben neyi emredersem onu yapmaya hazır hissi veriyor.. devir saatinin tutarsızlığı normalmi? mesela bi anda gaz çekince devir 8 binden 10 bine bir anda atlıyor.. stabil hızda çıkmıyor.. ???

Motosikleti
    Cosa 200
    Devir saatinin tutarsizlindan kastin nedir anlamadim ? Gaz actigin zaman 8binden 10bine cikmasi bence normal , fakat gosterge panelinde buna devir saatide dahil olmak uzre garip seyler oluyorsa hiz gostergesi dengesiz calisiyor farlar yada sinyaller stabil calismiyorsa elektrik aksamindan kaynakli bir sorun olabilir en temel neden'de akunun yeterli enerji uretmiyor olusudur ama bildigim kadari ile senin akun henuz yeni.

Tam olarak motosiklet'deki sikayetini yazarsan yardimci olmaya calisiriz.

selamlar.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Ben Pars'ın 8000'den 10000'e bir anda atlaması olayını anladım; ona Giannelli komple egzos diyoruz Demek istediği motorun devriyle devir saati uyuşmazlığı değil; motorun bütün devir bandında aynı hızla devirlenmiyor olması. Standart egzoslu motorlarda devir bandı boyunca o kadar büyük değişimler olmuyor ama komple Giannelli egzos standarda göre daha dirençsiz olduğu için alt devirler nispeten güçsüz, üst devirler ise nispeten güçlü oluyor. Hatta std egzoslu motorda 10.500 devirlerde güç iyice düşerken seninkinde 11.500'e kadar istekli bir şekilde devirlenme olmalı. Bende de komple aynı sistem var, gerçekten çok keyifli Denk gelirse std bir GPR da sür, farkı anlayacaksın.

Aradaki farkı gösterir dyno grafiğini atıyorum.

Motosikleti
    DERBİ GPR125 Racing 2006
    slm arkadaslar sıtede yenıyım yorumlarınızzn cogunu okdum gercekten cok bılgılendirici ve kalıte arkadasların olduunu farkettım ve sonunda zamn bulup uye olabıldımm
    bende bır gpr kullanıcısı ve hastasıyımm sizlerle tanısmayı cok ısterımm ve bılgılerınize basvurmayı...

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    reyener hoşgeldin. Biraz kendini tanıtır mısın?

Motosikleti
    Cosa 200
    reyener hos geldin.

Orhan bugun bol bol resim cekip eklicem hakkaten bak ciddiyim eheh

Bu arada Arnavutkoyde rapa ile cinekop lufer filan almislar yahu , bu aksam gecebilirim arnavutkoy fener dibine

öbdümmmmmmmmmmmmmmmmm
    First Day Of My Life

ramzeyci67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu derby 125 4 zamanlı deyilmi

Motosikleti
    Cosa 200
    Alıntı ramzeyci67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu derby 125 4 zamanlı deyilmi
    --

Sakami yapiyorsun ?

Tamam 4 zamanli olanlarida var lakin bu baslik 2 zamanli uzerine.
    First Day Of My Life

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasılsınız arkadaşlar..
    Yine bir çarşı izni ve yine ben
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Cosa 200
    ExTReMa , biz iyiyiz yani en azindan ben iyiyim aksama arnavut koyde cinekop avina gidicem onun planlarini yapiyorum , asil sen nasilsin alisabildinmi bakalim askerlik surecine gunlerin nasil gecio ondan haber ver , bide safak soyle bakalim
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler