Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    cigle olayı biraz daha iyi şimdi karbiratörü temizledi. egzos bağlantısınıda yeni kelepçe takıyor... artık bakalım aldık kullanacağız. ne olursa olsun görüntüüsüyle herkesi kendıne hayran bırakıyor...
    BORN TO RACE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar bu gpr 125 nasıl motor alınmaya değermiben cbr 125 kullanıyorum bu motoru merak ediyorum nasıl motor

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Alıntı yokedici_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gpr 125 nasıl motor alınmaya değermiben cbr 125 kullanıyorum bu motoru merak ediyorum nasıl motor
    ---

Baslik altinda verilen bilgiler yeterli ,yonlendirici ve aciklayici , extra bir sey yazmanin manasi yok ,

uygun gorursen al.

selamlar.
    First Day Of My Life

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---

Baslik altinda verilen bilgiler yeterli ,yonlendirici ve aciklayici , extra bir sey yazmanin manasi yok ,

uygun gorursen al.

selamlar.
    Selam kardeş Bende bu akşam Kandil yüzü suyu hürmetine aynaları olmıyan kenarlarındada ufak tefek çizik olan 22 bin km silindir segman yeni değiştirmiş. bir motora bakıcam uygun görürsem alıcam inş Fiyatını söylemiyorum nazar değer Sizin Fikriniz nedir fiyat ile ilgili.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam kardeş Bende bu akşam Kandil yüzü suyu hürmetine aynaları olmıyan kenarlarındada ufak tefek çizik olan 22 bin km silindir segman yeni değiştirmiş. bir motora bakıcam uygun görürsem alıcam inş Fiyatını söylemiyorum nazar değer Sizin Fikriniz nedir fiyat ile ilgili.
    Motoru ilanlarda gördüm, lastiğinden,amortisörüne vs kadar iyice kontrol edip almak lazım,çünkü 22000km nasıl kullanılmış belli değil, aynaları da ne yaparsın bilemem ama cbr 125 alsan bile parçaları pahalı, kısaca ss tarzı birşey alıyorsan ve ikinci el alıyorsan,ki sağlam yol yapmış,açılmış motor alıyorsan elin cebine gider bunu unutma....
    Bu arada bugün itibariyle motorumu sattım,farklı tarzda güçlü bir İtalyanla yoluma devam ediyorum!Forumu takip ederim ama bana ulaşmak isteyenler özelden mesaj atabilir...Herşey için teşekkürler arkadaşlar
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    Derbi Gpr 125 R
    Herkese selam arkadaslar. Derbi Gpr 125 R motorum var ve yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Yan aynalarını saymazsak, mont giyince sadece omuz korumaları görünüyor. Sizlere birkac sorum olacak, bu motorun sesini artırma şansımız varmı? Daha düzgün görebilecegim bu motora uyumlu baska aynalar mevcutmu?

Motosikleti
    Cosa 200
    http://www.sahibinden.com/besiktasta...XQQdisplayitem

Bu motosiklet ilanindan bahsediyor olmalisin , astral arkadasimizinda onemle belirttigi gibi cok dikkatli sekilde kontrolden gecirmelisin.

Alanada satanada hayirli olmasini dilerim ,

Astral , allah kaza bela vermesin.

Hayirli kandiller.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Selam arkadaşlar. Uğur, motorun çok tatlı hakikaten. Bizimkilerin sinsiliğini barındırıyor. Önden fotoğraf da istiyoruz.

Devil CBR hoşgeldin aramıza. Hayırlı olsun motorun. Bu motorun ilanlarını görmüştüm, Etiler'de oturan birine aitti bu motor bir ara. Hatta avatardaki fotoğrafı da sahibinden'deki fotoğraf yanılmıyorsam. Diğer arkadaşların da söylediği gibi, yağ kaçırma, jiklesiz çalışmama olayları bu motorun doğasında var. Bu motor 2T, sonuçta egzosunda bir miktar kurumuş yağ oluyor motor soğukken. Dolayısıyla ilk çalıştırmada zor gaz yeme, fazla duman atma gibi şeyler olur. Jikle açık gaza hafif basarsın bari yola çıkayım diye motor susar, deli olursun. Zaman içinde alışırsın jikle-gaz dengesini kurmaya, kafaya takma şimdiden.
    Yağ atma sorunu ise bir conta + kelepçeye bakıyor. Şu ana kadar gördüğüm GPR'ların yarısı yağ kaçırıyor yarısı kaçırmıyor. Onun için de üzülme. Bende komple Giannelli egzos kit takılı, ona rağmen deli gibi kaçırıyor yağı. Hatta bu yağ kaçırma olayı özellikle yapılmış birşey mi diye düşünmeye başladım. Çünkü uzun süre motor çalışmayınca egzosda birikmiş yağın yakılıp motorun düzgün çalışması bayağı vakit alıyor. Bu sırada hafif bir sızıntı olması artık yağın çabuk tahliye edilmesini sağlıyor olabilir. Tabi güzelim arka amortisör, çatal hep yağ oluyor, çirkin bir görüntü o da.

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Size küçük bir tavsiye,motor bloklarında kullanılan sıvı conta var,bunu birleşme yerine sürün, üstüne bisiklet iç lastiği sarın, iyice sıktıktan sonra iç lastiğin baş,orta ve sonundan tel ile sıkın,taş gibi olur!Hortum kelepçesi kullanmayın,belli süre sonra egzosun titreşiminden gevşiyor, bulabilirseniz egzos kelepçesi süper olur...
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    Cosa 200
    Saol orhancim , kisa zamanda ceker eklerim onden cekilmis resimleri.Astral dedigin sekilde cozum olacak ise kucuk degil buyuk bir iyilik olur
    First Day Of My Life

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Uğur ne zaman kapışıcaz senin keçiyle?? Bi bakalım performansına nasıl gidiyo nasıl ses veriyo dime yani ??
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Motosikleti
    Cosa 200
    valla kisa vadede bulusalim derim koraycim ben , en azindan bi bardak cay icme vaktini ayiralim yahu nedir bu hasretlik yetti gayriiiii!!!!!

erdem nerde yahu :b
    First Day Of My Life

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    erdem kawasakiyi aldıktan sonra zaten topike de uğramaz oldu.. 600 cc altı makinelerin olduğu yerde takılmak istemiyorum ben falan demiş galba
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Motosikleti
    derbi-gpr-125-r,transalp,

selamlar

herkeze selam iyi çalışmalar.. bende yaklaşık 1 hafta önce gpr 125 aldım gianelli egsozlu.. izmirdeyim.. motordan şimdilik memnunum.. geçen gün motorun grenajlarını söktüm içlerine baktım yama kaynak vesaire varmı diye herhangi bir kırık yada yamaya rastlamadım.. fakat boya işçiliği biraz kötü gibi geldi.. yoksa benim motormu böle emin olmak istedim.. sizlerle konuşacağım çok konu olacağına eminim .. herkeze kolay gelsin

Motosikleti
    Cosa 200
    Alıntı parsfilosu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selam iyi çalışmalar.. bende yaklaşık 1 hafta önce gpr 125 aldım gianelli egsozlu.. izmirdeyim.. motordan şimdilik memnunum.. geçen gün motorun grenajlarını söktüm içlerine baktım yama kaynak vesaire varmı diye herhangi bir kırık yada yamaya rastlamadım.. fakat boya işçiliği biraz kötü gibi geldi.. yoksa benim motormu böle emin olmak istedim.. sizlerle konuşacağım çok konu olacağına eminim .. herkeze kolay gelsin
    ------

Motosikletin hayirli olsun , kazasiz belasiz surusler dilerim ,granajlarda yama olmaz , yani granajlarda kullanilan malzeme kaynak tutmaz , tutmasini icin ugras verildigi zaman emin ol sokmeden anliyabilirsin.Boya konusuna gelince 05 veya 06 model ise kotu hava sartlari " Gunes ,Yagmur,Toz vs.." yuzunden boyada solma , catlama gibi durumlar soz konusu olabiliyor , ozellikle depo bolumunde kucuk kiriklar meydana gelebilir , bunu onlemek pek mumkun gorunmuyor , bildigin uzere depoda kullanilan malzemede granajlar gibi plastik , fakat bu olumsuzluklar derbide kullanilan malzemenin kotu oldugu anlamini tasimaz , kesinlikle bu sekilde bir hisse kapilma , sadece uygun hava sartlari disinda kullanmamaya dikkat et.

Tekrar hayirli olsun , gule gule binmek nasip olur insalah.

Hepinizin Ramazan bayramini kutlar , nice bayramlara sevdiklerinizle girmeniz dilekleri ile ,

selamlar

Ugur.
    First Day Of My Life

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar herkesin yazısını tek tek okumayı isterdim fakat zaman kısıtlı oldugu ıcın okuyamıyorum
    Herkesin bayramı mübarek olsun kendinize dikkat edin 13 ay sonra görüşmek üzere
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar herkesin yazısını tek tek okumayı isterdim fakat zaman kısıtlı oldugu ıcın okuyamıyorum
    Herkesin bayramı mübarek olsun kendinize dikkat edin 13 ay sonra görüşmek üzere
    Extrema hayırlı teskereler. Çarşılarda yazmayı unutma. Nereye çıktı askerlik?

pars hayırlı olsun motorun. Astral'in motoru almışsın, sağlam motor diye biliyorum. Güle güle kullan.

Motosikleti
    Cosa 200
    Extrema , hayirli teskereler.

Pars'in satin aldigi motosiklet Astralinmi ? Iyi secim yapmissin o zaman arkadasim , cunki astral 2t teknolojisini bilen bir arkadasimiz , mekanik olarak herhangi bir kusrunun olacagini dusunmuyorum.

Tekrar hayirli olsun.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Cosa 200
    Bir cilginlik yaptim Supermotoma Devil Carbon Egzost aldim , iyimi yaptim kotumu yaptim taktiktan sonraki fikirlerimi anlaticam , bu arada kafadan cekilmis resimlerini eklemeyi gene unuttum " cekmeyi unutuyorum orhancim nabayim " artik egsost lu hali ile eklerim.

aldigim egsost

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

Optum.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Egzos şıkmış. Tek silindir 4 zaman motorda bayağı tok tatlı bir ses verir.

"Kafam acıdı be Uğurcum"

Bu arada şimdi farkettim, egzosu satan adam da iyi gazcıymış. Odada 206 posteri, F1 Ferrari posteri falan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler