Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Orhanko ilk once aramiza hos geldin ve kalici olman dilegi ile seni selamliyorum , Ben Ugur istanbul avrupa yakasindayim " taksim " forum da senin ve benim disinda bekli bir gpr kullanicisi daha oldugunu dusunuyorum , sayimizin artmasini temenni ediyorum + asfalt melegininin 170 cm uzerindeki suruculer konusundaki fikrine tamami ile katiliyorum.

Saygilar

Not : Elbet bir gun biz'de Gpr ailesi olarak bir gezi yapariz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı onur1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fulll spec bi derbi herkeze yakısır ama yamaha yfz125 herşeyi zorlucak gibi duruyoo
    yzf r 125 mümkün deil yetişemz derbiye.o motorun son hızı 140şaka gibi ama gerçekten 140.hem resmi sitesinde hemde youtubedeki videolarda görünüyor.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhanko ilk once aramiza hos geldin ve kalici olman dilegi ile seni selamliyorum , Ben Ugur istanbul avrupa yakasindayim " taksim " forum da senin ve benim disinda bekli bir gpr kullanicisi daha oldugunu dusunuyorum , sayimizin artmasini temenni ediyorum + asfalt melegininin 170 cm uzerindeki suruculer konusundaki fikrine tamami ile katiliyorum.

Saygilar

Not : Elbet bir gun biz'de Gpr ailesi olarak bir gezi yapariz
    Sağol Uğur, memnun oldum. Benim yaşadığım gidon dengesizliği senin motorda da var mı?

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    gerçekten ben resimlerine bakıp çok beğeniyordum. hatta sahibine bakındım. etrafta görsem üzerine oturmak için izin isteyecektim.
    mecburen bakmakla yetindik.
    kullanmaya kalksam 10 dakika geçmeden sanırım her tarafıma kramp girmeye başlardı.

Motosikleti
    Cosa 200
    Alıntı Orhanko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Uğur, memnun oldum. Benim yaşadığım gidon dengesizliği senin motorda da var mı?

8000 Km'de henuz gidon ile ilgili bir sikayetim olmadi , bu sorun icin servisle gorustunmu ?

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Görüştüm servisle, sorun yok dediler ama geçiştirdiler bence. Uygun bir zaman ayarlayıp buluşup karşılaştırırız umarım motorları. Gezi de yapmış oluruz.

Motosikleti
    Cosa 200
    Umarim kisa zamanda gerceklestiririz bu olayi.

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Havalar iyice ısınsın, Mayıs'ta yapabiliriz..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    ah ah cok yakmasa alıcam bunlardanda işte naparsın evlenıcez para lazım

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ah cok yakmasa alıcam bunlardanda işte naparsın evlenıcez para lazım
    5.5 lt / 100 km gibi bir ortalaması var aslında. 4 zamanlı 125, 150 ve 250'ler belki daha bile az yakar ama 250cc üstü motorlardan daha da fazla yakmıyor.

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Yeni bir derbi kullanıcısı olarak herkese merhaba. Motoru henüz yeni aldığım için çok az bir sürme fırsatım oldu. Bileklerim ağrıdı, yoruldum, ama süper keyifli!!! Motorun exup sayesinde 6000 devirden sonraki hızlanması çok hoşuma gitti. Aynen dediğiniz gibi ilk çalıştırmada motor soğukken çok duman atıyor ama ısınınca normal. İlk sürdüğümde 2. vitese atıp sert yüklenince motor kafa kaldırdı, beklentimin çok üzerinde güçlü. İlk izlenimlerim bunlar. Keyifli, sert ve seri bir motor. Herkese tekrardan selamlar, sevgiler..

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bu benzin fiyatları adamı soğutuyor 2 zamanlılardan. Alanlara hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol km'ler. Etkinlik ve bilgi bekliyoz sizden....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    selam arkadaşlar bende GPR 125 sahibiyim,daha önce runner 180'im vardı yurtdışından full parça getirip modifiye etmiştim gerçekten müthiş gidiyordu sonra onu satıp derbi aldım ama daha binmek nasip olmadı,şuan yolda sanırım yarın elimde olur,motorda full manifold+son susturucu gianneli,tabi bunada parça getirecem yurtdışında reed valve,main jet,160cc big bore kitleri var,motor zaten bildiğiniz gibi tdr 125 yamaha,parçası bol herneyse görüşmek üzere...2zamanlı motor benim için tutku,daha öncede runner için deli yakar diyorlardı öyle fazla yakmıyordu ama hakkını veriyordu...Bu motorlarzaten işe gidip gelmek için yapılmış aletler değil,sosyete motoru demek yanlış olur,diğer ss ler gibi hobi motoru

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    arkadaşlar bu motoru alacak arkadaşlar birde benzin istasyonu alsın

Motosikleti
    honda cbr600 f
    arkadaşlar bu motorlara yağ ilavesi benzin ile birliktemi yapılıyo yoksa belli zamanlarda kartere mi katılıyo? kartere ilave yapılıyorsa km de yağ tüketimi nedir? teşekkürler..

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    benim araba dizel 1.4 o kadr yakmıyor =)
    bu arada bende hyosung gt50 racing var 4 zamanlı biliyosunuzdur.
    bu derbile 100 km'ye kaç sn.yede çıkıyor? bu arada 150'yi geçebiliceğinide sanmıyorum max. hız olarak?
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

Motosikleti
    aprila rs 125
    Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu derbile 100 km'ye kaç sn.yede çıkıyor? bu arada 150'yi geçebiliceğinide sanmıyorum max. hız olarak?
    dostum bu ıkı zamanlı bı motor 125 cc dıe kucumseme bence belkı 190-200 bu aletler ıcın fasla ama 180 bulabılecegıne daır ıddıaya gırerım..
    bu alet benim diyen 250 cc makinayı kağıt eder..
    tabi bu benim düşüncem
    kim demiş sarhoşluk kötü diye!!!!
    ben herşeyimi ayıkken kaybettim....[I][B][/B][/I]

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: ))

Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emın ol senın hyoyu tokatlar pardon hyo dıye bır markada kalmadı sts kanunı oldu ama )))) saka saka 2 zamanlı olması harıcınde eksıgı yok evet belkı yakıtı fazla ama onun keyifcisi buna aldırmaz : ))

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    ya bu 2zamanlı çok yakar mevzusu abartıdan başka değil,söylüyorum 180lik 2zamanlı full dolu(üst kapak,reed valve,pm tuning egzos vs vs) runnerım vardı km de 120Ykr yakıyordu,bu yaksın 200Ykr ne olacak!Mesela gt 250 kaç yakıyor 150ykr mu? km de 50Ykr'dan zengin mi olunur?Bu motorlar zevk motorları,fazla yaksada hakkını veren motorlar...150 yapamaz diyen arkadaşlar youtube dan baksınlar 163km/h hızlara çıkılmış standart haliyle,birde düşünülmesi gereken şey bu motor 130kg,yani hafif ve gerçek bir yarış motoru,zaten özeeliklerine bakarsanız anlarsınız!radyal pistonlu frenler,alüminyum şase,ters çatallar vs

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu 2zamanlı çok yakar mevzusu abartıdan başka değil,söylüyorum 180lik 2zamanlı full dolu(üst kapak,reed valve,pm tuning egzos vs vs) runnerım vardı km de 120Ykr yakıyordu,bu yaksın 200Ykr ne olacak!Mesela gt 250 kaç yakıyor 150ykr mu? km de 50Ykr'dan zengin mi olunur?Bu motorlar zevk motorları,fazla yaksada hakkını veren motorlar...150 yapamaz diyen arkadaşlar youtube dan baksınlar 163km/h hızlara çıkılmış standart haliyle,birde düşünülmesi gereken şey bu motor 130kg,yani hafif ve gerçek bir yarış motoru,zaten özeeliklerine bakarsanız anlarsınız!radyal pistonlu frenler,alüminyum şase,ters çatallar vs
    Dediklerine katılıyorum. Hayırlı olsun motorun.

Havalar daha ısınınca bir buluşma ayarlayalım mutlaka GPR'lar olarak.

Konu Hyosung 250 vs Derbi GPR125 karşılaştırmasına dönmeden de şöyle bir açıklama yapayım : Bu iki motorun Motor On dergisinde karşılaştırması vardı. Performansları oldukça yakın olsa da Hyosung ara hızlanmada daha iyi. Test sonucunda Derbi maks hız : 150 km/h ; Hyosung maks hız : 160 km/h idi. Zaten 120 kg boş ağırlığı olan Derbi ile 140 km/h 'ün üzerine çıkmaya da gerek yok, daha fazla birşey beklemeye de...

Hem rahatsız hem keyifli bir motor işte, acayip birşey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler