Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Kanuni Hussar ve Kanuni Popcorn sahipleri bu başlıkta!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

eveeet yaklaşık 1 haftadır popcprn egzostu arıyorum. birkaç yerde buldum ama illaki komple alacaksın diyorlar. 235 YTL de fiyatı var. bana ise sadece boru kısmı lazım. motor kaç para ki 235 YTL istiyor bu soyguncular yaw. arkadaşlar var mı bildiğiniz çıkma falan çalışır vaziyettle egzost. lanet makine 2 aydır tamircide duruyor. 6-8 ayda bir de egzost istiyormuş bu makine. ne yapacağımı şaşırdım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    slm arkadaşlar ben de popcorn kullanıcısıyım bu motorum hava filtresi nerde lütfen yardım
    [B][I]www ahmet-325.tr.gg[/I][/B]
    sonsuz paylaşım...:)

Selamlar arkadaşlar. Ben ıspartada oturuyorum burda bir motor var Kanuni hussar tipi çok hoşuma gidiyor. Pazartesi günü satın alıcam. 1100 ytl ye anlaştık. Motor 2004 model mavi renkte lastikleri sıfır alınmış. Motordan anlayan arkadaşlar bilgi verebilir mi? hussar nasıldır? tavsiye edermisiniz?

Bu arada motoru üzerine alırken ne kadar masraf gittiğini bilen varmı? sadece ruhsat değişecek plaka aynı kalıcak. aynı şehir içinde. yardımcı olursanız sevinirim. herkese selamlar.

bu arada motor 22500 km de. fiyat 1100 ytl.

Motosikleti
    kanuni racers 200cc
    spakt00r kardeşim bende 2004 model hussar var daha bir tek arıza vermedi hergün 70 km gidiyorum tek bir kere tık demedi benimle birlikte komşu mondial aldı oda 2004 model şimdi mondiali calıştıramıorz ben haftadaa bikere köyede gidiorm 110 km hiç durmadan motor banamısın demiyo teşekkürler kanuni hussar

rıder hıç diske makina yagı sürülürmü allah göstermesin önüne bişey cıkar duramazsın milletin kafasını karıştırmayalım lüften bide yazı yazarken biraz düşünerek yaaazzzz

Slm Arkadaşlar Yani Hussarcılar Sizce Kanuninin En Tutulan Rengi Hangisi Ben 1 Ay Sonra Yeşilini Almayı Düşünüyorum Sizce Hangi Renk Daha Iyi

NOT:ALACAĞIM MOTOR HUSSAR 125 LİKTİR ONA GÖRE CEVAP BEKLİYORUM.....

slm arkadaşlar öncelikle böyle bir başlık açtığınız için teşekkür ederim.
    Benim bazı sorularım olacaktı.
    Ben hussar 125 almayı düşünüyorum. Bu motor uzun yol gidebilirmi acaba? kıbrısta öğrenciyim. motoru manisadan alıp mersine gideceğim, ordanda gemiyle kıbrısa. Gideceğim yol ortalama 900km ve bu yolun 300 km si rampa ve virajlı. Bu motor hiç durmadan kaç km gider? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
    Yada bu tarz motorların hangisi uzun yola gider.

not:motoru sıfır almayı düşünüyorum.

Alıntı hasan7564 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar öncelikle böyle bir başlık açtığınız için teşekkür ederim.
    Benim bazı sorularım olacaktı.
    Ben hussar 125 almayı düşünüyorum. Bu motor uzun yol gidebilirmi acaba? kıbrısta öğrenciyim. motoru manisadan alıp mersine gideceğim, ordanda gemiyle kıbrısa. Gideceğim yol ortalama 900km ve bu yolun 300 km si rampa ve virajlı. Bu motor hiç durmadan kaç km gider? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
    Yada bu tarz motorların hangisi uzun yola gider.

not:motoru sıfır almayı düşünüyorum.
    o motor sıfırken alınmaz. o paraya cok daha iyi motosiklet ve scooterleri alabilirsin. bende hussar var da ondan dolayı biliyorum. temiz ybr al rahat kıbrısa gidersin.

size bişi danışmak istiorum daha önce motor kullandım ancak ilk motorumu alıcam sizce hussar'a vereceim para değer mi? bide 2. nesil mi daha ii yoqsa 1. nesil mi ?

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Değer kesinlikle Temiz olsunda nesili önemli değil fazla
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

benn hussar alıcam hangı renk alcama karar veremedım yardımcı ollurmusunuz bıde orjınal egzoz mu kalsın yoksa 125 rt çift egzoz mu alım bir motor surucusunde gordum egzoz yakısmıs yardımınız ıcın tsekur ederım

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ben kırmızı kullanıyorum şu anda 800km yapmış durumdayım. Diğer renklerine baktım bence en cok yakışan kırmızı düşünmeden al derim.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    VN 800~
    2 senelik Popcornum var Cok temız baktıgımdan hala bi hasar cıkmadı allaha sukur..Mahallem sankı motor carsı gıbı desem yerıdır cok anlayan var halıylede Alıcısı cok Motor Sankı benzını kullanmayıp kokluyor..Popcorn u alıcaklar eger iş icin alıcaklarsa Kesinlikle tavsiye ederim sadece Kış zamanı dıkkatlı olsunlar Tekerleri biraz kayabılır ama yavas ve usta bı sekılde karda bıle gıdebılırsınız ..

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Hiç hussar sahibi kalmadımı ya

Motosikleti
    kanuni popcorn 90 . piaggio skipper st150
    popcornla en fazla kaç km yaptınız millet ben 22000 de (yeni motor aldım segman piston takım halinde)

arıyorum

100 cc altı vitessiz atik bi motor,varsa bisan powercup-kanuni popcorn konya dayım

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(
    ben neden bu kanuni hussarla ilgili konu bulamıyorum koca nette :D bu motorlar tamamen sorunsuzmu beyler bende geçen hafta bir hussar aldım 2005 model bakımlarını yaptırdım şuan için memnunum sadece rampada biraz boğuluyor onuda sanırım karbüratör temizliği ile çözeceğiz. kötü yanları amartisörleri çok sert taş dökme sorunu olanlar alsın iki güne taş maş kalmaz ben bir haftadır biniyorum sert olduğundan belime ağrı girdi onun dışında bir sorun görmedim şimdilik hızlanması çok iyi birkaç saniyede hemen 50-60 görüyor. yakıta idare eder 12-14 krş arası. yanlız sormak istediğim birsey var bakımlarını yaptıktan sonra kalkışta sanki kayış sıyırıyor veya dişli sıyırıyor gibi bir takırtı oluyor bunu bazen yapıyor ayrıca kayışı değiştirmelimiyim acaba? ayrıca arka tekeri tutup sağ sol yaptığımda motorla birlikte 1-2 cm sağa sola hareket ediyor. sanırım bir gevşeklik var yada bunlar böyle kullananlar yardımcı olsun..

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amasörlerine firen hidroliginden bi sırıngaya cekip az az sıkablrsn yumusamasını saglar. kayıs sıyırıo gibi oluo diosun o bakımları yapınca normal simdi bütün parcalarında bi deforme oluyo güç ister istemez düsüyo simdi düsük gücte olan parcalarla calısa calısa motor alısıo böle yeni takınca güc artısı oluo uyum saglıamıyor ellenmeyen parcalar.kayısı degistirsen baska bsy cıkcan öle öle tüm parcalarn elden gecer sorun cıkarmıosa hiç karıstırma derm.arka lastigindeki bosluk cok fazla 1-2 cm ne demek. dikkat et sorun cıkarabilr.ona en kısa zamanda baktr.

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Bende de KAnuni popcorn var yokus çıkamıyoruz neden acaba debriyaj ındamı sorunu var acaba tamirci öle dedi ama birde size sormak istedim...::.

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(
    herşey olabilir buji eski olabilir hava filtren eski olabilir karbüratör kirli olabilir karbüratöre giriş hortumları yerinden çıkmış olabilir(bu benim başıma geldi yerine iyice taktım canavar oldu). ayrıca karbüratör temizleyici katkı kullandım sanırım oda ise yaradı motor bayağı seri oldu

Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeniden merhaba arkadaşlar bende dayandım ve 2004 model kırmızı kanuni hussar motorumu satmadım ve 18.000 km ye gelmek üzere 2 kere geliboluya gittim geldim bilen bilir ve hala aslanlar gibi üstündeyim o benim canım gibi herkeze kazasız yollar yağmura dikkat bu arada zannedersem 2004 modellerde km rekoru bende gibi ne dersiniz herkezi öptüm
    ben de çanakkaleden alıcam bi motor kanuni hussar bakıyorum..ama şüphelerim var motordan anlamıyorum pek bir arıza çıkartırsa tamircilere çok para bayılırım diye korkuyorum...sizce kanuni çin kategorisine mi girer? yorumlarınıza göre çin kategorisinde değil ama yine de şüphelerim var yardımcı olursanız çok sevinirim

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler