Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Motosiklette giderken cep telefonu ile konuşmanın en hesaplı yolunu buldum

http://www.sahibinden.com/cellular_l...içi%20kulaklık

kullanan var mı aranızda hiç ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye^'DE DYLAN STİCKERLARI SAtılıyor elbette. Üstelik bu sitedeki fiyatlarla neredeyse aynı. Acaba bu site Türkiye'ye gönderim yapıyor mu ?

yok Ali ai eminmisin bana servis müdürü söylemişti satılmıyor die.Hatta satılıyor olsa eminimki parçaların üstünde yapışık olarak göndermez ayrıca satılsın diyerek yapıştırmaz yani.
    (nerden biliyosun parçaların üstünde geldiğini diye sorarsan benimde arka granajlar garantiden değişti o zaman stickerlarla beraber gelmişdi yenileri

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Ben kaza geçirince sağ grenaj ve sticker çizildi bende sağ taraftan stickeri söktüm ve plakanın üzerine yapıştırdım sağ taraf boş kaldı.

Servise gittim sağ stciker lazım dedim 25 lira dediler. O an cebimde para yoktu sonra alırım dedim ve bir kaç gün sonrada ellerinde kalmamış sipariş vericez dediler. Öyle kaldı. Ancak sana lazımsa buradaki honda'dan getirteyim sana istediğin kadar

all allah yaw banada benim gittiğim servisin müdürü dedi ondan yani kusura bakma Ali.Dememkki satılıyormuş.Yok banada lazım değilde öylesine sormuştum servisede,ama yinede teşekkürler teklifin için abi.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    yaw ne kusuru belki onlar bilmiyor yada daha önce alan kimse çıkmadığı için öyle demişlerdir.

Bende bu aralar Elcik korumalara bakıyorum aslında bir kaç tane türk site buldum ancak bizim motorlara olur mu bilmem

Ali abielcik korumasını uygulamak zor olur gibi çünkü onları takarken gidonun içine yandan denge topuzlarının olduğu yerden sabitliyorlari. ama bizde öyle denge topuzu yok vede gidon demirinin içi dolu yani uygulamak çok uğraştırıcı olur bence

bugün elickler topuzlarıda aldım bitek montaj kaldı bakalım onu ne zaman yapacam
    Elcikleri(Harris) 25'e topuzlarıda 5 tl ye aldım bakalım nasıl olacak..

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Güzele benziyor hayırlı olsun

Saolasın abi bakalım takınca nasıl olcak

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    ırc marka lastikleri üreten anlas isimli şirkete mail attım. dylanın lastiklerini sizmi üretiyorsunuz, hamuru neden bu kadar sert diye vs.sorular sordum. bu ebattaki lastiklerin türkiyede değil başka bir ülkedeki ırc fabrikasında (belkide çinde) üretildğini lastiklerin çok fazla sert olduğunu yere tutunmanın zor olduğunu ve fren mesafesinin uzadığını mail ile bildirdi. ayrıca prelli ve metzeler distiribitörü olduklarını oradaki lapaş isimli şirketlerine yönlendirdi. ben lastikleri türk malı sanıyordum. en kısa zamanda değiştirmeyi düşünüyorum

yok abi nerde yaaw
    Türk malı olsa bundan iyi olurdu.Bende değiştirecem ama bakalım nasip

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    lastikler değiştirince çok fark ediyor. Dylan gerçek performansını ve dengesini kaliteli lastikle çok daha iyi veriyor. Bilginize.

olmaz böyle şey yaw :(:( .Dün yediğim kask cezasını yatırmak için yapı kredi bankasına gittim,birde ne göreyim 2008 trafiğe çıkışlı motorun üstüne 2005 yılı cezası gözüküyor.Bu nasıl iştir yaw bi bilginiz varmı veya başına böyle bişey gelen.

Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz böyle şey yaw :(:( .Dün yediğim kask cezasını yatırmak için yapı kredi bankasına gittim,birde ne göreyim 2008 trafiğe çıkışlı motorun üstüne 2005 yılı cezası gözüküyor.Bu nasıl iştir yaw bi bilginiz varmı veya başına böyle bişey gelen.
    motorun faturasını, ruhsatın ve kimliğinin fotokopisini taşıtlar vergi dairesine götür.bir dilekçe ile itiraz et. önceki cezaların tamamı düşsün.bu arada sen kendi yediğin cezayı yatırsaydın hazır bankaya gitmişken. malesef başkalarının yaptıpı hatayı sen düzeltmelisin. burası güzel türkiye, ancak bu hataları yapıp ta vatandaşı uğraştıranlar ceza almadıkça bu hatalar yapılmaya devam edilelecektir. adam sende gitsin düzeltmek için uğraşsın mantığı bu ülkede tam olarak ne zaman bitecek.....

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikler değiştirince çok fark ediyor. Dylan gerçek performansını ve dengesini kaliteli lastikle çok daha iyi veriyor. Bilginize.
    bu gün biraz lastik konusunda araştırma yaptım.dunlop 207 rs lastik takım sökme,balans dahil 190 ytl. deryali senin llastiklerde bu model galiba,memnuniyetini belirtiyorsun. prelli,metzeler ve michelin de güzel galiba. yalnız bir arkadaşımda michelin gold standart var pek memnun değil. benim lastiklerim daha 4000 km.de ancak sürekli tedirgin oluyorum. virajlara yatarak girmek eğlenceli bu kayma korkusundan kurtulmak için en kısa zamanda değiştireceğim galiba.

pazartesi gidecem erol abi,bakalım ne olacak

Michelin gold standart kullanan arkadaşım dediğin barış abimi gri dylan.
    Bende biraz belimi doğrultayım değiştirecem bu lastikleri yaw.
    Bugün bende fena kaydım ama nasıl topladı anlamadım ön arka ikisi birden kaydı hemde baya altımdan gidiyo sandım yaw

Motosikleti
    R1200GS
    pazartesi gidecem erol abi,bakalım ne olacak

Michelin gold standart kullanan arkadaşım dediğin barış abimi gri dylan.
    Bende biraz belimi doğrultayım değiştirecem bu lastikleri yaw.
    Bugün bende fena kaydım ama nasıl topladı anlamadım ön arka ikisi birden kaydı hemde baya altımdan gidiyo sandım yaw
    cba. evet barış söylüyordu. yaza doğru değiştireceğim diye ama nasıl tahmin ettin !!!

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Ben ırc nin made in japan olanını gördüm...
    Birde gidon altında bulunan etikette hem dunlop hemde brıdgestone lastiklerini öneriyor.Brıggestone hakkında kimse yorum yapmamış? acaba çokmu pahalı yoksa yol tutuşu iyi değilmi?
    Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....!
    0Rh+

Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı TYP-R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ırc nin made in japan olanını gördüm...
    Birde gidon altında bulunan etikette hem dunlop hemde brıdgestone lastiklerini öneriyor.Brıggestone hakkında kimse yorum yapmamış? acaba çokmu pahalı yoksa yol tutuşu iyi değilmi?
    yarın sabah ilk işim bu lastik nerede üretilmiş diye lastikleri incelemek olacak.türkiyedeki imalatçısı bile çok sert olduğunu söylüyor.yere tutunması az ve fren de emniyetsiz diye. lastiğin çok sert olması kullanım süresini uzatıyor. ama emniyet daha önemli .

Ali abielcik korumasını uygulamak zor olur gibi çünkü onları takarken gidonun içine yandan denge topuzlarının olduğu yerden sabitliyorlari. ama bizde öyle denge topuzu yok vede gidon demirinin içi dolu yani uygulamak çok uğraştırıcı olur bence

bugün elickler topuzlarıda aldım bitek montaj kaldı bakalım onu ne zaman yapacam
    Elcikleri(Harris) 25'e topuzlarıda 5 tl ye aldım bakalım nasıl olacak..

Elcikleri takmadın mı takınca bir fotoğraflarsın.

Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cba. evet barış söylüyordu. yaza doğru değiştireceğim diye ama nasıl tahmin ettin !!!

erol abi,barış abi başka bi scooter sitesinde aktif bi üyede orda söylemişti ordan biliyorum, bide izmirde başka gold satandartlı dylan yok(galiba) ondan barış abidir diye tahmin ettim

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcikleri takmadın mı takınca bir fotoğraflarsın.

tamam kardeşim bugün çektim galiba varsa atarım şimdi

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    IRC nin açılmını buldum...
    Inoue Rubber Company Ltd.
    Tayland ve japon IRC'lerin siteleri
    http://www.ircthailand.com/ircthaila...nth=0&plang=en

Japon ırc...
    http://www.irc-tire.com/mce/
    Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....!
    0Rh+

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler