Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100kh yi beğendiniz mi ?

Katılımcı sayısı
176. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • beğendim

135 76.70%
  • beğenmedim

41 23.30%
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

mondial 100 kh paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya-110 cup
    bende seneye alıyorum bundan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YOK DENEBİLİR
    Alıntı handa_delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorunu geçenlerde birinde görmüştüm.ama nasıl halletti bilmiyorum..

İstersen çalıştırırken bujiye su dök bayaga bi bakalım aynı sorun olacak mı.. yok olmuosa o zaman karbüratör den şüphelenmeye başla derim ben..
    tavsiyen için çok sağol hocam..daha yağmur yağmadı...ben de yolda kalmadım sonra...servise yağ değişimi için götürmüştü..buji başlığını sarıp yukarı kaldırdılar...inş sorun çıkmaz...
    herkese kazasız belasız günler...

Motosikleti
    inşaallah 100lük bir cup

Cup Motor Nasıl Kullanılır

ben bir cup motor almak istiyorum marka tavsiyeleriniz ve kullanma önerileriniz bekliyorum lütfen yardım edin

Motosikleti
    Asya-110 cup
    paran varsa innova al yoksa 100 kh al derim ben :D

Motosikleti
    inşaallah 100lük bir cup
    para durumu fazla yok innovayı biliyorum en iyi cup modeli sanırım
    mondial tercihim olcak zaten
    sen kullanımını anlatsan biraz cup türlerinin

Motosikleti
    Asya-110 cup
    öncelikle ön fren sağ elde arka fren sağ ayakta vitesler N1234 şeklide gider ve vites aşağı doğru bastığında büyür ve arka tarafa bastığında küçülür bu kadar pek zor deil scooter gibi ama az yakar ve scooterlardan daha seri

Motosikleti
    inşaallah 100lük bir cup
    ben şuanda 15.5 yaşındayım boyum 1.88 75 kiloyum bu motor beni yokuşta çekermi bayuma uygunmu
    kalkışlar nasıldır yokuşlarda hangi vites kalkışta gaz oranı sarsmamak için neler gerekir

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _-MaxiM-_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şuanda 15.5 yaşındayım boyum 1.88 75 kiloyum bu motor beni yokuşta çekermi bayuma uygunmu
    kalkışlar nasıldır yokuşlarda hangi vites kalkışta gaz oranı sarsmamak için neler gerekir
    Kh ciler nerdesiniz yav aloo

Dostum boyun bu motora göre çok büyük,altında oyuncak gibi kalır bence

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    benimde kırmızı bır mondıal 100 ukh m var ve cok memnunum suan 25000 km de ve dagdan bayırdan assagı ınmedım bır buyuk arızası oldu oda krank dagıttım benım hatamdı yoksa mondıaller de en saglam motorlar dıyebılılırım:D

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    bende lifan 100 var modialle kıyasladık arkadaş tek kişi 80 i geçemiyor ben 3 kişi 105 yapıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 ----------

bende lifan 100 var modialle kıyasladık arkadaş tek kişi 80 i geçemiyor ben 3 kişi 105 yapıyorum
    lifan 100

Motosikleti
    inşaallah 100lük bir cup
    Alıntı kankicbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kh ciler nerdesiniz yav aloo

Dostum boyun bu motora göre çok büyük,altında oyuncak gibi kalır bence
    haklısın kardeşim bende öle düşünüorum sıfır motor istiyorum para kısıtlı o yüzden cup tercih ediyorum

dediğine katılıorum Kh ciler nerdesiniz yav aloo
    :bounce::cat::wiinkk:

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    bu yaşta bu boy ve kilo inanılır gibi değil şaka yapıyor olmalısın

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 ----------

sizi brava

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:12 ----------

yokuşta senide çeker artçınıda rahat ol bu konuda motor biraz sırıtabilir altında bence biraz sabredip cbf 150 tarzı bişey almalısın
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    inşaallah 100lük bir cup
    Alıntı estelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yaşta bu boy ve kilo inanılır gibi değil şaka yapıyor olmalısın
    arkadaşım yalan sölicek halim yok yaş bu boy bu kilo bu resimlerimi felan istiosan
    msn den atabilirim tek tek sorun deil

celil kardeşim haklısın biraz sabretmeliyim ama okul çok uzak be git gel ölüom servisler berbat ne zamanında alıo ne zamnında bırakıo ondan motor istorum zaten bizim okulun arka tarafı hocaların arabalarından çok öğrenci motorlarıyla dolu servise binen yok o yüzden cup motor diorum
    :bounce::cat::wiinkk:

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    selamınaleyküm nette dolaşırken motosiklet yedek parçası satan bi site buldum fiyatlar bana göre servisteki fiyatların çok altında ırmak pazarı.com sitenin adresi bi çok ürün model de var inş. işinize yarar

arkadaşlar bende mondial 150 kn var hava ayarı nasıl yapılıyor tamirci yaptı ama verim alamadım arasıra tekliyor ve boguluyor gibi oluyor

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    maxım bızde 3 tane mondıal 100 var ve 3 kısı 60derece egımlı sıtabılıze arazıde rampayı cıkıyorlar sorun olmaz rampada kalmazssın 2 kısı hele mumkun deıl dedıgım gıbı benım motor 25000 kmde ve tık yok 130 da yapıyor yokus asagı masallah guzel motor ama bu ara zealsun 200 gs kafamda alıcam al ıyı bakarsan baya gezersın ufak bısey zaten cekmez dıosun ama at gıbı

yha deprajsız motorları bilrsiniz (cupları) ona ses sistemi taktırmaq istiyormda olabilrmi acaba

Ses Sistemi tamamen bela en fazla 5 gün sonra komple tesisatı söker atarsın ayrıca bu cup modeller zayıf bir aerodinamiğe sahip olduklarından hiç deneme bile...
    Ben daha biraz önce üye oldum ve bende de 100 ukh var onuda 1 hafta önce aldım...
    Bana bu motor ile bilgi verebilirseniz sevinirim en merak ettiğim şey vites zamanları mesela
    1. vites = .. km/h
    2. vites = .. km/h... gibisinden
    Ayrıca rodajında nelere dikkat etmeleyim
    Şimdiden teşekkürler...

cihantemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN125
    arkadaşlar bende yaklaşık 7 yıldır scooter kullanıyordum bu motorla vitesliye geçmek için satın aldım şu an iyi gidiyor fakat bu motor hakkında bilgim olmadığı için tecrübelilere birkaç sorum olacak
    1 motorda aşırı titreşim var bu normalmi
    2 gazı sonlayıp bir sonraki vites için bıraktığımda motor kendini çok tutuyor bir sonraki vitese geçene kadar
    3 yüksek devirde aşırı bir ses var

eğer bunlar normal deilse bir servise götüreceğim şimdiden ilginenenlere teşekkürler
    cihARN 125 MOtorum Ve Benim Tek İsmimiz

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)