Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    elimde 2007 ck var. oldukça iyi durumda. ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir. 1700e bırakacağım..
    Now the world is gone. Im just one.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimde 2007 ck var. oldukça iyi durumda. ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir. 1700e bırakacağım..
    Motorunu patlattığınız ck mı

Şaka bir yana hocam mümkün mertebe satamazsınız o fiyata.

Acemi hocamın tertemiz tertemiz motoru 1250 ye mi ne gitti.

Tabiki satıcı sizsiniz, yanlış anlamayın.
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı Hyp33Rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu patlattığınız ck mı

Şaka bir yana hocam mümkün mertebe satamazsınız o fiyata.

Acemi hocamın tertemiz tertemiz motoru 1250 ye mi ne gitti.

Tabiki satıcı sizsiniz, yanlış anlamayın.
    öyle piyasası yok ama komple yaptık yani motoru makinası2binde deposu koltugu şasesi hariç sıfır motordur çokta güzel sınıfının en az yakanı bence niye tutmuyor anlamadım bana maliyetide 2000i buldu aldıgım günden beri..

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    öyle piyasası yok ama komple yaptık yani motoru makinası2binde deposu koltugu şasesi hariç sıfır motordur çokta güzel sınıfının en az yakanı bence niye tutmuyor anlamadım bana maliyetide 2000i buldu aldıgım günden beri..
    Öyle hocam. Bizim motorlar aldınızmı zararla satılıyor ancak. Piyasası rezalet çünkü millet korkuyor kymcodan çin malı diye. bi ybr olsaydı şıp diye satardınız. Ben yaz sonu 1000 1250 ye falan bırakmayı düşünüyorum benimkini.

Sıkmayın canınızı, en az zararla atlatın sanırım bide 750 lik makinanız var, iyi yine moral oluyordur size, bize girdikçe giriyor, sonuçta yine aynı motor
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Öyle hocam. Bizim motorlar aldınızmı zararla satılıyor ancak. Piyasası rezalet çünkü millet korkuyor kymcodan çin malı diye. bi ybr olsaydı şıp diye satardınız. Ben yaz sonu 1000 1250 ye falan bırakmayı düşünüyorum benimkini.

Sıkmayın canınızı, en az zararla atlatın sanırım bide 750 lik makinanız var, iyi yine moral oluyordur size, bize girdikçe giriyor, sonuçta yine aynı motor
    yok zaten ya bi tanıdıga belki daha uygun veririm yada dursun az yakıyor saga sola kullanırım ikiside kapının önünde durdumu motorların hoşuma gitmiyor sadece aile flnda ne yapıyosun 2 motoru diyor onlara göre hepsi aynı bilirsin 750yi satalı çok oldu profile girmeye üşendim kle var şimdi kimkoyla beraber ama kle bile kimkonun 2-2.5 katını yakıyor kleye binerken kimkonun yakıtını arıyorum

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    yok zaten ya bi tanıdıga belki daha uygun veririm yada dursun az yakıyor saga sola kullanırım ikiside kapının önünde durdumu motorların hoşuma gitmiyor sadece aile flnda ne yapıyosun 2 motoru diyor onlara göre hepsi aynı bilirsin 750yi satalı çok oldu profile girmeye üşendim kle var şimdi kimkoyla beraber ama kle bile kimkonun 2-2.5 katını yakıyor kleye binerken kimkonun yakıtını arıyorum
    Evet aile meselesini bilirim. Bana artık hiç gitmeyen gelen motorumu akrabalarım tanıdıklarım görünce bu kadar büyük motorla ne yapıyorsun sen diyorlar.

Aman hocam koyun dursun köşeye bedava verecek değilsiniz ya, istediğiniz parayı veren olursa satarsınız olmadı 2. motorunuz olur garaja falan çekersiniz.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    2005 model 11130 km. muayenesi yeni arka lastik yeni bazı ck125 konularında egzosa bakıp sıkıştırılıp sıkıştırılamdığı anlaşılır deniyordu fotolarda egzosun temiz olduğu gözüküyor aynı şekilde kaportada... 1,350 tl istiyor sizce alayımmı? alırken neyine dikkat etmeliyim şimdiden teşekkürler...
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model 11130 km. muayenesi yeni arka lastik yeni bazı ck125 konularında egzosa bakıp sıkıştırılıp sıkıştırılamdığı anlaşılır deniyordu fotolarda egzosun temiz olduğu gözüküyor aynı şekilde kaportada... 1,350 tl istiyor sizce alayımmı? alırken neyine dikkat etmeliyim şimdiden teşekkürler...
    Motorun sesini dinle. Çok hafif bi tıkırtı gelmesi doğal bizdede var onu dert etme.

1- Rölantiyi iyi kontrol et ısındıktan sonra. Belli biyerde sabit mi çalışıyor yoksa inip çıkıyormu.

2- Sahibinden izin al ve motoru boşta biraz zorla. Hatta baya zorla. Duman vs varmı onu gözlemle.

3- Kaza bela varmı diye grenajlara bak aynalara bak sinyallere bak hepsi orjinalmi ve kırık çizik varmı diye.

4- Eksoza iyi bak öncelerdende yazıldığı gibi.

5- Mutlaka ve mutlaka bir tamirciye göster onlarında fikrini al.

Not: 1250 teklif et kabul edicektir

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Motorun sesini dinle. Çok hafif bi tıkırtı gelmesi doğal bizdede var onu dert etme.

1- Rölantiyi iyi kontrol et ısındıktan sonra. Belli biyerde sabit mi çalışıyor yoksa inip çıkıyormu.

2- Sahibinden izin al ve motoru boşta biraz zorla. Hatta baya zorla. Duman vs varmı onu gözlemle.

3- Kaza bela varmı diye grenajlara bak aynalara bak sinyallere bak hepsi orjinalmi ve kırık çizik varmı diye.

4- Eksoza iyi bak öncelerdende yazıldığı gibi.

5- Mutlaka ve mutlaka bir tamirciye göster onlarında fikrini al.

Not: 1250 teklif et kabul edicektir
    cevap verdiğiniçin teşekkür ederim 1500 istemişti telefonda öyle bir pazarlık yapmıştık 1350 1400 e falan bırakırım demişti motorcuda benm eski mondial 150 zatın servisine götüreceğim o kadar çok görüştük ki adamla kankiyiz ona götüreceğim :D eksozdan çıkacak dumanada bakarım ama karbüratör ayarı bozuk oluncada duman çıkıyor onu nasıl anlyacaz en iyisi ben servise direk götüreyim tekrar teşekkürler

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    cevap verdiğiniçin teşekkür ederim 1500 istemişti telefonda öyle bir pazarlık yapmıştık 1350 1400 e falan bırakırım demişti motorcuda benm eski mondial 150 zatın servisine götüreceğim o kadar çok görüştük ki adamla kankiyiz ona götüreceğim :D eksozdan çıkacak dumanada bakarım ama karbüratör ayarı bozuk oluncada duman çıkıyor onu nasıl anlyacaz en iyisi ben servise direk götüreyim tekrar teşekkürler
    Mavi duman - yağ yakmak.
    Siyah duman - bozuk hava ayarı - sübab ayarı.

Farkı anlayabilirsin. En iyisi hiç duman çıkmaması ama birazcık siyah duman kabul edilebilir.

Frenlere dikkat et, motora bin, zincire iyi bak, orta ayağa al vitese tak debriyaja bas teker dönüyorsa ve durduramıyorsan elinle o sırada debriyaj balatası istiyor demektir. Zincir çok boşlamışsa yenilenmesi gerekir. Fren balatalarına dikkatli bak, çok boşlamışsa yenilenmeleri gerekir. En iyisi tanıdık bir servis olacaktır dediğin gibi.

Bilgilerime karşılık bişey istiyorum. Motoru alır almaz resimlerini koyacaksın .

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Mavi duman - yağ yakmak.
    Siyah duman - bozuk hava ayarı - sübab ayarı.

Farkı anlayabilirsin. En iyisi hiç duman çıkmaması ama birazcık siyah duman kabul edilebilir.

Frenlere dikkat et, motora bin, zincire iyi bak, orta ayağa al vitese tak debriyaja bas teker dönüyorsa ve durduramıyorsan elinle o sırada debriyaj balatası istiyor demektir. Zincir çok boşlamışsa yenilenmesi gerekir. Fren balatalarına dikkatli bak, çok boşlamışsa yenilenmeleri gerekir. En iyisi tanıdık bir servis olacaktır dediğin gibi.

Bilgilerime karşılık bişey istiyorum. Motoru alır almaz resimlerini koyacaksın .
    inşallah abi hele bir alayımda hayırlısıyla da koyaarız fotoları onlar basit iş tekrar çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    inşallah abi hele bir alayımda hayırlısıyla da koyaarız fotoları onlar basit iş tekrar çok teşekkür ederim
    Umarım isteğine göre çıkar. Benimkide 2005. Merak etme taş gibi oluyor meretler.

Aldıktan sonra sorunun olursa burdayım ben baştan komple söktüm taktım Bişey lazım olursa söylersin hocam.

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Umarım isteğine göre çıkar. Benimkide 2005. Merak etme taş gibi oluyor meretler.

Aldıktan sonra sorunun olursa burdayım ben baştan komple söktüm taktım Bişey lazım olursa söylersin hocam.
    ya ben senn maceralarını okumuştum cbf e tokatladığını okuyunca iyi gülmüştüm stop etmeler falan şimdi ne durumda bide dedim inşallah istanbuldadır turlarız diye düşünmüştüm ama marmarisi görünce düşünmekten vazgçtim uzun yol yaptınmı sen hiç

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    ya ben senn maceralarını okumuştum cbf e tokatladığını okuyunca iyi gülmüştüm stop etmeler falan şimdi ne durumda bide dedim inşallah istanbuldadır turlarız diye düşünmüştüm ama marmarisi görünce düşünmekten vazgçtim uzun yol yaptınmı sen hiç
    Şimdi iyi durumda meret, biraz yağ yakıyor oda olsun abisi 45.000 km ye geldi. Onun dışında stop etmeleri falan çözdüm.

Uzun yoldan kasıt marmarisin bunaltıcı gebertici sıcak havasında 100 km hiç durmadım. Banamısın demedi. Kafama esse türkiyeyi bile gezebilirim merak etme yolda bırakmaz. Ama bi sırt çantası edin. İçine sana önereceğim malzemelerı koy mutlaka. Alınca konuşuruz bunları.

Bu arada sende göreceksin o kocaman cbflerin anasını ağlatıyor bizim motorlar

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    alayım zaten onuda soracaktım aldıktan sonra yeni bir kask almayı düşünüyorum şuanki çin malı zaten birkaç sefer yere düşmüştü nazi kaskından bir farkı kalmıyor zaten düşünce iiçm kıpır kıpır oldu bak şimideden

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    alayım zaten onuda soracaktım aldıktan sonra yeni bir kask almayı düşünüyorum şuanki çin malı zaten birkaç sefer yere düşmüştü nazi kaskından bir farkı kalmıyor zaten düşünce iiçm kıpır kıpır oldu bak şimideden
    Ls2 Cartoon. 120 lira siyah camı ile birlikte hem kırmızı hem gri rengi var ck nın 2 renginede uygun ve kasklar çok güzel her gittiğim yerde herkes kaskımı soruyor.

Dediğim gibi bunları sonra konuşuruz. Umuyorumki alırsın o motoru. Sahibindenden bulduysan ilanı yolla motorla ilgili fikirlerimizi belirtelim.

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Arkadaşlar. Akümden bıktım eski olması basmaması yüzünden. Sonunda kafam attı. Kesintisiz güç kaynağımın içersindeki 12 Volt 7 amper aküyü motora taktım. Bilgisayarcı damarım tuttu yine Gelişmeleri yazarım çok sağlıklı bişey olcağını zannetmesemde belki olur

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Ls2 Cartoon. 120 lira siyah camı ile birlikte hem kırmızı hem gri rengi var ck nın 2 renginede uygun ve kasklar çok güzel her gittiğim yerde herkes kaskımı soruyor.

Dediğim gibi bunları sonra konuşuruz. Umuyorumki alırsın o motoru. Sahibindenden bulduysan ilanı yolla motorla ilgili fikirlerimizi belirtelim.
    ö.m.attım

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    sen 5000 deviri geçmediğin içindir o tırmanamaması Deviri yükselt bak nasıl gidiyor..
    o lastikden zaten yol ttuşu beklenmez ince lastikler..
    aldığın motoruda tanımıyosan. Ne diyelim ki.
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı DreaM_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 5000 deviri geçmediğin içindir o tırmanamaması Deviri yükselt bak nasıl gidiyor..
    o lastikden zaten yol ttuşu beklenmez ince lastikler..
    aldığın motoruda tanımıyosan. Ne diyelim ki.
    DreaM_34 neden bahsediyorsun abi

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler