Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Gilera Nexus 500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Çok şık duruyor gerçekten,orta ölçekli her türlü geziyede şehirede her türlü ihtiyaca yeter ama eğer bahsedilen parça ve servis sorunları dendiği gibiyse
    adama kanama geçirtir.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    scooterlerden nefret ederim ama gilera ayrı bi dal ya
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir scooter.yakıt durumu nasıl acaba?birde anlamadığım bişey var.bu scooter otomatik vites değilmi?e otomatik vites ise neden devir göstergesi koyuyorlar?
    500 cc yakıtı çok olacak diye bi kaide yok. firma yetkilisine sordum bizzat kendim bu soruyu. 500cc lik 140-150 arası değişiyor dedi. tabiki bunlar firmanın verdiği bilgi. 250 cc lik de 100-120 arası değişir dedi. tabiki kullanıma göre bu yakıtlar çok fark eder..

devir göstergesi tabiki olur kaç devirde gittiğini öğrenirsin.. motorun devrini ona göre ayarlarsın.. motora birden gaz verdinmi birden uçacak değil ya devrinde kullanıcaksın... scooterda illa hep gaz gidonunu sonuna kadar dayayıp gitmek değil mantık. Devirli gitmek gerekir. dikkat edersen otomatik vites arabalardada devir saati var..
    KIRMIZI BOĞA..

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 cc yakıtı çok olacak diye bi kaide yok. firma yetkilisine sordum bizzat kendim bu soruyu. 500cc lik 140-150 arası değişiyor dedi. tabiki bunlar firmanın verdiği bilgi. 250 cc lik de 100-120 arası değişir dedi. tabiki kullanıma göre bu yakıtlar çok fark eder..

devir göstergesi tabiki olur kaç devirde gittiğini öğrenirsin.. motorun devrini ona göre ayarlarsın.. motora birden gaz verdinmi birden uçacak değil ya devrinde kullanıcaksın. yapmışlarsa vardır elbet bir sebebi.. scooterda illa hep gaz gidonunu sonuna kadar dayayıp gitmek değil mantık. Devirli gitmek gerekir. ona bakarsan otomatik vites arabalardada devir saati var.. niye koymuşlar.. Biraz düşünerek yazalım lütfen.

dostum celallenmene gerek yok.merak ettim sordum.Saki arkadaşımızda cevapladı güzelce.sende cevaplamışsın sana da teşekkürler.
    Drift Religion

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı TRUCKER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el de bulmuştum bi tane bu yakınlarda italyanlara bakan servisime götürdüm uzun süredir teknik destek aldığım ustamın motora dokunmadan söylediğini yazayım sen düşün gerisini ''alıpta ne kendini üz ne bizi strese sok!'' sebebini sorduğumda aldığım cevapta gayet açıklayıcı '' çok kaliteli bi makina ama en ufak parça sorununda 1-1.5 ay beklemeyi göze al '' benden bu kadar üstat...
    demek yedek parça sorunu var.. evet bende tahmin ediyordum.. birde pahalı olduğunu duydum yedeğinin yanılmıyorsam.

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum celallenmene gerek yok.merak ettim sordum.Saki arkadaşımızda cevapladı güzelce.sende cevaplamışsın sana da teşekkürler.
    yok celallenme değil kusura bakma biraz fazla kaçmış.düzelttim şimdi.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    off bakıyom bakıyom öylece bakakalıyorum sadece.. paramız olsada alsak..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    nasip kısmet diyelim inşallah bizede nasip olur günün birinde nexus 500 çok ta uzak olmasa gerek off offf . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletin ferrarisi derler kendisine
    scooterın ferrarsidir. burgman 400 ü 1 sene kullandım.ilk başlarda sanada güzel gelsede 400 cc üstü bi scooterin türkiye gibi bi yerde ne kadar saçma bi seçim olacağını sende anlayıp chopper almaya karar vericeksin

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Alıntı ruggedman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooterın ferrarsidir. burgman 400 ü 1 sene kullandım.ilk başlarda sanada güzel gelsede 400 cc üstü bi scooterin türkiye gibi bi yerde ne kadar saçma bi seçim olacağını sende anlayıp chopper almaya karar vericeksin
    Neden cok saçma bi seçim olsun ? Maxiscooter ın hizmet ettiği konu bambaska, şehir icindede çok atak ve manevra yeteneği yüksek bi motordur. Özelliklede nexus. Biraz rahatsızdır süspansiyon sertliğinden ama verdiği keyfin yanında onun lafı bile olmaz. Burgman 400 gibi facia bi scooter dan sonra chopper almak senin icin büyük bi hediye olmus zaten

Motosikleti
    Nexus 500
    güzel bir makinadır ama debriyaj sesine halen bir çözüm bulamadılar :(

Motosikleti
    tvs ( apache )
    hoş motor kullanmak isterdim
    ::sefereee

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    http://www.sahibinden.com/---race_sc...XQQdisplayitem
    motorumu satıyorum, ilgilenen olursa görüşelim.

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    çok harika bir motor

Motosikleti
    gilera nexus 500ie
    uzun duredır kımse bı sey yazmamıs.yeni nexus 500 sahibi olarak ızlenımlerımı paylasmak ısterım.kurban bayramı tatılını fırsat bılerek z.burnu- tekırdag - sılıvrı 300 km yol yapma fırsatım oldu . 2 kısı hıc yormadan deneme maksatlı kısa bır sure 175 km surate ulastı max. yakıtı cok ekonomık. kullanımı cok rahat yalnız vırajlarına pek alısamadım henuz. dragstardan sonra bu aletın vırajları bana bıraz zayıf geldı. sehır ıcı ve sehırler arası kullanıcısını uzmeyecek ve rahat bır alet.

Motosikleti
    Xmax250
    bende nexus almak istedim
    gp1,nexus ve xmax
    sonuç xmax çıkdı
    ama 500 cc de tmax 3çeker nexusa
    şehirler arası ve şehir dışıda çok güzel nexus 100km de 5lt yakıyor
    fakat 2.el fiyatlarına bakıyorum sonuçda bu 500cc bir scooter
    çok ucuz fiyatlar yazıyor anlamadım

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    arkadaşlar merhabalar....
    önümüzdeki hafta bu motoru almayı düüşünüyorum...
    2005 model...
    kronik sorunu varmıdır?
    tavsiye edermisiniz bu motoru?
    yedek parçası ne durumdadır?

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhabalar....
    önümüzdeki hafta bu motoru almayı düüşünüyorum...
    2005 model...
    kronik sorunu varmıdır?
    tavsiye edermisiniz bu motoru?
    yedek parçası ne durumdadır?
    ya boş ver gel sende piaggio al kafan rahat olsun parçasını hemen temin edersin ve 500 cc lik bu makinada çok dur kalk yaparsan ki şehir içinde yapacaksın yakıt ve debriyaj sesi problemi olacaktır sana tavsiyem x evo 250 yada 400
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

Motosikleti
    Gilera Nexus500
    Ben de bir nexus 500 kullanicisiyim ve motorumdan oldukca memnunum. Cok hizli bir motosiklet. Fren mesafesi ise gercekten sasilacak derecede iyi. Sehir icinde kullanimi zor degil. Gideceginiz mesafe 10km ustu ise genelde kesinlikle nexus500 dogru bir tercih. Parca sorunu var demis arkadaslar ancak en fazla 10 gun bekletiyor servis sizi. Zaten senede kac gun sorun cikarabilir ki bi motosiklet? Scooter almak isteyen ve her turlu yola giderim diyen biri kesinlikle dusunebilirbu motoru. Sorunuz olursa buradan veya öm ile bana sorabilirsiniz.

Motosikleti
    mondial rx3 evo
    Merhaba benimde 2011 nexus var beyaz renkli. Debriyaj sorunu hissediyorum çok vibrasyon var düşük devirde titreşim çok fazla. jcosta ve malossi debriyaj seti taksam gider mi ve nerede bulabilirim bunu ? Servise gittim kavramanın olduğu tası tornaya sokup traşladılar biraz azaldı titreşim ama fena hissediliyor açıkcası.

J costa tak motorun duruyosa ve hala bura ya takip ediyorsan titresim gidecek motorunu daha cok seveceksin j costayla.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler