Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Arkadaşlar nasılsınız..Sedat_57 sağ salim gelir inşallah..
    Benim size bi sorum olucak fikrinize ihtiyacım var..Uzun zamandır aklımda olan kafa değişimi işlemini yaptırıyorum, Düz Ybr 125 yuvarlak kafası + xenon mu alayım , yoksa hazır bu şekilde satılan mercekli xenonlu kafadan mı alayım ?

İlk resim içi siyah mercekli xenon angel eye (uzun kısa xenon )150 lira..
    2.resimdeki 70 lira Far parçaları içinde..+ 120 lira xenon Hangisi daha çok yakışır ? fikirlerinizi bekliyorum pazar günü gidip taktırıcam zamanı geldi yaz geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    hazır olanı al tabi

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazır olanı al tabi
    İçi siyah mercekli xenonu demi ? bende onu beğeniyorum zaten..Tamamdır uqurum Onu gidip alıyorum Uzay kafayıda eve atıcam hazır paramda var ken alıyım şu kafayı

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Şimdi hacı bende alıcam o fardan ama kalitesi nasıl iyimidir bilmiyorum.Sizin ordan elden mi alıcaksın sen ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi hacı bende alıcam o fardan ama kalitesi nasıl iyimidir bilmiyorum.Sizin ordan elden mi alıcaksın sen ?
    elden alıcam uniqe 200 lirayı bulucak gibi dün sordumda Ayrıca yan tutma demiri ve sinyalleride alıcam kafayı takmak için 200'ü gözden çıkarmam gerekiyor ama çok şık ve güzel gösteriyor karşıdakinin gözünü almıyor ve acayip aydınlatıyor xenon istersen ben taktırayım sorun yaşamazsam sende al

mercekli kısa

mercekli uzun

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    çok güzel aydınlatıyor almak lazım aslında :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Merhaba
    Arkadaşlar benim ybr (2010 yeni kasa) hız yapmıyor uzun yolda 100 anca (yokuş aşağı değilse). Gelip motoru görenler bu motor 130 basar rahat diyor ama ben bayır aşağı 120 anca gördüm. Eski kötü bi 125lik mondial beni geçiyor uzun yolda.
    Motorda bi anormallikmi var ? (arka dişli 45lik sanırım) Sizdede aynımı ?
    Hız yapan biri değilim ama hız konusunda pek hızlı değil gibi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elden alıcam uniqe 200 lirayı bulucak gibi dün sordumda Ayrıca yan tutma demiri ve sinyalleride alıcam kafayı takmak için 200'ü gözden çıkarmam gerekiyor ama çok şık ve güzel gösteriyor karşıdakinin gözünü almıyor ve acayip aydınlatıyor xenon istersen ben taktırayım sorun yaşamazsam sende al

mercekli kısa

mercekli uzun

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel aydınlatıyor almak lazım aslında :D
    Xenon alıcaksan mercekli alıcaksın karşıdan gelen sürücüyü düşünmek lazım oda bi can taşıyor sırf zevk için karşıdaki adama kaza yaptırmam ben şahsen..Oyüzden 200 lirada olsa Gidip taktırıcağım karşıdakinin canı'da benim için önemlidir. Bu arada sadece mercek ve yuvarlak kafa işlemi burda 60 liraymış xenonsuz..Eğer elinizde yuvarlak kafa varsa onu götürüp içine mercek işlemini uygulatabilirsiniz sanırım far sizin olduğu için 30 liraya falan yaparlar içine merceği ama tam bilmiyorum tabi daha ucuza gelir xenonuda kendiniz alırsınız Benimki mecburen pahalıya gelicek çünkü uzay kafa şuan..+ angel eye falanda olucak içinde ama değicek..

Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Arkadaşlar benim ybr (2010 yeni kasa) hız yapmıyor uzun yolda 100 anca (yokuş aşağı değilse). Gelip motoru görenler bu motor 130 basar rahat diyor ama ben bayır aşağı 120 anca gördüm. Eski kötü bi 125lik mondial beni geçiyor uzun yolda.
    Motorda bi anormallikmi var ? (arka dişli 45lik sanırım) Sizdede aynımı ?
    Hız yapan biri değilim ama hız konusunda pek hızlı değil gibi.
    Şimdi dostum ben sana şöyle bi açıklama yapayım Bu motorun tamamen orjinal açılmış haliyle yapıtığı hız 120 km'dir..Senin motorun esd kasa onunda yapıcağı 120'dir çünkü alt motorları aynıdır..Motorun kaç km'de ? daha açılmamış olabilir..Dipgaz uzun yol yapman lazım tek kişi yaptın mı hiç ?

Motosikleti
    YBR 125 2010
    2000 km de. Ama mümkün olduğunca yüklendim gaza uzun yol yaptım diyemem. Son sürat giderken hatırladığım kadarıyla 5. vites 8-10bin devirde kesilme yapıyor vınn vınn vınn ediyor. Enjeksiyon nedeniyle yakıt gelmemesinden dolayı olduğunu sanıyoruz yanılıyormuyuz?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 km de. Ama mümkün olduğunca yüklendim gaza uzun yol yaptım diyemem. Son sürat giderken hatırladığım kadarıyla 5. vites 8-10bin devirde kesilme yapıyor vınn vınn vınn ediyor. Enjeksiyon nedeniyle yakıt gelmemesinden dolayı olduğunu sanıyoruz yanılıyormuyuz?
    rodajını tamamlamak üzere yada tamamlamış olabilir o yüzden birazcık motora yüklenmen lazım o zaman düzelir 120 km yi falan bulursun

Motosikleti
    YBR 125 2010
    Bu sene büyük motor niyetim var ama YBR satma niyetim yok. YBR yi aldım ehliyet filan derken geç kaldık havalar soğudur. Artık fazlasıyla yol yaparım. Oturağı çok sert olmasa uzun yol zevkli olacak ama her yeri uyuşuyor insanın.

Bu arada YBR 2011- SZ siyah kasa olarak çıkıyormuş hindistanda paylaşayım dedim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yamaha işini iyi yapıyor güzel motora benziyor.. ne zaman gelecekmiş bu motor..bende motosiklet almak üzereyim apacheyi bekliyorum gördükten sonra ya apache alacağım yada ybr

Motosikleti
    YBR 125 2010
    yabancı sitelerden buldum tr ye gelirmi gelmezmi bilmiyorum ama hindistanda çıkmış sanırsam
    İşte haberin olduğu site

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben apacheyi bi göreyimde hemen motorumu alayım çok bekledim bide bunu bekleyemem gelirmi gelmezmi..

Motosikleti
    YBR 125 2010
    Apache sitesinde yok ybr gibi motor. Hep scoter hangisi senin alacağın resmini atsana bakalım nasılmış?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Gelmez boşuna beklemeyin.Senin motorla uzun yol yapman lazım mümkünse düz bi yol..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    tvs apache 150

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:27 ----------

Motosikleti
    YBR 125 2010
    resim gözükmüyor google dan baktım çok iyi bi motora benziyor ybr den daha cüsseli gibi
    birde resimler arasında honda hunk diye bişey cıktı ybr apachi karısımı gibi ilginc

Apachen Hayırlı olsun simdiden

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaşlar nasılsnız...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    YBR 125 2010
    idir sen? foruma uygun olmuyor bu tarz yazılar mod atmasın bizi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 ----------

aklıma gelmişken sorayım arkadaşlar ybr125 e daha yumuşak bir sele taktırabilirmiyim yoksa kılıfmı yaptırmam gerek ? Malum çok sert selesi 1 saat sürdükten heryerim uyuşuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler