Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun 250-V5 Chooper Modeli Hakkinda Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    PAREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha DragStar XVS 650A
    Yeni çıkan zealsun 250 v 5 modeli hakkında bilgi edinmek ve bilgilerini , paylaşmak isteyenleri çin başlangıç olması dileklerimle eski 150-9 culara elveda derken yeni 250 cilere merhaba demek istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Model hakkında fotoğraf+teknik bilgiyi de ilk mesaja ekleyebilir misiniz?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    makineyi yakından gördüm. boyut olarak Prince'ten küçük. yada bana öyle geldi. Daha ağır gözüküyor. hava soğutmalı, çift silindir.. 19 beygir civarı..
    aradaki 2000 liralık farka değermi orası tartışılır.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha DragStar XVS 650A
    İşte arkadaşlar motor daha yeni piyasada ve bayisine de gittim soruşturdum tabiki kimse yoğurdum ekşi demez.Bayi bana vibrasyonu daha da aza indirdiler 150 liğe nazaran ve bu yüzden V motor üretildiğini söylediler.Ama benim kafamda tabiki soru işaretleribir sürü, geçen gün mondial 250 mct ye bindim ve ses olarak olsun manavrası olsun kalkış performansı iyi gibi geldi, ve fiatı şu anda 3250 + ruhsat plaka masrafı 140 bu kadar , şimdi bu zealsunun 250 liğe bakıyosun , bir mondial den çok çok üstün olması gerekiyor aradaki fiat farkına göre zealsun 5400 ytl

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    yanlız bilenler herzaman V motorun daha iyi olduğunu söylerler yamaha bile 250 cc lik motorunda V motor kullanıyorsa vardır bi bildiği diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha DragStar XVS 650A

çin malı aslaaaaaaaaa

arkadaşlar bu topiği ben açtım ama , sıkıntıya da girse insan darada düşeceğini bilse çin malını tavsiye etmesinler , ben artık bir 650 lik drag starcıyım 2006 aldım 3800 km de herkese tavsiye ederim aletteki tork kalkış gidiş hasta olursunuz ya kısaca rüzgarın özgürlüğünü en mükemmel şekilde yaşamak isteyenlere tabiki choper üzerinde ;) iyi düşünün

meraba arkadaşlar,ben 1 ay önce aldım şuanda kullanıyorum ses olarakta araba gibi çok güzel sessiz bi şekilde gidiyorsunuz.tavsiye ederim pişman olmazsınız motora binmekten keyif alacaksınız.ben aldım 5600 ytlye patladı ama değdi.hiç uzun yol denemedim ne dersiniz hiç durmadan 400 km gidermi:? yorumlarınızı bekliyorum .

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı PAREN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte arkadaşlar motor daha yeni piyasada ve bayisine de gittim soruşturdum tabiki kimse yoğurdum ekşi demez.Bayi bana vibrasyonu daha da aza indirdiler 150 liğe nazaran ve bu yüzden V motor üretildiğini söylediler.Ama benim kafamda tabiki soru işaretleribir sürü, geçen gün mondial 250 mct ye bindim ve ses olarak olsun manavrası olsun kalkış performansı iyi gibi geldi, ve fiatı şu anda 3250 + ruhsat plaka masrafı 140 bu kadar , şimdi bu zealsunun 250 liğe bakıyosun , bir mondial den çok çok üstün olması gerekiyor aradaki fiat farkına göre zealsun 5400 ytl
    5400 ytl demişsin.bir çinliye o kadar para bağlanırmı acaba?al ertesi gün yarı fiyata zor satarsın.bence o fiyata daha iyi bişeyler alınabilir
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)