Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 250 cc chopper

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Arkadaşlar yaza ya Honda CBF150 yada Yamaha YBR125 almayı düşünüyorum ve kesin bişey alacam.Fakat demin ramzeyin sitesine girdim ve chopper modeline şöyle bir baktım hoşuma gitmedi diyemem hem 250 cc,beygiride iyi bi bakın isterseniz.Arkadaşlar aranızda bu motora sahip olan birisi varsa beni biraz bilgilendirirmisiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ramzeyi bilmemde chooper'ın keyfi bir başka anlatılmaz yani

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Hayalimdeki motor zaten şöyle 600cc-1000cc arası bir chopper.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaza ya Honda CBF150 yada Yamaha YBR125 almayı düşünüyorum ve kesin bişey alacam.Fakat demin ramzeyin sitesine girdim ve chopper modeline şöyle bir baktım hoşuma gitmedi diyemem hem 250 cc,beygiride iyi bi bakın isterseniz.Arkadaşlar aranızda bu motora sahip olan birisi varsa beni biraz bilgilendirirmisiniz?
    almak istediğin motorlar chopper değil? beğendiğin chopper? ramzey i tavsiye etmem. sadece makyaj bence
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Evet almak istediğim motorlar chopper değil çünkü chopperlar biliyorsun pahalı bnmde bütçem sınırlı o yüzden onları alabilmem lazım çünk marka motorlar.Ramzeyin chopperı ucuz diye fakat haklısın sonuçta Ramzeyin markası belli çinli gibi bişey.Fakat hoşuma gitti.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence kanuni var, motorumu seviyorum tabiki maddi zorluklar yüzünden çine tenezzül ettim ama şimdi uzun yola çıkmadan bikaç defa düşünürüm, çinli tavsiye etmiyorum, biraz daha ekle 2.el japon al bence
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Ekleyebilsem alacam ama öğrencilik işte.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşım, Ramzey QM250 chopper ile ilgili zaten bir başlık açılmış bu bölümde (2006 yılından beri bu konu orada devam ediyor) Şu an 5. sayfada. Oraya bakarsan bu motor hakkında sanırım yeterince bilgi sahibi olursun.

Kendi sınıfında güzel bir motor. Ben 13.500 km ve 3 yıl kullandım. Bu motoru kullanmayanların söyledikleri seni yanıltmasın. Japonları ayrı tutarsak, bence bu sınıfta Ramzeyden iyi tek motor Hyosung GV 250. O da zeten Kore malı. Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    4 senedir bende 16500 km ilk sahibiyim hiçbir sorunla karşılaşmadım uzun yola gitmez dediler antalya ya gidip geldim titreşim haricinde hiçbir sorunu yok onuda motor bağlantı noktalarına daha sağlam saplama koyarak önleyebilirsin açıkçası memnunum tavsiye ederim.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    salcano al derım 250 lık makyajı tipi felan bındım kullandım oturuşu vıtes geçişi guzeldır
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)