Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    muco55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bilmiyorum kardeş benim oturduğum semtte iki şubesi var,şubelerinde parça çalacağını sanmam,ilk fiyat sordum 5500plaka ruhsat dahil dedi kredi kartı olur dedi bende naparsın dedim 5000 peşin dedi anca yaparım dedi biraz daha zorladım işte ikiyüz elli daha almam dedi ama cc barıyla yan çantaları burdan alacan dedi güldük ayrıldım diğeride fiyatı sordugum gibi ver 5000 al git ya dedi onunla pazarlık yapmadım yapsam 4750tl ye alırım onuda eminim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı serknozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4750 satılan motor sıfır olmaz kardeşim 6500 tl anahtar teslim bayi satış fiyatı istediğin yere sorabilirisin o motordan ya parça çalınmıştır yada başka bişey yapılmıştır yada eski model yatmış ölü motordur aldanma derim ben
    farklı distribütörlerin malı olabilir mi?

tekay motor değilmi distrübütör

Motosikleti
    LC 250
    ben vergi indirimi zamanında bile o fiyata bulamadım ki o dönemde aldım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

URL=http://img683.imageshack.us/i/92684539.jpg/][/URL]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:36 ----------

Uploaded with ImageShack.us
    harley fatboy temiz 4000 tl

Motosikleti
    keeway land cruiser
    valla hocam ben anlamadım o işte bi iş var yani tekay motor distribütör doğru ama o fiyat bana pek inandırıcı gelmedi yanlış anlama sana demiyorum bişey ben hala firmadayım

bu arada arkadaşlar elimde bizim motorların benzin otomatiği var satıyorum uygun bi fiyata vericem maksat paraya çevrilsin servis 65 tl istiyor birine lazım olursa bana paslayabilirsiniz

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı muco55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekay motor değilmi distrübütör
    bayilerde önceki distribütörlerden kalan satılmamış bir sürü motor var, onlar bayiye zamanınında düşük fiyattan girdiği için fiyatları daha uygun, bazı bayiler uyanıklık yapmaya çalışıyor onlar ayrı konu hatırladığım kadarıyla her distribütör aynı motoru getirdi ama her seferinde motorun renkleri değişti renkten hangi distribütörün getirdiği anlaşılabiliyor ... söz açılmışken yeni distribütör eskilerin getirdiği motorlara garanti büyük ihtimalle vermez, bu durum hyosung olayında kanuni-global arasında yaşanmıştı ...

yine hatırladığım kadarıyla ilk distribütör motomaxdı, sonra efsane motor oldu, sonra tekay oldu ...arada bir tane daha var mı google dan bakmak lazım

Motosikleti
    keeway land cruiser
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayilerde önceki distribütörlerden kalan satılmamış bir sürü motor var, onlar bayiye zamanınında düşük fiyattan girdiği için fiyatları daha uygun, bazı bayiler uyanıklık yapmaya çalışıyor onlar ayrı konu hatırladığım kadarıyla her distribütör aynı motoru getirdi ama her seferinde motorun renkleri değişti renkten hangi distribütörün getirdiği anlaşılabiliyor ... söz açılmışken yeni distribütör eskilerin getirdiği motorlara garanti büyük ihtimalle vermez, bu durum hyosung olayında kanuni-global arasında yaşanmıştı ...

yine hatırladığım kadarıyla ilk distribütör motomaxdı, sonra efsane motor oldu, sonra tekay oldu ...arada bir tane daha var mı google dan bakmak lazım
    yok hocam sıralama doğru araya karışan başka firma yok:Dmotomax gri siyah olanları getirdi efsane turuncu siyah olanları getirmeye başladı tekayda siyah modelleri getirmeye başladıaralarındaki tek fark renkleri

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    2008 model sıfır km 4650 tl, turucuncu siyah
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42647434/detay

Motosikleti
    keeway land cruiser
    bu rengi almak isteyen varsa kaçırmasın bence

evet haklısınız garanti vermiyor böylece ucuz vermesinin sebebinide öğrenmiş olduk ben tekay motor o fiyatı verince ve sahibindende balıkesirdeki ilanı görünce sıfırı o fiyattadır diye kanaat getirmiştim. anlaşılan 3000e ikinci el alamayacağız yazada bu motorla giremeyeceğiz galiba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:53 ----------

bu arada yukarıdaki harley fena... adamlar yapmış abi....

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    benim motorumda globalin getirdiği seriden, kanuni de garantisi yok, ben motorlu araçlarda garantiye pek inanan bir tip değilim, bunu makina müh ve oto yedek parçacı babası olan biri olarak yazıyorum, dandik parçalar takmazsan ve doğru ustaya aracını götürürsen bir de araç bozulunca dünyalar başına yıkılmayacaksa çok büyütmeyeceksen garantiyi boşver, ben hyosung markasına güveniyordum bozulmaz dedim aldım, 2000km de bir serviste yağ değişimi ve genel bakım yaptırıyorum, keeway de benim gözümde kötü marka değil, 4650 tl ile 6000 küsür tl arasında çok fark var, bozulsa bile cepten verir yaptırırsın, zaten alırken kardasın, ben olsam alırdım, ss250 de bu markanın motoru kendini kanıtlamıştı, sıfır alıcan hergün kuryelik yapmayacaksan sorun çıkaracağını sanmıyorum

haklısın abi fakat 4750 tl para benim için şu aralar çok zor bir araya getirebileceğim bi para. ben motorumla ilgilenirim çok dikkat ederim ikinci el bulsam 3000 liraya şöyle on-onbeşbinli kmlerde hiç kaçırmam şimdi alırım ve sorun çıkaracağını hiç sanmam çünkü bende kullanıcıya göre motorsikletin,arabanın vs. arıza çıkaracağına inanırım. düşünün ilk motorum jınlun 150 idi 39000kmde aldım 1000tl verdim bir yıl kullandım o kadar bir hevesle aldım baktımki ona her zaman bakımını yaptırdığım tamirci abiye 1600tlye sattım ve o 1000tlye aldığımı biliyordu..

slm arkadaşlar.. bu ötv indiriminden sonra land cruıser kaç tl oldu acaba bilgisi olan yada araştırıp soruşturan varmı

Alıntı muco55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.. bu ötv indiriminden sonra land cruıser kaç tl oldu acaba bilgisi olan yada araştırıp soruşturan varmı
    ben dün sordum İzmir Karşıyaka Motosiklet'e 6000 lira dedi peşin fiyatına

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 ----------

selam arkadaşlar ben İzmir'den Mustafa. Land cruiser kullanıcılarına bir sorum var. Bu motorun yeni modellerinde (2010 ya da 2011) kronik sorunlar var mı acaba? Varsa nelerdir???

Motosikleti
    yok :(((
    Merhaba Arkadaşlar,

Keeway land cruiser almayı düşünüyorum. Ancak alan herkes satıyor galiba.
    Motor hakkında tecrübeli arkadaşlar, Yardımcı olur sanız sevinirim.

Kazasız belasız günler dilerim.

Motosikleti
    keeway land cruiser 250
    ben 1 senelik land cruiser 250 klluanıyorum.sabahları baya zorlanıyorum o keyfimi kacırıyo bi tek... bide diyafram diye parca var onun altındaki ohrtum arada sıcaktan kıvrılıp yakıtı kesiyo ona dikkat etmek lazım o kadar... ama cok dikkat cekici kaslı bi motor...

Motosikleti
    yok :(((
    Cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

Sabahları çokmu zor çalışıyor. Jikleyi çekmek sorunu gidermiyor mu?

Motosikleti
    Keeway Land Cruiser 2008

Keweey land cruıser 250 arıyorum

Arkadaşlar izmirde oturuyorum ve cruiser almak istiyorum elinde temiz kullanılmış kazası olmayan motor var ise görmek isterim telefon numaram 5058183912 herkese iyi sürüşler..

Motosikleti
    Land cruiser 250
    Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var motorum belli bir hızdan sonra gaz kesmeye başlıyor ve stop ediyor geçenlerde servise götürdüm bakım yaptırdım karbüratörü temizlediler sübab ayarı yaptılar hava filtresini bile değiştirdiler hatta ben bujileri ve buji pipolarını hatta benzin filtresini dahi değiştirtdim ama hala aynı sorun devam ediyor bana motor ateşleme yapmıyor gibi geliyor ama bujileri ve pipolarını yeni değiştirdim başka neden yapabilir anlamıyorum eğer böyle bir şey başınıza geldiyse lütfen beni bilgilendirin
    ::sapkaa::[COLOR="Red"][COLOR="Red"]Rodeo (Biri beni durdursun)[/COLOR]!!![/COLOR] ::sapkaa::

Motosikleti
    Keeway Land Cruiser 2008

beence

Alıntı Rodeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var motorum belli bir hızdan sonra gaz kesmeye başlıyor ve stop ediyor geçenlerde servise götürdüm bakım yaptırdım karbüratörü temizlediler sübab ayarı yaptılar hava filtresini bile değiştirdiler hatta ben bujileri ve buji pipolarını hatta benzin filtresini dahi değiştirtdim ama hala aynı sorun devam ediyor bana motor ateşleme yapmıyor gibi geliyor ama bujileri ve pipolarını yeni değiştirdim başka neden yapabilir anlamıyorum eğer böyle bir şey başınıza geldiyse lütfen beni bilgilendirin
    birde bobine baktır.

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler