Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    emektar olma yolunda hızla ilerliyor benim yzf de. 8 binde almıştım şuan 27 bine geldi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş senin boy kilo kaç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

arkadaşlar yzf de sizce albenisi en yüksek olan renk hangisi? eski kasalar için soruyorum.
    beyaz mi yoksa gri mi daha güzel duruyor 2012 2013 modellerde??
    Boy 1.78 Kilo 80
    İstanbul (Güngören-Bakırköy) / 2014 YAMAHA YZF-125R MAT GRİ / İnstagram : ilkerakdaag

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    regal raptor spyder 250 cc

merhaba arkadaşlar

https://twitter.com/hakkierez/status/509755867378753536/photo/1 bu da benden fotonun kalitesi çok kötü baştan söyliyeyim

Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler şahane.. bu şekilde yüksek çözünürlüklü fotolarin devamını bekliyoruz :-)

Motosikleti
    resimler şahane.. bu şekilde yüksek çözünürlüklü fotolarin devamını bekliyoruz :-)
    Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Bugün A2 direksiyon sınavını başarıyla tamamladık.
    Tali yollar değil ana yollar beni bekler.
    emre xt125 bunu beğendi.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Okul başlayınca istanbuldan ayrıldım çok yükledim eşşeği :D

ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    Arkadaşlar dün 20-25 km hızla giderken önümde seyir halinde ki minibüs(Crafter) aniden dönmek için fren yaptı.Bende haliyle yavaşlamak için ön frene dokunduğum gibi motor kaydı.Bende bir sıkıntı yok Allah'a şükür fakat vites kolu yamuldu,sol grenaj ve stickerda çizikler var bir de debriyaj manetinin topunuzu kırıldı.Bunlar için servise para bayılmak istemiyorum.Bu yüzden sormak istediğim bir kaç soru var.

Sağ manet önceden yamulmuştu zaten manet takımı alıp değiştirmeyi düşünüyorum.Redline falan kullansam orjinallik açısından sorun olur mu?
    Grenajda ki çizikleri nasıl yok edebilirim? Stickerları söküp boyatsam ton tutar mı ? (Renk mat gri.)
    Vites kolunu söküp düzeltebilir miyim?

Motosikleti
    İlker kardeşim, özelden mesaj attım. Okuyup geri dönüş yaparsan konuşuruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

ilkerakdag, emre xt125 ve Mustafa A. bunu beğendiler.

sahibinden ilanlarda 2011-12 model yzf ler 8.500 civarı, yeni kasa yzf ler 8bin.. hem yeni kasa hem km düşük bunun sebebi nedir arkadaşlar?? piyasayı bi anlayamadim gitti. adam 9150ye aldığı motoru 22bin km kullanmış 9.5 bin e ilana koyuyor

Motosikleti
    yzf r 125
    sahibinden ilanlarda 2011-12 model yzf ler 8.500 civarı, yeni kasa yzf ler 8bin.. hem yeni kasa hem km düşük bunun sebebi nedir arkadaşlar?? piyasayı bi anlayamadim gitti. adam 9150ye aldığı motoru 22bin km kullanmış 9.5 bin e ilana koyuyor
    Dostum bu işin bir piyasası yok. Yani aslında olması gereken bir piyasa var ama insanlar çıldırmış. Benim motorum 2013 mat gri - 1033 km'deydi. SAğ grenajda çizikler vardı ve birkaç küçük sıkıntı daha. Motoru 8.300'e verdim. Ve çizikler vs bazısıkıntılar olduğu için de kask hediye ettim yanında.

Yani motoru 9000 alıp 9500'e satmak istemek hangi kafanın sonucudur çok merak ediyorum.

Teşekkürler.

http://i.hizliresim.com/q22Ypd.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Bugün A2 direksiyon sınavını başarıyla tamamladık.
    Tali yollar değil ana yollar beni bekler.
    dibim düştü :((( bu nasıl motor yahuuu )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Alıntı Mustafa A. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu işin bir piyasası yok. Yani aslında olması gereken bir piyasa var ama insanlar çıldırmış. Benim motorum 2013 mat gri - 1033 km'deydi. SAğ grenajda çizikler vardı ve birkaç küçük sıkıntı daha. Motoru 8.300'e verdim. Ve çizikler vs bazısıkıntılar olduğu için de kask hediye ettim yanında.

Yani motoru 9000 alıp 9500'e satmak istemek hangi kafanın sonucudur çok merak ediyorum.
    km si düşük o sekilde ben de bulursam almayı düşünüyorum.2013 ile 2014 model arasında cok bi fark var mı sen hangisini tavsiye edersin kardeşim?? motorumu sattım çalışıp biraz daha ilave yapmam gerekiyor yeni yıla almayı düşünüyorum kısmet olursa ve yzf sahipleri biraz daha normal fiyat isterlerse
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    Daha önce bu fotoğrafı paylaşmıştım ama link ölmüş,fotoğraf görünmüyor önceki sayfalarda. Şimdi başka yerden upload edip yeniden paylaşıyorum. Başlığı canlı tutmak için çalışıyorum. Sıra sizlerde...

Mustafa A. bunu beğendi.

Daha önce bu fotoğrafı paylaşmıştım ama link ölmüş,fotoğraf görünmüyor önceki sayfalarda. Şimdi başka yerden upload edip yeniden paylaşıyorum. Başlığı canlı tutmak için çalışıyorum. Sıra sizlerde...

http://i.hizliresim.com/gLnXaR.jpg
    sen paylaş kardeşim yzf albümüme indiriyorum hep :-) kısmet olursa 3 4 aya ben de almayı çok istiyorum. 1 yıldır hayran hayran bakıyordum artık motoru da sattım. hayırlısı bakalım

Motosikleti
    sen paylaş kardeşim yzf albümüme indiriyorum hep :-) kısmet olursa 3 4 aya ben de almayı çok istiyorum. 1 yıldır hayran hayran bakıyordum artık motoru da sattım. hayırlısı bakalım
    Bende sizin gibi yaklaşık bir sene hayran hayran baktım r125'e. Temmuz ayında nasip oldu satın almak. Dediğiniz gibi umarım size de nasip olur.
    Emin olun o beklediğiniz aylara değecek, üzerinde gezinmeye başladığınız andan itibaren.

Bende sizin gibi yaklaşık bir sene hayran hayran baktım r125'e. Temmuz ayında nasip oldu satın almak. Dediğiniz gibi umarım size de nasip olur.
    Emin olun o beklediğiniz aylara değecek, üzerinde gezinmeye başladığınız andan itibaren.
    çok teşekkür ediyorum , inşallah kardeşim.. tekerin düz bassin güle güle kullan

Motosikleti
    yzf r 125
    dibim düştü :((( bu nasıl motor yahuuu )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

km si düşük o sekilde ben de bulursam almayı düşünüyorum.2013 ile 2014 model arasında cok bi fark var mı sen hangisini tavsiye edersin kardeşim?? motorumu sattım çalışıp biraz daha ilave yapmam gerekiyor yeni yıla almayı düşünüyorum kısmet olursa ve yzf sahipleri biraz daha normal fiyat isterlerse
    Dostum inşallah hem kafana hem de bütçene uyan motru bulursun en kısa zamanda, şimdiden tekerin düz bassın. Sana şunu söyleyeyim, iki kasa arasında çok deli farklar yok. Zaten bu forumda arkadaşlar fazlasıyla bunun kritiğini yaptılar. Gerisi senin zevkine kalmış artık

Alıntı Mustafa A. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum inşallah hem kafana hem de bütçene uyan motru bulursun en kısa zamanda, şimdiden tekerin düz bassın. Sana şunu söyleyeyim, iki kasa arasında çok deli farklar yok. Zaten bu forumda arkadaşlar fazlasıyla bunun kritiğini yaptılar. Gerisi senin zevkine kalmış artık
    iki kasa arasında değerlendirme yapıldığını bilmiyordum :-) tl den girdiğim için geçmiş sayfaları tek tek okumak zor oluyor :-) en iyisi bi net e gidip sayfaları iyi bi gözden geçireyim .. canlı olarak sadece 2011model beyaz yzf gördüğüm için diğer renklerin canlı görünüşü nasıl acaba onu çok merak ediyorum. eski ve yeni kasa modeller içinde en çok dikkat çeken ve albenisi en yüksek renk hangisi acaba??

Motosikleti
    Bizimkisi garajında uyurken birkaç fotoğraf çekelim dedim.(Plakanın civatalarını değiştiriyordum.)

Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    Kimseler yok. Nerede bu r125'ciler?
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)