Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    diablo rossonun orjinal ebatlarda lastiği varsa olur ama yok diye biliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    İyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız ? Ben motorumu satmıştım bu sezon bir kaç işimi hallede bilirsem belki yükseltirim diye düşünüyordum ama şimdi yeni kasayı gördüm yine kafam gitti ne yapmışlar öyle ya :D

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i1213.photobucket.com/albums/...010/widthv.jpg

Alın size 150 lastik YZF Takılıyor takılmasına ama zincir ile lastik arasında nerede ise hiç boşluk kalmıyor.

Buda videosu :

http://www.youtube.com/watch?v=QvZT724ZvQw

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Videoyu izledikten sonra sen söyle sence nasıl olur :D 110/70/17 ön 140/70/17 arka takarsan tadından yenmez..!

http://www.youtube.com/watch?v=lPDX0Rde7JE
    adam gerçekten hakkını vererek sürüyor motoru. motoru tek sevmediğim yönü şehirler arası yolda güçsüz kalıyor. gerçi şehir içi için üretilmiş motor :D roso 2 nin 130 70 ebatı mevcut büyük takmayı düşünmüyorum bende.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    kaza sonucunda depo grenajım kırıldı fiyatları hakıında bilgisi olan var mı? arkadaşım açılan bir dolmuş kapısının kurbanı oldu parmağı kopuyordu. ucuz atlatıldı.

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Büyük geçmiş olsun. Fiyatlar konusunda pek bilgim yok malesef :(

Motosikleti
    yzf r 125
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza sonucunda depo grenajım kırıldı fiyatları hakıında bilgisi olan var mı? arkadaşım açılan bir dolmuş kapısının kurbanı oldu parmağı kopuyordu. ucuz atlatıldı.
    Çok geçmiş olsun dostum. Allah beterinden korusun.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    sağolun beyler. egzozu çıkardık ceza yediğimden. farkediliyorduk ne güzel
    Mustafa A. ve hanimoglu9 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125,honda cbr 600f
    Selam beyler bugun onume bisiklet firlamasi sonucu motoru saga yatirdim sag ayna kirildi orj ayna 185 tl onun yerine bir cift spor ayna takmayi dusunuyorum ama bulamadim yardimci olabilcek varmi kaza yapan diger arkadasa da gecmis olsun bu arada

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı ozi1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler bugun onume bisiklet firlamasi sonucu motoru saga yatirdim sag ayna kirildi orj ayna 185 tl onun yerine bir cift spor ayna takmayi dusunuyorum ama bulamadim yardimci olabilcek varmi kaza yapan diger arkadasa da gecmis olsun bu arada
    Sana da geçmiş olsun inşallah kötü bir durum yoktur. Parçalar konusunda çok bilgili değilim malesef :(

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı ozi1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta benimde aynalar gitti bende düşünüyorum. rizoma çakmaları var 100 lira civarı da nekadar kaliteli bişeydir bilmiyorum.

Motosikleti
    yamaha yzf r125,honda cbr 600f
    Motorla uyumlu olmasi lazim ama her ayna olmuyo arastirdim internette bulamadim

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    my diversion f and my friend yzf r 125 kardeşliği

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

125 lik ama benim 600 lüğün yanında maşallah 600 lük gibi duruyor bu şekilde yandan bakınca
    ykocabay bunu beğendi.

TASKART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Geçmiş olsun kardeşler... havalar yağmurlu paşa garajda dinleniyor ben evde kafayı yiyorum yahuuu
    Mustafa A. bunu beğendi.

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    geçmiş olsun arkadaşlar. arkadaşımdada benim motorun aynısından var ve başkasına veriyor bir tur atıp surmesi için ve virajda motoru kaydırıp sola 8 metre kadar sürüklenmiş. düşen kişide cbr 250 kullanan biriymiş. yamaha servisi tanıdığım olmasına ragmen 670 tl fiyat cıktı. geliş fiyatından aldık parçaları genede 500 tl tuttu.son halinin resminde görebilirsiniz.

bnm motorum 10,500 kmde ve arka fren balatası bitti. bugun sabah değiştirdim yenisi ile.60 tl ye aldım servisinden. ön balata ise daha yarıda arka balatanın halini görebilirsiniz.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    geçmiş olsun hepinize

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı yayamas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşlar. arkadaşımdada benim motorun aynısından var ve başkasına veriyor bir tur atıp surmesi için ve virajda motoru kaydırıp sola 8 metre kadar sürüklenmiş. düşen kişide cbr 250 kullanan biriymiş. yamaha servisi tanıdığım olmasına ragmen 670 tl fiyat cıktı. geliş fiyatından aldık parçaları genede 500 tl tuttu.son halinin resminde görebilirsiniz.

bnm motorum 10,500 kmde ve arka fren balatası bitti. bugun sabah değiştirdim yenisi ile.60 tl ye aldım servisinden. ön balata ise daha yarıda arka balatanın halini görebilirsiniz.

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/801/jztv.jpg

http://i.hizliresim.com/x9Zg5Z.jpg

http://i.hizliresim.com/Krz621.jpg

http://i.hizliresim.com/e737Na.jpg
    eski grenajı ne yaptınız usta?

TASKART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    arkadaşlar bu akşam azıcık çıkarttım motoru böyle garaja koyunca önden yanık gibi bi koku geliyo ne kokusu o yav :D

cussto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun,kırılan parçalar tamir edilmeye müsait ise paramparça olmadıysa eğer, herhangi bir kaportacı fiberle tamir edebilir, veya bu işi profosyonel yapan firmalar var ( auto king ) gibi mesela, bunlar biraz pahalı oluyo ama boyasına kadar orjinal biçimde hallediyorlar...

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bu arada elimde sol grenajlar var haberiniz olsun beyaz dır

YAMAHA r125

Oncelıkle herkese mrb,

R125 2013 model sıfır ayarında bı motor alma arefesındeyım. Her seyde anlaştık ancak aılemı ıkna edemedim. Aklıma takılan bı sey var. bu motorda abs fren var mı??

Dha once motor tecrübem mobılet harıc hıc olmadı, o da zaten cok kısa mesafelı turlardı.

Yardım ve yonlendırmelerını rıca edıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)