Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Kaporayı verdim haftaya elinde olur dedi ama bir haftayı geçecek gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    yzf r 125 2013 model mavi renk ler nihayet satışa başladı türkiye istanbulda reklam vermim. alacaklara şimdiden hayılır olsun fiyatı gene aynı 9150 tl

Bu Nereye girmiş anlayamadım ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-r-125-117451928/detay

Ön çatalları da gitmiş, şasi de eğrilmiştir muhtemelen. 1500 TL hasar fazla iyimser.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf r 125 2013 model mavi renk ler nihayet satışa başladı türkiye istanbulda reklam vermim. alacaklara şimdiden hayılır olsun fiyatı gene aynı 9150 tl
    satışa başladı derken ? teslim ediliyo mu hemen yoksa sipariş aşaması mi ?

Alıntı HondaCbr250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satışa başladı derken ? teslim ediliyo mu hemen yoksa sipariş aşaması mi ?
    yok yav daha gelmedi onlar öyle söylüyor, sahibindene bak hepsi 2013 var gidiyosun ama haftaya diyolar. ben kaporayı verdim haftaya gelir dediler ama ben 2 hafta beklerim diye düşünüyorm..
    yamaha merkeze mail atmak en iyisi...

arkadaşlar ilk defa motor alacağım bu trafik kontrolleri, ruhsat işlemleri, bakım, ödemeler nasıl olacak yardım edermisiniz diyecem ama KİMSEDE TIK YOK:D Plaka teslim alıyorm motoru, bunun vergisi cardı curdu bi bilgim yok...

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı taksim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilk defa motor alacağım bu trafik kontrolleri, ruhsat işlemleri, bakım, ödemeler nasıl olacak yardım edermisiniz diyecem ama KİMSEDE TIK YOK:D Plaka teslim alıyorm motoru, bunun vergisi cardı curdu bi bilgim yok...
    plaka teslim alma o işlemleri kendin yap 200 lira daha ucuza yapiyomussun. 200 liralık yakıtla bi bin km bedava gidersin. masraflara vs gelince onları bende bilmiyorum. 15inden önce teslim edicklerms benim mtoru yapınca anlatrim burda sen daha önce alırsan sen anlatrsn

Kardeşim uğraşamıyorm resmi işlerle ya. evet hangimiz önce alırsak ne gerekiyorsa yazarız. bugün sabah bu kaskın siparişini verdim http://www.motosikletaksesuarlari.com/ASTONE-MOTOSiKLET-KASKI-GTB-REGULAR-MONO-COLOR-WHITE-GTBM-beyaz_901.html#0 Ceketide fuarda daniense tekstil aldım. internette araştırdım 800 tl ben fuarda 550 tl aldım

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    evet yeni moto alanlardan resim bekleniyor

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aticaz resmi de hala teslim alamadık ki arkds bitmedi gitti 15inden önce gelckms öyle dediler en son brklyoruz bakalım

Biz hala bekliyoruz sanki kasada değişiklik yapmışlada birde bekletiyolar:/ 2013 gt ler cbr ler cirit atıyor sokakta bizimkisi hala japonyada. elboys gelene kadar sen resim koyda tatmin olalım biraz:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Hondacbr250 sen hangi renk sipariş verdin, birde nediyolar nezaman gelir? yamahaya mail attım cevap gelmedi hala.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bu gün çıktım ama şehir içiydi o yüzden resim çekemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

siz hangi renklerinden aldınız

bu gün çıktım ama şehir içiydi o yüzden resim çekemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

siz hangi renklerinden aldınız
    beyaz aldım siyah olsaydı daha iyi olurdu mat gri ve maviyi pek beğenemedim
    hellboys bunu beğendi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-extrali-koruma-takozlu-yzf-r125-siyah-117454895/detay merhaba arkdaslar bu motor hakkında sızden bılgı alabılrmısyım? dusuncelerınız nelerdır dort gozle beklıyorum cevaplarınızı. . .

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    dıştan bir şey yok ama servis kayıtlarına ve bir yetkili servise göstermek lazım ayrıca duyduğuma göre egzozu taktıktan sonra beyinden ayarlanması gerekiyormuş karışımın

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    sağa yada sola yattığı kesin. karbon kaplamış onun dışında görsel bir sorunu yok gibi fiyatı makul
    hellboys bunu beğendi.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Nasil bi karisim acaba veya zarari olacak birsey mi bu egzoz konusu yardimlarinizi bekliyorum tum sayfalari bastan sona kadar okudum hatirladigim kadari ile oyle birsey hatirlamiyorum da

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Birde kafam karışık biraz ikinci el motor alicaz sonucta nasik kullanikdi bilmiyoruz bu motor larin motor kisminda bir sorun cikabilirmi acaba yada sanziman bolumunde ikinci el olduğu icin notere felan ne kadar gider bilgim de az ayrica sigorta felan ne kadar tutuyo yoksa sıfır olmak mi mantıklı pek cikaramiyorum ama ne gibi masraflarim olur sizlerin degerli yorumlarinizi bekliyorum sonucta kullanmış ve kullanmakta olanlar var servisi arasam plaka yi soylesm kayitlari cikar mi acaba . . .

YAMAKASI20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125
    HondaCbr250'nin dediği gibi motorlar gelsin bol bol paylaşım gelecek :D:D
    HondaCbr250 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    benim bildiğim daha doğrusu bana söylenen bu şekilde daha fazla bir bilgim yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)