Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Arkadaşlar boy sorununu hiç dert etmeyin dururken kalkarken ışlıklarda felan sorun yaşamazsınız. Bendede boy sorunu var. Boyum 1.80 Yamaha wr 125 de parmak uçları bile yere değmiyor sele yüksekliği 93 cm düz yollarda hiç sorun olmuyor ama arazide durmak istediğimde çukurlar sorun oluyor. Tabiki siz araziye girmeyeceğiniz için hiç sorun olmaz
    dignity bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki hemen paylasıyorum

---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:07 ----------

" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Post added at 02:12 ---------- Previous post was at 02:09 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Post added at 02:20 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

[IMG][/IMG]
    dignity ve hellboys bunu beğendiler.

dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar boy sorununu hiç dert etmeyin dururken kalkarken ışlıklarda felan sorun yaşamazsınız. Bendede boy sorunu var. Boyum 1.80 Yamaha wr 125 de parmak uçları bile yere değmiyor sele yüksekliği 93 cm düz yollarda hiç sorun olmuyor ama arazide durmak istediğimde çukurlar sorun oluyor. Tabiki siz araziye girmeyeceğiniz için hiç sorun olmaz
    aslında bende dert etmiyordum ancak babam ısrarla ayakalrın yere tam bascak diyo gitçez fuarda görcez tam basmıycak tabiki ama ikna etme çabalarına girişicem

tuense senin boyun kaç tam olarak ?

Aynen tuense boyun kaç senin ?

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    tuense aklımda bi fikir var ama gerçekleşmsine (lastikler bittiğinde) zaman var sana bi danışayım sence bizim motorlara pirelli diablo rosso 2, öne 110 arkaya 140 taksak şasi sorun çıkarırmı

tuense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam olarak 1.85

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuense aklımda bi fikir var ama gerçekleşmsine (lastikler bittiğinde) zaman var sana bi danışayım sence bizim motorlara pirelli diablo rosso 2, öne 110 arkaya 140 taksak şasi sorun çıkarırmı
    Onu bende dusunmustum ama bı kac kıseye sordum acıkcası kımse tavsıye etmedı.
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    fotolar için saol bende şu yağmurlar bitsin en kısa zamanda paylaşımlara başlıcam şimdilik sadece bunlar var;

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

bi bakarmısın buradakine http://r125.proboards.com/index.cgi?...lay&thread=879
    tuense bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bende bu pazartesi inşallah allah izin verirse yzf r125 beyaz 2012 model 500 kmde 7500 tl ye alıcam.ancak beni tereddüt eden bazı sıkıntılarım var.
    1.1 senedir 150 cc mondial 150 mash otomatik vites scoter kullanıyorum.trafik tecrubesi edindim nerde ne yapacağımı trafikte nasıl haraket etmem gerektiğini uzun yol olsun e5 olsun sürekli kullandım.manuel vites arabada kullanıyorum. ancak vitesli motora ilk geçiş yapacağım. trafik tecrubesi vitesli motorda otomatik vitese göre fark ediyormu?.
    2.boyum 1.78 cm motora bindim ancak ayaklar yuzde 50 yere basıyordu.tam eğilmek gerek bu motorda uzun yol gitcem 250 km sakaryaya gitcem sıkıntı yaratırmı? çok aşırı ağrı yaparmı?
    3.orjinal tekerleri yağmurlu havalarda viraj olsun yokuşta olsun sakin kullanımda fren sıktığımız zaman kayıyormu lastikler?
    mesela benim mondial yagmurlu havalarda çok hızlı gitsemde ön arka freni dengeli kullandığım için ve lastikleri değiştirmiştim ilk aldığımda hiç kaymıyor. yzf nin lastiklerini değiştirmeye gerek varmı?
    4.istanbulda nedense yzf r 125 süren hiç görmedim bizim zeytinburnundada hiç yok süren.neden acaba?
    5.şimdi altımızdaki motor sexi olunca şöyle bi sıkıntı olurmu.bu bizim zeytinburnunda o.çocukları özellikle abart kuş beyaz şahin doğanlar scoter kullanmama ragmen sıkıştırma yolda zigzag çizerek sollama yapmama izin vermeyen döller var burda.yzf yi görünce üstüme sürmelerinden dolayı hapse girmekten korkuyorum açıkcası onları öldürürüm diye.çok göze batar diye düşünüyorum bizim zeytinburnunda bu yzf
    hırsızı hapcisi tinercisi her boktan adam var bu semtte. a.nun magandaları yüzünden motor hevesi bırakmıyolar adamda.bi zevkim var motor onunda içine ediyolar trafikte şerefsizler.
    beyaz yzf r 125 gecen gün rüyama girdi sürüyordum o günden sonra aşık oldum bilgisayarımın duvar kağıdı bile yzf r125 resmi var beyaz renk:D
    yzf yi alınca ilk işim burda paylaşmak olucak resimleri ben ve motorum diye :D
    allah herkese kazasız belasız yolculuklar nasip etsin tüm motorcu kardeşlerimi özellikle bu soğukta motorla kuryecilik yapan kardeşlerimizi hepimize dua ediyorum. allah kabul etsin inşallah.AMİN
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    fark fazla değil ama ediyor yokuşta fark bayağı var.Nasıl oturulacağını biliyorsanız sıkıntı yapmaz.Bunların lastikler yol lastiği olduğundan kayabilir ben denemedim fakat kayacağını düşünüyorum, bence değişime gerek yok.Umarım motoru alınca forumu unutmazsın.Resimlerini bekliyorum

Motosikleti
    tam tersi motoru alınca foruma abone olacağım :Dmotoru alır almaz dediğim gibi ilk işim resimleri burda paylaşmak olucak hellboys
    bu arada yokuşta fark baya var dedin ne gibi bir fark var tecrubenle anlatırmısın bizde ona göre önlemimizi alalım .tşkler
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    kısmetse ne zaman alıyosunuz motoru

Motosikleti
    21 ocak pazartesi inşallah gidip alıcam motoru bi aksilik çıkmassa yokuştaki fark ne gibi anlayamadım

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    şimdi otomatik viteste yokuşta artçında varsa sorun olmaz çünkü debriyaj ve vites derdiniz yok ama bunda yarım debriyaj falan yok sol ayak yerde çünkü bayırda ön freni sıkarsanız ön tekerlek kayar ve geri doğru gidersiniz bu yüzden arka freni sıkmanız gerekir ve sol ayağın yerde olması gerek şimdi bu linkte var http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

Motosikleti
    saol bilgi için ben her iki frenide eşit sıksam nasıl olur?
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    sadece arka da olur far etmez ama mutlaka arka olmalı çünkü durduktan sonra geç alabilirsin. nereden alacaksın motoru

Motosikleti
    kadıköyde sahibinden alıcam 500 km de bi gidip görücez motoru sorun yoksa motorda hemen o gun alıcam
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    netten falan mı buldun öyle ise bi link atarmısın

Motosikleti
    bayır aşağı derkenmi arka sıkılmalı diyosun yoksa bayır yukarı ikenmi arka freni sıkmalı orasını anlayamadım

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    misal farzet ki bayır yukarı gidiyosun ve trafik bi nedenle durdu arkanda da artçı var eğer önü sıkarsan kayar ve dengeni kaybetmene sebep olabilir arka freni sıkarsan daha dengeli durursun ve kaymadan kalabilirsin

Motosikleti
    netten buldum atim linki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-orjinal-yamaha-yzf-r125-111598352/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)