Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Sym joyride 200 sahibi arkadaşlarla tanışmak,performansı,problemleri paylaşmak ve istanbuldakilerle grup gezileri yapmak istiyorum.Varsa cevap yazsın ltf.

Tşk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    selam ben de joyride 200 almak istiyorum sana bir kaç soru sorsam cevaplarsan sevinirim, mesela yakıt durumu nedir, ben ve eşim toplam 200 kg mız ve 150-200 km yol yapabılırmıyız, yokuşlarda iyi çekermi, ve sen hiç sorunla karşılaştınmı? bu motoru nerden almamı önerirsin, teşekkürler...

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    fiyatı 5.1 milyar 14,5beygir 172 cc.
    ben 75 kiloyum arkamdada bir okadar olup 100-120 yapıyorum.
    tüketimi km de 110 bin tl kadar.
    yokuşlarda vs bir sorun yaşamadım.şimdiye kadar bir arızada çıkarmadı 3.500 km oldu
    motor sıvı soğutmalıdır 150-200 km'nin sorun olacağını zannetmem.
    sele altı bagajı oldukça geniştir 2 kast yada 1 kask kilit zincir brandayı falan rahat alır.

mavi kırmızı metalik gri ve siyahı mevcut.
    eğer özellikle bu tipin üzerinde durmuyorsan SYM nin HD200 diye bi modeli daha var.büyük lastikli onada göz at.

kısacası ben memnunum.biraz tüketimi yüksek olabilir ama tüketimi daha düşük gibi görünen çin malı motorlara göre performansı daha tatmin edici.

bu motoru yada başka bir motoru türkiyede hiçbir yerden almanı önermem çünkü hepsi satarken çok ilgili ama işin düştüğünde bakarız yaparız yarın gelsen motoru bıraksan 2 gün sonra alsan gibi tavırlar içinde.ben şimdiye kadar sadece kızıltopraktaki honda bayii hakkında şikayet duymadım onun dışında hepsi işini halledene kadar seni mutlaka gerer strese sokar.ama başka çaren olmadığı için birinden alacaksın mutlaka.

göztepe tarafında caddede Korlas motor minibüs yolunda Moto -Rs diye iki yer var satış ve servis veren.

anadolu tarafındaysan benim motoru görüp inceleyebilirsin.
    hayırlı olsun.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    çok sağol , nerdesin ben kızıltopraktayım, gelirim olmazsa senin yanına,

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    göztepe

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    nichtsx, bence başlığı değiştirip SYM Motor sahipleri olarak açsan daha güzel olur en azından Joyride 200 ün dışında diğer Sym sahipleride bilgi ve görüş edinmek için çekinmeden başlığı tıklayabilecektir ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hımm Taiwan malıymış yani dünyanın en iyi motosiklet yapan ülkelerinden birinin malı ve Euro bazından satılıyor avrupaya açılmakta hiçbir sıkıntı çekmemiş. Motorlarıda oldukca iyi fiyata satılıyor sanırım kalitesinden dolayı fiyatları biraz yüksek, ama şekil açısından çok iyi aletleri var .

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    federal, Sym Joyride 180 bu motorunda teknik özellikleri ve görünümü çok güzel .

Bunuda alabilirsin

http://www.motorscooters.co.uk/page17.php

ama sanırım bu model Joyride 200 ile aynı, biraz araştırma daha yaptım ve Sym motorun orjinal sitesini buldum orada bir model daha var çok etkileyici Ful injeksiyon RV180 EFI diye bir model, Sym motorun modellerini incelemek isteyenler için sitesi ;

http://www.sym.com.tw/eng/index.php

kolay gelsin ...

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    İlk sorum olarak bu SYM hangi ülkenin malı merak ettim.
    bildiğim kadarıyla SYM Suzuki' nin yan firması gibi birşey olmalı.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    crato, kardeş tam oku yazdıklarımı. Senin yazdığının 2 üstündeki mesajıma bak. Suzuki Taiwan malı mı ? ...

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    metal,

crato doğru söylüyor diye biliyorum.aynı ülkede olmaları şart değil.suzuki için üretim yapan bir firma olduğunu biliyorum.türkiyedede ithalatını suzukiyi getiren firma yapıyor.

avrupada özellikle fransada oldukça fazla kullanılıyor.
    Joyride 180 diye ayır bir model yok bildiğim kadarıyla.motor 172 cc bu nedenle satıldığı ülkeye göre ismi 180 yada 200 diye sunmuşlar sanırım.

RV180 EFI Türkiyeye ithal edilmemiş bir model.Joyride 200 ün aynısı sadece aynalar gidondan alınıp ön kasaya monte edilmiş ve plastik yapılmış.siz asıl Joy max 250 ye bakın getirselerde seneye alsam

buarada nette gördüğünüz Joyride 200 lerin çoğu 2004 model.2005 modelinde çok ufak değişiklikler var bence daha güzel.örneğin ön cam uzatılmış ve sarsıntıyı önlemek için hava geçiz yuvası açılmış elcikler değiştirilmiş vs

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    nichtsx, ithal eden firma demek ; malı onaylamış ve belli bir risk altına girmiş demektir. Örnek verecek olursak Keeway motoruda Türkiyeye Aprilla getiriyor yani Aprilla distribütörü ama Aprillanın yan kuruluşu falan değil. Zaten yan kuruluşu olması için sonunda veya başında biryerde Suzuki harflerinden veya ableminden bir parça taşımak zorunluluğu kanunidir . RV 180 EFI da bence Joyride 180 veya 200 den farklı bir model görünüm olarak ve motor hacmi olarakta . Zaten orjinal sitesinde teknik özellikleri var ...

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    metal yapma hocam yaa nedemek istediğimizi anladın motana motor suzukinin yan kuruluşu olduğu için getirmiyor SYM yi bunu demek istemedik.Bütün söylediklerimizin dışında buda var dedik.

RV 180 EFI tabiki Joyride 200 den farklı ama ana hatlarına baktığında görünüm olarak joyride ile aynı.aynı model ama ateşleme tipleri motor hacımleri ve biriki aksesuarı farklı 2 araba gibi aynen.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    nichtsx, boşver kardeş ikiside güzel motor kim getiriyor olursa olsun , şekil ve motor hacimleri ne olursa olsun. SYM alacak arkadaşlara tek diyeceğim şey var o da ; Sym iyi bir tercihdir ...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    ARKADAŞLAR BENDE SYM ALACAĞIM AMA ARALIKTA, FİYAT DÜŞERMİ ACABA BİRDE HD 200 Ü DE GÖRDÜM AMA JOYRİDE 200 ÜN GÖRÜNÜMÜ DAHA GÜZEL GELDİ BANA, NICHTSX SEN BANA KIZILTOPRAK TA BAYII VAR DEMISTIN AMA BULAMADIM NERESI TAM OLARAK SOYLERMISIN , TEŞEKKÜRLER...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    ARKADAŞLAR BENDE SYM ALACAĞIM AMA ARALIKTA, FİYAT DÜŞERMİ ACABA BİRDE HD 200 Ü DE GÖRDÜM AMA JOYRİDE 200 ÜN GÖRÜNÜMÜ DAHA GÜZEL GELDİ BANA, NICHTSX SEN BANA KIZILTOPRAK TA BAYII VAR DEMISTIN AMA BULAMADIM NERESI TAM OLARAK SOYLERMISIN , TEŞEKKÜRLER...

cemgundes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FİYAT DÜŞMEZ AMA MÜTİŞ KAMPANYA OLUR

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    metal,
    hah işi sonuca bağladık bencede öyle Sym 200 sahibi olarakta aynı fikirdeyim.3500km oldu henüz bi sıkıntım yok ve performansındanda memnunum.sadece böyle kendi motoruymuş gibi ilgilenen uğraşan bi servisin özlemini çekiyorum çok.yaz sezonu böyle olması normal.eylül ortasından sonra servise götürüp bütün vidaları söktürür tekrar toplatırım boş olur piyasa.ha şikayetin yokta niye servistesin diyceksiniz?? meraklı adamım hassas adamım)

federal kızıltoprakta var dediğimi hatırlamıyorum.çemenzarda moto rs var caddede de korlas var benim bildiğim.başkada vardır motlaka.

hd 200 görüntü olarak benide itiyor ama lastik çapı büyüktür tipi içine sindirebilirsen daha iyi bir tercih olabilir.

ben sıkıntıdan bu hafta sonu biyere gitmezsek gezi falan motorun grenajlarını söküp genel bir kontrol yapmayı düşünüyorum.malum maxi scooterler diğer motorlar gibi malmülk ortada değil içini görmek istiyorum)

bu arada muhabbet ilerledi ama bi Joyride 200 kullanıcısı düşünemedik haala iki muhabbet edelim )

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    BİZİM YAN KOMŞU GELDİ ŞİMDİ MÜŞTERİM KENDİSİ, İNANMIYORUM YA ALTINDA JOYRİDE 200 VAR 1 SENEDİR BİNİYORMUŞ SİYAH, 10.000 KM DE TEK BİR SORUNLA KARŞILAŞMAMIŞ ,NICHTSX KENDİSİ FİKİRTEPE MURAT SİNEMASININ ORDA BIR SERVISE GIDIYORMUS 10 NUMARA ILGILILER DIYOR, MOTORU BEĞENDİM , BU ARADA KIZILTOPRAK TAKI EN SON MOTORCU DUKKANI SYM BAYII OLUYORMUS YAKINDA, TABELASINDA HYOSING MI NE YAZIYOR, ORDAN ALIRIM BENDE INSALLAH, KOLAY GELSIN...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    BİZİM YAN KOMŞU GELDİ ŞİMDİ MÜŞTERİM KENDİSİ, İNANMIYORUM YA ALTINDA JOYRİDE 200 VAR 1 SENEDİR BİNİYORMUŞ SİYAH, 10.000 KM DE TEK BİR SORUNLA KARŞILAŞMAMIŞ ,NICHTSX KENDİSİ FİKİRTEPE MURAT SİNEMASININ ORDA BIR SERVISE GIDIYORMUS 10 NUMARA ILGILILER DIYOR, MOTORU BEĞENDİM , BU ARADA KIZILTOPRAK TAKI EN SON MOTORCU DUKKANI SYM BAYII OLUYORMUS YAKINDA, TABELASINDA HYOSING MI NE YAZIYOR, ORDAN ALIRIM BENDE INSALLAH, KOLAY GELSIN...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler