Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Reagal Raptor Dd 100

Motovento
    REKLAM ALANI

2 aydır kullanıyorum, çok memnunum araçtan önceki çin malı cruser lerimden ayrı bir motor en azından tarzı var, ama şehir dışına çıkarım 2 kişi gezerim derseniz sakınınız
    Ben ev iş arasında ve şehir içindeki işlerimi halletmek için kullanıyorum 15 ytl lik benzinle 130km yol yaptım şehir içinde. scooter dan sıkılanlar için harika bir seçim bence, 60 km üzerinde titreme ve ses yapıyor. (2 kişide olsan tek kişide olsan pek bir farkı yok, dik yokuşlarda deneme fırsatım oldu rahat rahat çıkarıyor)
    2. elini 3500 km de 1,5 liraya aldım.
    100 cc düşünenlere Tavsiye ederim ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100cc olması çok da sorun yaratmaz gibime geliyor çünkü motor feci hafif gözüküyor. bence 150cclik çinlilerle aynı hıza ulaşır. kalkışı da daha seri olur. zealsun 150-19 ile 90ı geçemiyordum, bu geçer bence. ama zs150-19 daha güzel gözüküyor o ayrı.
    110'u görüyorum dostum.Yeterki deviri ve vitesi doğru zamanda at 1-2 normal 3-4 te tam deviri tutturman lazım 4'te 85 i görüyor zaten 5te çok güzel kavrıyor.Dişli falan değiştirmedim orjin

Motosikleti
    şimdilik yok
    vallaha kararsız kaldım dogrusu marka olarak kesinlikle tercihim ama 100 mü yoksa 150 lik mi bi türlü karar veremiyorum

Motosikleti
    S&T GV250
    yazlık vs yerlerde, küçük kasabalarda kullanmak, hafif sıklet bi artçıyla dağ bayır dolaşmak için çok ideal ve havalı bir motor olduğunu düşünüyorum, fakat metropollerde kesinlikle tavsiye etmem. çin malı olmasından kaynaklı teknik aksamda çıkarabileceği problemler hallolur da alçak yapısı nedeniyle yol üzerinde görünürlük problemi fazladır. 50 cc scooter vs bu açıdan daha güvenli olabilir ama regalin bu motoruyla otoyola çıkmak epeyi zor olur gibime geliyor...
    LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM

Motosikleti
    Kanuni Ronny
    fiyat olarak uygun.
    Moto olarak ufak am yakit avantaji Olur gibime geliyor.
    Otamatik vites olması bence rahat kullanım ama manuel olsaydı daha az harcardı :-)
    Kullanıp memnun olmayan varmı biraz beklemek lazım herhal
    Neyi Beğenip Seçersen Seç,Aklın Hep Seçemedigin de Kalır :-(.

ikinci el 250 lik regal almak istiyorum motor hakkında bilgisi olan arkadaşlardan
    yardım bekliyorum

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı mehmet19_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve ayrıca reagal raptor çin malı değil japon malı americada 250 ccliği polis motoru olarak kullanılıo 250 liliği güzel de 100lüğü 5 para etmez ayrıca ibre 100 gösteriyo anca sıka sıka 80 yapıo ve çok kasıo titrioo artı scooter lar bundan daha seri
    Regal raptor Taivan malıdır üretimide çin'de yapılmaktadır.
    34 HGeldin 3291

*Yeni motoruna isim arıyor [Önerilere Açığım]

arkadaşlar forum ölü ama bu motoru alıpta memnun kalan varmı yada çok mu sorunlu bi tane satılık buldum alsammı almasammı

ya motoru aldık foruma giren yok neyse ara ara bakarım artık.....

hocam motoru test ettinmi bende rr dd100e almayı düşünüyorum nasıl biraz anlatırmısın ? max hızını merak ediyorum yol tutusunu falan otobanda nasıl gidermi? yardımcı olursan sevinirim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı regalraptorq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motoru test ettinmi bende rr dd100e almayı düşünüyorum nasıl biraz anlatırmısın ? max hızını merak ediyorum yol tutusunu falan otobanda nasıl gidermi? yardımcı olursan sevinirim
    100'lük motor işte, devamlı gidebileceği hızı 70-80. Otomatik olanını almanı tavsiye etmem, 4 vites yarı otomatik al mutlaka. Arka lastiğinden bulması da zor diye duymuştum, 4.50-12 lastik.

Hocam scooter sürebiliyorum vitesli surmedim hıç yarı otamatigin nasıldır kullamı?

MAX HIZ 75-80 YOL TUTUŞU KÖTÜ AMA BU LASTİK MESELESİ PARAYA KIYARDA İYİSİNİ ALIRSAN DERT OLMAZ YAKIT ÇOK UYGUN PARÇA BOL UCUZ...
    BEN ÇOK MEMNUNUM....

tamamdır hocam sağolasın

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    millet bu 100 cc motordan ne bekliyor bir de ne istiyor birtürlü anlamış değilim
    not:topiğin en başından beri yapılan yorumlara göre yazdım bunu
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    RR DD 125 E
    arkadaslar dd 125 e de iyi bnce bnde var cok memnunum

hardtopfatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Turbo Sport 2G
    Yeni modelleri geliyormuş dd100ün Ankaradan bayi 1 haftadan haber edicem dedi inş hyrlısı bekliyorum merakla..Devir hesap devri büyük cc akıl işi değil..

hey gidi günler hey...
    raptorumu sattım ama ne yalan söyliyeyim aramıyorum desem yeridir...yeni modeli nasıl acep belki yine alırım...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)