Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket:

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0 0%
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Mobylete, Peugeot, Bisan 103 ve 105 Ciler Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı karasahin24 adlı üyeden alıntı
    bana peugeot 103ü tam manasıyla hızlandıracak acıklamalı bilgi veren vermı kendine güvenen ben yaptım diyen karasahin103@hotmail.com benle görüşsün lazım
    ben usta değilim ama burada teorik bilgiler vereceğim belki işe yarar.
    zaten usta yazsa bile söylenenden çok uygulama önemli.
    ilk olarak bu işe gerçekten çok paran gidiyor.yeni başlayacaksanız iyi düşünün derim.
    işte yapılacaklar.
    gılardoni tek segmanlı silindir
    19luk dellorto karbüratör.
    arkaya 38lik dişli
    çırçır egzoz
    ve çok hassas ayar yapacak bir usta.
    motor alçaltılıp gereksiz ağırlıklar atılmalı bunları yaparsan 110 120 gibi süratlere çıkabiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    herkese merhabalar arkadaşım ile mobylet topluyacaz herşey war malzeme olarak ama gel görki benim pek fazla bilgim yok nelere dikkat etmeliyim.... birde motor hakkında hangi parça ne işe yarar anlatırmısıınız...teorik bilgi lazım ...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    arkadaslar bende ınanmıyorum bu mobıletlerın 150 fln yaptıklarına ama acıkcası ben korkmaya basladım bu mobıletlerden
    MT ANTALYA

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    http://mopedriders.org/article_view....q=2&fldAuto=15
    http://mopedriders.org/article_view....q=2&fldAuto=12

bur ka
    burada eski modeller de olsa yeterli bilgi olacağını sanıyorum.ama
    bir usta ile samimi olup bu işleri bir tamirhade yapmak daha iyi olur bence. ben evde ufak tefek işler ile uğraşıyorum ama bozuldu mu tamirciye götürmek zor oluyor
    ben o dan toplayamadım ama toplamayı çok isterim.başarılar

HevsMiSandiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 100kh hayalinde pug 103 sahibiyim:D taaaaaaaaa 79 model
    merhabalar eskişehirde oturuyorum ben pejo modifiyesi için parça almam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum bu iş (moped modifiyesi) esk de çok yyaygın değil sanırım herkez sınırlı olarak yapıooo parça desteği nasıl karışılarız bilemioorum eskişehir dışı olupta parça temin ederim ben dien varsa görüşelim para mühim deel önemli olan pejom
    ׺°”˜`”°º×קєรรเ๓เรtรtγļє×º°”˜`”°º×
    ¿?¿?¿?»|»|»U9uя«|«|«¿?¿?¿?

igidu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında
    Vav bende böyle bir topic arıyordum.
    Ben de 1965 model orjinal mobylette var. İnanması dahi güç değil mi? Yalova esenköyde depoda duruyor. :( Babam müzeye vericem diyor kaç senedir.

Neyse geç oldu ben yatiyim. İyi geceler

bigbangson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette 4x50cc+mondial 150kn=inşallah bir gün cbr900rr yenisi yok ama hastasıyım
    yahu bi motor yapayım dedim yarım kaldı kışa toplarım artık o zaman sadece motorsiklet üretimi yapan firmaların orijinal motorlarını kullanarak kendinizi motorcu hissedin sizde ne yapalım herkes kendi hayatını yaşar yada yaşadığını sanar hele buradaki kıl insanları gördükçe uyuz oluyom yahu iddia edilen bişey var gel gösterelim de diyolar ama illede olmaz diyenler çıkıyor önyargılı davranmayın yada çıkın gidin sırf muhalefet olsun diye gözlerinizi bozmaya çalışmayın bırakın işinize bakın yahu motorsiklet sitelerine gidin ordaki motorlara bakın belki sizinde olur bigün hayalinizi yaşatırda bi işe yararsınız yaramaz insanlar
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]insanlık tekerleği keşfetti sonra da motorsikleti[/COLOR][/SIZE][/FONT]

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    bende de moped var ve kendime güveniyorum, sorularınızı cevaplayabilirim, mopedleri küçümser bakış açınızdan vazgeçin

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    slmlar ben peugeot 103 ninja hakkında bilgi almak istiyorum.Kısa zamanda cevap yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar Yağ Konusunda Bilgi Paylaşabilirim Castoldan Başka Yag Koymayin Bana Hak Vericeksiniz

SIVASLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CoBra 105_2003

Motosikleti
    mondial RS 151(Pert Oldu)-Honda Cbf 250 (2005)
    bende suzuki tvs var motoru fazla zorlamaktan segman kırdım simdi çift kafa glardoni yapmayı düşünüorum siz ne düşünüyorsunuz??yorumarınıza bekliorum:D
    Cbf 250 2005

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    ne demek istedigini anlayamadim?
    biraz daha acsana
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Slm arkadaşlar bendede 103 var. Moped modifiyesi ile ilgili yazılanları takip ediyorum.Birde bizde mobylet var çift kafa ama karbüratör sorunumuz var.Tek yapmayı düşünüyoruz ne gibi tavsiyeleriniz var.Bi yardımcı olursanız sevinirim...

bende siteye hemd motora yeni başladım bş star 103 almayı düşünüyorum ban bu konuda yardım ederseniz çok sevinşrim ekleyin beni msnden yardım almam gerekio pitbullcular_giray@hotmail.com ok şimdiden herkeze çok teşekkür ederim

arkadaslar 19*19 karburator cobrada ii hız ve cekıs yaparmı cvplarınızı beklıyorum

mobi

slm lar ben sıteye yeni üye oldum bende bir mobı mmerakıdır gıdıyo
    cok saglam motorlar bende bıonık panter tıpınde sası ole yanı airsal 19 19 mobı var ondıslı 14 arka dıslı 52 baska bı ayarmıs falan bıseyde yok
    gecenlerde glordon 15 yenıldım
    hızını artırmam ıcın yapabılecegım bısey solersenız uygulamaya calısırım bu arada yarıs mesafesı 500 bılemedın 600 m dir

soru

slmlar arkadaşlar ben bi motor aldım bisan star 103 0 aldırm henüz 380 km de ama fazla hız yapmıyo 40-45 arası özelliklerine gelince
    bisan star 103
    model:2007
    km:380
    hız karbıratörü
    ha bide 49 dd yazıo o ne cc deilmi
    ve turbo susturuculu egzoz neden hız yapmıyo sizce cevapları bekliom

arkadaşlar bendede peugeot 103 vardı sattım sattığıma bin pişmanım 103 gibi bi motor bulunamaz bi nimet çek gazı git durmadan platinliydi ama 90ı bulurdu 105 motor değildi has 103 önce peugeot motordu yağ koymadığım için kitlendi yarışırken 103 yaptırdım bence 103 ten şaşmayın 1 numara şimdi alcam bitane arıyorum kırmızı elektronik

arkadaşlar bişeyi merak ediyorum motora 70 cc 105 motor taktırcam ama neden şişiyor yazabilirseniz sevinirim yoksa 500 cc 103 e devam bi zahmet yazıverin bilen arkadaşlar

arkadaslar bu peugeot 103 ve 105 motorların teknik özelliklerini bi yazar mısınız?hangisi daha iyidir?piyasada 2.el fiyat durumları nasıl?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler