Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haojue HJ150-9 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Haojue

Ebatlar(UxYxG): 1995 mm x 760 mm x 1095 mm
    Dingil Mesafesi: 1280 mm
    Ağırlık: 136 Kg ( HJ150-9 ) / 135 Kg ( HJ150-9A )
    Yerden Yükseklik: 178 mm
    Sele Yüksekliği: 770 mm
    Tank Kapasitesi: 13.3 L
    Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek silindir, Hava Soğutmalı
    Max. Güç: 8.4 KW ( 8,000 rpm )
    Max. Tork: 11.3 N.m ( 6,000 rpm )
    Karbüratör: Dalgıç
    Aktarım: 5 Vites
    Ateşleme: Dijital CDI
    Marş: Elektrik / Ayak Marşı
    Fren: Ön disk tambur / Arka tambur
    Lastik: Ön : 2,75/18 - Arka : 90/90-18
    Akü: 12V6h ( Bakım gerektirmez )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Motordan anlayan bir kurye için etkileyici bir model. Suzuki ortaklığı ile üretiliyor olması, endişeleri kaldırıyor. Fiyatı yaklaşık 5000 tl.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreşimini CBF150 hatta Inazuma ile kıyaslayabildiğim tek motor. Diğer Çinlilerle alakası yok, kıymeti hala anlaşılamadı. Fiyatı biraz daha düşük olsa çok iyi satar.

Motosikleti
    Hyosung GV 650 Haojue 150-9 Mz 301
    Ben kullanıyorum şuan 2400 km oldu hiç bir sıkıntı çıkarmadı, sadece aynaların açısı yetersiz.Gerçekten hala hak ettiği yere gelemedi zamanında konu açıp arkadaşlara şiddetle tavsiye ettim gidip titreşimli kalitesi düşük motor almasınlar diye ama pek yeterli olmadı sanırım. Fuarda bütün küçük hacimleri baya bi inceledim haouje kadar kalitelisini görmedim. İnanmayanlara da kullandırabilirim demiştim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    bunlarda titreşim testi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

malesef videolarda sorun var şimdi videoları bulamıyorum facebook sayfasından kopyala yapıştır yaptım arama yaparsanız bulabilirsiniz ben bulamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Motosikleti
    kawasaki Versys 650 (2015) haojue 150-9 (2014)
    motor da sıfır vibrasyon var çünkü çift balansör var herseyiyle harika bir motor şu anda tanıtım amacıyla fiyatı uygun diye hemen aldım seneye baya bir zam gelecekmiş bayinin dediğine göre zaten yurt dışında 150-9 olan modelini honda ve yamaha dan daha pahalı bu herseyi açıklıyor zaten...http://www.beijingriders.com/Street/...39_531852.aspx

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

benim motorun ybr ile arasında ki yurt dışı fiyatları
    http://www.beijingriders.com/HaojueS...8_6741980.aspx
    http://www.beijingriders.com/Yamaha_...8_2630906.aspx

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

bu arada motorun hızından kimse bahsetmemiş o konuda da ben bilgilendirme yapayım düz yolda 117 yapıyor hafif egimde 122 ve kesiciye giriyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

hava filtresinin resmini çektim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

arkadaşlar grup kurduk bilgi paylaşım için almak isteyen karar veremeyen grubumuza katılabilir...
    https://www.facebook.com/groups/1522746081292720/

arkaşlar selam, bende hj150-9 motor var ve son derece memnunum. en fazla hoşuma giden özelliği ise titreşim neredeyse hiç yapmıyor olması. oldukça uygun ücretle ve suzuki gibi bi markayla aynı fabrika çıkışlı olması insana güven veriyor.

bu arada belki ilginizi çeker diye söylemek istedim. haojue türkiye, facebook sayfasında bizden gelen motosiklet paylaşımlarıyla ilgili bi fotoğraf albümü yapacakmış. sayfalarında bizim de motorumuz görünse fena olmaz sanki

https://www.facebook.com/HaojueTurkiye?fref=ts

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    yakışıklı motor

http://www.haojue.com.tr/TD150.asp?id=

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Arkadaşlar motoru çok araştırdım ve doydum artık şimdi alma zamanı fakat benim bir kaç sorum olacak bu motor Yamaha ybr den dayanıklımıdır bana mantık olarak dayanıklı geliyor sizce masıldır

Motosikleti
    Hyosung GV 650 Haojue 150-9 Mz 301
    hiç boşuna kafanı bulandırma sadece kullanan haouje cilerden bilgi al diğerleri ön yargı ile yaklaşıp hiç yamaha ile haojue bir olur mu diyecekler kalite olarak kesinlikle haojue önde.

Motosikleti
    2014 TVS Apache RTR 150
    Bulundugum kasabada satisini yapan ufak bir yer var abi adam nasil pazarliyor hicbir abarti ve yalan yok" bu Tayvan da uretiliyor ustunde Yamaha motoru var " dedi nasil bir pazarlama anlayisi var ben anlayabilmis degilim.Cin mali ama adi cikmis diger mallar gibi degil dese garanti ve servisi konusunda biraz bilgi verse en azindan cok daha ilgi cekici olabilir sahsen yakindan kontrol ettim test etme firsatim malesef olmadi ama gorunusu ve malzeme kalitesi hosuma gitti ama abi insan guvenemiyor iste...

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Dostum bu motor Suzuki kalitesinde bir motor bende senin gibiydim fakat kullanınca anlıyorsun herşeyi. Faceden yabancı gruplara bak adamlar 94 bin km 50 bin km yol yapmış sıkıntı yok. Ben Kullanıcı olarak tavsiye ediyorum . Zaten hava filtresinde Suzuki haojue yazıyor yani lafta değil Ortaklık. Sitesine gir herşey ortada. Bu arada Suzuki inazumayı üreten firma haojue

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler