Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kymco aktiv

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum yıllardır moped kullanıyorum cup tipi motor almak istiyorum cin mallarını beğenmedim kymco aktiv japan mallarına yakınmış motor bilgim yüksek ama sizler daha ustasınız lütfen bu motor hakkında bilgi şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    kymko motosikletleri dünyanın enbüyük scooter üreticileri arasında yer alıyo diye biliyorum.kalite olarak yapılan yorumlarda dediğin gibi japonlara yakın olarak bahsediliyo.tayvan malı bi marka.cup dediğin motor türü nedir.cruiser demek istedin sanırım.markanın cruiser modeli olan 250venox benimde istediğim ama fiyatı dolayısıyla alma ihtimali göremediğim çok hoş tipte bi motor.bu marka ülkemizde çok bilinmiyor.eksik bilenlerse çin mallarıyla karıştırıyor.aksine çin mallarıyla uzaktan yakından alakası yok.fiyat olarakta biraz fahiş sayılır.ama param olsa alacağım bi markadır.imkanın varsa bu markadan motosiklet seçmeni tavsiye ederim

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fatih_83 aramıza hoşgeldin..
    vlad1462 CUP tarzı motorlar yarı otomatik 100 ve 110 cc türü mopet,scooter melezi bir motordur ülkemizde bu sene çok tutuldu bu model aşşağıdaki link ten motoru görebilirsin,anlıcan cruıserle falan alakası yok
    http://www.kymcotr.com/html/urun_004.html
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    var bişeyler
    yarı otomatik nası oluyo.kullanım şekli nası yani.debriyaja basmadan mı vites değiştirebiliyosun.

beni motor hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim cup tipi motorlar 100 cc yarı otomatik bir motor param ancak buna yetiyor çin mallarına bulaşmak istemiyorum 250 venox çok iyi ama paramız yetmiyor arkadaş nabalım alamıyoruz

Motosikleti
    var bişeyler
    hayırlısı olsun be baba.umarım daha iyilerinede sahip olursun.

cümlemize inşallah arkadaş herkez kazanalım paramız olsun en iyilerini alırız inşallah ben çok büyük motor istemiyorum zaten gidiceğim km az balığa gidiyorum 7-8 km o yüzden kymco cup 110 cc düşünüyorum sizce yterli olurmu hem fiyatıda ucuz

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    arkadaşlar yazan varmı bilmiyorum ama yarı otomatik olan o motorlara chooper deniliyo
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

savul bilmiyorduk mondial 50tt arkadaş mondial kullanıyormusun fiyatları çok cazip ben kymco aktive baktım güzel ama fiyat yüksek ben 7-8 km balık tutmaya gidiyorum motoru bunun için kullanıyorum mondial nasıl 100 cc yada 110 cc yarı otomatikler yardımcı olursan çok sevinirim

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben kendi motorumdan memnunum bir de aydında oturmam motorun servisi acısından iyi oldu istediğin parcayı hemen getirtiyorlar fiyat konusunda gayet ucuz (sıfır motor) hem en az yakan motor türü chooper(yani yarı otomatik)lardır 5,5-6,5ykr arası yakıyor diye biliyorum ama bir yamaha veya honda ile mondial kalitesi tartışılmamalı kymco hakkında pek bilgim yok

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar yazan varmı bilmiyorum ama yarı otomatik olan o motorlara chooper deniliyo
    mondial50tt arkadaşım şu linki bir oku istersen sana chooper'lerhakkında detaylı bilgi verir çünkü benim bildiğim hiç bir cup chooper snınıfına girmiyor hatta uzaktan yakından alakası yok.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6557
    bu arada vlad1462 dostum yarı otomatik cuplarda debriyaj olmuyor yani debriyajı kullanmadan vites değiştirebiliyorsun be o cuplarla şöle bir iki tur attım vitesli makina kullananlar alışmakta biraz zorlanabilir ama güzel aletler bence
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    var bişeyler
    saol teror.benimde aklımdan geçen şey öyleydi.otomobillerde kullanılan bi sistemdi.motoroda uyguladıklarını öğrenmiş olduk.

nikneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today / yamaha x-max 250
    arkadaşım kymco almak varken sakın gidipte çin motoru alma.Kymco kalitesi ile çinler hayatta baş edemez.istedigin modelde şehir içi için çok ideal.arkadaşın dedigi gibi debriyajsız vitesli.kullanımı cok kolay ve konforlu motorlardır bu tipler.hondanın da var ama fiyatı iki katı.o yuzden bence tercihin son derdce dogru.git al bin ve mutlu ol
    Körler ülkesinde tek gözlü adam kraldır.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial50tt naaptın abi sen çok emin konuşmuşsun bide...Chopperla nasıl bağdaştırdın anlamış değilim.Cup ayrı teror arkadaşında dediği gibi görüntü olarak da scooter,moped karışımı bir motosiklet...Neyse zaten gerekli bilgiyi teror arakadaşımız vermiş
    Bu arada paran varsa bence kymco almalısın kymco kaliteli bir markadır...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    arkadaşlar kusura bakmayın ben burdaki motorcu arkadaşlara sordum ve bende öyle biliyordum yalnız o yarı otomatiklerin 5,5-6,5 ykr arası yaktığı doğru kullanan arkadaşa sordum ( yamaha kripton )

Motosikleti
    kymco 110
    arkadaşım kymco 110 almanı tavsiye ederim çok seri motor debriyajlı motor gibi kalkışları mükemmel ben de kymco 110 var ben ordan biliyorum

merhaba kymco 11o nun yakıtı nasıl arkadaşım ben bu tip ramzey ile biraz dolaştım çok az yakıyor sen daha iyi bilirsin denemişsindir iyimi

Motosikleti
    kymco 110
    bu motorların yakıtları güzel km de 70 binlara falan yakıyor şu anda ama motor açıldığı zaman km de 60 binlara yakar

almadan önce beni dinle bende vardı tek sorunu yokuşlarda debriyaj sıyırıyordu ve cekişten düşüyordu bence cub sınıfında en iyisi honda innova 125

arkadaşım evet honda en iyi cup sınıfında ama paramız yetmiyor daha ucuz bişey bakıyorum ama bunu söylediğin iyi oldu ben çok yokuşlu yerlerde kullanıcam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler