Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Eray kardeşim senin ve arbetus un siparişleri aklımda ama vaktim olunca hallolacak inş.. Bu hafta biraz sıkıp çalışacağım bu konuya unuttum sanma sakın...
    Selamlar topic sakinleri...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray kardeşim senin ve arbetus un siparişleri aklımda ama vaktim olunca hallolacak inş.. Bu hafta biraz sıkıp çalışacağım bu konuya unuttum sanma sakın...
    Selamlar topic sakinleri...
    tamam cnm abim canının sağlığı olsun ben beklerim
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak çok ince bir konu arka tekerin vidalarını aç somunu çıkart bır kısı tekerı tutsun mılını cıkar tekerlek bagımsız kalıyor gotur lastıkcıye yaptır sonra takarken dıkkat et mil yatagını bozma
    kardeş çok sagol ama ben beceremedim lastikci senin dedigin gibi yaptı ama ben yapamadım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş çok sagol ama ben beceremedim lastikci senin dedigin gibi yaptı ama ben yapamadım

iyi lastikçi becermıs bız bursaya gıderken lastıkçi beceremedi bizde orda söküp öğrendik ama sende öğrenmişsindir bahane ile

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    arkadaşlar bugun ist mt olarak bir şile gezisi yaptık fevkalade süperdi benim canavar banamısın demedii bütün ss leri solladım ee mermuar düzeni falan
    tabi o kadar motor toplanınca herkes motor begeniyoo ama şuda bir gerçek bizim motoru begenmeyen yok herkes hayran sizde hayrını görün
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, arka tamburu servise zımparalattım, ama ses azaldı bitmedi. kullana kullana geçer inş.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi lastikçi becermıs bız bursaya gıderken lastıkçi beceremedi bizde orda söküp öğrendik ama sende öğrenmişsindir bahane ile
    EWET ÖYRENDİM LASTİKCİYE GİTTİM ÖNCE SOL EGZOZU SÖKTÜ DEDİM USTA KARIŞMAYIM DEDİMYA ADAM USTA MİLİ ORDAN ÇEKECEKMİŞ ŞAŞIRDIM BEN LASTİK DİYOM ADAM EGZOZDAN BAŞLIYOO

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, arka tamburu servise zımparalattım, ama ses azaldı bitmedi. kullana kullana geçer inş.
    hoca pas sökücü spreyler var!!WD-40 bunu dene işe yarıyor...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    EWET ÖYRENDİM LASTİKCİYE GİTTİM ÖNCE SOL EGZOZU SÖKTÜ DEDİM USTA KARIŞMAYIM DEDİMYA ADAM USTA MİLİ ORDAN ÇEKECEKMİŞ ŞAŞIRDIM BEN LASTİK DİYOM ADAM EGZOZDAN BAŞLIYOO

bizimkinde malesef oyle egsoz sokmek gerekıyor

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    balata ve kampanayı zımparalattıktan sonra, basınçlı hava ile temizlenmesi gerekir. Eğer temizlenmezse yada püf püf diye üflenerek geçiştirilrse, yine öter. Çünkü ötmesine sebep olan tozdur. WD 40 ı balatalarda kullanmayın frene basınca durmak istemiyorsanız sıkın o sizin tercihiniz. Ben arka jantımı değiştirip kampanayı büyüttüğümden beri arka frenimden hiç ses duymadım.

@TBK-1980 Sorun değil keyfine bak

Eraycım stickerlarını en kısa zamanda hazırlıyorum.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zamanla kullandıkca o seste kayboluyor dostum merak etme..
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balata ve kampanayı zımparalattıktan sonra, basınçlı hava ile temizlenmesi gerekir. Eğer temizlenmezse yada püf püf diye üflenerek geçiştirilrse, yine öter. Çünkü ötmesine sebep olan tozdur. WD 40 ı balatalarda kullanmayın frene basınca durmak istemiyorsanız sıkın o sizin tercihiniz. Ben arka jantımı değiştirip kampanayı büyüttüğümden beri arka frenimden hiç ses duymadım.

@TBK-1980 Sorun değil keyfine bak

Eraycım stickerlarını en kısa zamanda hazırlıyorum.

Sağlıcakla.

barışcım hiç önemli değil kafan estıgı zaman halledersın cok tsk ederım esk de kıler beceremedı

ırıdyum bujıyı taktım şimdilik egsoz kokusu degıstı onu farkettım

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    iridyum buji nasıl bişey oluyoo neye yarıyoo takmaya degermi
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

arkadaşlar, adam zımparaladı, bi güzelde hava sıktı, ses hala var, kullandıkça geçer diyosunuz ama motor 2750km oldu, bende bu kmye kadar geçsin diye çok abandım aka frene ama tınnn.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    arkadaşlar, adam zımparaladı, bi güzelde hava sıktı, ses hala var, kullandıkça geçer diyosunuz ama motor 2750km oldu, bende bu kmye kadar geçsin diye çok abandım aka frene ama tınnn.
    hocam binmeyle geçmez dediğin gibi!! ben wd-40 pas sökücüyü dün kullandım işe yarıyor yani sesi tamamen kesiyor..ayrıca frende tutmamazlık yapmıyor bir denemende fayda var diye düşünüyorum..yoksa 10000km yapsan yine kesmez o ses!!saygılar

ferotr, saolda, bi pas bi toz gibi bişey yoktu tambura baktım, dokundum gayet yağ gibi bişeydi, ama dediğinide bi deniyim, yoksa arka freni sıkmaya korkuyorum yaw, ön freni sıkarken bigün başıma bi iş gelecek.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    iridyum buji nasıl bişey oluyoo neye yarıyoo takmaya degermi

valla deneyımlerımı yazacam merak etmeyın

Selamlar arkadaşlar daha öncesinden motor tecrübem var fakat scooter.
    Yaza doğru vitesli bi motor almayı düşünüyorum ve caracalda karar kıldım..illa çok hızlı bi motor olsun die bi isteğim olmadığından caracalın yeterli olabilceğini düşünüyorum ayrıca evime yakın bi kanuni servisi ile eskiden beridir samimiyetim var ve buda beni caracal almaya karar kıldıran bir başka etken.
    caracal tarzı motorların görüntüsüde tabi önemli benim için bu tarz motorları çok seviyorum ve ciddi ciddi caracal düşünüyorum.sizlerin fikirlerini almak istedim bilen arkadaşlar aydınlatırlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler..
    Halk İçinde Muteber Bir Nesne Yok Devlet Gibi,
    Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi.

fatih arkadkaşım, forumu okursan anlayacaksın ki, parasını, kalitesine böldüğün zaman en küçük değeri veren motor.

arkadaşlar bende yeni bir caracal aldım gayet memnunum diyer çin mallarına göre mükemmel bende bu güne kadar çelik 150 lik cooper vardı her yanı döküldü bir senede ama aralarında bence çok fazla kalite farkı var alır almaz dişliyi degiştim titresimi bitti bu sayede 50 km de yagını degiştim castrol marka yag koydum nedeni ise sıfır motorların içinde bulunan çelik talışından gömlekleri korumak için 200 km den sonrada hiç acıman 5000 devir altına düsmeden motorumu açtım şu anda 850 km de açarken iki kişi bindim yaklasık durmadan son gaz 50 km yaptım su anda 120 km hıza hiç zorlanmadan geiyor maksimum ise 130 yapmakta .balatalatdan gelen sesi ise zımparalattıktan sonra balata temizliyiciyle temizlettim sonrasında ise doru acılarda jantı yerine oturtuktan sonra sorun kalmadı. yeni olarakta sibob ayarlarını yaptırdım şu anda süper oldu .

fatih arkadasım almak istedigin motor fiyatları arasında olsun çin malları arasında olsun en iyi motordur . sunuda söyleyim kimi arkadaslar çift piston olayına takmıs durumda inanki etrafımda çift pistonlu motor kullanıcıları çok ama sıkıntılarıda çok neden diyecek olrsan çift piston makinalar özelkle çin mallarından bahsediyorum ne yazıkki zamanla olan sorunları söyle buji bozma olayı çoktur
    :pistonların biri düzgü çalısırken diyerinde tekleme sorunları vardır
    .yakıt ne yazıkki çoktur :ve bir sorun olustugunda maliyet 2 katıdır:yaptıkları hız alcagın motordan çok fazla degildir en fazla 10 km dir . bence en iyisini yaparsın caracal sınıfları arasında bence en iyisi derim karar yinede senin dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler