Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merahaba arkadaşlar uzuzn zaman oldu yazmayalı bugün motorun üstünde şiddetli yağmurda ıslandımda aklıma geldi bir gireyim forma nasıl gidiyor diye :D caracalım 3500 km ye geldi herşey yolundav e güzel gidiyor yağmur bile dinlemiyor :D pantolon sırılsıklam oldu ama eve kazasız belasız geldim
    birde otobüsleri hernekdar sevmesemde bu gün giderken otobüsten şöför amca çıkardı camdan başını aha dedim kavga mı edeceğim yine adam dedi helal olsun motorcu dedğin böyle yağmrda da ıslanır yine biner helal olsun dedi sevindim bende .Motora gelince dedğim gibi allah nazardan saklasın herşey takır takır birtek arka frenim ötüyordu öyle bir sorunum vcardı son günlerde geçenlerde gittim sevrvise temizlendi geçti gitti ben istanbuldayım ve servisim bay moto oldukca memenunum benim gibi pimpirikli bir adama bıkmadan usanmadan sorularıma cevap veridkleri için teşekkr ediyorum eğer istanbul anadolu yakasaındaysanız bay motoyu kesinlikle tavsiye ediyorum iyi sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

izmirde iyi bir servis arıyorum..

selam dostlar..

bizim caracalı sağlam ve temiz bir servise götürmek istiyorum..makina çok temiz ama ben yinede kontrol ettirmek için..bildiğiniz bir yer varsa söyleyebilirmisiniz?..bu arada yeni alanlara hayırlı olsun kazasız belasız diyorum..yağmurda binmek de herkesin harcı değil tebrikler kardeş ..

motorla ilgili paylaşımlara devam..

sağlıcakla

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    sevgili ttback keske nerede oldugunu da yazsaydın. ben sana sunu soyleyım egerkı ankarada ısen kesınlıkle ama kesınlıkle cankayadakı servıse gıt. ben ulustakınden hıc memnun degılım.
    sevgılı solymr ehlıyetın hayırlı olsun deme fırsatım olmadı, Allah kazasız gunlerde bınmeyı nasıp etsın ınsallah.
    bu aralar hıc motora bınemedım, ankarada havalar soguk gecıyor. hastalıkdı, yogunluktu derken ıyı gunlerde de pek bınemedım motorum 1900 lu km relerde. 2500 bakımını servıscının yanlıs anlaması sonucunda 1700 deyken yaptırmıstım, yanı yagını degıstırdı( bana oyle soyledı)
    motorum su an park yerınde sızlere gonderdıgım foto gıbı duruyor. bu arada bu motora yagmur yagarken bınmek gercekten huner ıster,saygı duyarım
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

izmirden..

eywallah re-math kardeş..ben izmirden yazıyorum ..iyi bir elektrikçiye ihtiyacım var..motoru çok süslemek değil derdim..parçaları sağlamlaştırmak istiyorum..birde şöyle bir elden geçsin..rölanti ayarını yaptırmak istiyorum..birde caracall için ön cam siperlik nerden bulabilirim..izmir dışıda bilen bir yer varsa sipariş edebilirim..?

bu arada söylemesi ayıp motora iyi bir fiyat verdiler ama nedense ben satamadım meredi yav ..neyse gayet güzel iyi ve keyif veren bir motor bence..sürat yapmadıkça yavaş gitmeninde bir pancar motorumsu sesi var canım ..neyse izmirden yazan olursa msn:tbekler@hotmail.com..burdanda yazışırız kardeşlerim büyüklerim varsa abilerim..cümleten kazasız belasız keyifli sürüşler..allah kazadan uzak tutsun..

sevgiyle kalın.hoşçakalın..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hepinize selam, bu öğlen saat 1 de uşağa gidip motoru gördüm, yolun kenarında, tek başına paramparça , üzerinde kanuni poşetleriyle duruyordu, motoru servise götürdük, etrafındaki tahtaları kırdık, (tahta kafes içindeydi, motoru usta topladığında başında bi kalabalık oldu, uşakta ilk ben almışım bu motoru,
    herkes, hayra hayran motor kimin diye bakarken, bende onlar gibi yaptım, sonra usta geldi, elime anahtarı verdi, hadi bakalım hayırlı yolculuklar dedi, o anı unutmayacağım, 10ytl lik benzin aldım, uşaktan memleketim eşmeye 70km eşme de de 15 km yol yaptım, depoda benzin var, ama benzin ışığı yandıktan sonra 60km kadar yol gittim, (ışık yanınca benzin almadım çünkü sizlerden öğrendiğim kadarıyla daha gideceğini biliyordum) bu ışık yalancı arkadaşlar, motosiklet yeni olduğundan vidaları gevşek, usta hepsini sıktı, vites atılan kolun vidasını sıkmamış, 20km de vites ayakçığı boşalı verdi, geri de döemedim, aletimde yok, 4. viteste eşmeye kadar geldim, virajlarda ve yokuşlarda yarım debriyaj yaparak, burdaki serviste hallettiler, kısmetse yarın fotoğrafları koyarım, iftara geldim ancak foto çekemedim, rodaj tavsiyelerinizi bekliyorum, kazasız km ler,...
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uşakta ilk ben almışım bu motoru,
    herkes, hayra hayran motor kimin diye bakarken, bende onlar gibi yaptım,
    sonra usta geldi, elime anahtarı verdi, hadi bakalım hayırlı yolculuklar dedi, o anı unutmayacağım,
    kazasız km ler,...
    hayırlı olsun arkadaşım, kazasız belasız sürüşler..
    ramazan ramazan iyi gelmiştir şimdi

arkadaşlar uzun zamandır forumu takip edemiyordum karakaçanı biraz süsledim. orjinal caracal çantaları aldım önede bir sosis çanta aldım çantaları takınca eksozun sesi daha bir tok oldu. ( belkide bana öyle geliyor). motor 1100 kmde sabah çalışma sorunu jiklede çalıştırıp biraz gaz verince (ısınına kadar ) halllodu. boşa atmada sorun yok. arkadaki plakanın ötmesini buradan ögrendiğin 3. somun sayesinde hallettim. motordan şimdilik memnunum ben enson düz yolda 120yi gördüm ama sanırım bu motorda rahat sürüş 70-80 kmde bitiyor. 90dan sonra vibrasyon başlıyor. zaten 70 -80 km yurdum yolları düşünüldüğünde motor için çok bile. buğün 120 km yol yaptım ortalama 70-80 ile gittim motorda tık yok. yokuşları bile 5'le çok rahat çıkıyo karakaçan..
    herkese kazasız belasız sürüşler

http://blufiles.storage.live.com/y1p...0EijjKNXO2ZFrE

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

slm caracal cılar

ben alalı tam 45 gun oldu motor canavar gıbı allah nazardan saklasın ilk motorum allah beni caracalımdan ayırmasın ufak tefek sorunlar var devır sayacı şamandıra arızaları var motoru tas gıbı bugun bı yag degısımı bı sıbob ayarı yaptırdım servıse yakıt aynen dustu

ben duz yolda 115 ı gecemedım neden bılmemm mıllet 125 dıo ama cok zor hele bı kanuni racer lı var esk de 150 gordum deyınce kahkahayı bastım ama heralde 6 vitesmıs o ama olsun yıne o suratı yapmaz ama bız 60 ustu gormeyız kolay kolay ve su var bı benim makıne vıtes sıstemı farklı 1 asagı gerısı yukarı mzler gıbı yanıarkadaslar kemk_87@hotmail.com ekleyın konu goruselım paylasım yapalım oellık km de ne kadar yakıyo
    sızın makıneler

kanuni cok kotu motor almayın alanlara gecmıs olsun diyen arkadaslara slm olsun
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Caracal
    sevgili solymr hayırlı ugurlu olsun, Allah kaa bela vermesin inşallah. insanın motoruna kavusmasının nasıl bır heyecan oldugunu cok ıyı bılırım. umarım hep gule gule kullanırsın.
    bugun motora bınesım var, eger kendımı ıyı hıssedersem bıraz km yapmak ıstıyorum motorla.solymr, fotolarını beklıyoruz en kısa zamanda.
    gorusmek uzere arkadaslar

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARkadaşım 115 yaptım demişsin ama redline a girmeden mi yaptın o hızı?Redline a girmeden yapılan en yüksek hız kaçtır arkadaşlar caracal da?

cdd

kuzenlerim, ben ve karaçakal...

ben ve karaçakal

resimleri ben çekmedim, kuzenim çekti, benim aklıma gelmedi, yoksa bu gün resimleri koyamazdım, ilerleyen günlerde kendi çektiğim resimleri koyarım, çanta alacaktım, sorduğum yerde yokmuş, pazartesi gelecek dedi, bugün motoru sildim, parladı motor 120km ye geldim iki günde, plaka yok, o da yarın alacağım, burda pek önemsemiyo trafik (eğer kaskın varsa), sadece ilk çalıştırma sorunu var, o da jigleyle halloluyo, benden bu kadar, motor yeni ve çok güzel, fotoların devamı gelecek...

BEn arka çantaların bu kadar yakıştığı başka bi model bilmiyorum...Hakkaten orjinal arka çantalı çok hoş caracal.Hala 2 üstteki sorumu yineliyorum arkadaşlar biri bana cevap versin?Ayrıyetten koruma demiri standart mı siz sonradan mı taktırdınız

cdd

resimdeki motorda gördüğün herşey standart ulgio, hiç bi şey çıkarmadım, hiçbişey eklemedim, motor parça parça geldi, toplanma süresi olan 3 saat başında durdum, adamlar paketten ne çıktıysa montelediler... çantayı bende almak istiyorum ama buralarda yok, spariş etsemde pahalıya gelebilir ama bi ayar çekmek lazım, çünkü çanta bana LAZIM....

yeni resimlerim tümoparsanda bulabilirsiniz. orjinal karakaçan çantası. www.tumoparsan.com
    tel 2125268676
    Emreye Alper abin gönderdi deyin ve monte edilecek somunlarını unutmasın ben bir hafta somun bekledim.

Motosikleti
    Caracal
    solymr hayırlı ugurlu olsun , gule gule kullanasın, Rabb,im kaza bela vermesın ınsallah, kaskını kafandan eksık etmesın ınsallah.
    delbasyon hocam, yan cantaları begendım, ben ılk motoru alırken alacaktım ancak daha sonra kanunı caracala has canta cıkarırsa dıye bekleyeyım dedım,donra da unuttum. cantalar gercekten hos olmus, sımdı olmasa da ben de bı ara takdırmayı dusunuyorum.

Ben yan çantanın en çok yakıştığı cruiser olarak caracalı görüyorum...REsmen aleti tamamlıyor orjinal çantaları

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Solmyr Motorun ehliyetin hayırlı ugurlu olsun. Ya bu Motor Çok güzel Ya ahh parasızlık işte Neyse Allahım bana da Nasip Kısmet eder inşallah
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

cdd

arkadaşlar, iyi dilekleriniz için teşekkürler
    "benim için ne dilerseniz Allah size iki katını versin"

ben bu çantaları uşakta bulamadım, nasıl etsem bilemiyorum internet üzerinden sipariş oluyo mu acaba?

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, iyi dilekleriniz için teşekkürler
    "benim için ne dilerseniz Allah size iki katını versin"

ben bu çantaları uşakta bulamadım, nasıl etsem bilemiyorum internet üzerinden sipariş oluyo mu acaba?
    burdan alabilirsin
    bu arada motorun hayırlı olsun.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

arbetus

arkadaşlar demiştim, motoru alıp 70 km lik yola çıktığımda vites vidası gevşedi vites boşaldı, 4. viteste uzun bi yol gelmek zorunda kaldım diye, dün trafikte gezerken, başka bi motorcu arkadaşım (saolsun) sağ egzozumun gezşek olduğunu söledi , baktım sallanıyor, hemen ewe gittim, baktım, motora bağlantı noktasındaki 2 vida birden gevşemeiş, bu gün daha 3 saat önce yine gezerken kuzenimle, motor koruma demiri çıktı ve ön çamurluğa çarptı, (koruma demiririn üst vidası düşmüş. durduk aradık vidayı 15 dk da bulduk, diyeceğim o ki, ya benim şansızlığım ya da siz yola çıkmadan yerini bildiğiniz bütün vidaları kontrol edin, kazasız km ler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler