Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayakmarsını denedım biraz zor oldu ama calıstırdım..motor sıcakken daha rahat calısyo ayakla..allahtan elektrıklı mars var..yoksa halımız harapmıs
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ewet hıc durmadan 170 km yol yapıldı..ıkı kişi motor gercekten uzun yolda yeterlı..ben memnunun bi problem cıkarmadı..güzargah adapazarı-izmit-yalova-cınarcık

onca yol yaptın ve bi foto bile çekmedinmi? çektinde bizdenmi saklıyosun? turşusunumu kurcan fotoları görelim! haydi herkez

Selamlar Sevgili Motosiklet Severler;
    Burayı da takip ederekten yaklaşık bir ay önce Caracal 200 ümü almıştım,
    üye olup yazmak ise ise şimdiye kısmetmiş..

Motorum 1500 km cıvarlarında, görünüşünden de, sesinden de, performansında da yeterince memnunum. Dert yakınabileceğim tek problemim arka frenden birazcık ses geliyor oluşu. Hız göstergesinde de hafiften bir buğulanma var.
    Hayalim motora biraz daha alıştıktan sonra uzun yollara düşmek. Motoru uzun yolda yoranlarımız deneyimlerini anlatırlarsa çok faydası olur. Bence gerekli önlemleri ve tedbirleri aldıktan sonra problem çıkarmaz gibi ama tedbirli olmak lazım
    Hepinize kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim..

lagriffone dostum hayırlı olsun.güle güle kullan..rengimiz aynı..arka fren ses olayı bendede wardı.servis halletti..biraz zımpara yaparak..km sayacında aynı sorun bendede war sudan uzak tutuyorum..biraz daha kullanayım garantıden degıstırcem
    cantaalrın guzel mıs kaca aldın..sankı eksozlarla temas halındemıs gıbı zarar vermıyomu

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lagriffone dostum hayırlı olsun.güle güle kullan..rengimiz aynı..arka fren ses olayı bendede wardı.servis halletti..biraz zımpara yaparak..km sayacında aynı sorun bendede war sudan uzak tutuyorum..biraz daha kullanayım garantıden degıstırcem
    cantaalrın guzel mıs kaca aldın..sankı eksozlarla temas halındemıs gıbı zarar vermıyomu
    Çantaları tümoparsandan öndeki çanta da dahil olmak üzere 120 milyona almıştım; egzoza değmiyorlar, aralarında bir parmak kadar boşluk var.
    Çantalar görüntüyü bozuyor diyenler oldu çevremde lakin işleri çok kolaylaştırıyorlar...

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    sen bakma hocam etrafındakilere maşallah çok güzel olmuş kazasız belasız kullan

Motosikleti
    Kanuni,Caracal

vites ve çanta

Vitesi ayarlayabiliyorsunuz, 1 aşağı gerisi yukarı şeklinde. (çok da basit kendiniz de yapabilirsiniz).

Caracal için design edilmiş çantalar tercih edilebilir. Hem şık hem de açılıp kapatılması pratik. Amortisore değmesin diye arkasında oyukluk var. Piyasada biraz daha ucuza çanta bulunabiliniyor ancak henüz heybe çanta almamışlara bunu öneririm. (malesef ben bu tür çantaları görmeden önce çanta almış bulundum).

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    arkadaşllar hiç bahsedilmedi de o yüzden soruyorum .. bu motorda vites göstergesi var mı... yoksa sadece boş vitesi gösteren bi ışık mı var..
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşllar hiç bahsedilmedi de o yüzden soruyorum .. bu motorda vites göstergesi var mı... yoksa sadece boş vitesi gösteren bi ışık mı var..
    resmi sitesindeki resimlerine bakılırsa sadece vites boş uyarı ışığı var.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    ewet galiba sadece boş vites gösterge ışığı var ,,, ama kullanan arkadaşlardan bir bilgi alsak..???
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Kanuni,Caracal
    sadece boş vitesi gösteren bir ışık var.

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    arkadaslar motorumu satmak durumunda kaldım. bu sure zarfında bınmeye devam edecegım.bu da ilanı
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...tml#post745192
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

BRAA KAÇ FİTES BU MOTOR YAW CARACAL 200?

kanuni caracal stop lambası

arkadaşlar büğün bir caracal aldım aldığım yerde servise gönderip ilk kontrolleri yaptırdılar fakat ön freni sıktığımda arka stop yanmıyor ve ayak frenindede 4 lüler yanıyor. bu motorun dörtlü flaşörleri nasıl yanar normalde sanırım bir montaj sorunu falan var yarın servise götüreceğim. birde kullanan arkadaşlar memnunmusunuz. bu motorla birlikte kullanım kitapcığıda veriyorlar değilmi bana vermediler. onuda alıcam yarın.
    herkese kazasız belasız günler.

Motosikleti
    motorunda sorun yok.. dediklerinin hepsi diğer motorlarda da var... hiç götürmene gerek yok.

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    bu cumartesı esenbogaya gıttım,ılk defa derı ceketımı uzerıme gıymedım. yalnızca kaskım ve de eldıvenlerım vardı. yanlıs hatırlamıyorsam saat 12.15 cıvarlarıydı,yanı gunesın sıcaklıgının hıssedılır derecede sıcak oldugu zamanlar, motor kullanmaktan cok fazla zevk aldıgımı farkettım. motorum bu arada 1500 km yı de devırdı. yalnız ısık yandıktan sonra hıc kac km gıttıgını deneyenınız var mı? ben bu sefer ınsallah denemeyı dusunuyorum. cunku gercekten hese-aplarıma gore 200 km ye yakın gıtmesı gerekıyor.
    motor garantı kapsamında olmasa kurcalamak ıstıyorum ama garantı kapsamında dıye bırsey de yapamıyorum.
    bu arada arkadaslar sız plakayı nasıl tutturdunuz? ben ıkı defa plakayı dusmek uzereyken (yoldan gecen dıger arabaların uyarısıyla) dusmeden muhafaza edebıldım. plakayı ıkıserden dort adet somunla tutturuyordum, gecen sefer japon yapıstırıcısı surdum. daha uzun dayandı. sızın coum yollarınız nedır? sız plakayı servıse mı taktırdınız? eger oyleyse servıs ne gıbı bır cozum yollu buldu?
    bu arada ben 6000 devır de motorun hangı vıteste hangı hızda oldugunu olctum verıler soyle:
    1. vites 25
    2. vites 40
    3. vites 55
    4. vites 70
    5. vites 80-85 arası.
    85 km/sa hızdan sonra tıtresım olusmaya baslıyor motorda. benım ıcın ıdeal ancak ıse cevre yolundan gıttıgım ıcın arada sırada 120-130 gorse fena olmaz dıye dusunmuyor degılım. benden sımdılık bu kadar. sızler neler yapıyorsunuz? motora bınmekten pek yazacak vaktınız olmuyor. bu arada para sorununu hallettım. motorumu satmayacagım.
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

Re_math dostum motoru satmayacagına sewındım..somunları fiberlı al..ben nalbur oldugum ıcın öyle yaptım bı sorun yok..hatta cıvatalarıda paslanmaz al..ben 2 kişi 100-110 gidiyorum..amA 90 km yı gecmezssek daha guvenılır,tek basınada duz yolda en fazla 120 gördum..benım makınede 1800 kmde..memnun bınıp gıdıyoruz..tabıkı gecen nazara geldı lastık patladı..aslında tel gırdı bende o telı cıkarında)))
    neysekı tek sorunum bu olsun..

yepyeni bir caracallı aranızda..

Herkese merhaba..

Tüm motorsiklet sahibi arkadaşlara kazasız belasız yollar temennisiyle söze başlıyım..bankacıyım..efenim ben deniz izmirden yazıyorum.2007 model tertemiz krem rengi bir caracal sahibiyim..bundan sonra başıma gelen hertürlü sorunları ve paylaşımları sizlere aktarmaya çalışacam..ikinci el çok temiz bir şekilde aldığım bu motordan gerçekten çok memnunum.haa çok fazla makineci değilim teknik şu bu anlamam ama aletten uzaklaştıkça özlemiyorum desem yalan olur..onun için şimdiki yeni tutkum bu motorsiklet..geçenlerde tüm aksesuarlarını hemen hemen tamamladım..sıvı gres yağından tutunda çanta-kalın krom metal geniş aynalar-sis far--ön far şapkası v.b. çalıştığım için hafta içi zaman bulamıyorum ancak hafta sonu..her neyse.motor rodajdan çıktığı için şu anda çok seri ve sorunsuz..tıkır tıkır saat gibi işliyor..ideal geçiş motoru denebilir..95 oktan kurşunsuz benzini koyduğum da sanki daha bi seri oldu gibi geldi..yağı 15.4 kullanıyorum..yanmaz güneşten koruyan bir de sıkı bir brandasıyla herşey tamam..gelelim benimde almak isteyipte alamadığım bir şey kaldı..KREM RENGİ KASK..sadece bu renkte olmasını istiyorum arkadaşlar..yardımcı olursanız sevinirim..ne yapabilirim nerde bulabilirim..??bugün yarında arka tekerliği değiştirdimmi alet bir hayli sağlam olacak..en kısa sürede resimleri atacağım..bu arada izmirdeki caracallılar buluşalım gezelim tanışalım derim..cümleten hayırlı akşamlar...HERKESE SORUNSUZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM..

hoşçakalın..
    bir şey soracak olursanız tbekler@hotmail.com..

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    hayırlı olsun yeni motorun TTBACK arkadaşım

Re-Math motorunu satmadığına gerçekten sevindim

herkese kazasız belasız nazarsız sürüşler darısı bizim başımıza

iyi akşamlar.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler