Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hayırlı olsun güle güle kullan.Tiger dan güzele benziyo.Umarım sorun çıkarmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    benim de henüz bi motorum yok ve söylediğiniz gibi 3 motorda en iyileri kısmet olursa bende almak istiyorum artık seneye mi olur ne zamn olursa ve caracal'ı yeni keşfettim. sl ye göre heybetli de duruyor gibi. en kısa zamanda bende bi cruiser'a kavuşmanın hayallerini kuruyorum heralde ya caracal ya da sl olacaktır 2 side gayet güzel

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    bende sl 150 vardı sıfır aldım 6 ayda canımdan bezdım tonla problem çıkardı birde vibrasyon varmı sorma gıtsın motordan ınınce dayak yemiş gibi oluyorsun scotera bın aradakı farkı anlarsın tıpı yolda gıdışı dengesı falan cok ıyı frenleme falanda gayet ıyı ama dokuluyor ve performans neredeyse yok almamanı tavsıye ederım caracal kullanmadım ama üzerınde aynı motoru taşıyan motocarı kullanıyorum şu anda performans super vibrasyon cok az rahatsız etmıyor parçadır servıstır sıkıntı yok fabrıkası tuzlada bırkaçgun ıcınde ne ıstersen gelıyor

bana kalırsa en ıyı cınlı kanunı gibi gözukuyor ama ımkanın varsa ıkıncı el marka bır motor her zaman daha ıyıdır

Motosikleti
    zs250_5
    offffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaa

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schism adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de henüz bi motorum yok ve söylediğiniz gibi 3 motorda en iyileri kısmet olursa bende almak istiyorum artık seneye mi olur ne zamn olursa ve caracal'ı yeni keşfettim. sl ye göre heybetli de duruyor gibi. en kısa zamanda bende bi cruiser'a kavuşmanın hayallerini kuruyorum heralde ya caracal ya da sl olacaktır 2 side gayet güzel
    dostum 2 sene önce sl 150 kullanıcısıydım..sl ile kıyalslarsam fıyat olarak bu bıraz daha pahalı.ama 200 cc ve titresimin az olması bu farkı kapatıyor.görunuste daha buyk ve guzel..caracalla 100 km hızla cok rahat gıdersın.sl ile 100 le gıdınce vucudunda agrımayan yer kalmıyo titresimden
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    kanuni çok kötü motor almayanlar bence hiç düşünmesin alanlar da üzülmesin herkes hata yapabilir

Alıntı ergunz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni çok kötü motor almayanlar bence hiç düşünmesin alanlar da üzülmesin herkes hata yapabilir
    Düşünmeden yazılmış bir yazı kadar kötü bişiy yok forumlarda. Sırf laf olsun diye anlamsız ve saçma cümleler kurmayalım arkadaşlar. Cidden bir sorununuz var böyle üstün körü değil açıklayarak yapalım neden beyenmediğinizi. -1

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    öyle de yorum mu olur, hayret bir şey....
    çok genel olmuş

Alıntı ergunz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle yorummu olur..formu baltalamaya hıc gerek yok,biz burda caracal hakkında konusuyoruz..
    biraz daha dıkkat..
    saygılar!

benım makıne 400 km ye geldı..gecen pazar bıraz yol yapayım dedım..ve bıraz sıkıstırdım makıneyı,115 e kadar cıktım.hatta biara 120 yı dahi gördum..açılıyor karakaçan..tAbikı daha rodaj bıtmedı,farkındayım.fyınede fazla üzmuyorum..
    arka frene basınca balata ses yapıyordu.suan onuda kestı,ara ısra vites boşta lambası yammıyor,sanırım ampulde sorun war.onuda bakımda hallderız..baska problemde yok

Motosikleti
    Triumph Tiger 800

saol dostum guzel acıklama

Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    Alıntı Ardaa48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünmeden yazılmış bir yazı kadar kötü bişiy yok forumlarda. Sırf laf olsun diye anlamsız ve saçma cümleler kurmayalım arkadaşlar. Cidden bir sorununuz var böyle üstün körü değil açıklayarak yapalım neden beyenmediğinizi. -1
    kanuni gerçekten kötü bi motor üstün körü yazı yazacak kadar cahil değilim,kullanıyorum ki biliyorum bildiğimi de yazıyorum kısa ve net olarak açıkladım kanuni alınacak motor değil.ben aldım hata yaptım almayanların hata yapmasını da istemiyorum.servis kötü,parçalar dandik, her yeri kırıldı hiçbir kaza veya düşme yaşamama rağmen, aküsü bitti bi senede (yamaha kullanıyorum 2005 model tık yok) servistekiler cahil, benzin sarfiyatı fazla, titreşim desen had safhada daha neyi merak ediyosun sor söyliyim

arkadasım herkesın tercıhı..
    ilk motorum asya 3000 km de sorunsuz sattım
    daha sonra keeway sl 150 10.000 kmde sorunsuz sattım(km nın cogu uzun yolda)
    daha sonra hyosung gt 250 r aldım..4500 kmde dertsız tasasız sattım..
    kanunıyı suankı butcemden dolayı aldım ve gayet memnunum..sende sans yokmus dıyelım.genelleme yapıpta kötuleme
    sen memnun kalmamıs olabılırsın.kanunı benım babamın fabrıkası degıl ama uslubun yanlıs..kımse kımseyı kırmasın,sonucta onlar arac ve bız yasadıkca sureklı degısecekler
    syg..

Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    kimsenin kalbini kırmak gibi bi amacım yok beğenen nasıl fikrini söylüyosa beğenmeyenin fikrine de saygı duyulmalı sen çok beğeniyo olabilirsin hayırlı uğurlu olsun inşallah bunu da dertsiz tasasız kullanırsın ne diyelim herkesin görüşüne saygılıyız

anlayışın için saol dostum...
    hadiii beyler...nerdesiniz bi ses verın artık.bi zahmet gezmeyı bırakında bıraz bılgı paylasalım..ilk bakıma gıden war mı ıcınızde?sorunu problemı olan falan..bilelim bizde???

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşlar bizim Türk insanı malının kıymetini bilmez küçükken bindiğimiz mekanik bisikletlerde çin malıydı tamam belki kıyaslanmaz motorlarla ama onlarda sorun çıkmazdı niye ? çünkü gözümüz gibi bakardık onlara motordada öyledir eğer sen hakkını vererek kullanırsan bir motoru, ister çin olsun ister arap olsun hiçbirşey olmaz.

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    foruma girmeyeli ufak caplı da olsa atısmalar olmus, benım bu durumla ılgılı soyleyecek cok da sozum yok. ne kanuni ye överim ne de eleştiririm. gördugum neyse, yasadıgım neyse onu anlatırım. tarafsız davranmaya calısırım. sonucta buradan bır kazancım yok benım. bu zamana kadar cesıtlı motosıklet baslıklarının altında bu duruma benzer cok fazla tartısma oldu, olmaya da devam edecek. eger kı aldıgım bır motor sureklı arıza yapsa, benı yarı yolda bıraksa ve huzursuz etse ben de bunları anlatmak ısterım, ama asla bunu su marka kotu bu marka guzel dıye genellemezdım. herkes cok da ıyı bılıyor kı mekanık ıaraclar, elektronık esyalar vs. bıraz da sans ısı, 100 kısı alır cok memnun olur bır kısı sureklı sorun yasar. bence hıc bır markayı, modelı kotulemeyelım, cunku kotu de olsa benım motorum.
    servıs ısı hallolmadan motora bınemıyorum. malum cok fazla km ıle servıse goturmek ıstemıyorum motoru... daha once yagmur engeldı sımdı de km problem oldu. havalar ıyı gıdıyor ben motora bınemıyorum. artık nıhayet bugun servıscı ıle anlastık ve bı aksılık olmazsa ınsallah hafta sonu servıse goturecegım. varsa tavsıyelerınız dınlemeye hazırım. servıste yasadıklarımı, yapılanları anlatırım.
    benden sımdılık bu kadar herkese ıyı aksamlar...
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    Herkese slm aranıza yeni katıldım öncelikle motor sevdamın ne zaman başladını bilmiyorum sanırım herkeste aynı bu olay şu an bi motorum yok ama para biriktiriyorum ailemi ikna etmeye çalışıyorm caracal ı ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti hele o arka jant yokmu dibim düştü caracal gerçekten güzel tasarlanmış bi motor caracal almaya karar vemiştim ancak regal raptor u görünce bütün fikirlerim değişti fiyat'ı caracal'a göre yüksek ama 250cc olması sus soğutma olması beni REGAL e çeken şeyler oldu.neyse gelelim caracal'a istanbul doğuma büyümeyim fakat üniversite sebebiyle düzcede bulunuyorum düzcede kanuni bayisine gittik ordaki insan motor için güzel şeyler söyledi kötü bişey demesini bekleyemeyiz tabiki sonra düzcede caracal alan biri varmış aradık bulduk konuştuk motor için gayet güzel şeyler söyledi memnunum dedi vibrasyon olayını sorduk 90-100 den sonra vibrasyon var dedi .motorun sesini dinledik gayet güzel ama yüksek devirlere çıkıldığında tenekeye kaçıyo ses .alet gayet dengeli sürüşü rahat adam şu ana kadar bi sorun yaşamadım diyo tek sorun motor 3-4 gün yağmur altında kalmış o yüzden hız göstergesi buhar yapmış onuda garantiden değiştiricekmiş caracal alacak arkadaşlar için şunu söyliyim eğer maddi olacak caracaldan 1500-2000 ytl fazla fiyatı olan regal alma şansınız varsa regal alın yoksa caracal alın caracal da çok iyi alet bende regale yetecek parayı bulamazsam caracal alıcam... herkese kazasız belasız sürüşler...

Gemiye hoşgeldin kardeş. Regali bilmiyorum ama kanuni kadar servis ağı varmı gibi bikaç soru daha sor kendine karar vermeden önce. sadece 250 cc ve sus soğutması yetmez

Regale lafım yok gerci ama fıyat farkı ve servıs bakımından adapzarında benı bozar.cok yakın arkadasımın regali war.zaten adapazarında tek regal,bakımlara ıstanbula gıdıyor..garantıden degısmelerde sorun yasıyor,parca gelmıyor,sıkıntıları cok yanı.ama makıne gercekten guzel.ama fıyat farkını ve servıs olayını unutmamak lazım.bir bakmısınız seneye ne bayı ne servıs kalmıs regalde?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler