Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    çok güzelmiş hayırlı olsun kazasız belasız, yanlız ön jant modeli bir çok motorla aynı. bence tek kusurlu yanı o

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özkan dostum motorunu hep güzel günlerde kullan. kazasız belasız inş.
    ==============================
    ==============================

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saolun dostlar...
    oguzhan bu pazar bı akcokoca yapsak mı nedersin???
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    hayırlı olsun güle güle bin

Arka Fileyi çıkaaaaaart -1 bak busefer -1 veriyorum tekrar ve tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Topik içinde topik açiim bari...

Caracal almak istediğimi söylemiştim daha önce. motor iyi hoş ama beklentimi karşılayacakmı diye düşündüümde aklımda hep bir soru işareti kalıyor. oda uzun sürede performans ve dayanıklılık. aynı fiyat ortalamasında 125 lik yamaha ybr var. ben cruser tarzı istiyorum. rahat güzel. yamaha alınırsa gözümü korkutacak birşey yok çünkü dayanıklı ve kaliteli sizinde bildiğiniz gibi. bir başka soruda şu, motor alıcam, bu neredeyse bir kesin ancak kanuni için kredi veren varmı yada neyi tavsiye edersiniz? az farkla uzun vade de ödeme benim için hoş olur. ne sıkıntıya girerim nede peşin ödemenin o kötü hissi duyarım alanlar ve araştıranlar cvplarınızı bekliyorum

Ardaa48 cbf 150 de war ama bu olay tarz meselesı,digerlerı artık bana bisiklet gıbı gelıyo.tamam onlar bırer marka.benb yıne alsam gösterıslı bır makıne aılırm..hemde rahat,merak etme performansıda yeterlı gelır.sonucta bunlar hız makınesı degıl ama 100 km hızla hem makıne hemde sen yorulmadan yolculuk yapabılırsın rodajdan sonra
    kanunı bayıılerıne ugra onlar kredı işini ayarlıyor..makıneyıde alırken pazarlık yap..fıyat kırın..

Çok pis pazarlık yaparım. bayi üstüne para vermek zorunda kalıcak

hadi beyler caracal lı arkadasları görelım ses verin??bilgilerimizi paylasalım..sanırım herkes gezmekten wakıt bulamıyor

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    tüm caracal sahibi arkadaşlara hayırlı olsun allah kazasız belasız sürmek nasip etsin .. benimde gözdem caracal.. şimdilik esk.de 1 tane 2.si benim inş...
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    şu carcal denen makina nasıldır bılemıyorum ama emınım diğer cınlılerden 1 gomlek yukarda

bende kanuni motocar 200 var şekıl şemal pek yok ama performans olarak ybr ve cbf den hiçbir eksığı yok hatta rampada her turlu performansı çok ıyı

kısaca soylersem 2 kışı beylıkdızı rampasını 90-100 arası gayet ıyı bır şekılde çıkıyor

duz yolda da 100 - 120 sorun olmuyor hoş hız merakım yok 100 gayet ıyı hatta benım ıcın 80-90 km lık seyır hızı zaten yeterlı

e bırde ekonomık yakıt ve servıs rakamları gayet makul

bendekının tek sorunu on fren dısk değil freneleme bıraz zayıf dıkkatlı kullanımda sorun olmuyor ama anı durumlarda yeterlı değil onun duşında gayet guzel

sanırım caracalla aynı motoru taşıyorlar bırde racer 200 ve endura 200 var

bendekı motor ıcın 14,5 bg diğerlerı ıcın 12.5 bg denıyor ama neden bu fark var bılemıyorum ama bıldığım bırşey var bu motor dağ bayır 1 kişi 2 kişi ayırmıyor ver gazı tırmansın ver gazı yol alsın aldığıma cok ama cok memnunum

Re-Math concorde 21 lubimaya 54 Bıraktınız yazmayı kardeşlerim. Umarım iyisinizdir. Motor heyecanından olsa gerek gezmekten zaman bulamıyorsunuz sanırım. Bir ara gelişmelerden haberdar edin bizi... Dikkatli sürün

Alıntı Ardaa48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Re-Math concorde 21 lubimaya 54 Bıraktınız yazmayı kardeşlerim. Umarım iyisinizdir. Motor heyecanından olsa gerek gezmekten zaman bulamıyorsunuz sanırım. Bir ara gelişmelerden haberdar edin bizi... Dikkatli sürün
    kardeş ne yazayım..motor daha 160 kmde..probelm yok sımdılık işe gidip gelıyorum..pazar gunu bır gezı yapmayı dusunuyorum..adapazarı-akcakoca bakalım uzun yool nasıl oluyoo görelım
    hadı senın makıneyıde görelım artık

İstemiyormuyum sanıyorsun. En yakın ihtimal önümüzdeki ay gibi gözüküyor benim için. Dikkatli gez, biliyorsun deli gibi araba kullanıyorlar.

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    biliyorum uzun aralarla bir şeyler yazabiliyorum buraya, farkındayım. ancak yaz boyunca oldukca yogun olacagım. bır de yaklasık ıkı hafta yagmur yagıyordu,bu yuzden cok fazla bınemdım motora. yanlıs hatırlamıyorsam 995km oldu. yarın bı aksılık olmazsa servıse goturmeyı dusunuyorum.
    gecen hafta goturecektım ancak hafta sonu servısın acık olmadıgını hafta ıcı getırmem gerektıgını soyledıler, bunun uzerıne hafta ıcı uygun bır zaman kolladım, en musaıt oldugum zaman bugundu onda da servısın telefonu cevap vermedı. satın aldıgım bayii aradım.onlar da yarından ıtıbaren cumartesılerı de acık olacaklarını soyledıler. ınsallah yarın bı aksılık olmazda servıse goturebılırım.
    sanırım servıse goturecegım zaman sıkayet edecegım bır sey olmayacak.sadece motor yagına para verecegım eger ekstradan bır sey cıkmazsa...
    su ana kadar motorla ılgılı en ufak bır sıkayetım yok ancak ankara trafıgınden sıkayetım var. bugun hatta o kadar canım sıkıldı kı bı ara mesaıye gıderken motoru satsam mı dıye dusunmedım degıl. o kadar sevıyorum kı motor kullanmayı sırf bu dengesız adamlar yuzunden bırakmak ıstemıyorum ancak cok canım sıkılıyor.neyse benden bu kadar.

servis işi bugun de yattı, usta kırıkkaleye gıtmıs, gun boyun da gelmeyecekmıs, anlasılan ben bu motoru 1200 km falan goturecegım servıse
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

bakımları kacırma dostum makıne rodajda zaten gecirmemeye özen göster..bakım kartınıda kasellettır servıse km yıde düşük yazssın.cunku ılk bakım 400-800 km arası..gidipte 900 yazarsa makııne garantı dısı kalır.benden söylemesi..
    gorusmek uzere

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    mrb arkadaşlar geçen günlerde benim aldığım yerde aksesuarlı caracallar var demiştim.bugün fotoğraflarını çektim.sizlerle paylaşmak istedim...

ben ilk görünce dikkatli bakmadım tiger sandım.sonra bi baktım aaaa caracal
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Bin nedense hiç sevmiyorum böyle aksesuara boğulmuş motorları.Bütün güzelliğini bozuyor. Aşırı makyaj yapmış güzel bir kız size nasıl gözükür? aynen o hesap işte Kız gibi motor dimi ya bi rimel sürsün yeter ona. Zati ben kara gözlerine vurulmuşum. Neyse

schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    selam arkadaşlar,
    birşey danışmak istiyorum müsadenizle.
    acaba keeway sl 150 ile bu motoru kıyaslarsak hangisini önerirsiniz? sl 150 cc bu 200 cc ama keeway markası daha sağlam gibi geliyor bana. bir de yakıt tüketimi nasıl acaba keewayle kıyaslarsak?
    bence piyasadaki alıncak en güzel 2 cruiser bu motorlar..
    iyi sürüşler, rüzgarınız bol olsun

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben de hyosung motorumu almadan çok araştırdım. cruiser olarak caracal'ı düşünmüştüm, naked olarak da cbf 150 beygir ve fiyat olarak çok yakınlar birbirlerine. allah utandırmasın. ancak şunu da söylemeliyim ki, servisin ağzına fazla bakma

1- parayı nasıl alıyorlarsa rolanti ve diğer ayarları ve orta sehpayı doğru ayarlasınlar. nasıl başlarsan öyle gider. bir tümsekten geçerken çıkabilecek sorundan servi sorumlu olmadığını söyleyecektir ( mesela " getirdik de yapmadık mı"diyebilir, ki dediler bana)
    2- servisler para tuzağıdır. ilk rodaja kadar garantiye kaşe bassınlar. ondan sonra iyi bir usta bul ve ona götür. eski mobletçiler şimdi servisçilik yaparken aynı zamanda tüp tali bayiiliği de yapıyor. benden söylemesi. ben hyosung servisine değil de ( zaten adamlar bu motorun tamirini bizimkilerin üstünde öğreniyorlar anladığım kadarıyla. rolantı vidasını birlikte aramıştık bir zamanlar) bildiğim bir V motor tamirleri yapan( virago5,35, yamaha 1800cc filan bakan bir ustaya götürdüm.
    3- her akıl vereni dinle ama sadece ustaya güven...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    schism dostum hiç motor tecrübem yok motorumda yok ama yaklaşık 1 yıldır piyasadaki bu fiyat aralığındaki cruiser motorları araştırıyorum regal,caracal,superlıght en ıyıleri gibi ancak sl'den feci halde şikayetçi olan insanlarda tanıyorum. Bence bunların içinde en iyisi caracal hem servis sıkıntın olmaz hem motoru 200 cc hemde keeway'den,regalden çok daha ucuz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler