Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda SH150
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe
    topıc ölmüş diye alma sakın

bellımı olur belkı sende aldıktan sonra dolaşmaktan yazacak vakit bulamaya bılırsın
    hehe haklısın ya bisikletim varken sabahtan akşama kadar aralıksız bindiğimi hatırlıyorum.
    ama alacağım galiba bu caracal aşık etti kendine beni.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    allah gonlune gore versın inş.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    honda SH150
    saolasın inşallah istanbul trafiğinde zor olacak gibi hissediyorum özellikle aile konusunda ama bakalım inşallah olur.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende eski karakulakçılardanım (caracal'ın türkçesi, bir vaşak türü) ölür mü ya hiç
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    honda SH150
    nasıl gidiyo caracal keyifleri var mı problem vs. km kaçta en çok kaç km gittin ??
    azcık bilgi ver ya

en çok 505km şu an 11000km. benzine kalitesinde hassas, rolanti ona göre değişiyo. bi süredirde motor yatıyor, hava iyi değil ve gezi imkanım yok.buraya en ufak sorunlarını bile yazdım, yazdığımın haricinde hiçbir sorunum olmadı

selam arkadaşlar bir sorunum var. bende caracal aldım 3 ay oluyor arkadasımda aynı makineyi aldı ama birşey farkettim dün benim sol üst nikelajda yani deponun altındaki uzunlamasına olan alaşımlı parçanın üstüne yağ damlıyor nedeni ne olabilir acaba

benzin,şamandıran bozuk, garantiden iste, garanti dolana kadar gelmesin

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı captain89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl gidiyo caracal keyifleri var mı problem vs. km kaçta en çok kaç km gittin ??
    azcık bilgi ver ya
    350km
    7200km de
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Merhaba arkadaşlar bizim burada bi abimizde var caracal 200 onun motorunda bi sorunu var abimiz nete yabancı olduğu için ben sizlere bi danışayım dedim.Sorunu şu motosiklet kalkış esnasında silkelenerek çırpınarak kalkıyor,buradaki servise götürmüş debriyaj balatası demişler orjinalini takmışlar bi müddet gitmiş sorun ama kısa süre sonra 1-2 hafta içinde tekrar yapmaya başlamış en son götürdüğü yer ise honda titan debriyaj balatası takalım demiş istanbuldan honda servisinden bi dünya para verip orjinal balatasını getirtmiş titanın onu takmışlar ama gene aynı bu sefer yaklaşık 1 ay sonra aynı şeyi yapmaya başlamış motor yerinden kalkıyor debriyajı tam kavrama noktasına getirip bıraktıktan sonra gazı açarken kuvvetli bi şekilde titriyor devamlı sorun ne olabilir acaba bi fikriniz varmı?
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    arkadaşlar motor fiyatları 1 -2 ay sonr ane olur acaba? yükselir mi azalır mı... yoksa değişmez mi... ben motoru ancak 1-2 ay sonra alabileceğim, parasal konular yüzünden... ama fiyatı artar diye korkuyorum... mesela mondial de 30 eylüle kadar bir indirim var, ondan sonra artacakmış fiyatlar... aynı şey kanuni içinde geçerli midir ?

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor fiyatları 1 -2 ay sonr ane olur acaba? yükselir mi azalır mı... yoksa değişmez mi... ben motoru ancak 1-2 ay sonra alabileceğim, parasal konular yüzünden... ama fiyatı artar diye korkuyorum... mesela mondial de 30 eylüle kadar bir indirim var, ondan sonra artacakmış fiyatlar... aynı şey kanuni içinde geçerli midir ?
    0 tüm markalar artacak. en azından düşmez

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o indirimi firma yapmıyor ki dortum. devlet yaptı. vergi ndirerek. 30 eylülde de vergi indirimi bittiği için fiyatlar otomatik artar...

Motosikleti
    Pulsar NS200
    inşallah çok artmaz... ben önümüzdeki ay alabilirim ancak... kötü oldu bu haber...

Motosikleti
    Pulsar NS200
    kanuni den gelen mesaj :

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; ÖTV %22 olur ise Caracal 200 model ürünümüzün KDV ve ÖTV dahil, Plaka ve Ruhsat Masrafları hariç bedeli 3.593 TL olmaktadır. Bilgilerinize sunarız.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    evet fiyatı 3.594 lira olmuş olan moturdur.

bu arada bu motorda ayak marşı yok demi arkadaşlar?

ayak marşı var. ama çok sert. çalıştırana kadar ölüyom :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Caracal sayfası hiç bu kadar sessiz olmamıştı

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    havanın son demlerı oldugundan mıllet evıne gırmıyor sanırım dolaşmaktan

yağışlar artmaya başlasın dökülür millet
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    selamlar. uzun zaman oldu girmeyeli. is degistirdim vs cok musait olamadim. ama yazin motorumu kullanmayi ihmal etmedim.

6500 oldu benim alet. hicbir problem yasamadim. duzenli olarak servise goturuyorum. hava filtresi, yagi vs degisiyor. tek sorun bildiginiz gibi aletin isciligi ve parca kalitesi. arka sinyaller sallaniyor. serviste yapistirdilar ama duzgun tutmadi. ben yagmurda ortmuyorum cihazi o yuzden yer yer paslanmalar var. bir branda alcam.

bunun disinda en ufak bir sorun yok. deli gibi gidiyor. yagmur camur, tumsek kasis demiyor. dayankli bir makina. ben almayi dusunenlere tavsiye ediyorum.

bu arada araba aldim o yuzden motor birazcik kustu bana ama yine de haftada en az 2-3 biniyorum. iyice soguyana kadar binecem.

ayak marsi ile ilgili bir ip ucu vereyim. bildiginiz gibi bu motor soguk veya nemli ortamda kaldigi zaman normal mars ile calismiyor. calissa bile cok uzun suruyor veya bir sure sonra mars zayifladigi icin israr edemiyorsunuz. geriye tek care ayak marsi kaliyor. sanirim bu problem havanin nem degisiminden kaynaklaniyor ve sabaha karsi artan cig miktari bujiye kadar ulasiyor.

ayak marsi ile motoru en fazla 3-4 seferde calistirmanin guzel bir taktigini buldum. adim adim yaziyorum.
    1- kontagi acin
    2- jikleyi sonuna kadar acin.
    3- vitesi bosa alin
    4- gazi yarim acin ve oyle tutun
    5- ayak marsini acin ve YAVASCA sonuna kadar itin.
    6- ayaginizi ayak marsindan cekin
    7- gazi birakin
    8- ayak marsina sertce basin

calismazsa 5'ten itibaren aynen uygulayin. bu sekilde yeni yagmur yemis dahi olsa 3-4 seferde cok rahat calisiyor. aksi halde ayak marsi ile 45 dakika ugrastigimi biliyorum. su kaybindan olecektim.

herkese selamlar.

not: bu arada 5'inci adimda yavasca diye vurgu yaptim. hizli yaparsaniz bacaginizi kirarsiniz cunku tepiyor. gaz yarim acciken gayet yavasca sonuna kadar yedirin ayak marsini. sonrasinda gaz kapali sertce koyun. fistik gibi calisiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler