Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    istanbul tarifesi

debriyaj teli 10 ytl
    zincir 30 genelde ama 40 diyelim
    buji 5 ytl dır 10 dıyelım
    yag ist da 30 ytl
    subab ayarı 50 ytl
    gev. vid. komple isçilik 2o ytl
    motor temizliği , cila 10 ytl

170 tl normal istanbula

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞIM NASIL KULLANDIN MOTORU YA
    benim herhangi bi kablo telle ilgili bi sorunum olmadı
    2046km de zincir pastan değiştirilmezki onu sık sık yağlasan 30000kmden daha fazla hiçbi sorun olmaz. ben buji 6000 km civarında değiştirdim, onuda memnun olmadığımdan değil, değişmesi gerek dedi servisci o yüzden, subap ayarlarınıda çook erken yaptırmışsın gerek olmaz daha motor yeni açılmış.

100 liradan fazla işçilik almışlar
    bu işler yavaş yavaş öğrenilir .

2500 km değilde 3000 km de subab ayarı normaldir .
    zincir olayına üzüldüm açıkçası , subab ayarını hele herkese yaptırmayın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim ilçemde;
    debriyaj teli bikaç lira, değiştirmediğim için bilmiyorum. en fazla 5 liradır
    bujiyi 5 liraya değiştirdim, yağ değiştirmeye gittiğimde, zati ortalama 2000 km de gidiyorum, motorun heryeri kontrol edilir, vidalara bakılır, bi sorun varmı falan + yağ değişimi toplam 15 lira öderim.

istanbul da hayat zor
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    benim ilçemde;
    debriyaj teli bikaç lira, değiştirmediğim için bilmiyorum. en fazla 5 liradır
    bujiyi 5 liraya değiştirdim, yağ değiştirmeye gittiğimde, zati ortalama 2000 km de gidiyorum, motorun heryeri kontrol edilir, vidalara bakılır, bi sorun varmı falan + yağ değişimi toplam 15 lira öderim.

istanbul da hayat zor
    zinciri altami$sin. demek ki o da 155 lira tutmus bundan onceki bakimda sadece yag degismisti 25 lira almislardi. simdi bakinca pahali aslinda evet...

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    efeoktay hangi servise gidiyorsun? isim verebilirmisin, birde memnunmusun?
    Ride to Live or Death 2 Ride
    http://i41.tinypic.com/208ies7.jpg

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    arkadaslar yaga 20-25 vermeyın bı lokma alın yag petrol ofısı 6,5 lıra ne kadar kullanacaksanız ondan alın bujı champıon 3 ngk 4 lıra onuda kendınız degıstırebılırsınız bosuna el emegı vermeyın bence cebınızde paranız kalır

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    castrol den şaşmam yağ konusunda , geçmeli debriyaj 5 ytl orjinal tel 10 ytl , subab ayarı zırt bırt yapılmaz 3000 km 5000 km de bir olur .

O SERVİSİ DEĞİŞTİR CAN SIKINTISINA ZİNCİR DEĞİŞMEZ MAZOTA YATIRIRSIN ÇIKARIR HAVA İLE KURULARSIN TAKIP GÜZEEL BİR YAĞLARSIN AL SANA 0 ZİNCİR BEN 16.000 OLDUM HALA AYNI ZİNCİR

VALLA MÜŞTERİ OLSA SATACAĞIM BÜYÜTMEK İSTİYORUM .

BİR TANE ABİ VARDIO CARACAL I SATIP , ÇAKMA VİRAGO ALAN - ROADSTARLI NERDE O ? :D

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    subab ayarı zırt bırt yapılmaz 3000 km 5000 km de bir olur .
    ben hiç ayarlatmadım, bence 10000bile erken

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ben hiç ayarlatmadım, bence 10000bile erken
    o kadar da deği babacan , o makıne bir subab kestimi görürsün boşluğunu almak gerekir .Sanırım 1 ay sonra motor gidiyor artık değişme vakti geldi

2046 dediniz 3000 5000 dediniz, beni kıllandırdınız gittim motoru çalıştırdım, dikkatlice dinledim, bi tıkırtı var, subaplardandır diye uçtum servise, adam doktor kulaklığıyla dinledi motoru, bu subaplardan değil , debriyaj balatasından dedi, motoru bana da dinletti, olsun dedim ben sen ayarla subapları, malesef ayar sırasında motorun yanında değildim, soğuması için bikaç saat lazım deyince bazı işlerimi halletmeye gittim, döndüğümde bitmiş ayar, sordum, emme subabında biraz ayarsızlık varmış, egzozda sorun yokmuş, o ses balatan aşınmaya başlamış ondan dedi, ne kadara değişir balata dedim, işçilikle 70 dedi, ama daha kullan şimdilik fuzuli masraf olur dedi

bende olur dedim geldim, benzin şamandırasını garantiye verdim değişcek, bikaç kablo yerinden çıış onları sabitledi falan felan 15 lira mı aldı

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    arkadaslar sabahlari motor inanilmaz zor calisiyor. normal mars ile imkani yok calismiyor. ayak marsi ile 10 dakika ugrasiyorum. abartmiyorum 10 dakika. motor resmen isinmak istiyor. hava soguk diye midir nedir, calismiyor. ayak marsi ile bas babam bas, bas babam bas... sag dizim agirdi. 1 gun yatirdin mi gitti alet. kesin ayak marsina kaliyorsun.

HUYSUZ dostum B.Cekmece'de toprak tarim diye bir kanuni servisi var. cekmece ust gecidini gectikten sonra 20 m sonra sag tarafta. adamlar ilgileniyor su ana kadar memnunum. 170 belki biraz fazla aldilar ama, o da acemiligimden. ben anlamiyorum zincir degistirmeden, yag degistirmeden...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yarın görüşmem var caracala veda ediyorum sanki , cbf 150 ile devam edeceğim

cbf ile caracal aynı tür değil ki? hem niye cc düşürüyosun? amaç kalite artırmak mı? memnuniyetsizlik mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    eray ben cc'yükseltiyorum sen cc'düşürüyorsun oldumu şimdi hayırlısı olsun kafana hangisi yatıyorsa onu al ..

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    racing'den mi devam edeceksin motor hayatina? caracal'i niye satiyorsun? bir de satis fiyatini ve km'sini soyleyebilirsen cok memnun olurum. ben cc yukseltmek istiyorum.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Ben de merak ettim bak şimdi ne iş..Dostlar en yüksek km hanginiz? Kaç bindesiniz?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

jr. mterayes galiba en km li olan benim 9000küsur, daha 9500 olmamış geçende öyle yazmıştım, motoru bi süre çıkarmadığımdan yanlış hatırlamışım. bu arada motorun sesini duymak istediğini sölemiştin. canlı duymak kadar olmaz ama mail adresimi eklersen mp3 dosyasını gönderebilirim en fazla

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    arkadaslar bugun cok ciddi bir kaza gecirdim. saatte 70 km suratle giderken aniden duran bir 2007 model bmw arabaya sag arkadan girdim. motor kullanmaya basladigimdan beri ilk defa dizlik takmadim. ve sansa bakin ki kaza oldu. sol dizimden yaralandim. rongen falan cekildi ciddi bir sey yok cok sukur. kask vardi tabii ki. cok hizli carptim kafami arabaya ama kaskim kaliteli bir kask oldugundan en ufak bir yara bere olmadi. kaska neredeyse bir sey olmadi. verdigim her kurusa helal olsun.

gelelim motora.. motor koruma demirinin motor icin ne kadar onemli oldugunu gormus olduk. motor kisminda herhangi bir problem yok. on camurluk catladi. amortisorler yamuldu. degisecek. vites yamuldu degisecek. sol on sinyal bozuldu. ve en kotusu de benzin deposunun sag tarafinda eziklik olustu. sola dusmus olmama ragmen oyle bir sey olmasi cok sasirtici geldi ilk basta fakat sonra farkettim ki motor yere dusunce elcik oraya bindi ve iceri buktu. sadece buna uzuldum yoksa diger parcalar degisecek zaten. ezikligi yaptirabilir miyim bilmiyorum. toplamda 700 lira masraf bekliyorum.

kasksiz ve korumasiz cikmayin arkadaslar. o kadar yavas ve dikkatli kullanmama ragmen kaza yaptim.

selamlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun cok ciddi bir kaza gecirdim. saatte 70 km suratle giderken aniden duran bir 2007 model bmw arabaya sag arkadan girdim. motor kullanmaya basladigimdan beri ilk defa dizlik takmadim. ve sansa bakin ki kaza oldu. sol dizimden yaralandim. rongen falan cekildi ciddi bir sey yok cok sukur. kask vardi tabii ki. cok hizli carptim kafami arabaya ama kaskim kaliteli bir kask oldugundan en ufak bir yara bere olmadi. kaska neredeyse bir sey olmadi. verdigim her kurusa helal olsun.

gelelim motora.. motor koruma demirinin motor icin ne kadar onemli oldugunu gormus olduk. motor kisminda herhangi bir problem yok. on camurluk catladi. amortisorler yamuldu. degisecek. vites yamuldu degisecek. sol on sinyal bozuldu. ve en kotusu de benzin deposunun sag tarafinda eziklik olustu. sola dusmus olmama ragmen oyle bir sey olmasi cok sasirtici geldi ilk basta fakat sonra farkettim ki motor yere dusunce elcik oraya bindi ve iceri buktu. sadece buna uzuldum yoksa diger parcalar degisecek zaten. ezikligi yaptirabilir miyim bilmiyorum. toplamda 700 lira masraf bekliyorum.

kasksiz ve korumasiz cikmayin arkadaslar. o kadar yavas ve dikkatli kullanmama ragmen kaza yaptim.

selamlar..
    off be hocam kötü olmuş..neyse sende bir olmaması sevindirici geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın motorunu nasıl olsa bir şekilde yaptırırsın tekrar geçmiş olsun

@efe oktay
    çok kötü
    geçmiş olsun inşallah bi daha kaza yapmazsınız
    peki sağ şeritten mi gidiyordunuz sol şeritten mi o sırada bmw neden fren yaptı siz yola bakıyormuydunuz yoksa dalgınlığınıza mı geldi frenlere basabildiniz mi
    biraz daha açıklarmısınız bize de bir uyarı olması açısından diyorum

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    efe oktay çok geçmiş olsun , cbf 150 ye bındım çekişi fln çok harika şehir içi çok daha rahat kullanımlı benzini kokluyor .

15500 km 2007 model 2300 -2500 tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler