Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL
    Alıntı Rakun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun sesinde toklaşma başladıysa güzel biraz daha değişecektir 4000 olana kadar tek silindir motorlarda biraz daha çabuk oluyor bunlar.
    Motorun gücündede değişme olacaktır.
    Ama dikkatli olun benzine bi kapak yağ koy çekişi artar vs gibi laflara inanıp herhangi bir şekilde benzine katkı yapmayın

Yau bende devir saati yok ama açsam daha devir yapacak gibi bi his var içimde o gücü hissettiriyor motor.
    Bu arada biraz deneme yaptım bayramın 4. günü motor kendine geldi.
    Vites/km şeklinde yazıyorum
    1/60
    2/80
    3/100
    4/120

5 i daha yapıştıracak yol bulamadım İstanbulda malum güvenlik sıfırın altına iniyo bu yollarda bu şöförlerle.
    sanırsam 150 civarı bir hız yapacak.

Tabi bunu sürekli yapmak çok fayfalı değil arkadaşlar.
    Sürekli redline yapın demiyorum yanlış anlaşılmasın bu durum
    Yoklayın devir yapmaya alıştırın. "Hooop bilader akıllı ol" diyin.
    Ama onu üzmeyin
    Zaten bu şekilde 5-6 bin km yi devirdimi, düşük devirdede torq üretecek ve size cruser keyfi yaşatacaktır.

Kazasız sürüşler
    ben daha 300 deyim hiç konuşmiim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Motorun sesinde toklaşma başladıysa güzel biraz daha değişecektir 4000 olana kadar tek silindir motorlarda biraz daha çabuk oluyor bunlar.
    Motorun gücündede değişme olacaktır.
    Ama dikkatli olun benzine bi kapak yağ koy çekişi artar vs gibi laflara inanıp herhangi bir şekilde benzine katkı yapmayın

Yau bende devir saati yok ama açsam daha devir yapacak gibi bi his var içimde o gücü hissettiriyor motor.
    Bu arada biraz deneme yaptım bayramın 4. günü motor kendine geldi.
    Vites/km şeklinde yazıyorum
    1/60
    2/80
    3/100
    4/120

5 i daha yapıştıracak yol bulamadım İstanbulda malum güvenlik sıfırın altına iniyo bu yollarda bu şöförlerle.
    sanırsam 150 civarı bir hız yapacak.

Tabi bunu sürekli yapmak çok fayfalı değil arkadaşlar.
    Sürekli redline yapın demiyorum yanlış anlaşılmasın bu durum
    Yoklayın devir yapmaya alıştırın. "Hooop bilader akıllı ol" diyin.
    Ama onu üzmeyin
    Zaten bu şekilde 5-6 bin km yi devirdimi, düşük devirdede torq üretecek ve size cruser keyfi yaşatacaktır.

Kazasız sürüşler
    Arada bir yapmak lazım diyorsanız denicem ama yazı beklemek zorundayım sanırım...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    Alıntı CARACAL-TAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha 300 deyim hiç konuşmiim
    1'inci viteste nasil 60 yapiyorsun allah askinda... kac km'de motor? ben 850'deyim ve 4'uncu viteste 60 gorebiliyorum. 1'inci viteste 60 yapsan bile bence motora inanilmaz zarar verirsin ve cikan sese tahamul edilemez..

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1'inci viteste nasil 60 yapiyorsun allah askinda... kac km'de motor? ben 850'deyim ve 4'uncu viteste 60 gorebiliyorum. 1'inci viteste 60 yapsan bile bence motora inanilmaz zarar verirsin ve cikan sese tahamul edilemez..
    Dostum benim motorum Ledow 250 cc V motor yanlış anlaşıldıysam özür dilerim
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Birinci vitesde caracalda 40 yapıyorum birazdaha zorlamaya korkuyorum, bağırıyor...1000km deyim halen :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    eğer iyi açılırsa caracal !! gerçektende acayip atak gidiyor.. ama tabi bir cruiser kullandığımızı unutmamak gerek ... yüksek süratle gittiğimizde önümüze birşey çıktığını düşünüp fren yaptığımızı varsayarsak 'kii ben düşünemiyorum arka tekerleğin nasıl öne geldiğini görürüz aman deyim arkadaşlar dikkatli kullanalım..sonuçta rece değil bindiğimiz motor frenler çoğu yerde hantal kalabilir..tabiri caiz ise kıç baş savurabilir yani...herkese selamlar...

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer iyi açılırsa caracal !! gerçektende acayip atak gidiyor.. ama tabi bir cruiser kullandığımızı unutmamak gerek ... yüksek süratle gittiğimizde önümüze birşey çıktığını düşünüp fren yaptığımızı varsayarsak 'kii ben düşünemiyorum arka tekerleğin nasıl öne geldiğini görürüz aman deyim arkadaşlar dikkatli kullanalım..sonuçta rece değil bindiğimiz motor frenler çoğu yerde hantal kalabilir..tabiri caiz ise kıç baş savurabilir yani...herkese selamlar...
    Doğrudur aman dikkat.Söylendiği gibi rece değil bindiğimiz...
    Saygılarımla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    millet sus pus olmuş havaların etkiside var tabi !! birde kırmızı caracalı olan bi arkadaş vardı kendisi eskişehir'li gören varmı aranızda

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün Bayrampaşa Bauhaus'a giden varmı beyler..?

Orada bir Caracal gördümde; şıktı maşallah! Ancak yan kapaklar çıkmış sanırım, makinenin tüm iç organları ortadaydı!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet sus pus olmuş havaların etkiside var tabi !! birde kırmızı caracalı olan bi arkadaş vardı kendisi eskişehir'li gören varmı aranızda

ben 15 bi deyım 1. vites 50 . 2 80 3 105 4 115 5 120 yaptım en fazla amaaaaaaaaaa asla yapmayın arkadaslar ole yapacaksanız gidin gt250 r alın yadca 600f

5 . vites 150 yapacak arkadaş o motor dişli değişimi olmadıkça 150 km-h yapmaz seb boyle dvm edersen bir gün yolda ttıınınnnnn eder arka teker bir kilitler dersin ne oldu ne mı oldu motor kol cıkardı

beyler motoru satıyorum ben . xt 600 alacagım bana o yakısır yaa 40 dan sonra donecegım cruısera abıcım ne kavsak ne kaldırım basımmı cıkıyor heryere
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    eray konuya hızlı gırdın kaçtın hemen yaa :D

Motosikleti
    KANUNİ 200 RACER
    ya şu caphur mudur nedir ne anlıyosunuz ya ben birine bindim çelik ti heralde sığır gibi bağırıyo gitmiyo aynı leş gibi benim motora normal hızla giderken kazı kokledinmi yerinden fırlar motorun hızı hemen artar bunlar yıkık ya ya ben anlamıyom ha gerçi renkler ve zevkler tartışılmaz ama ne biliyim işte ben soyledim

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı *_FIRTINA_* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şu caphur mudur nedir ne anlıyosunuz ya ben birine bindim çelik ti heralde sığır gibi bağırıyo gitmiyo aynı leş gibi benim motora normal hızla giderken kazı kokledinmi yerinden fırlar motorun hızı hemen artar bunlar yıkık ya ya ben anlamıyom ha gerçi renkler ve zevkler tartışılmaz ama ne biliyim işte ben soyledim
    Dediğin gibi dostum zevkler tartışılmaz

Burdan antalyaya yola çıkalım beraber, kaç saat mola vermeden dayanabilisin sence?

Bizimki biraz daha keyif amaçlı hız değil.
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    kardeşim bir motosiklet bu kadarmı güzel anlatılır ... sadece burada bir cümlene katılayım ben zevk ve renkler tartışılmaz

Dediğin gibi dostum zevkler tartışılmaz

Burdan antalyaya yola çıkalım beraber, kaç saat mola vermeden dayanabilisin sence?

Bizimki biraz daha keyif amaçlı hız değil.
    işte bu race ile cruiser'in arasındaki fark rahatlık

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazı kökledinmi yerinden fırlar tabii hayvancık, yazık..

Leş yada sığır diye küçümsediğin o makinelerin herşeyden önce bir ruhu var! Gerçekten chopper ve cruiser seven insanlar altındaki makineyle kızlara hava atmaktan çok KEYiF almak niyetindelerdir. Motosikletlerin yaratılış amacı hız yapmak değil, keyif almaktır! Fakat Racing makinelerde güçleri ve hızlarıyla ilgi çekicidir. Dolayısıyla -özellikle bizim gibi az gelişmiş ülkelerde- kişiler bastırılmış egolarını tatmin için süper güçlü, süper hızlı racing makineleri tercih edebilirler, bu gayet normaldir! Tabii gerçekten bu işe gönül vermiş, supersport sınıfıyla başlamış ve sonuna kadar onunla devam edecek arkadaşlarımızda var.. Onlarada saygım sonsuz!

Ama bir adam cruiser konulu bir topiğe gelip; "ne anlıyorsunuz şu Chopper'lardan; bende Kanuni Racer var; çok pis kaçıyor" falan derse ben buna sadece gülerim!..

Dünyada motosiklet denince akla ilk gelen imgeler Chopper ve Cruiser'lardır genelde.. Çünkü baştada söylediğim gibi; onların bir ruhu vardır herşeyden önce.. Kromlarının parlaklığı, deri kokusu, motorlarının sesi, ağır ağır asfaltta süzülüşleri, insana güven veren dengeleriyle eşsizdirler!!

Tabii dediğin gibi; zevkler ve renkler tartışılmaz!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL
    TARTIŞMA O ZAMAN KAZ HERİF!!

[QUOTE=*_FIRTINA_*;1370869]ya şu caphur mudur nedir ne anlıyosunuz ya ben birine bindim çelik ti heralde sığır gibi bağırıyo gitmiyo aynı leş gibi benim motora normal hızla giderken kazı kokledinmi yerinden fırlar motorun hızı hemen artar bunlar yıkık ya ya ben anlamıyom ha gerçi renkler ve zevkler tartışılmaz ama ne biliyim işte ben soyledim[/QUOT

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    adamın mesaj sayısı 1 üstündeki kotuma fanila ee KAZI da köklüyor bence cevap vermeye gerek bile yok çünkü topicte birdaha rastlanacağına inanmıyorum isterseniz bulmak için şöyle bir başlık açın
    KAZI KÖKLEYEN FANİLALI FIRTINA SESİMİZİ DUYARSAN TOPİCE 3 KERE TIKLA
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK

arkadasım sana bisey soyliyim mi biseyi soylemeden once 2 kere düsün MOTORDAN HİC ANLAMIYORSUN senin kanuni 200 motorun war heralde senin motorun ile caracal 200 ün motoru aynı sadece şase ve gövde farklı bu hızda farkedio biraz cünkü racerda(adı üstünde race) rüzgarı ona gore alan bi govde yapısı war ve bizim makina daha agır öyle bi kücümsemissin ki bizim motoru ölü falan kendi bindigin motora kendin KÖTÜLÜYORSUN motorlar aynı bundan sonra 2 kere düsün anladın
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç sorun çıkarmazmı bi çinli ya? hiç forum takip edip sorun paylaşmaya gerek bırakmıyo

caracal'ıma uzanmış olan benim
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    caphur ne be HAHAHAHAHAHAH hic gulecegim yoktu.

dostlar CC yukseltmek istiyorum. hangi markaya terfi edecegimi henuz karar vermedim ama kafamda bir seyler var. Caracal'larin istanbul piyasasi kac para acaba? yaza kadar 2000 - 2500 km yaparim gibi geliyor. ne diyorsunuz? kaca satilir bizim kara kizlar?

solmyr, baska bir forumda motorunun nerdeyse hurda oldugunu yazmistin yanlis hatirlamiyorsam. memnun degil gibiydin.. ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler