Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte budur ya..! Çok sağolasın dostum..
    Ne güzel, açık ve net bir cevap.

Aslına bakarsan şöyle temiz bir zealsun bulsam hiç düşünmicem alacağım, ama yok. ZS sahipleri makinelerini satma taraftarı değiller pek.

Bu arada tesadüfen istiklal caddesindeki ara sokaklardan birinden geçen bir Tiger gördüm. Egzostuna ne yapmışlarsa artık, harika bir sesi vardı. Karakter ve tok bir ses. Görmesem Vn500 falan sanabilirdim makineyi.. Tek silindir 250cc'den böyle ses almak.. Gerçekten çok iyi..
    Ozaman hayırlı olsun diyelimi
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    iyide sen niye bu kadar gerildin, onu anlamadım.

Sence o makinelere yatıracak param olsa Caracal'a bakarmıyım..? Sen bakarmısın? Kaçınız motosiklete 20.000 lirayı verecek imkanı olduğu halde Caracal aldı..? 1 kişi bile çıkacağını sanmıyorum.. Demekki neymiş, bende sizler gibi imkanlarım sınırlı olduğu için bu makineyi tercih ediyormuşum..

Tüm rasyanol tüketiciler gibi bende elimdeki miktarla alabileceğimin en iyisini almak isterim. Ve evet, gerekirse 6 ay motorsuz kalırım ama en kusursuzunu olabilecek en iyi fiyatlarla almaya çalışırım. Normal olanda budur, olması gereken.. Finans okuyup sonrada "aa, çok güzelmiş bunun tipi! hemen aliim" dersem herşeyden önce kendi ideallerime ihanet etmiş olurum.

Yaklaşık 1,5 yıl Zealsun Prince kullandım. Bilen bilir, yağ soğutmalı harika bir makinedir. Bugün 43.000'de periyodik bakımları dışında servise uğramamış, anahtar görmemiş Zealsun'Lar var piyasada. Mesela bu makine için 30-40.000km gayet sıradan.. Dolayısıyla birşeylerden gocunmak yerine OBJEKTiF şekilde değerlendirsek makineleri..?

Şöyle bir bakın verdiğiniz tepkilere..? Çok sert ve yersiz tepkiler bunlar. Bindiğiniz makineleri eğrisiyle doğrusuyla beğenmiş almışsanız birileri çıkıp "şu şu kronik sorunları varmış bu makinenin, ne düşünüyorsunuz?" dediğinde gerilmeyeceksiniz..

Hea, eğer rahatsız oluyorsanız sorularımdan; yada birşeylerin egosuyla kendinizi kötü hissediyorsanız, cevap vermezsiniz; olur biter. Çok zor bir durum değil bu.

15.000km'i falan küçümsemedim. Ama 800-1000 liralık Çin scooterlarının rahatça gittiği mesafeleri çıkıpta "bak ben bu kadar yol yaptım, demekki taş gibiymiş makine" şeklinde lanse ederseniz birazcık motordan anlayan biri bu açıklamanıza hafif bir tebessüm edecektir.

Benimde onlarca 650'lik - 1300'lük makineye binen arkadaşım, abim var. Ve bu insanlarda zamanında çin makinelerine de binmişler. Onlar bile çıkıp "Nova, sen abartıyorsun araştırma işini, yok öle bir makine! sen motor falan alamazsın" demiyor; ama siz çıkıp "kardeşim, alma bizim motordan.. sen bu kafayla motor alamazsın zaten" diyebiliyorsunuz.. Buda ayrıca bir ironi!..
    bu yazının neresı sert elestri . ben sana rakamı küçümsedin demedım . ve motordan azıcık anlayan bırı de kanuni nin . taş gibi olmasa bu paraya alınıcak en ıyı motor . eger ben subatta askere gıdecek olmasan bu motor varya sezona en az 20.000 km ıle gıdecektı neyse arkadasım

artık senı hangısı tatmın ederse . her türlü özelliğini araştır ona göre birini al derim sakın araştırmadan bir şey alma ki ben en az 6 ay araştırdım . eğer lap diye bir motor alırsan pişman olursun . eğer sakin bineceğim dersen . arkadasım 24500 de bu paraya bu rakam cok harika
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    arkadaşlar caracal'ın sıfırı ne'kadar şu an yanılmıyorsam 4000'ytl oldu .. dragstar'ın sıfır nekadar en az 15000'ytl zira shadow,intruder,vn serisi aşağı yokarı bu fiyatlar...daha neyi araştırdığınızı ben anlayamadım 4000'ytl'lik bir motordan bir dragstar kalitesi almanız münkün değil doğrumu doğru ..bende diyorumki bu fiyata güzel motosiklet daha ne olsun işte tam bir cruiser görünümlü..ha!! sorun çıkmıyormu çıkıyor elbette onuda görmeyeceksiniz artık zaten çıkardığı sorunlar belli.akü,geç çalışma gibi benzeri bunlarıda zaten defalarca aramızda tartıştık,bilgi alışverişinde bulunduk birbirimzle..ufak bir bakımdan geçirdiğimiz zaman caracal'ı inanın bir daha sorun yaratmıyor..birazda iş biz kullanıcılara düşüyor burada fazla zorlamadan,bir race'gibi değilde bir cruiser gibi kullanırsak! bu motor sorun yaşatmaz..ben caracal'ın düzgün kullanımla rektefiye istemeden 70.000 km yol yapabileceğini düşünüyorum 80.000'km'de motoruna anahtar değmemiş seyhan 150'görmüştüm...

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    iyide sen niye bu kadar gerildin, onu anlamadım.

Sence o makinelere yatıracak param olsa Caracal'a bakarmıyım..? Sen bakarmısın? Kaçınız motosiklete 20.000 lirayı verecek imkanı olduğu halde Caracal aldı..? 1 kişi bile çıkacağını sanmıyorum.. Demekki neymiş, bende sizler gibi imkanlarım sınırlı olduğu için bu makineyi tercih ediyormuşum..

Tüm rasyanol tüketiciler gibi bende elimdeki miktarla alabileceğimin en iyisini almak isterim. Ve evet, gerekirse 6 ay motorsuz kalırım ama en kusursuzunu olabilecek en iyi fiyatlarla almaya çalışırım. Normal olanda budur, olması gereken.. Finans okuyup sonrada "aa, çok güzelmiş bunun tipi! hemen aliim" dersem herşeyden önce kendi ideallerime ihanet etmiş olurum.

Yaklaşık 1,5 yıl Zealsun Prince kullandım. Bilen bilir, yağ soğutmalı harika bir makinedir. Bugün 43.000'de periyodik bakımları dışında servise uğramamış, anahtar görmemiş Zealsun'Lar var piyasada. Mesela bu makine için 30-40.000km gayet sıradan.. Dolayısıyla birşeylerden gocunmak yerine OBJEKTiF şekilde değerlendirsek makineleri..?

Şöyle bir bakın verdiğiniz tepkilere..? Çok sert ve yersiz tepkiler bunlar. Bindiğiniz makineleri eğrisiyle doğrusuyla beğenmiş almışsanız birileri çıkıp "şu şu kronik sorunları varmış bu makinenin, ne düşünüyorsunuz?" dediğinde gerilmeyeceksiniz..

Hea, eğer rahatsız oluyorsanız sorularımdan; yada birşeylerin egosuyla kendinizi kötü hissediyorsanız, cevap vermezsiniz; olur biter. Çok zor bir durum değil bu.

15.000km'i falan küçümsemedim. Ama 800-1000 liralık Çin scooterlarının rahatça gittiği mesafeleri çıkıpta "bak ben bu kadar yol yaptım, demekki taş gibiymiş makine" şeklinde lanse ederseniz birazcık motordan anlayan biri bu açıklamanıza hafif bir tebessüm edecektir.

Benimde onlarca 650'lik - 1300'lük makineye binen arkadaşım, abim var. Ve bu insanlarda zamanında çin makinelerine de binmişler. Onlar bile çıkıp "Nova, sen abartıyorsun araştırma işini, yok öle bir makine! sen motor falan alamazsın" demiyor; ama siz çıkıp "kardeşim, alma bizim motordan.. sen bu kafayla motor alamazsın zaten" diyebiliyorsunuz.. Buda ayrıca bir ironi!..
    Nova igneyi kendine, cuvaldizi baskasina batir. Kendi agzin ile soyluyorsun 43.000'de hala problemsiz giden Zealsun var diye. Niye o markayi almiyorsun o zaman?

Benim gerildigim nokta Caracal 200 degil. Niyetim Caracal 200 milliyetciligi yapmak hic degil. Senin amacin verecegin para karsiliginda opsiyonlarini analiz etmekse, ben bunu hicbir yazinda goremiyorum. Daha ziyade alayci tarzin ile ("komple elektrik tesisatini degistiririz" gibi) buradaki insanlara sanki bu motoru almakla hata etmisler mesaji vermeye calistigini algiliyorum. Burada herkes birbirine iyi niyetle yardim etmek istiyor, sorulara bilgi ve tecrubeler dogrultusunda cevap vermeye calisiyor. Kimse burada Caracal 200'u tek gecmiyor, kendi klasmaninda "en iyi" demiyor. Herkes parasi olsa Intruder alir, Dragstar alir, TT Custom alir, Harley alir.

6 ay analiz yapacak kadar onemsiyorsan (ki sonunda yine bir Çin motoru alacagini hatirlatirim), o zaman parca analizine kadar in bakalim. Bujilerinden fren pedalina, akusunden pistonuna kadar. Biz de sonunda niye hangi motoru sectigini bilelim, analizinden dolayi tesekkur edelim.

Ha bu arada isterigin kadar rasyonel veya irrasyonel ol, "bilincli tuketici" bir noktada subjektivitenin ve sartlarin kurbani olur serbest piyasada, kacinilmaz. Cin motorlarinin asagi yukari omrunu (+1, -1 yil) ve performans skalasini biliyor olduktan sonra iki universite okumus simdi master yapan biri olarak gidip sadece tipini begendigim icin Caracal 200 aldim. Cunku bu klasmanda diger menseili urunleri eledigimde, bu aletlerin digerler ozellikleri tek tabana indirilebilecek kadar onemsizdi benim icin (bu da benim ceteris paribus anlayisim mesela). Umarim izah edebilmisimdir.

Selamlar.

Ek: Zealsun ile ilgili son yazini simdi gordum. Sifir yok mu artik Zealsun? Eger uretilmiyorsa yedek parca ve servis konusu sakattir. Benim kararsiz kaldigim motor ise Truva idi. Lifan diye de geciyor. Hyosung'un fason uretimi ve Cin mali. Ama sesinin ve performansinin iyi oldugunu duydum hep. Cift silindir ve balansorlu olmasi bir avantajdi. Ne var ki yukarda yukarida yazdigim gibi ben diger ozellikleri kafamda tek paydaya indirdim, gorunus ve servis agi nedeniyle Caracal'i tercih ettim.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hyo da alacağım bir tane kesinlikle . 250 lik çok güçlü

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efeoktay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nova igneyi kendine, cuvaldizi baskasina batir. Kendi agzin ile soyluyorsun 43.000'de hala problemsiz giden Zealsun var diye. Niye o markayi almiyorsun o zaman?

Benim gerildigim nokta Caracal 200 degil. Niyetim Caracal 200 milliyetciligi yapmak hic degil. Senin amacin verecegin para karsiliginda opsiyonlarini analiz etmekse, ben bunu hicbir yazinda goremiyorum. Daha ziyade alayci tarzin ile ("komple elektrik tesisatini degistiririz" gibi) buradaki insanlara sanki bu motoru almakla hata etmisler mesaji vermeye calistigini algiliyorum. Burada herkes birbirine iyi niyetle yardim etmek istiyor, sorulara bilgi ve tecrubeler dogrultusunda cevap vermeye calisiyor. Kimse burada Caracal 200'u tek gecmiyor, kendi klasmaninda "en iyi" demiyor. Herkes parasi olsa Intruder alir, Dragstar alir, TT Custom alir, Harley alir.

6 ay analiz yapacak kadar onemsiyorsan (ki sonunda yine bir Çin motoru alacagini hatirlatirim), o zaman parca analizine kadar in bakalim. Bujilerinden fren pedalina, akusunden pistonuna kadar. Biz de sonunda niye hangi motoru sectigini bilelim, analizinden dolayi tesekkur edelim.

Ha bu arada isterigin kadar rasyonel veya irrasyonel ol, "bilincli tuketici" bir noktada subjektivitenin ve sartlarin kurbani olur serbest piyasada, kacinilmaz. Cin motorlarinin asagi yukari omrunu (+1, -1 yil) ve performans skalasini biliyor olduktan sonra iki universite okumus simdi master yapan biri olarak gidip sadece tipini begendigim icin Caracal 200 aldim. Cunku bu klasmanda diger menseili urunleri eledigimde, bu aletlerin digerler ozellikleri tek tabana indirilebilecek kadar onemsizdi benim icin (bu da benim ceteris paribus anlayisim mesela). Umarim izah edebilmisimdir.

Selamlar.

Ek: Zealsun ile ilgili son yazini simdi gordum. Sifir yok mu artik Zealsun? Eger uretilmiyorsa yedek parca ve servis konusu sakattir. Benim kararsiz kaldigim motor ise Truva idi. Lifan diye de geciyor. Hyosung'un fason uretimi ve Cin mali. Ama sesinin ve performansinin iyi oldugunu duydum hep. Cift silindir ve balansorlu olmasi bir avantajdi. Ne var ki yukarda yukarida yazdigim gibi ben diger ozellikleri kafamda tek paydaya indirdim, gorunus ve servis agi nedeniyle Caracal'i tercih ettim.
    Bakış açısı farkı. Linda problemi ve insanların asla rasyonel olamayacağı gerçeği..

Herneyse, konumuz basit iktisat değil. Orada şu değişken, bu değişken almak size göre sıkıcıymış yada boş işmişki tek tabana indirgedim, gerisini sabit kabul ettim diyebilmişsiniz.. Benim bakış açım farklı..

Ayrıca "komple elektrik tesisatını değiştiririz" gibi söylevlerimde dalga geçmek yada makineleri küçümsemek değildi amacım. SON ÇARE olarak bu yapılabilir ciddiyetindeydi söylediklerim. Evet, fazlasıyla ciddiydim. Ve bu ciddiyetimi parça analizlerindede sürdürüyorum. İstediğiniz şekildede paylaşırım..

Çin makinelerini tek bir şemsiye altında toplamak büyük hata. Regal de çin makinesi, Skygo da çin makinesi, SkyTeam de çin makinesi.. Geçen sene Türkiye Motocross şampiyonu SkyTeam'di..

Olaya pekçok açıdan bakmak niyetindeyim.. Belirttiğin gibi servis ağının genişliği ve görünüş Caracal'ın en büyük avantajı. Bunu asla tartışmıyoruz. Ancak öte yandan alternatif olarak düşündüğüm 1-2 makineninde kendine göre ciddi avantajları var. Dolayısıyla benim için X ay motorsuz kalmak ama sonunda içime en fazla yatanda karar kılmak önemli..

Selamlar..

EK: Zealsun'ın sıfırı Türkiyeye gelmiyor. 250cc'liği gelecek, aynı kasada. Ama yedek parça problemi yok çünkü hemen hemen tüm parçalar piyasadaki fason üretim parçalarla değiştirilebiliyor.
    Truva'a bende baktım. Hyosung'ı getiren Global motorun distribütörlüğünde. Hyo ile tek alakaları bu anladığım kadarıyla. Onun avantajıda bu motor bloğu ve şasiyi kullanan birsürü marka olması. Kanuni Seyhan, Masai Grand Eagle (suzuki garantisinde), Truva vb..
    Fakat Caracal birçok açıdan bu makinelerden üstün. Motorun tek silindir olması düşük cc'de bir avantaj. Bakımı ve ihtiyaç duyulduğunda rektifiyesi daha kolay.

Bakalım, hayırlısı neyse o olsun..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    "Herneyse, konumuz basit iktisat değil. Orada şu değişken, bu değişken almak size göre sıkıcıymış yada boş işmişki tek tabana indirgedim, gerisini sabit kabul ettim diyebilmişsiniz.. Benim bakış açım farklı.."

Tek tabana indirgemisim ama firlatip bir kenara atmamisim ki sonunda Caracal almisim. Niye Mondial almamisim, niye Jinlun almamisim acaba? 3 milyara sifir Truva buldum. Cift silindir, guzel motor. Niye almadim acaba?

Sifir bulabilseydim ve 4,5 - 5 milyar verebilseydim Regal alirdim. Cin motorundan Cin motoruna fark var mi? Cok az var, bu farki da en cok Regal'de hissedebilirsin.

Neyi degisken neyi sabit alirsan al, gelecegin nokta motorun ömrü olacak. 12 yasinda bir BMW satilik ilani gorebilirsin, ve hatta alabilirsin de. Kimse "yuh 12 yasinda BMW mi alinir" demez. Ama 12 yasinda Kanuni motor alir misin? Veya kim alir? Motorun ömrü derken ne kadar senede hurdaya cikacagindan bahsetmiyorum. Sen kac sene bindikten sonra bu motoru hala satabilirsin? Bunu kastediyorum. Buna verecegin cevap ile seceneklerin arasina aldigin Cin uretimi marakalara yapacagin standartlar ustunlugu analizi kendi icinde bir mantik teskil edecek mi? Motoru satarken "ben 6 ay arastirdim cok iyi bir Cin'li motor" mu diyeceksin? Kac km'de problemsiz elden cikarabileceksin? Kac paraya?

Amacim seni caydirmak degil. Sen tabii ki arastir. Begendiysen al Caracal. Derdim su, neticede bu isin bir pazari var, alicisi var. Ama attigin tas urkuttugun kusa degmeyecek. Sahibinden.com'a girip ilanlara bir bak bence. Kaca gidiyor bu aletler vs.. Ve kaliteye bu kadar onem veriyorsan son tavsiyem az kullanilmis bir Regal al. Benim nakit imkanim yoktu. Yoksa Regal alirdim.

Motosikleti
    KANUNİ CARACAL

bak dostum

o zaman HAYIRLI OLSUN yeni caracalın aramızda kalsın ben caracalı 3000 ytl ye 0 aldım am denk geldi satıcı sıkışıktı nakit açısından ..tavsiyem 3000 filan koy cebine dolaş satıcıların hepsini not:satıcı şööle dedi 'yarın gelirsen bu fiyata vermem' ...sende bir şansını dene temiz bir caracal bulsan 2000 e noter filan 2300 e gelecek ...2000 e temiz bir caracal da bulabilir misin o da şans ... ve aldığım günün ertesi alet 4000 ytl oldu ... HADİ BAKİİİM...

Ama 1 Saatten Fazla Pazarlık Yaptım Adam Illahlah Etti

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    HYO GT250R isteyen veya arkadasında olan war mı ?
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

Huysuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Sonuç olarak ölü sezondayız, zaten bugun kim alırsa alsın sezona kadar binemeyecek, bu demektirki düşünecek-kıyaslayacak vakit çok.
    Ayrıca bende yıllarca motor hayali kurdum, geçen sezon başı alacaktım olmad-olmadı, keway baktım orası kotu, bilmemne baktım rengi kotu, ilk motorum olsada içime sinen almak istedim, çünkü severek kullanmadıktan sonra motor almamın amacı ne? Eninde sonunda motor üzerinden para kazanmayacağımki.
    Sezon sonunda bende çok uygun fiyata caracal bulunca hemen atladım üzerine....
    Ne olursa olsun kimse bedavadan para kazanmıyo bu sebepten NOVA'yada hak vermek lazım, en ufak ürünü alırken 50kere sarmuyomuyuz?
    Tabiki bir çinliden Japon performansı beklemiyoruz, ama almışken neden en yakınını almıyoruz. Ben seçimimden memnunum açıkcası, beni hiç üzmedi.
    Tabiki param olduğunda bende Japon almak isterim ama Japon alırken bile aylarca araştıracağım, soracağım, bana en uygununu bulmaya çalışacağım.
    Bu sebepten konuyu uzatmayada gerek olduğunu düşünmüyorum.
    İyi akşamlar herkese.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HYO GT250R isteyen veya arkadasında olan war mı ?
    var yakın bir arkadaşım kullanıyor ...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ben kullandıö yakın arkadaşım da var . ama ani gaz verince , gaz kesiyor jiklede gidiyormus gibi ... bakıma ihtiyaçı var

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var yakın bir arkadaşım kullanıyor ...
    arkadasın memnun mu peki motordan yani kısaca sorunlarını ve memnun oldugu yanlarını yaptıgı hızı ve seriligi gibi konuları ogrenebilirmisin benim? icin
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

arkadasın memnun mu peki motordan yani kısaca sorunlarını ve memnun oldugu yanlarını yaptıgı hızı ve seriligi gibi konuları ogrenebilirmisin benim? icin
    Yol tecrübem olan bir makine 250GT ve GTR..

Eğer araştırdıysanız kronik sorunlarının Krank kırmak olduğunu ancak bununda tamamen kendini R1'da sanan Rossi görünümlü arkadaşlarımızın makineyi uzun süre redline'da kullanmalarından kaynaklandığını biliyorsundur.. Yani adam gibi, sınırlarını bilerek kullanıldığında Suzuki temelli bu motorun oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebilirim.

GT250 yani naked olan model, daha dik bir oturuş pozisyonuna ve önde tek fren diske sahip. GT250R ise daha yatık bir kullanım sunarken önde çift disk fren kullanıyor. Aerodinamik açısından olsa gerek top speed olarak aralarında 10-15km/h bir oynama oluyor. GT250R 6kg daha ağır olmasına rağmen yaklaşık 15km/h daha hızlı bir makine.

Ebat olarak "iri" kategorisine giriyorum. 1.93m ve 80kiloyum.. Dolayısıyla ben GT250R'da daha rahat hissediyorum. Çünkü yatarak kullanıldığından uzun boyun dizlerde ve belde yarattığı dezavantajı avantaja dönüştürüyor. Gt250 ise daha rahatsız geldi bana.. İlk km'lerden sonra ellerimde ciddi bir uyuşma olmuştu iki makinede de.. Ancak zamanla alışılıyor, bu problem ortadan kalkıyor.

Onun dışında 250cc'lik kalp taşıyan bir makineye göre ikiside fazlasıyla tatminkar performans sergiliyor. Ara hızlanmalar başarılı...

Sözün özü, eğer bu tarz seviyorsanız; alınabilecek güzel giriş modelleri bunlar. Özellik GT250R; 600cc kasasıyla oldukça şık duruyor..

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    direksiyon sinavinin ustunden 11 gun gecti. sertifikami aldim kurstan. FİRUZKÖY'deki emniyet amirligine gitmem gerektigi soylendi.

bulana kadar bir saat gecti.

15.00'de emniyet amirligindeydim. adam demez mi 14.30'a kadar aliyoruz!!!!

- yarin sabahtan gelsem ayni gun alir miyim ehliyeti?
    - hayir. 1 hafta sonra.

cok seviyorum bu ulkeyi ya.. cok seviyorum.....

direksiyon sinavinin ustunden 11 gun gecti. sertifikami aldim kurstan. FİRUZKÖY'deki emniyet amirligine gitmem gerektigi soylendi.

- hayir. 1 hafta sonra.

Hangi polis merkezinde olduğuna göre değişiyor demekki. Ben sertifikayı verip ertesi gün almıştım ehliyeti.
    Geç olsun, güç olmasın..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

- hayir. 1 hafta sonra.

abi seni 1 hafta bekletip . aradan avanta kapacaklar vatandaşlar anlamıyorum . kartlar orda 1 hafta durunca ne oluyor .sonra memurlar ağlıyor maaşımız az diye o maaş bile yok o çalışmaya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    hızlanması,çekişi felan çok güzel bir kerede ben kullandım..ama bazı kalite kusurları var mesala vidaları felan gevşeme yapıyor..lastikleri bana göre acayip sert yol tutuşta baya etkiler...benim kullandığım 2007 model'di.biliyorsunuz hyo artık st kanuni oldu yenilerine eskilerine oranla daha kaliteli deniliyor mesela st'de enjeksiyon var...

- hayir. 1 hafta sonra.

aldıysan problem yok.bekledin bekledin bir hafta daha bekle yeni ehliyetin hayırlı olsun

Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kullandığım 2007 model'di.biliyorsunuz hyo artık st kanuni oldu yenilerine eskilerine oranla daha kaliteli deniliyor mesela st'de enjeksiyon var...
    Yahu bu olayda asılsız bir dedikodu.. Herkesin dilinde. ST-Kanuni GT250R'ı açtık, inceledik. Enjeksyon falan yok bu aletlerde. Sadece ters yerleştirilmiş farklı bir karburatör sistemi var..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yahu bu olayda asılsız bir dedikodu.. Herkesin dilinde. ST-Kanuni GT250R'ı açtık, inceledik. Enjeksyon falan yok bu aletlerde. Sadece ters yerleştirilmiş farklı bir karburatör sistemi var..
    evet çok acayip bir karbürator sistemi var ... ama o performansa o yakıt çok iyi en çok 150 bin yakıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler