Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    Alıntı CrazyRocK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motoru aldığımdan beri her benzin alışımda hep zam var. sigara yasağımızda geldi devlet işini biliyo var yaa üretim izin satışa izin içmeye yasak ve bu kadar gerilimli olaylar falan tek can dostum motorum beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda aaaaah aaaahh havada sıcak işde olmasam çıkıcam yola basıcam yol beni nereye kadar götürürse
    bende diyorum yollara çıkayım gidebildigim kadar gideyim ama olmuyoo benzinsizlikten kıvranıyorum
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    keeway sl 150 nın 80 bın yaktıgı soylenıyor kafayı yıyecem valla
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    CARACAL
    benzin ne kadar oldu arkadaşlar?
    burda uzun süreden beri yeni zam geldi.1950 den 2200 oldu şuan.oda zaten pek dokunmuyor.20 ytl ye nerdeyse depo doluyor.çalkalanmasın diye çokta doldurmaktan çekiniyorum!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway sl 150 nın 80 bın yaktıgı soylenıyor kafayı yıyecem valla
    80'lira yakabilir ama ona görede çekişi var hantal makina kanımca..hatta sende bahsetmiştin hantal olduğunu..ne'kadar güç o'kadar yakıt

Alıntı trncbulzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin ne kadar oldu arkadaşlar?
    burda uzun süreden beri yeni zam geldi.1950 den 2200 oldu şuan.oda zaten pek dokunmuyor.20 ytl ye nerdeyse depo doluyor.çalkalanmasın diye çokta doldurmaktan çekiniyorum!!
    tamam kıbrıs'a taşınıyorum ben yahuu benzin o'kadar ucuzmu orada!!arada neredeyse 1'ytl var ahçı aranıyormu abi sizin oralarda

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80'lira yakabilir ama ona görede çekişi var hantal makina kanımca..hatta sende bahsetmiştin hantal olduğunu..ne'kadar güç o'kadar yakıt

tamam kıbrıs'a taşınıyorum ben yahuu benzin o'kadar ucuzmu orada!!arada neredeyse 1'ytl var ahçı aranıyormu abi sizin oralarda
    ferhat abi özledim seni yaa nerelerdesin msn de acmıyorsun bugun 5 ytl ye 36 km gıttım benzın bıttı :d evet aynen cok hantal bugun crown 150 ye bındım oda oyle hıcbır farkı yok 5. vıtes 90 demıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    ferhat abi özledim seni yaa nerelerdesin msn de acmıyorsun bugun 5 ytl ye 36 km gıttım benzın bıttı :d evet aynen cok hantal bugun crown 150 ye bındım oda oyle hıcbır farkı yok 5. vıtes 90 demıyor
    buralardayım be eray..msn'imi açamıyorum bir sorun var..arkadaşlar bir depoyla kaç km gittiniz denedinizmi hiç!!!kanımca caracal km'de 120'nin üzerinde yakıyor

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    arkadaşlar bilindiği üzere ist mt kocaeli mt bursa mt olarak kocaeli yuvacık gezimiz vardı yuvacık gezisine katıldık ben ve kuzenim caracalla ve toplam 340 km yol yaptık 25 ytl benzinle
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bilindiği üzere ist mt kocaeli mt bursa mt olarak kocaeli yuvacık gezimiz vardı yuvacık gezisine katıldık ben ve kuzenim caracalla ve toplam 340 km yol yaptık 25 ytl benzinle
    adamım bız bu olcumu bos depo ıle yapıyoruz eger kuru depo ıle 25 ytl ye 340 km yapıyorsa ben dödümü verrım o rakam ımkansız erdınc kusura bakma

ferhat abı http://webmessenger.msn.com/default.aspx?R=1 burdan baglan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hesabında bir hata olması lazım..fazla yakıyor çünkü caracal..100 km'de neredeyse (şehir içi)4'lt'ye yakın bir yakıt tüketimi var dur kalk'lardan dolayı..şehir dışında 3,3-3,7 gibi yakıyor..bizzat ben uzun yolda test ettim sabit 100'km hızla gittiğimde 4'lt yaktı namussuz saat'te 80 ve 90'km hızla gittiğinizde bu tüketim düşüyor tabi 3,3'e kadar
    cardoso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hesabında bir hata olması lazım..fazla yakıyor çünkü caracal..100 km'de neredeyse (şehir içi)4'lt'ye yakın bir yakıt tüketimi var dur kalk'lardan dolayı..şehir dışında 3,3-3,7 gibi yakıyor..bizzat ben uzun yolda test ettim sabit 100'km hızla gittiğimde 4'lt yaktı namussuz saat'te 80 ve 90'km hızla gittiğinizde bu tüketim düşüyor tabi 3,3'e kadar
    sehır ıcı km ye 140 bıne kadar cıkıyor. abı bu konu cbf 150 en ekonomık motor hala en cok 100 bın yakıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    sehır ıcı km ye 140 bıne kadar cıkıyor. abı bu konu cbf 150 en ekonomık motor hala en cok 100 bın yakıyor
    ybr'daha az yakıyor 90''''civarlarında ..

bu ara arkadaşlar ybr'mle caracalı satmak zorunda kaldım ..bir takım maddi sıkıntılar ve şehir değiştireceğimden dolayı..ama yine değişen bir şey yok buralardayım yine..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ybr'daha az yakıyor 90''''civarlarında ..

bu ara arkadaşlar ybr'mle caracalı satmak zorunda kaldım ..bir takım maddi sıkıntılar ve şehir değiştireceğimden dolayı..ama yine değişen bir şey yok buralardayım yine..

abi üzüldüm yaa , keske caracalı barı satmasan ama ıns bır tane daha alırsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    abi üzüldüm yaa , keske caracalı barı satmasan ama ıns bır tane daha alırsın
    inşallah eray..kısa zaman sonra tekrar marmaris'e gitme durumum var!!yani kısacası para lazımdı anlayacağın..hayırlısı durumu düzeltince alırız bir tane daha

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    inşallah eray..kısa zaman sonra tekrar marmaris'e gitme durumum var!!yani kısacası para lazımdı anlayacağın..hayırlısı durumu düzeltince alırız bir tane daha
    alacaz tabı abı sen motorsuz gezme halledıcez al bır tane dragstar dırek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    alacaz tabı abı sen motorsuz gezme halledıcez al bır tane dragstar dırek
    yanlız dragstar'ın 1100'ünden aşağısı kesmez beni 1 sene daha bekleyim alacam anasını satem dünyaya kazık çakmadık...

Motosikleti
    CARACAL
    ferotr üzüldüm motorunu sattığına.allah daha iyisini nasip eder inşallah.bu arada burda iş sıkıntısı yok elbette gelebilirsin burda türkiyeden gelen elemanlar çok tutuluyor.asgari ücretten aşağısı verilmiyor zaten.ki oda net 1000 ytl üzerinde.tabi senin meslekte ekstrlarla daha iyi olur sanırım.

benzinin litresi ne oldu diye sormuştum ama ya ben görmedim ya kimse yazmamış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı trncbulzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferotr üzüldüm motorunu sattığına.allah daha iyisini nasip eder inşallah.bu arada burda iş sıkıntısı yok elbette gelebilirsin burda türkiyeden gelen elemanlar çok tutuluyor.asgari ücretten aşağısı verilmiyor zaten.ki oda net 1000 ytl üzerinde.tabi senin meslekte ekstrlarla daha iyi olur sanırım.

benzinin litresi ne oldu diye sormuştum ama ya ben görmedim ya kimse yazmamış
    hayırlısı diyelim. biraz beklemede kalmak istiyorum motor almak için..biraz para biriktirip yüksek cc'li motosiklet almayı düşünüyorum..kıbrısa bir kere gezi amaçlı gelmiştim gerçektende güzel biryer bakalım kısmet belki birgün oralardada çalışırız dünya küçük..bu ara benzinin litresi 3,5''ytl'yi geçti sanırsam!! allah sonumuzu hayır etsin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    BÜLENT ABİ KIBRISTASIN UZAYDA DEĞİLSİN,BENZİNİN LİTRESİNİ SORUYON..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BÜLENT ABİ KIBRISTASIN UZAYDA DEĞİLSİN,BENZİNİN LİTRESİNİ SORUYON..
    aynen be abi haber dinlemiyormusun hiç

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    caracal sahipleri ALOO!! neredesiniz be uyku hapı felanmı içtiniz yoksa...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler